Téma: A szökés

10/10
Alex27 2009 ápr. 26. - 12:47:57 10/10
(21827/25847)
köszi! ;) am. nem tudom mi lehet az a ruhadarab, talán egy takaró, vagy valami lepel.. nem tudom.. de így olyan bársonyos a zöldel ;D


****SPOILER 4/18****

Na az is szép lehet, majd belinkeled légyszi'?
Hát igen eddig ezt szépen elszúrták az írók :S de hátha más jön ki belõle..mármint a szituból *lol*



(na most lépek, majd még jövök! jó étvágyat aki,éppen enni készül! ;))
10/10
Alex27 2009 ápr. 26. - 12:31:52 10/10
(21826/25847)
nálam is ez jött vissza (igaz már sokadjára ebben az évadban)! Szóval nagggyon jó rész volt! ;)
10/10
offtopic
sarahangel 2009 ápr. 26. - 12:11:54 10/10
(21825/25847)
Szerintem ha személyeket is árverésre bocsátanának, összeomlana az egész ebay rendszer. :D:D;)
10/10
sarahangel 2009 ápr. 26. - 12:10:33 10/10
(21824/25847)
Köszi, hogy betetted. ;) Az eredeti kép is jó, de az meg még jobb, ami lett belõle. :D;) A színezésed is tetszik, sokkal jobban néz ki zöldben az a ruhadarab/palást/pléd (bizonytalan vagyok, hogy pontosan mi akar lenni :D), amit maga elé terít. ;)

*** Spoiler s4x18 ***

Á, igen, így már tudom, ezt a manip képet láttam már. ;)
Tényleg fura, hogy pont most jött képbe az 'aktualitás' (én meg pont elõzõ nap találtam egy fanvidit, ahol Sara szintén terhes, csak ott Linctõl :O - fura gondolat, de azt persze nem is kell komolyan venni, ellentében ezzel :S).

Teljesen egyetértek, mert alapból ugye nem rossz hír, hogy jön a baba, de a körülményeket jobban ki kellett volna dolgozni, ez nagyon fontos lett volna szerintem, mert ha ez nincs meg, akkor pont az ellenkezõ hatást ér(het)ik el vele! Szóval látom, ebben egyetértünk mindhárman!
9/10
offtopic
damienisback 2009 ápr. 26. - 11:37:11 9/10
(21823/25847)
s4e18: áá, baromi jó rész volt, az elsõ két évad hangulatát idézte. remélem a többi is hasonlóra sikerült...
10/10
Alex27 2009 ápr. 26. - 11:12:06 10/10
(21822/25847)
***** SPOILER 4/18 *****

Nah, megnéztem én is végre a részt... és nekem nagyon tetszett (persze nem minden :S), jobban mint az elõzõ :) Valahogy mintha kicsit felszabadultabbak lettek volna, többet játszottak.. itt kimondottan a jó öreg Teddy-re gondolok... az az elefántos rész nagyon ott volt, meg a Fox Riveres mondata is hatalmas volt.. már hiányoltam ezt az oldalát... na meg a zene,ami alatta ment..hmm..a régi szép idõk :))
Michael „which one?”-os beszólását meg 1000x visszajátszottam... annnnnnnyira teszett, nagyon örülök,hogy belekerült, kíváncsi vagyok,hogy ezt kitalálta ki... borzasztó ügyesen megcsinálták azt az egész részt, szerintem nagyon izgi volt.. és végre láttam megint azt a magabiztosságot,hogy õ irányít (tudom,hogy valahol eddig is, de most éreztem 100%-nak az egészet..szerintem nagyon össze lett rakva az a repcsis rész!!)
Ami még nagyon tetszett, az az autófeltöréses Sara-s beszólás.. "Fernando jó hatással volt rád,mi?"...."én is rá" XDDD
Self "Biztos nem tetszett a tetkód" beszólásán is nagyon jót nevettem XDD

Michael könnycseppes( ;) ) része szerintem is nagyon hiteles volt, én is elhittem neki,hogy nagyon megviseli, és annak külön örülök,hogy megkönnyezte, hiszen eddig nagyon sok mindent magában tartott,így meg legalább egy picit kiadta egy részét.. (am. tök jól áll Wentnek a könnyezés:))) )

A testvérharc nem tudom meddig megy el, de azért látszik mindkettõjükön,hogy megviseli õket. Nem véletlenül tették bele azt a flashbackes részt, mikor elõször találkoznak a Fox Riverben... Meg a reptéren is mikor ki akarták végezni õket és megmentették Lincék, akkor is az elsõ mondata az volt Lincnek,hogy "jól vagytok?". Szóval ott is látszódott,hogy azért félti rendesen a testvérét.

Christinát továbbra sem szeretem, sõõt egyre jobban nem szeretem :S Nem is anya az ilyen, aki a gyereke halálát akarja, vagy nem tesz ellene semmit :( (amúgy az elején ügyesen megszervezték a fegyveres leszerelését... az más kérdés,hogy csúnya vége lett a dolognak.. Én a múlt héten csak arra tudtam gondolni,hogy na biztos véletlenül elmozdul Linc, vagy valaki eléáll és õt találja el a mesterlövész.. de,hogy ott legyen a kis csapat, ezt nem gondoltam volna :))

VS kódra ügyesen rájöttek:) Ez a Sandinsky meg szerintem nyakig benne van, nem véletlenül nézett úgy a végén, meg nem véletlenül mailezett Christinával... itt még tuti lesz valami..

Na és miután így szépen össze-vissza leírtam mindent, amit így hírtelen az eszembe jutott (most ne keressetek logikát, vagy idõrendi sorrendet a gondolataimba..kicsit szétszórt vagyok :DDD) a végére hagytam ezt a terhességi tesztet... az elõbb már írtam,hogy (csak) EZ nem tetszett
a részben, de látom nálatok is ez verte ki a biztosítékot. :S Szerintem (még a jövõ ismerete nélkül) azt mondom,hogy ez így rossz volt, nem így kellett volna ezt megoldani. Annak örülök,hogy ha lesz "scofield baby", de ne így... ezt tökéletesebben is ki lehetett volna dolgozni...én csalódtam ezzel a jelenettel kapcsolatban :( De hátha kapunk erre is magyarázatot a köv. rész(ek)ben!!

De azért ezt leszámítva szerintem baromi jó rész volt :))

„which one?" <-remélem ez a kép azért nem túl spoileres ;))
10/10
Alex27 2009 ápr. 26. - 10:24:11 10/10 Előzmény sarahangel
(21821/25847)
jaja, elég kiábrándító lenne,ha a tulajdonosnál elkezdene szépen bomlani a cucc XDDD szóval valszeg mûanyag, vagy valamivel tartósítva van ;D

Elfogadnék én is jó pár dolgot... személyeket nem szoktak árverésre bocsátani? :P :DD
10/10
Alex27 2009 ápr. 26. - 10:20:36 10/10 Előzmény sarahangel
(21820/25847)
persze,hogy beteszem ;) kicsit másabb lesz, mint a Sarahs, õt egy kicsit kifestettem ;D
http://kepfeltoltes.hu/090426/Sarahangel__vfordul_22_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



*****Spoiler 4/18****

Erre a képre gondoltam, ez nekem a "Scofield family"... és most gondolkodom ezen,hogy ez a kép most mennyire aktuális is :S
Persze annak örülök,hogy jön a 'pici scofield'(persze,ha minden igaz), de valahogy a körülmények nekem sem tetszenek, ezt valahogy nem így kellett volna megcsinálni :((
10/10
Alex27 2009 ápr. 26. - 10:07:34 10/10
(21819/25847)
de jóó, ezen most nagyon nevetek... nagyon *lol* az egér, meg a starbucks-os infúzió XDDDD (bekarikáztam)

Jodi meg tényleg nagyon cép. Amikor az ágyon ül és nézi a kutyát, azon a képen olyan a ruhája, mint amit Sara hordott a 2.évadban, az a szürke... vagy nem? ;)
10/10
sarahangel 2009 ápr. 25. - 20:46:28 10/10
(21818/25847)
*** SPOILER s4x18 ***

Jaa, hát persze, igen, értem. Köszi a magyarázatot. ;)

Amúgy nekem az is fura volt, hogy eddig semmilyen jelét nem mutatták ennek a lehetséges terhességnek, sem az elõzõ részekben, sem a rész elején (úgy értem, rosszullét vagy ilyesmi, az is csak ennek a résznek a közepén volt...), aztán így nagy hirtelen elõvesz egy tesztet. :O

Igen, az a 'strolleres' nekem is tetszett, de... hú, lehet mégis ki kell fejtenem jobban. :O;)
10/10
könnycseppek 2009 ápr. 25. - 20:39:55 10/10
(21817/25847)
***SPOILER*** 4x18

A szeplõtelen fogantatásra gondoltam, éppen a korábbi idõ-okfejtés miatt; mással nem volt, korábban Michaellel sem, az pedig lehetetlen, hogy két hét alatt kiderüljön egy terhesség:-(

A Fringe (A Rejtély) c. sorozatban volt egy olyan rész, hogy felgyorsították az emberi fejlõdési folyamatot és az együttlét alatt a nõ teherbe esett, de már pár perc múlva elkezdett nõni a hasa, nem sokkal késõbb megszülte a babát, aki pár óra alatt kb. hetven évet öregedett...
Najó ez azért persze itt, a PBben túlzás, de 'kínomban' ez jutott eszembe:-S:-)

~~~
Hááát én egyáltalán nem örülök...
Pedig amúgy örültem volna, ha bejön a 'strolleres' rész, amit még régebben nyilatkozott Went és Sarah ( http://www.youtube.com/watch?v=uI_-66PNEG8 ), de így/most/jelenállásszerint ez gáz. Nagyon gáz. Szerintem.
(pedig bíztam abban, hogy nem fogok csalódni... pedig de:-( -ha ez így marad)
10/10
sarahangel 2009 ápr. 25. - 20:28:28 10/10
(21816/25847)
*** Spoiler s4x18 ***

Milyen az a 'SzûzMária-effektus', meg a "gyorsító-profil"? :O

Nem tudom, nekem teljesen az jött le, amit egy, az Õ helyzetében lévõ nõ ilyenkor érezhet: a sírás lehet a meghatódás jele is, és/vagy mert a körülmények nem éppen a legideálisabbak, viszont nevetett is, és én azt inkább 'öröm-nevetésnek' láttam, nem pedig annak, hogy esetleg történt volna Vele valami Panamában...
10/10
sarahangel 2009 ápr. 25. - 20:23:17 10/10
(21815/25847)
Spoiler s4x18

Hát, ez a rész nekem nem annyira tetszett. :S Christina egy picit sokat szerepelt.

T-Bag az elefántokkal viszont jó volt (és ’klasszikus’ PB-zene ment közben, ennek örültem, mert már rég volt ;)), meg Michael is jó volt a „which one?”-nal.

’Tesóharc’ élezõdik egy kicsit, persze a végére szerintem úgyis happyt kapnak (vagy én vagyok túl optimista :S). ;)

A végére hagyom a legnagyobb meglepetést: Sara terhes… és ezzel választ kaptunk a ’boinked’ kérdésre, mivelhogy az arckifejezésébõl az derült ki, hogy nem Panamában történt ’valami’, hanem Michael-lel... hmm. Errõl itt most csak ilyen röviden...

Ja, ami még tetszett, hogy a VS végülis teljesen mást jelent, mint amire gondoltam. ;) Viszont hogy a pasas tényleg nem tud semmit, abban nem vagyok biztos...
10/10
könnycseppek 2009 ápr. 25. - 20:07:56 10/10
(21814/25847)
Egyszer nem ellenõrzöm le, akkor is épp történik valami... 'mörfi':-P:-S :-)

http://kepfeltoltes.hu/080905/401_16_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
10/10
könnycseppek 2009 ápr. 25. - 20:05:42 10/10
(21813/25847)
***SPOILER*** 4x18

Az epizód-cím azért is érdekes, mert a hivatalos FOX oldalon 'Versus' szerepel, pedig -most már, ismerve a tartalmát- jobb lett volna, ha megmarad a 'VS', mert úgy a kétértelmûség is egyértelmûbb lett volna;-DDD

T-Bag 'elefántos-nagyjelenete' tényleg jó volt, jót mosolyogtam rajta:-) De azért az "nem is volt feltûnõ", hogy az üzenet után egybõl meggondolta magát:-S

A teszt pedig... Hm:-(
Egyszerûen nem tudom eldönteni, hogy Sara a végén elkeseredett volt, vagy nevetett. És ha ez utóbbi, akkor kínjában, vagy örömében. Mert ha ez utóbbi, akkor ez amolyan 'SzûzMária-effektus', vagy kölcsönvett a Fringe-bõl egy "gyorsító-profilt"?:-O:-S
EZ a fordulat/momentum egyáltalán és semmilyen szempontból nem tetszik:-(

Az viszont szintén érdekes (sem tetszik), hogy végül mégis egymás ellen vannak a tesók. De azért remélem, nem marad így:-)

Épp az ilyenek miatt türelmetlen is lettem... sok még az a pát hét is...
:-)

Jahhh... és az viszont nem semmi, hogy végülis még Linc is közelebb jut Christinához, mint C. gondolhatta volna. Még akár büszke is lehetne a fiaira, ha... vagy lehet, hogy büszke, de azért kinyiratná õket:-(
Pedig micsoda család lehetnének!:-)
10/10
King Diamond 2009 ápr. 25. - 17:26:31 10/10
(21812/25847)
SPOILER S04E18: VS
Nem volt rossz rész, de egyre jobban várom már az eddig még fel nem tûnt szereplõket (meg persze a visszatérõket is). Az elefántos jelenet az nagyon nagy volt T-Bagtõl, azt megmosolyogtam:) Érdekes ez a terhességi teszt is, mert elõször tökre Michaelre gondoltam, mivel a teszt eredménye SPOILER pozitív SPOILER VÉGE, viszont ahogy most itt visszaolvastam, lehet, hogy tényleg nem tõle lenne, de akkor kitõl...Panamában nem hiszem, hogy történt volna bármi ilyesféle Sarával. Vagy Gretchen után Krantz tábornok õt is megkívánta volna?:)):P
Kíváncsi vagyok, hogy hány kártyaõr marad meg a végére, mert rendesen hullanak, elõbb Oren, most meg Tuxhorn.
Egyébként az epizód címe érdekes, mert nem az elsõdleges jelentésével van kapcsolatban a versusnak, hanem az egyik fickó neve, mint ahogy Michael is kitalálja. Érdekes lesz, hogy mit hoznak ki ebbõl a konferencia dologból is, meg hogy mi lesz a Scylla sorsa. Mindenesetre kíváncsian várom a folytatást, habár sajnos még egy hétig várnom kell.
10/10
sarahangel 2009 ápr. 25. - 14:38:13 10/10
(21811/25847)
*** SPOILER s4x18 eleje ***

Na igen, 'összes többi' alatt max. az jutna eszembe, hogy volt valami pasija Sara-nak, ami persze szintén lehetetlen, mert mondták is, hogy nem volt; hacsak nem valami 'alkalmi', de az meg még nagyobb gáz lenne, úgyhogy remélem ez (sem) fog életbe lépni... :S

Csel része? Erre nem is gondoltam, de még akár ez is lehetséges. Bár azt el sem tudom képzelni, hogy mi máshoz 'kellhetne', de nem is baj... lepjenek meg, de ajánlom, hogy pozitívan! *lol*
10/10
könnycseppek 2009 ápr. 25. - 14:29:17 10/10
(21810/25847)
***SPOILER*** 4x18e

Jahh, és ráadásul Te is 'kizártad' mindkét lehetõséget, úgyhogy akkor marad az összes többi;-) -ami egyébként szintén "lehetetlenség", úgyhogy ezért is fura ez a jelenet.
Hacsak... az "édes méreg" alapon, nem valami csel része *lol*

*már itt sem vagyok*:-D
10/10
sarahangel 2009 ápr. 25. - 14:21:58 10/10
(21809/25847)
*** SPOILER s4x18 eleje ***

Na igen, az elég kemény lenne egy nõnek, de én meg Sara-n nem láttam ilyesmit (kivéve a szezon elején, de ugye abból meg arra lyukadtak ki, hogy Michelle halála volt a sérelme). Úgyhogy ha ez lenne (mármint Panama), akkor ezt tuti utólag találták ki az írók (de remélem, hogy nem :S).

És hát igen... ha Michael, az azért fura, mert korai, de ugye ezt már beszéltük a szezon elején. Meg ahogy akkor írtam, én egyáltalán nem láttam a viselkedésükön, hogy 'megtörtént' volna. :O

De jól kibeszéltük ezt a rövid jelenetet. :D;)

Hát remélem, hogy jól fognak kisülni belõle (már ha ez lehetséges egyáltalán... :S).

Most aztán izgulhatok addig, amíg nincs felirat. :D;))
10/10
könnycseppek 2009 ápr. 25. - 14:11:34 10/10
(21808/25847)
***SPOILER*** 4x18 eleje

Nemááár, hogy Michael...
Ennyire ne figyelnének évadon belül?!:-O
Persze végig kellene néznem a részt, mielõtt bármit agyalok:-), de mindenképp azért fura ez a helyzet, mert ha a panamai dolog igaz, akkor az elég kemény és lelkileg kikészítõ egy nõnek; de MiSa pedig ne legyen (szintén úgy mondom, mint akinek tetszik amúgy a MISa szál:-)), mert nagyon nem illik a képbe és amúgy 'sincs itt még az ideje'. Szerintem:-)
Ha mégis ez lesz, az szinte jobban fog zavarni, mint az összes többi variáció...
úgyhogy nem gondolom tovább, hanem várom a feliratot:-S:-)