Téma: A szökés

10/10
Alex27 2009 máj. 08. - 15:09:35 10/10
(21907/25847)
De jó, akkor most jól idõzítettünk mindketten :)))

**** SPOILER 4/19*****

Én sem szoktam külön figyelni, még jó,hogy Könnycseppek szokta ;)) De nagyon lassan telik itt is az idõ (persze nem úgy mint a 24-ben XDD)
A 24671 hsz-nél írta le,hogy hogyan is jön ki durván az a 2 hét. ;)

Engem jól csõbe tudtak húzni ezzel az újabb gyilkossággal, persze azt gondoltam,hgoy valami nem stimmel, de hogy ennyire átvágják õket is (meg persze engem is) a palánkon..háááát... ÜGYES! *taps*

Lehet,hogy M. örülne neki, de én nem XDD Legalábbis most nem örülnék annak,ha így tudná meg.. de lehet,ha majd odakerül a dolog ezt már másként fogom látni ;)

**** SPOILER VÉGE****


úgy van eddig,hogy elvileg ma jön a 20. rész, utána 15-én lesz a dupla záró rész(21-22). És lesz +2 rész (23-24), ami csak dvd-n adnak ki, a Fox azt már nem adja le :S De végülis minket ez így nem érint, elég ha valaki megveszi és széthinti a világon *lol* szóval mi semmiképpen sem maradunk le róla ;))

(persze,ha h*lyeséget írtam volna javítsatok!!)
10/10
Alex27 2009 máj. 08. - 14:50:46 10/10 Előzmény swyngi
(21906/25847)
**** SPOILER 4/19****

Én arra gondolok most (persze úgy,hogy még fogalmam sincs a végérõl),hgoy talán azért kellett ez a testvérdolog,hogy ezzel magyarázzák azt,hogy miért nem tett semmit az ellen Christina,hogy anno a halálsorra küldték Lincet. Hiszen elvileg sosem szerette annyira mint Michaelt, ezt meg is mondta,hogy teljesen másként érzett iránta. Arra meg nem számíthatott,hogy Mike utánaugrik (bár azt azért mondta,hogy már kicsi korában is ment Linc után), szerintem ezt még C. sem tudta elképzelni.
Szóval én most erre tippelek és nekem eddig így ez most korrektnek is tûnik.. de lehet,hogy más oka is lesz ennek a testvérdolognak, szóval én is várom türelmesen a folytatást,hogy mi sül ki ebbõl ;D
csancsy 2009 máj. 08. - 14:50:38
(21905/25847)
Itt vagyok még:))) Ja, régen voltam, de azért olvasgattam a hozzászólásokat:)))

***SPOILER***
Ja, Sara terhességén én is meglepõdtem!!! Amúgy olvasgattam, hogy sokan írták, hogy 2 hete voltak együtt, és hamar derült ki. Hol említették a 2 hetet? Mert szerintem elsiklottam felette. Szerintem régebb óta voltak együtt, nem? Mert általában úgy számolom, hogy évadonként kb. 1 év telik el. Nálam ez az idõ dolog kiesik, nem is arra koncentrálok:))) Azt tudom, hogy 3. és 4. évad között volt 3 hónap, ugye?

Ja, tök jó itt is Ted:))) Jó gonoszként is, az a gúnyos mosoly, amelyet néha felvillant. Mikor üldözik Lincoln-ék, akkor sejtettem, hogy nála ez csak rutin, csapda lesz:))) Csak úgymond kevés jelenete van, leginkább csak Christinával, dehát, neki ez a szerepe!!! Christina jobb keze:))) Csakhogy nehogy elárulja õt, bár ennek csak örülnék:)))

Már alig várom, hogy Michael megtudja Sara terhességét:))) Amúgy jól mondta Cristina, tényleg ilyen helyzetben is örülne neki. Kíváncsi leszek, mikor tudja meg!!! Szerintem, lehet, hogy legutolsó részben:). Bár ahogy mondtad, lehet, hogy ilyen halál közelében mondja el, bár én se örülnék ennek, inkább nyugodtabb esetben mondja el.

***SPOILER VÉGE***

Amúgy most hogy vannak a részek, mert sokan 22-öt tekintik befejezõ résznek, de tudom, hogy lesz 23 és 24-dik rész is, ugye azokat is leadják. Amúgy ma adják le a 20-ikat:))) Már alig várom, hogy megnézhessem:)
10/10
Alex27 2009 máj. 08. - 14:42:57 10/10 Előzmény swyngi
(21904/25847)
**** SPOILER !/19-IG****

igen, nekem is csalódás... hiszen azért sokkolta õket -vagyis Michaelt- a tudat,hogy él Sara és utána tényleg azonnal összebújtak.. ez nálam sem menne így, eddig tartották a távolságot egymás között, hiszen csak gondoljuk végig a kezdetektõl egészen az utolsó találkozásukig... hiába volt meg köztük az a lelki összeforrás, azért még "tartottak" egymástól, hiszen eleve alig ismerték vagy ismerik egymást, elég sok negatív dolgon mentek keresztül (Sara eleinte joggal gondolhatta azt,hogy Michael kihasználta, utána Michael is gondolhatta azt,hogy Sara nem akarja ezt az egész kapcsolatot, miután a motelban otthagyta -persze akkor még nem tudodhatott arról,hogy Kellerman elkapta)és egyik karakter sem olyan,hogy azonnal bummm a közepébe... legalábbis eddig én így gondoltam, de ezek után már nem tudom, hiszen pont az történt,amit eddig nem gondoltam volna róluk. És ez zavar...nagyon zavar :S
10/10
Alex27 2009 máj. 08. - 14:32:49 10/10
(21903/25847)
*lol* ...baby-mahone... áááh, csak egy kicsit lenne fura...de az invasion(Rejtélyek városa) után én már semmiben sem csodálkozom :P

Szerintem is ötletes a jellemzése, meg bírtam azt is,hogy Legkeményebb ellenfele: természetesen Michael Scofield. Ha valaki nem ismerné a történetet, még azt is hihetné,hogy Mike egy gonosz karakter.
10/10
Alex27 2009 máj. 08. - 14:24:52 10/10 Előzmény csancsy
(21902/25847)
Szió :) Hááát tényleg nagyon rég voltál, de legalább most vagy, vagyis voltál ;D


**** SPOILER 4/19-ig ****

Nekem nem volt bajom az elejével sem, nálam pörgött minden... de az tuti,hogy az elmúlt 2 rész nagyon beindult ;))) Tudom, már sokat mondtam, hogy mennyire bejött az elmúlt két rész (na meg persze a többi is ;) ) de egyszerûen nem tudok betelni az élménnyel :]
Sara terhességének én is örülök,csak a módja nem tetszik.. túl hírtelen jött ez az egész, meg olyan kidolgozatlan volt így... na de most már ezen nem tudunk változtatni (bármennyire is szeretnénk -persze,mindha ez rajtunk múlna XDDD) azért remélem a végére rendezõdik ez a dolog is, és mégsem marad majd meg úgy az egész, mint egy teljesen elbaltázott dolog az írók részérõl :S

Szegény Linc-kel tényleg nagyon csúnyán elbánnak mindig... de nekem tetszik most ez a fordulat -kíváncsi vagyok,hogy mit hoznak ki belõle - hiszen,ahogy te is írod, erre nem lehetett számítani :)))

Christinával kapcsolatban, mintha csak magamat hallanám :DDD Teljesen egyetértek!

Szerintem Michael a 21.részben fogja megtudni,hogy apa lesz. A 20. még most túl korai lenne, a 22.meg már nagyon késõ, szóval én betippelem a 21. XDDD (jó a logikám, mi? :P)
És mikor megtudja meg fog lepõdni, elmosolyodik és megöleli Sarat... én valahogy így képzelem :DD szóval mindenképpen egy pozitív pillanatot látok magam elõtt, nem valami akciós jelenetet, mikor úgy érzik nincs tovább most meghalnak, de Sara azért még odabiggyeszti azt a mondatot, "ja és bocs gyereket várok tõled, milyen szép család is lettünk volna" dumát. Na szóval nálam ez nem igazán játszik...persze, most hogy mondtam tuti ez lesz XDDD

T-Bag tényleg sokat változott, de szerintem azért még él benne a pszichopata...csak ki kell várnunk,hogy újra elõtörjön *lol*

Tök jó,hogy mondod... már többször szerettem volna én is írni,hogy tök jó,hogy szerepel a PB-ben Ted, csak mindig elfelejtettem :S Nekem õ inkább az Idõzsarú, de persze a boszikban is bírtam nagyon :)) És itt is jól nyomja ;))
10/10
swyngi 2009 máj. 07. - 22:18:13 10/10 Előzmény Alex27
(21901/25847)
:DDD
Szavaztam Jack-re, meg persze Mahon-ra.:)
Jack átvehetné a vezetést Walkertõl:DDD
10/10
swyngi 2009 máj. 07. - 22:14:32 10/10 Előzmény könnycseppek
(21900/25847)
...:::SPOILER s04e19:::...

Testvértéma...:
Jaja, én is ezt írtam kb, h nyilván ettõl nem fogja kevésbé szeretni. Csak nem értem, h most ez mire volt jó. Ahogy olvasom, mindenkinek tök nyilvánvaló, h ettõl nem változik semmi. Most ez mire volt jó, érted. Ezen ráncolom a szemöldökömet. Najó, persze ki tudja, még nem értünk a végére, szóval még bármi lehet.

A másik meg, jah, h emiatt sem tetszik a Christina szál, mert már jó pár résszel ezelõtt jelent be, de még mindig nem derült ki h most mi is a helyzet vele.
Nem tudom...nekem valahogy az egész nem áll össze. De várok, és türelmes leszek:D Megígértem magamnak.:) Jah, meg persze várok arra a bizonyos valakire.:D
10/10
swyngi 2009 máj. 07. - 22:06:45 10/10 Előzmény sarahangel
(21899/25847)
...:::SPOILER s04e19:::...

Naja, ez is egy érdekes kérés. Lehet, h ha felvezetik pár rosszulléttel, vagy ilyesmi jelekkel, akkor más lenne. (mondjuk itt jön képbe az,h 2 hétután mivellehet felvezetni:D)
Bár engem elsõsorban a 4x1 miatt zavar. Nekem ez nagyon nem tetszik, és nem is PB-s, pláne nem MiSa-s, h kiderült, h Sara él, és egybõl(najó kettõbõl) go az ágyba.:SSS
Nem beszélve arról, h mi meg gondoljunk, amit akarunk, mert azért eléggé kétesélyesre csinálták a jelenetet.
Szóval nem akarom ismételni magam ennyiszer, de nekem ez csalódás:S
csancsy 2009 máj. 07. - 02:18:29
(21898/25847)
Hali!!! Elég régen voltam itt:))))
Sikerült, megnéznem a szökés újabb részeit:))) a 19. részig:)))

*****SPOILER******!!!!
Hát, ahhoz képest, hogy 4. évad lassan indult meg, a végére már elég rendesen felpörögtek az események:))))
Én személy szerint, nagyon örülök a Sara terhességének, és remélem vége happy end lesz, és mint egy nagy család éldegélnek:)))) Komolyra fordítva a szót!!!
Nos, szegény Linc, hogy ennyire megjárja megint!!! Nem gondoltam, hogy megint ez lesz. Az, hogy nem testvére Mike-nak, engem nem rázott meg, ettõl függetlenül ugyanúgy a testvérének tekintem, hisz Michael-t támogatta, mellette volt.
A mother no comment!!!! A legrosszabb, legaljasabb, a gonoszak csúcsa!!! Nemhogy nem jó anya, hanem még ember se, mert nincsenek neki érzései. Annyira jól játssza a színésznõ a szerepét, hogy csak utálni tudom! Még semelyik szereplõnek se kívántam halálát, de kivételt kell tennem az anyára!!! Jó, hogy berakták, felpörgette az eseményeket, de semmi jó tulajdonsága nincs!!! És még különbséget tesz a két fiú között??? Milyen jogon teszi ezt? Kíváncsi leszek mi lesz az õ sorsa.
Sara terhességének, tényleg örülök, szurkolok, hogy végén egy család legyenek, és békében éljenek és hajókázzanak:))) Kíváncsi vagyok, mit szól Michael hozzá, hogy apa lesz:))) Szerintetek melyik részben fogja megtudni?
Nos, Gretchen nem tudom meghalt vagy sem, azért az nem derült ki egyértelmûen, de sajnáltam, mikor egyedül hagyták, nem is értettem Linc miért akarta megölni, hisz csak segített, nem ellenük fordult Gretchen.
T-bag, hát!!! Most mit mondjak róla??? Teljesen megváltozott, szinte már semmi gonoszság nincs, amit bûntetteket elkövet, az csak kényszerbõl tette. Hol van õ a régi önmagához képest? Persze, változásnak is megvannak elõnyei, és hátrányai. Még nem tudom eldöntei, örüljek-e ennek vagy sem:)))
Összségében, a 4.évad elején úgy voltam, hogy már annyira nem érdekel vége lapos volt, a felénél, kb. Shelf pálfordulásától 100%-os fordulatot vett a sztori, és azt se tudom, hova kapkodjam a fejem:)))) Nagyon jó. Kíváncsi vagyok a végére.
Ja, és még plussz pont, hogy láthatom Ted Kinget a Bûbájos boszorkákbeli Andy szerepe után gonoszként.
A tábornok meg hiába próbálkozik, nem õ a fõnök, itt bizony Christina irányít, a tábornok olyan, mint egy bábu, mother kezében.
10/10
Alex27 2009 máj. 07. - 01:08:46 10/10
(21897/25847)
"10 kemény fickó a tv-bõl"
A 10-bõl az egyik az Mahone, igaz kicsit lemaradva a többiektõl, de legalább a listán van :))
http://www.origo.hu/teve/20090505-10-kemeny-ficko-24-szokes-dexter-tuzvonalban.html
10/10
Alex27 2009 máj. 06. - 21:55:23 10/10 Előzmény könnycseppek
(21896/25847)
ez tényleg nagoyn szemöldökösre sikeredett XDDD nekem lövésem sincs, ha nem elsõ,akkor második, vagy harmadik..
Most csak barkóbázom :DDD
ez valamikor a második évad közepe táján volt? Esetleg akkor mikor Michael felírta Sucrénak a mailcímet,hogy hol tudja õt elérni... esetleg volt ott ilyen papír is... vagy mi lehet az a "@" jel? Vagy semmi köze hozzá? XDDD

Vagy közelítsük meg másik oldalról:
aki ír az szerintem egy férfi, és ahogy fogja a tollat, abból az is látszik,hogy job kezes... akkor balkezesek kizárva... volt/van egyáltalán balkezes a csapatban? XDDD
10/10
Alex27 2009 máj. 06. - 21:46:16 10/10 Előzmény könnycseppek
(21895/25847)
**** SPOILER 4/19****

Hát én nem nagyon tudom megítélni a beszédét... nekem nagyon angolos XDDDDDD na jó azért ennyire nem vagyok gyík angolból, de igaz,ami igaz, a leggyengébb pontom a hallott szöveg, (na meg persze a többi is XD) én azt valahogy sosem hallom meg :(
De azt viszont elsõre észrevettem,hogy Went nagyon szépen formálja a szavakat (lehet,hogy azért is,mert elvileg angoltanár?)... bezzeg ezt meghallom :P

Jaja, szép szúrós a szeme, olyan mint egy kígyó... ja az a természete..

igen,azt a részt be szerettem volna tenni kép formájában, csak az úgy nem jó.. azt egyben kell látni, pont az a lényege. Am. nagoyn látványos volt az a meglepettség, azért õ sem ismeri a fiacsáját, hiába próbálja bizonygatni az ellenkezõjét, azért ez még õt is meglepte.
10/10
Alex27 2009 máj. 06. - 21:37:51 10/10
(21894/25847)
Oh, köszi, fel is írtam õket emlékeztetõbe ;))

Lehet,hogy én vagyok az egyedüli ezen a földön, de én még nem láttam a "Csaj nem jár egyedült"-t :O
Tudom mirõl szól (nagyjából), de még sosem kerültem oda,hogy megnézzem.. na de remélhetõleg majd most :))
10/10
Alex27 2009 máj. 06. - 21:35:04 10/10 Előzmény bree-gee
(21893/25847)
Szia Brigi!! De jó,hogy van újra géped és újra itt vagy! :))
Szerintem nagyon jó részek voltak, nekem nagyon bejött az elmúlt 3 rész, de fõleg az utolsó kettõ..azokat nagyon királyra csinálták meg! :))
10/10
offtopic
Alex27 2009 máj. 06. - 21:28:10 10/10 Előzmény Evibaba001
(21892/25847)
Milyen rendes jány vagy te!! :DD
Hogy állsz a részekkel? Láttad már a 18-19-et? :)
10/10
Alex27 2009 máj. 06. - 21:24:41 10/10 Előzmény sarahangel
(21891/25847)
Szió.. én meg csak jöttem és mentem is tovább, jó gyorsan eltûntem (megint) :S

****SPOILER 4/19****

Igen, és még mindig a hatása alatt vagyok :)) Elõször nem tudtam mire vélni ezt a testvérdolgot, de tetszik a fordulat, meg jó volt,hogy pörgött az egész rész, az utolsó pillanatig nem lehetett tudni,hogy mire megy ki a játék. És ahogy Könnycseppek is írta már,hogy még mindig nem lehet tudni C. szándékát,hogy mit is akar igazából, mi a konkrét terve a Schyllával.. odaáig az tisztasor,hogy õ is csak a hatalmat akarja, de hogy most konrétan ezt hogyan is akarja elérni...hááát azt hiszem sok mindent meg kell magyarázniuk a köv. részekben :)))

nekem is kimaradnak dolgok, annyi minden van,ami tetszik, de elfelejtem leírni, hiszen azért az egész részt mégsem írhatjuk le :DDDD vagy mégis? ;P Szívem szerint teletenném képekkel is az egész topicot, de hát az nagyon spoileres lenne... na majd,ha játszák az rtl-en...reszkess port :P

Igen, látens gátlásosság.. legalábbis én is így emlékszem rá... lehet,hogy azért nem vette még észre Michael,mert így akarnak a MISA rajongóknak kedveskedni,hogy meghagyják a "szokásos" menetet, ahogy az a filmekben szokás.. a lány mondja el a férfinak,hogy gyereket vár (vagy a gondosztól tudja meg :DDD) egy meghitt pillanatban, vagy mikor haldoklik a hõs szerelmes... (reméljük nem az utóbbi lesz!!) szóval lehet,hogy emiatt nem ismertették fel az írók Michaellel azt hogy Sara terhes. Csak ezzel tényleg az a baj(om),hogy így a látens gátlásosság szorúl háttérbe, és egy igazából hiteltelen anya kerül elõrtérbe :S
10/10
sarahangel 2009 máj. 05. - 18:17:27 10/10 Előzmény bree-gee
(21890/25847)
*** Spoiler 4x17, 4x18 és 4x19 ***

Örülök, hogy sikerült megnézned a részeket. :)

Hát igen, voltak most fordulatok. ;)
Egyszer régebben még Te írtad, hogy valahol olvastál olyan kommenteket, hogy Sara terhes... hát jól beletrafáltak. :S;)
Igen, azt én is írtam valamelyik topicban, hogy milyen fura, hogy valaki csak úgy terhességi tesztet tart otthon. :O
Amúgy most megint eszembe jutottak Sara sebhelyei, hogy Michael nem vette észre az elsõ részben... mivel most már kaptunk rá választ, hogy ott tényleg történt valami. :S Régebben Michael szerintem még ruhán keresztül is észrevette volna. ;)

Nekem is ez volt a kedvenc mondatom, amit írsz, látom, ez sokakban megmaradt/sokaknak tetszett. ;)

Végülis kényszerhelyzet volt, gondolom, azért hagyta Michael az anyját Sara-ra, de tényleg legalább odakötözhették volna ismét egy székhez. Vagy ha teljesen egyedül hagyják, az is jobb lett volna. :S

"Csirkekínzásos" rész nekem is tetszett. :D
10/10
sarahangel 2009 máj. 05. - 18:08:58 10/10 Előzmény könnycseppek
(21889/25847)
*** SPOILER s4x19 ***

Háát ez az, egy fogselyem szerintem sem olyan erõs, hogy kihúzzon egy csavart. :O
Én sem értem a megvalósítás menetét, lehet, hogy ki kéne próbálni. :D;)

Ó, de kár, hogy elszállt a tesós-dolog, pedig érdekelt volna; úgy látszik, ha hosszút írunk, gyakran érvényesül a 'Szégyenfolt-effektus'. :-( Ha lesz kedved (meg energiád), esetleg leírhatnád röviden a lényegét, persze nem akarok erõszakos lenni. ;)

Én ehhez még annyit tennék hozzá, hogy most folytatom az elsõ évad ismétlését ott, ahol abbahagytam, de eszembe sem jutott a nézése közben, hogy Õk végülis nem tesók; nem azért, mert 'elfelejtettem' vagy figyelmen kívül hagynám, hanem mert továbbra is tesóknak tekintem Õket. Úgyhogy már az elsõ meglepõdésem meg a rossz szájízem is elszállt szerencsére, nem zavar a dolog, sõt, ha úgy vesszük, ezzel még 'rásegítettek' erre a kötelékre, nyomatékosították a kapcsolatukat. ;)

Amúgy azokról a véleményekrõl, hogy ezáltal semmissé válna az elõzõ három évad, még az jutott eszembe, mikor kiderült, hogy Sara-t visszahozzák, és olvastam olyat, hogy akkor mi értelme volt Michael gyászjelenetének/hiteltelenné válik... ezzel megintcsak nem értettem egyet, mert még akkor is, ha mi, nézõk már akkor tudtuk volna, hogy nem halt meg, a lényeg az volt, hogy Michael meg elhitte, úgyhogy ha 'kimarad' az a jelenet, nekem inkább az lett volna hiteltelen, illetve eszembe sem jutott ilyesmi, hogy hülyeség visszahozni emiatt. ;)
10/10
offtopic
sarahangel 2009 máj. 05. - 17:51:27 10/10 Előzmény Evibaba001
(21888/25847)
Ez aranyos volt. :))