Téma: A szökés

10/10
bree-gee 2009 máj. 05. - 12:51:17 10/10 Előzmény könnycseppek
(21887/25847)
Talán második évad?
10/10
bree-gee 2009 máj. 05. - 12:45:58 10/10 Előzmény sarahangel
(21886/25847)
**Spoiler 4x17, 4x18 és 4x19**
Szóról szóra ugyanezek merültek fel bennem is tegnap a terhesség észlelésével kapcsolatban.:)
Amúgy úgy éreztem, hogy ez a 3 rész egymás után kicsit sok volt, nem volt idõm megemészteni az 'ütéseket'.Csak kapkodtam a fejem:). Egyszer kiderül hogy S. terhes (mellesleg az milyen volt már, hogy egy idegen házban, amiben nem is nagyon laknak, ott egy terhességi teszt csak úgy?!), aztán meg, hogy M és L nem is testvérek (ami mondjuk nem számít szerintem, mert M-nek teljesen igaza van, Linc sokkal inkábba a testvére, mint C az anyja! Ez volt az egyik kedvenc mondatom egyébként ebben a 3 részben.)
Amit nem értettem, az az volt, hogy Michael miért hagyta az anyját Sara-ra, mikor tudta, hogy milyen képességei vannak.Nem megsérteni akarom Sara-t, de õt olyan egyszerû manipulálni.
Voltak olyan részek is, amin fogtam a fejem: a "csirkekínzásos". Ó jaj, az milyen volt! :D
10/10
könnycseppek 2009 máj. 05. - 11:06:42 10/10
(21885/25847)
***KVÍZ JÁTÉK***

A gallon nem kémia;-)
Az évad nem elsõ:-)

Az mpg pedig talán 'miles per gallon'...:-)

~~~
Szóval szûkül a kör:-D de ha többet mondanék, megmondanám a megoldást;-):-P:-D
(milyen szemöldökös feladvány lett -újabb rekordokat döngetek:-S:-)- pedig nem is annak szántam)
10/10
offtopic
könnycseppek 2009 máj. 05. - 11:03:05 10/10 Előzmény Evibaba001
(21884/25847)
Ó, Lánykám, köszönöm!:-) *'meghatód'*:-D
10/10
könnycseppek 2009 máj. 05. - 11:02:16 10/10 Előzmény sarahangel
(21883/25847)
***SPOILER*** 4x19

Igen, arra a valamire gondoltam, amit még a jelenet elején is mutattak, hogy 'észreveszi'.
A fogselyem automatikusan visszacsavarodik? Vagy olyan erõs, hogy utána kitépheti a csavart a kádból?:-O
Ugyanis nekem épp az a bajom ezzel a meneküléssel,a mit korábban is írtam: nem értem a megvalósítás lényegét. És ez megintcsak azért is zavar, mert eddig a PBben minden pontos és érthetõ volt.
(kivéve, hogy ki ölte meg Tyge-t, hogy Sofia honnan tudta, hogy a zsebekben kell kotorásznia és hogy mi történt az 'elsõ' éjszaka...)

____
Az elõbb írtam a tesós-dologhoz is egy hosszabbat, de elszállt :-( de mégegyszer nincs idõm és energiám leírni *és mérges is*
10/10
könnycseppek 2009 máj. 05. - 09:36:22 10/10 Előzmény Alex27
(21882/25847)
***SPOILER*** 4x19

Szerintem is belejött KQ a gonosz szerepbe:-) Az elején annyira fura volt (meg az is, ahogy beszélt, érdekesen képezi a szavakat), de itt az anya-fia jelenet nekem is nagyon tetszett (persze nem feltétlenül a tartalmára gondolok):-)
KQ-nek is szép szemei vannak, csak úgy szórta vele a szikrákat; aztán azt is bírtam, ahogy összerezzent, mikor M/W. ráordított. Ez utóbbi rész is tetszett, meg ahogy W. magába zuhanva megeresztett néhány könnycseppet és késõbb, amikor kirohant és bocsnatot kért...
Elhittem.
:-)
10/10
könnycseppek 2009 máj. 05. - 09:30:48 10/10 Előzmény swyngi
(21881/25847)
Hali;-)
Má' meg sem lepõdöm, hogy egyetértünk:-)
Majdnem mindenben...

***SPOILER*** 4x19
A tesó-kérdés érdekes módon (persze nem biztos, hogy érdekes:-D) engem nem is kavart fel annyira (mint pl. a baba-kérdés:-P:-)). Úgy értem, elsõre persze az volt a benyomásom, hogy nem is igaz és C. csak kavar (mint ahogy M. ki is mondta: "nem hiszem el, hoyg ezzel a kártyával jöttél elõ"), bár ez magában hordozza azt, hogy vagy nem ismeri jól M. (mint ahogy azt hiszi, hogy igen), hogy csak emiatt hagyja Lincet a fenébe', vagy éppenhogy jól ismeri és ezzel csalta csapdába.
És itt a két gondolat összekapcsolódik:
1.-azért nem tartom annyira furának, még ha igaz is lenne, amit már korábban én is említettem: a testvér-érzés nem feltétlenül a vérrokonság miatt alakul ki; van, ahol az 'igazi' testvérek utálják egymást. Szóval azt akarom kihozni ebbõl, amit végülis M. olyan szépen levezetett: Linc vele volt, segítette. Amit persze C. mondott, hogy emiatt volt M.nek bûntudata, mármint Linc 'szánalmassága' miatt, az már csak lelki terror, még ha igaz is, hiszen ilyen helyzetben nem lehet ezt másképp értelmezni. És persze ahhoz képest, hogy M.-t még szereti is C., itt terrorizálja, manipulálja és fel is áldozza. Mi lenne, ha nem szeretné?:-O
2.-azért talán nem gondolom, hogy ez igaz, mert C. sem lehet annyira felszínes és ...., hogy tényleg azt gondolja, hogy M. csak emiatt (hogy megtudta, nem is tesók) egyik pillanatról a másikra mindennemû érdeklõdését elveszíti Linc iránt. 'Jahh, nem is vagyunk tesók?!:-O Akkor gyere, Sara, elhajózunk a naplementében és mindenki csináljon, amit akar'...
Úgyhogy azt gondolom, C.nak megvolt a nagyon jó oka, hogy ezt mondta (még ha igaz is), de mindenképpen kegyetlen (pedig a végén a kocsiban a pasi is mondta, hogy M.ért kár, mire C. elég hevesen reagált).
Jahhh, és még mindig nem látom az igazi célját:-(

Persze várjuk ki a végét, mert ugyebár ez a PB (még ha nem is teljesen olyan, mint amilyennek indult:-S):-)

___
Ahhoz képest, hogy idõhiányban szenvedek, sikerült hosszút írnom;-)
...és szerintem még csomó mindent ki is hagytam:-P:-)
10/10
offtopic
bree-gee 2009 máj. 04. - 17:43:56 10/10
(21880/25847)
Halihó!Próbáltam visszaolvasni, de mindenhol spoiler feirat, így majd csak holnap (de akkor jóóóóó hosszan :D), ma este PB bepótló este lesz!:))))
10/10
King Diamond 2009 máj. 03. - 22:46:22 10/10
(21879/25847)
SPOILER S04 VÉGE!
Most láttam, hogy kikerült a netre a sorozat fináléjának rövid leírása--és így Michael végkifejlete is:(((((
Direkt nem ide írom le, hanem itt a link, ahol aki akarja, elolvashatja, az információ már biztos. HANGSÚLYOZNÁM, HOGY CSAK AZ MENJEN RÁ A LINKRE, AKI NEM AKAR GIGASPOILERBE BELEFUTNI!!!
http://www.pbfanbyzolee.blogspot.com/
A legelsõ cikk az. Kicsit szomorú vagyok, nem erre számítottam.:((
10/10
offtopic
Evibaba001 2009 máj. 03. - 20:43:27 10/10
(21878/25847)
Boldog Anyák napját Mamikám!!:))
10/10
sarahangel 2009 máj. 03. - 17:28:03 10/10 Előzmény Alex27
(21877/25847)
*** SPOILER S4X19 ***

Halihó Alex! Épp most akartam menni, de ezt még elcsíptem. ;)

Látom, tényleg nagyon a hatása alá kerültél a résznek. :D:D;)

Amúgy a másikban is írtuk, hogy utoljára a Las vegasi részben csókolóztak, úgyhogy ez már tényleg nagyon kellett. :D;)

Azt én is akartam írni (de valamit mindig elfelejtek :D), hogy azért az érdekes, hogy Christina észrevette a terhességet, Michael meg nem. :O És nem csak arra gondolok, hogy mert pont olyan okos, mint az anyja, de van az a bizonyos 'betegsége' (látens gátlásosság?), erre régebben jól rájátszottak az írók, hogy mindig mindent észrevesz, megfigyel... ez ebben a szezonban valahogy nem igazán érvényesül. :S Persze lehet, hogy az az oka, hogy most nem annyira tud Sara-ra figyelni/koncentrálni, a Scylla utáni hajszával van leginkább elfoglalva. De Christina meg pont nem az az ember, aki törõdik másokkal, és mégis Õ veszi észre a terhességet? :O Szóval ez így tényleg fura. ;)
10/10
Alex27 2009 máj. 03. - 16:46:48 10/10
(21876/25847)
halihó! :))

Na végre valahára én is megtudtam nézni a 19. részt, már nagyon vártam a folytatást és õszintén szólva, nem is csalódtam... sõõõõõõt....


**** SPOILER 4/19 ****

Swyngi bennem is él keményen a PB-feeling ;D Az elejétõl egészen a végéig végigizgultam, de akkor sorjában:

Tök jól indult(nekem már az elõzõ, 18.rész is nagyon tetszett, persze kivétel ez alól a terhesség ezen fordulata vagy inkább a bemutatása/tudtunkra adása :S) vitte tovább a 18. rész lendületét. Jó volt,ahogy Michael gyártotta a kis zacskókat...el sem tudtam képzelni,hogy mit akar velük :DD
A csók vagy puszi is kellett már, pont ezen gondolkodtam valamelyik nap,hogy olyan rég csókolóztak már (de lehet,hogy csak nem mutatták, úgyis mostanság mindent utólag tudunk meg :P :S )

Lincen én továbbra is látom,hogy nagyon szenved, próbálja megvédeni az öcsikéjét (az elõzõ részben is megmentette, meg a mostani, "hagyd el a várost" is emiatt van) szegény azé' sajnálom..
Azon azért elgondolkodtam,hogy szerintetek Linc meghúzta volna a ravaszt, ha letelik a 3mp? Mert nekem nagyon elszántnak tûnt és azt azért már láthattuk,hogy volt már,hogy "hidegvérrel" megölt valakit :S
http://kepfeltoltes.hu/090503/bscap0211_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Zsebes kavarásán nem csodálkozom, de azért az meglepett,hogy ennyire "megviselte" (bár ez kicsit így erõs),hogy kikerült a csapatból... :O vagy ezt én látom rosszúl és ez már a "hogyan fogok busszút állni rajtatok"-tekintet?
http://kepfeltoltes.hu/090503/bscap0213_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Mami elkapása-a fehérporos zacsikkal ügyes ötlet volt, tetszett nagyon :))
Na és akkor az elsõ face to face anya és fia között:
nagyon utálom most már Christinát (de a színésznõ viszont nagyon ügyesen csinálja, mert baromi hitelesen játsza a gonoszat.. én teljesen elhiszem neki,amit játszik). A nagy hír,miszerint Linc és Michael nem testvérek naggggggggyon meglepett! Engem ez teljesen váratlanul ért, most nagyon spoilermentes voltam, és errõl semmit sem hallottam :O Mikor kimondta,hogy "nem a testvéred", meg is nyomtam a stop-ot, el sem akartam hinni (még azért most sem hiszem el teljesen)azt hiszem elég meglepett fejet vágtam abban a pár másodpercben amíg állt a felvétel, azért ekkora fordulatra nem számítottam. Még akkor sem gondoltam erre,mikor azt ecsetelte,hogy mennyire mások,akár külsõleg,de fõleg belsõleg.. akkor még csak arra gondoltam,hogy biztos nem szerette Lincet,mert olyan "átlagos" és nem olyan okos,mint Michael (bár ezt meg is mondta,hogy jobban szerette mindigis Mike-ot), de álmomban sem gondoltam,hogy az sül ki az egészbõl,hogy nem tesók... De végülis ez nem változtat a dolgon,hiszen ahogy M. is mondta , sokkal inkább a testvére Linc,mint õ az anyja. Hiszen hiába nem vérszerinti testvérek (persze ez még nem biztos, lehet,hogy így próbálta manipulálni), de attól még igazi testvérek, hiszen Linc ott volt minig mellette, segítette, persze olykor vissza is rántotta(persze itt most nem mint ételre gondolok :P ;DD) és Michael sem azért mentette meg a Fox Riverbõl, mert mint vérszerinti testvérét kötelezõ megmentenie a kivégzéstõl,hanem azért mert a testvére (remélem értitek :))) Õk tényleg ott voltak egymásnak... Linc vigyázott rá már kicsi kora óta, az origami darut is a törõdés jelképeként hagyta ott.. de ezt kár is ragoznom tovább...
Szerintem nagyon hiteles jelenet volt, tökre látszott,hogy megviseli Michaelt (de ez természetes is), ahogy próbál uralkodni magán,majd kitör hírtelen és az "anyja" feljére olvassa,az imént említett mondatot, és hogy õ végig vele volt,míg C. elhagyta õket. És hallatszódik,hogy majd elcsuklik M. hangja, illetve ahogy eleinte nyeli a könny(csepp)eit... (azt hiszem jönnek azok az arcjátékok ;)) )
http://kepfeltoltes.hu/090503/bscap0215_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Amúgy tényleg érdekes,hogy M. sem anyázza le az anyukáját, hanem csak Christinának hívja.. de talán ez érthetõ is, fõleg amiket csinált, és amiket most mondott :/

Sara terhességét is jól kiszúrta, érdekes,hogy M. még nem, hiszen elvileg egyformán jár az agyuk. Kíváncsi leszek mikor/hol/ és hogy hogyan mondja majd el a nagy hírt.. és persze arra is,hogy Michael hogyan fogja fogadni, biztos örülni fog neki :)) (legalább õ)
http://kepfeltoltes.hu/090503/bscap0214_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ügyesen manipulál Christina... remélem M. majd túljár az eszén, sõt biztos is vagyok benne,hogy még megkapja!
De azért annyira nem ismeri a fiát C. sem, hiszen szerintem nem számított arra,hogy Michael így bepöccen (amúgy ahogy láttam Sara sem) és kiráncigálja a fürdõszobába... na az volt még egy nagyon hatásos jelenet.. azt azért gondoltam,hogy nem fogja megölni, én inkább arra számítottam,hogy Sara közbelép -hiszen õt már egyszer Kellerman kínozta így- de még szerencse (M. lelkiismerete miatt),hogy ez nem történt meg. Nagyon hatásos volt az a jelenet,ahogy elzárja a csapot,ahogy hírtelen feleszmél,hogy õ nem ilyen kimegy és bocsánatot kér, na ott tényleg kiborult... még Sara szemébe sem nézet... és ahogy nyög (vagy valami hasonló) annyira érzõdött,hogy ez most még számára is hihetetlen vol. Durva pillanatok voltak, de nagyon jók és hatásosak, engem mindenképpen magával! De ez talán látszódik is, még mindig a hatása alatt vagyok ennek a jelenetnek is,meg összességében az egész részenek!

Az,hogy most megint Lincre akarnak kenni egy gyilkosságot,és megintcsak nem is akárkinek a halálát ( tényleg megnint déjá vu-je támad az embernek :DD)

Az gyikosság ötlete megint nagyon ki lett találva, jól összehozták, kíváncsi leszek,hogyan másznak ki ebbõl, most megint fel van adva a labda, jól zárták(vagy éppen,hogy nem zárták) a végét, kíváncsian várom Linc hogy reagál majd arra,hogy nem vérszerinti testvérek Michaellel, mi lesz Saraval és a babával, a csapattal..stb. most olyan érzésem van,hogy a maradék 3 rész(+2) kicsit kevés lesz. Hírtelen annyi minden történt és váltzott meg,hogy ez belezsúfolni ebbe a pár részbe... de lehet,hogy így lesz jó, mert annyi minden lesz, pörögni fog az esemény, hiszen újra menekülniuk kell(vagyis még mindig, de most még jobban kell figyelniük, mert megint porondon lesznek), illetve el kell kapniuk Christinát, ott van még a Tábornok is, és még kell a Schylla is... hajajjj lesz itt még izgalom!!! Már nagyon várom a folytatást, (most) nagyon belelkesültem!!!!! :)))
10/10
sarahangel 2009 máj. 03. - 16:21:49 10/10
(21875/25847)
*** SPOILER S4X19 ***

Azt nem írtam tegnap, hogy Aldotól azért milyen szép dolog volt ez az örökbefogadás, és ráerõsített arra, hogy nekem korábban sem tûnt olyan rossz embernek, amilyennek beállították, mondhatni szimpi volt. ;) Milyen kár, hogy nem Õ maradt életben. :S Remélem, nem igaz, amit a tábornok mondott az egyik részben, hogy nem csak adatelemzõ volt a Cégnél, hanem annál 'több'. :S Apropó, még nem kaptunk rá magyarázatot, hogy mi volt az a kézmegfogás a tábornoktól Michael felé. Voltak olyan találgatások, hogy esetleg Õ Michael igazi apja, de szerintem ezután a Linc-csavar után ezt már nem lépik meg, legalábbis nagyon remélem. ;)

Visszanéztem a fürdõszobai 'csavaros' részt, és én sem nagyon értem. Könnycseppek, 'valami más' alatt ezt értetted, ami a képen látható?

http://kepfeltoltes.hu/090503/bscap0057_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Mert ez amúgy fogselyem volt szerintem, vagy nem tudom. ;)

Azért Christinát legalább odakötözhették volna valamihez, még ha nem is nagyon volt idejük, felelõtlenség volt csak úgy otthagyni.

Még az is eszembe jutott, hogy Sara hiába egy 'átlagos' meg szolid nõ, de azért régen milyen talpraesett tudott lenni a hasonló helyzetekben - pl. Kellerman-féle kádjelenetnél kihúzta a dugót és még a 'vasalásra' is volt lelkiereje :D; Veronicát legyilkoló céges pasi szemébe belefújta a sprayt; vagy az elsõ szezonos börtönlázadásnál az injekciós tût használta 'fegyverként', és még Panamából is el tudott szökni (igaz, utóbbihoz segítsége is volt ;)).

Persze az is igaz, hogy ha mindig nyernének a jók, akkor elég irreális lenne az egész, de nekem ez a jelenet így kicsit gagyin jött ki. Én hagytam volna a fenébe, hiába szólongat, rá kellett volna zárni az ajtót és kész. Bár valószínû elõbb-utóbb amúgy is kiszabadult volna, amilyen ravasz. ;)

Azért félelmetes, hogy MiLiMama mennyire tisztában van mindennel, olyan, mintha el sem tûnt volna 23 évre; persze a háttérben mindig ott volt, de akkor is. :S És ahogy ültek Michael-lel egymással szemben, olyanok voltak teljesen, mint két idegen, sõt, mint az ellenségek... jah, hát végülis azok is, de azért ezt elég nehéz megemészteni. :-(

'Linc-Michael nem tesók' dologhoz meg még annyit, hogy olvastam olyan véleményeket, hogy emiatt hitelét veszti/megkérdõjelezõdik/nem ér semmit/semmissé válik az elsõ három évad... ezzel nem értek egyet, hogy miért, azt már lentebb leírtam. ;) Ebben 'csak' az a rossz szerintem, hogy azért az ilyesmi eléggé szíven ütheti az embert, de attól még igaz és tényleg az a lényeg, hogy nem a DNS számít. ;)
10/10
sarahangel 2009 máj. 03. - 15:49:50 10/10
(21874/25847)
*** SPOILER s4x18-19 ***

Hali! :)

Arra azért kíváncsi lennék, az írók mikor találták ki ezt a terhesség dolgot, mert olyan, mintha 1 résszel korábban még nem is tudták volna, nem kaptunk rá semmilyen felvezetést/utalást, kidolgozatlan az egész. :S Vagy úgy kellett volna, hogy másképp hozzák be a képbe, vagy pedig teljesen kihagyni.

Végülis az is elõfordulhatna, hogy MiLiMama hazudott, de az az érzésem, hogy nem az lesz, mert az megint egy fölösleges kavarás lenne. Ami szerintem is többször elõfordult az utóbbi idõben sajnos. :S
10/10
swyngi 2009 máj. 03. - 13:28:54 10/10
(21873/25847)
Na helo!

...:::SPOILER s04e17-18-19:::...

Hát megnéztem egyben az utolsó 2 részt, és kicsit(de csak kicsit) megnyugtatott. Azért ez az utolsó már hozta nekem a régi PB feelinget. Fõleg a végén, amikor kavartak össze-vissza ezekkel az útlevelekkel, meg bérelt autóval stb., aztán tisztázták, h mi miért volt. Ez PB-s volt, és itt tudtam izgulni, majdnem mint régen.:D
Meg tök tetszett még, h Michael anyja olyan Michaelesen látta meg a lehetõséget:D Amúgy ez a fürdõszobába való bezárás elég nemááár volt. Amikor eddig arról volt szó, h ugyanolyan képességeik vannak, és Michael megszökött 2 börtönbõl, akkor nyilván gondot jelent az anyjának kijutni a fürdõszobából:DDDD Na mindegy.
Korábban írtam, h engem idegesít az anya szál, hát asszem ez most mégjobban igaz, errõl a "mégsem a tesód" dologról meg nem is beszélve. Ezt már komolyan csak az übereli, h Sara terhes. Amit nem is tudok leírni, h mennyire kiakasztott. Vagy egyértelmûsítették volna jobban az elején azt az "ágyjelenetet", vagy nem tom mit kellett volna. De most komolyan így tudjuk meg, h ott tényleg történt valami, ez nekem bevallom olyan lépés, amitõl majdnem felálltam, és otthagytam. A másik meg, h Könnycseppek, elolvastam, amit tegnap dumáltatok Went-nél, és tök egyetértek, h akkor most 2 hete együtt voltak egyszer, és Õ már terhes. Na ez olyan, mintha így véletlenül bevágták volna valami másik sorozatból, mert abszolút nem PB-s, és nem is illik ide.
De visszatérve erre a tesós dologra, nagyon remélem, h ez nem igaz, és csak Christina találta ki, h megzavarja Michaelt, vagy ilyesmi. 3 évad errõl szólt, h mindent megtesznek egymásért, meg családi kötelék, meg stb, és akkor most kitalálják, h nem is testvérek...pffff...Ez kb olyan, minthogy Linc 3 évadon át azért szenvedett, h LJ-vel együtt lehessen, most meg simán "lepasszolta".:D
Na persze attól, h most kiderült, h vér szerint nem testvérek(ha tényleg így van) attól még nyilván nem fogják kevésbé szeretni egymást, de szerintem ez tök felesleges lépés volt. Legalábbis most még így látom.
T-Bag meg még mindig hülye, az biztos marha jó lesz neki, ha a céggel szövetkezik:SS

Tehát összegezve az utóbbi 3 rész egyenlõre pozitív tendencia, a 17. nekem nem tetszett, a 19.ben meg már láttam a lehetõséget, de sajnos egyre több a hülyeség, meg a felesleges kavarás.
Azért remélem a végét legalább jól összehozzák, és akkor nem szólok semmit;)
10/10
sarahangel 2009 máj. 02. - 23:23:14 10/10
(21872/25847)
*** SPOILER s4x19 ***

Igen, azt gondoltam, hogy vicceltél, csak nem állt össze a kép... ;)

De így már értem, köszi. ;)
10/10
könnycseppek 2009 máj. 02. - 23:08:28 10/10
(21871/25847)
***SPOILER*** 4x19

Talán úgy pontosabb, hogy 'nem is kellENE köv. évad...'
Amúgy csak 'vicceltem', merthogy végülis ott tartanak, ahol elkezdték (ahogy C. "segédje" ezt szépen meg is jegyezte): Lincre kennek egy gyilkosságot, mégpedig egy fontos személy/tisztségviselõ meggyilkolását, amiért elképzelhetõ egy újabb halálsor...
'dezsavû':-S
10/10
sarahangel 2009 máj. 02. - 22:59:27 10/10
(21870/25847)
Köszi szépen. :)

Én is a halálukra tippelek. ;)
10/10
sarahangel 2009 máj. 02. - 22:55:36 10/10
(21869/25847)
*** SPOILER s4x19 ***

Akkor szerencsére nem jutottál még el oda, hogy már bármit kinézel az írókból az elõbbi rész alapján. :S;) Amúgy én sem. :)

Valójában az utolsó mondatodra gondoltam ('nem is kell következõ évad....'). ;)
10/10
King Diamond 2009 máj. 02. - 22:52:39 10/10
(21868/25847)
SPOILER
A 17-es epizód magyar címére kíváncsi leszek nagyon, hogy hogyan fogják fordítani. Valami olyasmi, hogy 'Az anyai ág' vagy 'Anyai vonal'. Szerintem valami frappánsabb címet adnak majd neki.
Ami Christinát illeti, hát szerintem õ majd Krantzot akarja kiiktatni, és a végén valamelyikük meg fog halni (vagy mindkettõ). Az, hogy kinyírta ezt az indiai férfit, gondolom az apja miatt is lehet, aki majd most így bejön a képbe, meg Sandinsky miatt is, mivel szerintem sejtette, hogy õ sem maradt életben.