Téma: A szökés

10/10
Alex27 2008 dec. 13. - 23:53:09 10/10 Előzmény swyngi
(18587/25847)
...még nincs! *lol*

Remélem én is,hogy még mindig nem tenné meg, az teljesen ellenkezne a személyiségével, igaz, ami igaz változnak a jellemek, de remélhetõleg ekkorát nem fog!!!
10/10
Alex27 2008 dec. 13. - 23:49:48 10/10 Előzmény swyngi
(18586/25847)
oh, én ezt most nem láttam, de régen igen..sõt még videon is meg volt.. persze akkor még nem néztem Szökést, így nem ismertem Robint, de már akkor feltûnt,hgoy milyen érdekesen beszél (olyan furcsán mozog a szája):D

<-Amúgy a rövid haj szerintem sokkal jobban áll neki, na persze nem a Scofield hosszúságú ;D
10/10
Alex27 2008 dec. 13. - 23:12:46 10/10 Előzmény sarahangel
(18585/25847)
áhhh, nem fogunk megdobálni, nem tetszett minden rész még a PBbõl sem ;DDD Nekem tetszett, de ami igaz az igaz, volt már ennél jobb rész is, nálam a 10/9,5 volt ez a rész! XDDDD

**** SPOILER 4/14 ****

de jóóó, akkor nem csak engem zavart ez a kézfogásos dolog. :DDDD Ugye,hogy meg kellett volna ölelniük egymást, vagy is Lincnek, mert õ volt a kezdeményezõ a kézfogásnál is. Még talán azt a verziót is el tudtam volna képzelni,hogy elõször kezetfognak, és utána valamelyikõjük magáhozrántja a másikat és összeölelkeznek.. egyszónak is száz a vége, az én forgatókönyvemben mindenképpen ölelés lett volna és akkor így nálad is! :)))
De az imént is leírtam, lehet,hogy ezzel valami mást akartak a rendezõk sugalni, de ha így van akkor mit? Talán nem minden oké velük, még mindig zavar van náluk a 3.évadban bekövetkezett hazugság miatt, de ez végülis nem lehet idnok, hiszen Sarah él, és azóta annyi mindenen mentek át, annyiszor mentették meg egymás életét, sõt még javában egy akció elõtt álltak akkor, és ráadásul még Michael is beteg, az sem biztos,hogy túléli és akkor egy kézfogással "zárnak" :O na ez nagyon zavar! :S

*lol* a bibliás emberkére meg én írtam ugyanezt, én is elhittem,hogy tényleg nem a cég embere ,de közben meg pont,hogy az volt :DDDD


**** SPOILER 4/16-17... ****
Remélem nem lesz jelentõsége S. sérülésének!! Belefutottam egy ilyen spoilerbe (a változatosság kedvéért :DDD),hogy valaki meg fog halni, nagyon remélem,hogy nem Sucre lesz az, és abban is bízok,hogy nem Mahone. Bár ez utóbbi elég sanszos :SSSSS Selfet nem sajnálnám! :)
**** SPOILER VÉGE ****

A promóképet azóta én is megnéztem, tényleg olyan, mintha meghalt volna Self... márcsak ezért sem lehet mindig hinni a spoilereknek :))))))

Elsõ gondolatom a mûtéttel nekem is ez volt,hogy nem sok köze van a PBhez, de ettõl függetlenül tetszik ez a vonal, de remélem nem lesz hülyeség a vége!
Amúgy szerintem is Michaelék édesanyjára gondoltak, biztos neki volt csak ilyen tumora. :/

Bennem is felmerült a kérdés,hogy kinek a keze lehetet az? Néhány lehetséges eszembe is jutott, bár ebbõl van,aki már nem él ...elvileg! :DDDDDDDDDDDDD szóval ez egy nagyon jó kérdés, remélem hamar választ kapunk :)

Most megnéztem Teddy óráját... tényleg ott hordja... milyen morbid már :P XDDDD

Várják, akkor nem egy jelenetre gondolunk, amit én mondtam az 32:27-nél van (legalább is nálam). :))
Egyre jobban nézem és nekem úgy tûnik megfeledtkeztek arról a két levágott ujjacskáról! Dehát ennyi baj legyen :))

Nem baj,hogy sokat írtál róla! Ami kikívánkozott, annak ki kellett jönnie! ;D
10/10
offtopic
Alex27 2008 dec. 13. - 22:43:50 10/10 Előzmény 1aniko
(18584/25847)
uhh, bocsi, biztos vártad a válaszom :S

Sajnos nem tudom, nekem nem kért semmit, én simán csak ráklikkeltem és máris lejött a felirat.
Remélem azért sikerült beszerezned máshonnan, vagy utána onnan. Bocsi érte mégegyszer! :)
10/10
offtopic
Alex27 2008 dec. 13. - 22:40:04 10/10 Előzmény Evibaba001
(18583/25847)
...hát azóta már tényleg nagyon régen! :)

Remélem begyorsult utána a neted és hamar sikerült beszerezned és megnézned a 14. részt! Nekem nagyon tetszett! ;))
10/10
Alex27 2008 dec. 13. - 22:36:31 10/10 Előzmény sarahangel
(18582/25847)
hát nem ;DD

(tök aranyos,hogy utánanéz,hogy miket írnak róla :))
szerintetek nincs otthon nete, vagy ez egy jó kis reklám-fogás lehetet?)

/na persze mindezt képzeljétek a Went-topicba ;D/
10/10
Alex27 2008 dec. 13. - 22:31:22 10/10 Előzmény sarahangel
(18581/25847)
;DDD
10/10
Alex27 2008 dec. 13. - 22:14:52 10/10
(18580/25847)
Nahát, ahhoz képest,hogy már másnap (szerda) le szerettem volna írni a véleményemet a 14. résszel kapcsolatban... hááát, kicsit elmaradtam :DDD
Összességébe tetszett ez a rész, eseménydús volt nagyon, bár azért van 1-2 dolog,amit még nem nagyon tudok hova tenni, persze ez a köv. rész(ek)ben úgyis helyére kerül :))

**** SPOILER 4/14 ****

Nah, már az eleje nagyon izgisen indult, ezzel a Self-féle kifüstöléssel - szerencsére, vagyis inkább Lincnek köszönhetõen nem teljesen jött össze az ügynöknek (persze a célját így is elérte,hiszen bent maradt az a röntgenféleség :S). Amúgy jó volt, ahogy Linc "kezelésbe" vette Selfet a tetõn... mint egy igazi nagy testvér ;DD

Nekem kicsit érdekes volt az,hogy Linc elég könnyen lecsapott volna arra a pénzre,amit a Scylla eladásából reméltek volna Selfék, de Michael érve, miszerint „nem változna semmi, a Cég tönkretétele után jönne a következõ Cég” nagyon tetszett, és végül is Linc is elfogadta ezt, bár elsõre, mintha nem teljesen értett volna egyet Michaellel.

Az az ominózus Sarah-Michael beszélgetõs rész szerintem nagyon kellett.. tetszenek azok a lépések, ami visszautal a kezdetekre.. itt Sarah jól mondta,hogy Lincnek ott kezdõdött minden,hogy Michael bement a börtönbe és megmentette az életét a szökéssel (végre visszatértek konkrétan a kezdetekhez)
Nagyon ott volt az a csalódott és egyben aggódó arckifejezés,amikor Linc le akarta beszélni Micahelt az akcióról, de Mike hajthatatlan, azaz „fanatikus” volt. Itt minden Linc arcán volt. (Nagyon nagy színész Dom!!)
Ugyanennél a jelenetnél, olyan rossz érzésem támadt, mikor Sarah azt mondja Michaelnek: „Az se baj, ha belehalsz?” Remélem ezek nem ilyen elejtett, az eseményeket elõre sugalló mondatok… egyre többször használják ezt az írók (nem csak a PB-ben, más sorozatoknál is észrevettem már :S).. annyira nyitva hagyták ezt a kérdést, nagyon utálnám ha jelentõsége lenne :( ( kitudnátok szedni Michael arckifejezését,amikor Sarah éppen ezt az ominózus mondatot mondja neki? Olyan mintha egy picit mosolyogna.. annak ellenére,hogy mennyire nem tetszett ez a pillanat, maga az arckifejezés, vagy inkább az a kép tetszik :)) )

A múltkor már írtam a mosdóban(?) lévõ testvér jelenetrõl. Többször megnéztem ezt a jelenetet azóta… és akárhányszor látom, nekem még mindig nem tetszik az,hogy csak kezet fognak. Annyira hiányolom,hogy nem ölelték meg egymást! Hiszen elég komoly vallomásról (is )volt szó, na meg persze testvérek, õk ölelkezzenek, ne kezet fogjanak! Nem tudom kinek az ötlete volt, mit is akartak itt sugallni, miért volt jelentõsebb a kézfogás,mint az ölelés?! Olyan jó lenne,ha ezekre a homályos részekre fény derülne. (Amúgy, nekem ez volt az,ami nagyon nem tetszett ebben a részben :S)

Gretchennél azért vannak olyan megnyilvánulások, amibõl le lehet szûrni,hogy van szíve :DD ahogy Emily-vel beszélt, azért látszódik,hogy megvannak valahol azok az anyai érzések, aggódott ám a kislányáért rendesen… meg azért az is kiderült,hogy nem hagyta teljesen magára, hiszen a gonosz Roy bácsi is elment örökre vásárolni, Gretchen néni gondoskodott róla, hogy sokáig legyen akció… :DDD

T-Bag száll is nagyon jó volt. Azért gyötrõdött rendesen a kis drága. Nagyon szeretet volna tényleg Cole Pfeiffer lenni. Azért elég nagyon erõ kellett ahhoz,hogy úrrá legyen gyilkos vágyain (ez most olyan Dexteres :DDDDD) és elengedje a „bibliaárust”, annak ellenére,hogy az elsõ megérzése igaznak bizonyult. Baromira sajnáltam itt.

A másik akit nagyon sajnáltam az Mahone volt. Õ azért rendesen megszívta ( Én teljesen elhittem azt,hogy Lang ügynök tényleg segíteni fog neki(k) (Mark ügynökben azért nem bíztam annyira), és amikor jött a végén az autós jelenet.. hát komolyan én is baromi nagyot csalódtam, ezt most nem hittem… pedig tényleg milyen egyértelmû lett volna, lehet,hogy túlzottan akartam én is,hogy legyen legalább egy valaki, aki melléjük áll! De hát nem így lett :( Nagyon megható volt az a jelenet, ahogy csak néz maga elé Mahone és rájön,hogy most már tényleg az utolsó dolgot is elvesztette, amiben hitt.. szegény!

Na hogy a tervrõl is írjak egy „kicsit” (tudom már így is egy kisebb regény lett, szóval tényleg csak a lényegre szorítkozom :D)
A terv tök jó volt, jól kitalálták. De mikor elkezdett vérezni Michael orra, már gondoltam,hgoy nem lesz olyan sima az ügy :S
Sarah és Sucre jól játszották a szerepüket a recepciónál, azért Sucre jól ért az emberek nyelvén :DDD Miután megtudták az infót Sarahék és elindultak megkeresni, amikor feltelefonált a recepciós Gretchenéknek,hogy most kereste két ember, azt hittem na ennyi volt a tervnek, nem gondoltam volna,hogy ez a terv része volt…. Úgy látszik most baromira sikerült átvágniuk az íróknak :)))))
Ami nagyon tetszett az az a rész volt, mielõtt még Linc belõtte volna a füstbombát az ablakon… jó volt a zene és Linc „nálam az erõ” arca! Nagyon ott volt az a pár másodperces jelenet! :))

Sucre még csövesként is jól néz ki :DDD csak azt nem értem,hogy miért kellett levennie a sapit? Nem hiszem,hogy nekem ez lett volna a legfontosabb dolog, miközben a képzett katonával bunyózok :DD Gretchen meg eléggé vérszemet kapott, hogy püfölte már Sucre sebét :S (igaz,ami igaz, Sucre is adott rendesen a Csúnyagonosznéninek :D) Na és mikor még Sarah is beszállt, elõször azt hittem,hogy õ csak nézni fogja õket, na de utána… egy kos sem lökhetett volna nagyobbat :DDD

Szegény Michael, nagyon durván kijött rajta a roham, uhh anyám az a sok vér, mintha még Self is meglepõdött volna egy pillanatra. Áhh az nagyon kemény volt. És mikor jöttek a Cégesek… hjaj, mi lesz még itt….
Azért Linc hogy lesz@rta a Scyllát, nem érdekelte az egész csak, csak a testvére. Na persze a többieket sem érdekelte innentõl más, csak Michael. Szegény Sarah is jól kiborult. Bár itt nekem megint egy kicsit az volt fura,hogy Linc a tesója, õt kellett volna inkább vigasztalni, ehelyett meg õ vigasztalta a többieket.
Azért az nem semmi,hogy minden terv nélkül Michael után ment, simán megölhették volna, azért ez benne volt a pakliba (ez csak mi tudhatjuk,hogy nem így fog történni :)) )

Néhány kérdés azért felmerült bennem:
-Mi lesz Mahone-nal? (*)
- ki az,aki megfogta Michael kezét, ki lehet az a titokzatos valaki…?
-Mi lesz Michaellel? (*ennek már utánanéztem… most az egyszer kivételt tettem és megnézem a szökésfanon a sneak peek-eket, abszolút nem bántam meg, most még jobban izgulok! )
-Mit kell csinálnia Lincnek, mi van a fekete dossziéban?
-Ki lesz a vevõ?


Hát ennyi volt,ami nagyon kikívánkozott belõlem. Köszönöm, annak, aki elolvasta, és persze gratulálok is hozzá! ;DDD
10/10
sarahangel 2008 dec. 13. - 18:57:40 10/10
(18579/25847)
Igen, láttam aztán a blogodon, hogy Brigi is rákérdezett és így a választ is megpuskáztam. :D Én meg arra koncentráltam nagyon, hogy mikor hangzik el magyar szöveg, és így nem is vettem észre. De azóta már visszanéztem, és tényleg. :) Ettõl még érdekesebb a videó. :))
10/10
offtopic
whitedoor41 2008 dec. 13. - 15:27:44 10/10
(18578/25847)
Nincs mit.

Konkrétan az zavar ha oldalakon keresztül csak off hozzászólás van, vagy ha szándékosan elmulasztják az off üzenetet off-ban elküldeni. Eddig itt csak az utóbbira volt példa, legalábbis én ezt annak tulajdonítottam, mivel mindig ugyanazoknál voltak az off üzenetek on-ban.
10/10
offtopic
mandina 2008 dec. 13. - 15:21:47 10/10 Előzmény Alex27
(18577/25847)
nemtudom, annyira imadtam a tizenkettes reszt, hogy azthittem elelvezek, de a 13,14..hat, tul van b*szva, lassuk be :/
10/10
bree-gee 2008 dec. 13. - 14:51:56 10/10
(18576/25847)
Nem bírtam ki, megnéztem a következõ rész promóját.Tetszik ez a promo mondat :"Ha azt hiszed tudod, hogy mi lesz a vége.....inkább tippelj újra!" *lol*
10/10
könnycseppek 2008 dec. 13. - 13:49:28 10/10
(18575/25847)
Köszi Neked is:-)

Igen, ez az a zene, amelyik végülis megtetszett már akkor, amikor megtaláltam, úgyhogy végülis ez lett a befutó, mikor összeállt a fejemben a videó-ötlet. Bár a hossza ahhoz képest nem volt jó... de megoldottam:-DDD

Selmeczit végülis tényleg nem könnyû 'megtalálni', mert végülis az az egy 'májkl' szó talán tényleg csak akkor tûnik fel, ha valaki kifejezetten erre figyel;-) Amúgy az elején van annál a jelenetnél, amikor elõször látja meg Linc az öccsét:-)
10/10
offtopic
könnycseppek 2008 dec. 13. - 13:46:04 10/10
(18574/25847)
Köszi:-)

Látom, még mindig zavar az off, vagy épp annak hiánya;-)
Amúgy igazad is van, de annak ellenére, hogy a sok off engem is zavar, néha én is elfelejtem használni...
:-)
10/10
sarahangel 2008 dec. 13. - 13:15:34 10/10
(18573/25847)
Erre én is azt mondom, mint Brigi: wowwww! Az egyik legjobb vidid szerintem, nagy gratu hozzá. :))
Tetszik nagyon, hogy az elején meg a végén csak szöveg van, és a közepén a zene. Ez lenne a PB-himnusz, amirõl beszéltetek? Mert nem tudtam akkor, hogy mirõl van szó. :D De ezt a számot ismerem (klipestõl) és szeretem nagyon. ;)
Bevallom, én nem nagyon szeretem a hosszú vidiket (vagy talán írtam már), de ennél észre sem vettem, nem unatkoztam közben. ;)

Viszont látszik, hogy mennyire figyelmetlen vagyok, mert Selmeczi hangját még így sem sikerült megfigyelnem, hogy írtad, hogy benne van. :D ;)
10/10
offtopic
whitedoor41 2008 dec. 13. - 13:10:55 10/10
(18572/25847)
Szép az oldalad, és köszönöm, hogy offban külditek az off hozzászólásokat.
10/10
könnycseppek 2008 dec. 13. - 10:29:54 10/10
(18571/25847)
Wowww, ennyire?:-O;-)
Köszi Neked is:-)

...akkor tuti rájöttél, hogy a "védjegyemre" (hihi) gondoltam:-)

Annak külön örültem, hogy végülis mindegyik évadban volt ölelés, úgyhogy naná, hoogy nem tudtam kihagyni;-)
Mint ahogy volt pár jelenet, amelyiket szintén nem. Ezért sem volt elég a 3 perc:-D
10/10
bree-gee 2008 dec. 13. - 09:42:38 10/10
(18570/25847)
Wowwwwwwwww! Csak enyit mondanék :DDDD A blogon majd jobban kifejtem :DD
Az biztos, hogy megérte ennyit várni rá! :) (Most épp sokadszorra nézem)
10/10
offtopic
könnycseppek 2008 dec. 12. - 23:37:47 10/10
(18569/25847)
Köszi!:-)

(bár most egy kicsit kivagyok és a faxom tele a foxszal és a ytbal:-((( persze valszeg az övéké is velem, mert állandóan kekeckedem a kopirájmanójukkal:-P:-S
most gondolkozom, hogy harmadszorra is neki(k) ugorjak-e, végülis a magyar igazság meg mifene...:-)
sorry, ezt most Rád zúditottam:-))
10/10
offtopic
Evibaba001 2008 dec. 12. - 23:01:02 10/10
(18568/25847)
hááát megint azt kell,hogy mondjam,hogy szuper videó lett,de most komolyan!Elismerésem,és még mindig csodálkozva nézem,hogy tudtok ilyen jó vidiket összerakni!!Bravo!
Ja,és jó éjt