Téma: A szökés

10/10
könnycseppek 2009 ápr. 18. - 11:50:49 10/10
(21707/25847)
;-)
Hm, akkor tényleg gondolkodhatok, mert lassan mennem kell(ene - bekukk soem úgy sikerül;-)), de majd igyekszem nem túl sokat "várni":-)


***SPOILER***4x06
Bellicket én is bírtam itt, bár azért a nagy hadonászást kicsit soknak éreztem;-)
De szegény nõci, milyen kétségbeesett/szerencsétlen arcot vág(ott);-D
10/10
könnycseppek 2009 ápr. 18. - 11:47:13 10/10
(21706/25847)
Jajaja, letöltöttem, mert reggel még gyorsabban megy;-)
Perszehogymuszájvolt az elejébe belenéznem;-) de azért inkább megvárom a feliratot:-)

***SPOILER*** 4x17
Az a jelenet másképp folytatódik, mint amit szerintem "vártál", de az sem az, aminek látszik;-) Legalábbis, nem teljesen:-)
10/10
sarahangel 2009 ápr. 18. - 11:46:42 10/10
(21705/25847)
Bizony, bizony! Gratu és már gondolkodhatsz is a kérdéseden! ;)
/Amúgy itt milyen ügyi volt Bellick, csoda, hogy Swyngi nem jött rá a jelenetre. :D Bár ebbõl már Õ is tudta volna szerintem. ;)/
10/10
könnycseppek 2009 ápr. 18. - 11:44:34 10/10
(21704/25847)
*** KVÍZ JÁTÉK *** 72v spoiler

Jahhh.... így már beugrik, hogy ez az a jelenet, amikor a 4. évadban a lóversenyen fogadást akar kötni és aztán jó kis figyelemelterelõ patáliát csap. Márint Bellick:-)
6. rész

(jól idõzítettem?;-))
10/10
sarahangel 2009 ápr. 18. - 11:44:06 10/10
(21703/25847)
Látom, Te már korán letöltötted, talán már le is nézted? ;)
Én nem akartam belenézni, de akkor most már 'muszáj' volt az intro miatt. *lol* Igen, az eleje meg a vége picit más. Más sorinál is láttam már ilyen variálást évad közben. ;)

Úgy próbáltam beletekerni, hogy csak az introt lássam, de az elõtte levõ fél percet is 'sikerült', és (ezt csak akkor olvasd el, ha Te is láttad):

Spoiler s4x17

Remélem, a MiSa-jelenet nem az lesz, aminek látszik, mert én egy kis feszültséget éreztem. :O
10/10
offtopic
könnycseppek 2009 ápr. 18. - 11:41:17 10/10
(21702/25847)
Még éppen vagyok...;-)

Igen, a junkien is olvastam, de akkor "csak" megnyugodtam, hogy jól értettem, amit értettem;-)
Úgyhogy az fcsb majd csak elemezgetünk:-D

A képekkel egyébként mindig így vagyok, egybõl "élethûen" látom és néha kifejezetten borzasztó. Pl. van egy reklám, amelyik az orrdugulás elleni vackot reklámoz (vagy nem is tudom pontosan mit, mert nem is vagyok képes rendesen megfigyelni, merthogy)), úgy, hogy az orrában egy oylan dugó lóg, mint amilyet a füriben/konyhában használunk - szerintem borzalmas:-S Mármint a kép:-)
Vagy volt régebben egy olyan plakát, amelyiken egy pár cseresznye látszott, de az egyik egy szemgolyó volt. Brrr...
Szóval nem csak kedvenc sorozatnál 'élem bele magam', hanem végülis bárminél...:-)
10/10
sarahangel 2009 ápr. 18. - 11:38:16 10/10 Előzmény sarahangel
(21701/25847)
*** KVÍZ JÁTÉK 72. KÉRDÉS SEGÍTSÉG ***

A kérdés továbbra is: ki Õ? /Nem a kalapos Swyngi-kedvenc, hanem a hölgy. :D:D;)/
10/10
sarahangel 2009 ápr. 18. - 11:36:13 10/10
(21700/25847)
Én kérek elnézést, mert igaziból 'már' tegnap (sõt, azt hiszem, tegnapelõtt is) be akartam tenni egy 'segítség' képet, csak jól elfelejtettem.... :S:S:S Lefekvés elõtt jutott eszembe, de már nem akartam visszajönni, viszont felírtam egy lapra, hogy el ne felejtsem. :D:D
Ezt most ráfogom arra, hogy nem feledékeny vagyok, hanem 'lázban égek' az új részek miatt. :D:D;)

Nem második és nem is elsõ évad. ;)
Hozom mindjárt a segítséget, szerintem abból már tudni fogjátok. ;))
10/10
offtopic
sarahangel 2009 ápr. 18. - 11:32:19 10/10
(21699/25847)
Hát pedig én elhittem (már amit az utolsó mondatodban a zárójelben említesz :D). ;)
10/10
sarahangel 2009 ápr. 18. - 11:30:21 10/10
(21698/25847)
Hali, örülök, hogy sikerült idõzítenünk (bár amilyen sokáig írok, lehet, hogy már nem is leszel itt, mire ezt elküldöm :D)! ;)

Tudom, hogy nem szereted a 'fan' szót, de valamit mondani kell, az meg kicsit hosszú lenne, hogy 'egészséges érdeklõdéssel bírsz az irányukban'. :D:D;)
Igen, azt is tudom, hogy nem csak Õk érdekelnek a soriban... ;)
Persze engem sem, de töredelmesen bevallom, hogy ebben az évadban már leginkább rájuk szoktam fókuszálni, és ennek az is az oka, hogy a fõszál szerintem már nem olyan érdekes, mint régen. :S Tudom, erre mindig mást írok, hol azt, hogy tetszik, hol a hibáit, de végülis ez az igazság, hogy vegyesek az érzéseim az évaddal kapcsolatban, mert úgy érzem, hogy a témából többet is ki lehetett volna hozni, ha csak egy picivel jobban megerõltetik magukat az írók... de persze azt is hozzáteszem mindig, hogy még mindig ez a kedvenc sorozat. :D;)

Hûha, erre nem is gondoltam, akkor nagyon beleélted magadat a szituba a plakát nézése közben... :D;)

***SPOILER***

Oké, akkor látom, olvastad a sorozatjunkie-n a kifehérített részt :D (vagy pedig máshol... ;).

Igen, ez is igaz, hogy Wentnek ugye korábban más elképzelése volt a befejezésrõl, mint nekünk... de szerencsére nem Õ írja a fk.-et (legalábbis remélem, hogy a végébe nem volt beleszólása :D), de ha már olyat nyilatkozott, hogy hiszi, hogy kielégítõ lesz a vég (lehet, hogy nem pont így volt szó szerint, de 'Nálad' olvastam és ilyesmi maradt meg ;)), akkor én azt úgy értem (vagy legalábbis úgy akarom értelmezni :D), hogy 'boldogok leszünk' a végén. ;)
10/10
sarahangel 2009 ápr. 18. - 11:19:27 10/10
(21697/25847)
... na és ki szerepelt még a tegnapi CSI:NY-ben? Nem más, mint a 'bibliaárus'. :D:D:D

/Nem voltam benne teljesen biztos, hogy Õ az, de lecsekkoltam az imdbn, én tényleg. ;)/
10/10
sarahangel 2009 ápr. 18. - 11:18:07 10/10
(21696/25847)
Igen, én is láttam. :-)
És az az érdekes, hogy most direkt nem kapcsoltam el a tv-t, hanem az elején figyeltem a kiírt neveket, hátha véletlenül megint lesz benne egy PB-s... és akkor látom Amaury nevét. :D:D;)
Múlt héten volt Leticia, kicsit régebben Sullins (remélem, most jól írtam a nevét :D), meg ki is még? Zakkant, azt hiszem. ;) Úgy látszik, a helyszínelõk szeretik a PB-seket, mert a másik kettõben is elõ szoktak fordulni. ;)

Nem csak egy pillanatra volt, kicsit késõbb is, csak sajnos lemaradtam az egészrõl, mert mivel 2 reklámblokkot is bedobtak, a 2.-at már nem akartam nézni és addig kimentem, aztán mire visszaértem, már majdnem vége volt a filmnek. :S De ha jól értettem, Õ volt a gyilkos, csak nem szándékosan gyilkolt. ;)
10/10
könnycseppek 2009 ápr. 18. - 11:14:53 10/10
(21695/25847)
Haligali! *idõzítés-egy-bekukk-erejéig*:-D

Szóóóval én olyan MiSa-fan (de nem mondom ezt a szót;-)) vagyok, aki azért nem mindenáron és feltétlenül... de ezt tudjuk:-)
Az, hogy 'fáj' úgy értendõ, hogy kicsit rossz érzésem van, ha ránézek, mert 'érzem', ahogy a szögek rá(m)tekerednek a és az nem lehet kellemes (élethû asszociáció:-)).

A folytatásról pedig...
***SPOILER***
pontosítok: a sorozat zárul idõugrással és a Final Break kitölti a lyukakat, legalábbis nagyjából:-) Talán. Reméljük:-)
Perszenanáhogy Wentnek is hihetünk;-) -bár azt is tudjuk, hogy vele sem mindenben értek egyet;-)-, és valójában továbbra is a '(titanikos)-naplementés-heppiend'-ben bízom (nem csak MiSa vonalon - igen, igen, én már csak ilyen 'naív' vagyok és maradok:-D)), csak nem felhõtlenül...
10/10
offtopic
sarahangel 2009 ápr. 18. - 11:08:03 10/10
(21694/25847)
Hát én még egy feliratot sem tudnék csinálni, sõt, még a progit sem láttam soha... úgyhogy reménytelen. :S:S:D
10/10
sarahangel 2009 ápr. 18. - 11:03:51 10/10
(21693/25847)
Jujj, lányok, há' milyen MiSa-rajongók vagytok Ti?? *lol* Persze, nem errõl szól a sorozat, de attól még lehetne örvendezni. :D:D:D;)

Hát izé... lehet, hogy a készítõk MiSa-fanok? :D

Én leginkább azért örülök ennek - azon túl, hogy maga a kép is tetszik - , mert (ezzel most nem mondok spoilert, de) annyi össze-visszaságot írtak már errõl a plusz 2 részrõl, hogy már nem tudtam, hogy mit higgyek - pl. volt egy olyan, hogy új szereplõkkel fog megvalósulni, és szerintem nagy hülyeség lett volna, hogy ha már készítenek egy ilyen különálló filmet, akkor az nem a fõszereplõkre fókuszál. Ezt a plakátot meg szerintem már 'bizonyítékként' lehet értékelni, hogy mégiscsak Róluk fog szólni, és ettõl tök jó kedvem lett (már jobban is várom, mint a 'rendes' lezárást ;)).

Amúgy szerintem csak félig MiSa-centrikus a kép, mivel Linc is rajta van, meg a szögesdrót, ami meg azért eléggé jellemzõ a sorira, meg persze magára a címre (azon mit értesz, hogy "fáj" a szögesdrót, mert ezt nem értem ;)).

Persze az (is) igaz, hogy a rózsa alapjában nem jellemzõ a sorozatra, de biztos megvan a jelentõsége, ha ezt tették a plakátra (talán a különálló film jobban fog fókuszálni a MiSára, és ezért, vagy pedig úgy gondolták, hogy a legvégére a Michael életében meghatározó 'dolgokat' összesítsék... persze ezek csak spekulációk ;)).

*** SPOILER ***

Amit írsz, az a 22. rész végén lesz. ;) Azon a mondaton meg én is csodálkoztam, hogy keserédes és kielégítõ, mert hogy ezek szerintem is ellentétes jelzõk. :O

Én meg még mindig nem 'félek' attól, hogy rossz vége lesz; az írók meg a riporterek néha olyan furcsán fogalmaznak, meg van, amikor ellentmondanak saját maguknak, de pl. Went szavaiban csak bízhatunk? Aztán ha mégsem, akkor kapni fog az fcsb-n.... :D:D;)
10/10
offtopic
sarahangel 2009 ápr. 18. - 10:45:50 10/10
(21692/25847)
Hiszen Te tudsz PS-ezni, tök jó 'egymásbaolvadós' képeket szoktál csinálni. ;) /Jut eszembe, rég volt már Swyngi-féle picsogós kép - de szemtelen vagyok. :D:D:D;)/
10/10
sarahangel 2009 ápr. 18. - 10:44:12 10/10
(21691/25847)
Igen, stílusban eltér, de valószínû azért, mert itt egy különálló filmrõl van szó, ami persze kapcsolódik a PB-hez, de szerintem olyasmi, mint amikor egy sorozatból mozifilmet csinálnak (valószínû azoknál is más a stílus, ami a plakátot illeti, csak azt nem szoktam figyelni :D;)), csak itt nem a moziban adják le, hanem a tv-ben... adták volna eredetileg ugye. Tehát ez már tv-filmként értékelendõ, nekem legalábbis így jön le, azok alapján, amiket olvasok.
Örülök, hogy azért tetszik Neked. ;)

Ja, és én még mindig tulipánnak nézem az origami rózsát. :D:D;)
10/10
könnycseppek 2009 ápr. 18. - 09:22:06 10/10
(21690/25847)
Meghiszemazt! Mármint, hogy nagy a kavarás;-), mert elég gyéren jöttek az infók, az ember csak találgatott (ha akart;-)).
Persze lehet, hogy még az elején a készítõk sem tudták, mert címek is megjelentek erre a '+2' részre is és most átkeresztelték Final Break-re:-)

Egyébként itt egy Matt Olmstead-interjú, ebbõl kiderül(het) sokminden (én csak átfutottam;-)):
http://www.thefutoncritic.com/rant.aspx?id=20090416_prisonbreak
9/10
offtopic
damienisback 2009 ápr. 18. - 09:14:39 9/10
(21689/25847)
hmm, imdb-n akkor nagy a kavarás, ott a 23-24-es részt úgy jelzik, mintha egy nap vetítenék majd a tv-ben. na mindegy, az sem gáz, ha dvd-n jön csak ki, akkor is letölthetõ lesz.
thx az infót.
10/10
könnycseppek 2009 ápr. 18. - 09:01:25 10/10
(21688/25847)
Nekem is hiányzott;-)
Milyen messzinek tûnt a hetvenakárhány nap, aztán már nézhetõ...:-)

Már hivatalos, hogy ez az utolsó évad.
22 rész lesz és még egy 88 perces (duplaepizódnyi:-)) film a végén, amelyik ugyan önállóan is megállja a helyét, de kiegészíti a 22. rész utolsó jeleneteit és csak dvd-n akarják kiadni(:-S).

Ahhoz képest, hogy kerülöm a spoilereket...;-)