Téma: A szökés

10/10
Alex27 2009 máj. 09. - 22:46:40 10/10
(21967/25847)
Látom nagyon egyszerre vagyunk itt!! XDDD na vissza is olvasok,hogy nektek hogy jött le az egész ;D
10/10
offtopic
sarahangel 2009 máj. 09. - 22:46:33 10/10 Előzmény könnycseppek
(21966/25847)
:D:D

Háát, bennem fel sem merült, hogy valami rosszra gondoljak. :D;)
10/10
könnycseppek 2009 máj. 09. - 22:46:16 10/10 Előzmény sarahangel
(21965/25847)
:-)

Igen, de amilyen lüke vagyok, én még aranyos képet sem szeretnék idõ elõtt látni...
De hát ez már megtörtént, úgyhogy nem tehetek ellene semmit:-(
10/10
sarahangel 2009 máj. 09. - 22:44:28 10/10
(21964/25847)
Nyugodtan olvasd el, nem mondok új infót. ;)

*** SPOILER S4 VÉGE ***

Csak annyit, hogy a MiSa képet én is akartam említeni Neked (gondoltam, az még nem olyan nagy spoiler, ha annyit mondok, mennyire aranyos :D), de ha már láttad is, akkor fokozom: szerintem is szenzációsan aranyos, 'jajj nekem' érzést kelt. ;)) És igen, annyira jó, hogy végre mosolyognak, és kézen fogva amúgy sem sétáltak még. ;)

És igen, nekem is pont az jutott eszembe, hogy ha már ilyen képet közzétesznek, csak happyvel kell végzõdnie a történetnek, mert ellenkezõ esetben ezzel csak fokozni tudják a dolgot. :-(
10/10
Alex27 2009 máj. 09. - 22:44:23 10/10
(21963/25847)
**** SPOILER 4/20 ****



úúúúúúúh....áááááááh....naaaaa.... miiii?? Amindenit mi volt itt :O te jó ég! Hát tényleg bejött a "tippelj újra" mottó. Ez hihetetlen jó rész volt! Azt hittem nem lehet már felülmúlni a 19. részt, de tévedtem... és most így belegondolok,akkor mi lesz a záró részekben... oh istenem, nem bírom kivárni! Nagyon izgalmas lesz, és tényleg errõl fog beszélni mindenki... eddig azt mondtam, nem lenne jó egy 5. évad...de most?? (na jó, még mindig úgy gondolom,hogy az már nem lenne jó) Most tényleg a csúcson fogják abbahagyni!! Nagyon be vagyok lelkesülve, nézzétek el, de totál felpörgetett! :DDD

A hotelos megszökés tök király volt, bár gondoltam,hogy õk lesznek a kommandósok vagy kik.. de jó volt így! Meg az a robbantgatós dolog is, ment ám a gógyizás. Na és végre volt megint testvér-rész, igaz csak nagyon rövid ideig... basszus szegény Linc... de sajnáltam, már megint megszívja, áááá... :((
http://kepfeltoltes.hu/090509/555164348bscap0217_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/090509/652433684bscap0219_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/090509/1233229484bscap0218_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (<- ezen a képen amúgy olyan volt a szájtartása,meg az arckifejezése,mint amilyet Tony szokott a 24-ben vágni ;DDD /pörgök vigyázzatok :P/)

Naszóval ez a megszökéses dolog nagyon jó volt, tetszik,hogy most újra a Fox-on vannak (*lol*) minden róluk szól, és elõvedték a régi Fox Riveres dolgokat

Tetszett,hogy nem felejtették azt el,hogy Self elvileg halott.. nekem ez már teljesen kiment a fejembõl, még jó,hogy erre odafigyeltek!
Na és ez a cetlis dolog, hát ez nagyon durva volt, nagyon sajnáltam Selfet, szegény, hogy könyörgött -persze én is ezt tettem volna- nagyon szemét volt a tábornok :S
De még nála is szemetebb Christina, fel sem tudom fogni,hogy lehet ilyen... eleve az,hogy képes lenne egy világháborút kirobbantani.. tényleg nagyon gonosz, és felelõtlen és kapzsi és és és .... :S
De legalább jól kiszúrtak vele a bankban, bírtam,ahogy Linc odabökte "Hey Mum" http://kepfeltoltes.hu/090509/1190601182bscap0220_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
T-Bag nagy arc, bírom ahogy okoskodik és nyomja a poénokat (fõleg ez a Scofield, mint egy kiscserkész, Lincre meg csak a "kis" jellemzõ. Meg amikor elkapta Sarat (ezért amúgy rossz pont neki!) és leteperte: " Vedd le rólam a kezeid te rohadt... Csak 'kezem' hála a barátodnak" *lol* honnan veszi(k) ezeket a dumákatXDD

Na és a vége, uhh basszus ez a C. egy szemét dög! hogy tehette ezt Lincel, meg Michaellel.. ennyire nem utálhatta Lincet,hogy ilyet tegyen, ennyire akarja a hatalmat a pénzt? Ez hihetetlen, szegény Lincoln :'((( és szegény Michael most hogy dönt? Mit fog kitalálni, kihez megy? Végülis ott van még Mahone, de ki kihez megy... még egy hét, ez durva lesz kivárni... és ami még durvább, ez lesz elvileg az utolsó várakozás, ami nagyon elszomoít :'(( persze lesz még a +2 rész, de akkor is... várom hogy elteljen az 1 hét, de azért még jó lenne húzni az idõt!
Nah, erre a részre egy hatalmas 5* adok!! Végig úgy vert a szívem, komolyan rég izgultam ennyire! :))))

Kb. most én is így kaptam a fejemhez mikor vége lett a résznek -> http://kepfeltoltes.hu/090509/bscap0222_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
1 szó,mint 100: WOOOOOOOOOOW ;)))
10/10
könnycseppek 2009 máj. 09. - 22:41:35 10/10
(21962/25847)
jahh...

***SPOILER***
vége

az 'együtt van' nem "ÚGY" értendõ, hanem csak hogy együtt vannak. Érteeed?!:-D
10/10
könnycseppek 2009 máj. 09. - 22:39:53 10/10
(21961/25847)
***SPOILER*** 4x20

Szerintem meg látszott Michaelen, hogy nem mindegy neki,a mit hallott.
AMúgy a tábornoktól fura volt ez a lépés, emrt eddig is tudták róla, hogy nem lacafacázik, szóval tök fölösleges volt ez a cécó. Vagyis azért nem volt az, emrt legalább megtudtuk Self hátterét (bár szerintem ettõl még nem lesz 'jogos', amit tett). AMúgy meg lehet, hogy nem is lõtték le...:-P:-)

Mondjuk azt tudtam, hogy MiLi a kommandós-páros, de a T-Bag és Sara összecsapásnál elõször az is felmerült bennem, hogy T-Bagnek az alakulóban lévõ 'jó oldala' jön elõ. Tudom, naivság (hülyeség:-P) volt:-)
10/10
sarahangel 2009 máj. 09. - 22:34:38 10/10
(21960/25847)
De jó, hogy most már teljesen egészséges a géped (a jelek szerint ;)), meg hogy egyszerre vagyunk itt (ilyen is rég volt). :)

*** SPOILER s4x20 ***

Én meg elõször nem is tudtam, hogy miket írkál a cetlikre a tábornok. :D;)

Jaja, most lebukott Self, de a feleségét sajnáltam. :S Csak nem értem, miért dobják be olyan sokszor, hogy azt hisszük, meghalt valaki, aztán mégsem. ;)

Amúgy most vettem észre, hogy 'csúnyanéni' neve még mindig ki van írva a fõcímben, pedig már a 16. rész óta nem szerepel. ;)
10/10
könnycseppek 2009 máj. 09. - 22:34:24 10/10 Előzmény sarahangel
(21959/25847)
Szerintem ide is írhatom, mert mást úgysem zavar...

Nehéz kikerülni a spoilereket, még akkor is, ha kint a figyelmeztetés, a képekrõl meg ne is beszéljünk, de épp az jutott eszembe, mint bree-geenek, hogy le kellene állnom a nettel, mert azt az egy hetet már jó lenne kibírni, de állandóan beleakadok valamibe:-(
Vagy már úgyis mindegy, mert már újat nem is mondhatnak?:-S

Szóval...
(de valszeg, amit esetleg erre reagálnál nem fogom elolvasni; persze csak a tartalma miatt:-))

***SPOILER*** vége

King Diamond szomorú szmájlijából arra következtetek, hogy Michael haláláról van szó, amit láttam már Kristines spoilereknél, vagyis ott talán csak találgattak, hogy kit lõnek le (egyébként ez lehet az, amit itt tárgyaltatok csanitával -nem tudtam teljesen kikerülni), aztán belefutottam egy olyanba, ahol a kérdés az volt, hogy látjuk-e MiSa-gyerkõcöt és meghal-e Michael, mire az volt a válasz, hogy igen és nem, valamelyik epizódban játszik vagy látszik a gyerkõc és akkor kizárásos alapon a 'nem' Michael halálára vonatkozik.
Vagyis ezek pl. ellentétes infók.

Aztán olyanba is belefutottam (ezt már említettem), hogy Sara börtönbe kerül. KD itteni korábbi hozzászólását pedig valahogy szintén elolvastam, miszerint Michael feláldozza magát, mert... (nemááár), ugyanakkor egy TVGuidos kép is az arcomba került, amelyik egyébként szenzációsan aranyos (végre MiSa igazán EGYÜTT van és végre mosolyognak és örülnek és összekulcsolják a kezüket;-)), de ha ilyenek, akkor Michael talán mégsem hal meg (ismét ellentétes infók), vagy csak ezután hal meg, akkor pedig 'szemétség' ilyen képet közreadni:-S
Jahh és ez egy Linc-kép mellett, ahol Linc -hirtelenránézésre- már nem is élt:-(


Hááát ennyi.
...és ez nem kevés.
Legalábbis nekem.
10/10
bree-gee 2009 máj. 09. - 22:29:48 10/10
(21958/25847)
SPOILER 4x20
A cetlihúzásnál paráztam, hogy LJ-t húzzák ki.
Selffel kapcsolatban: Már részek óta ki voltam akadva, hogy mindig felvillantja a jelvényét, és sosem bukik le. Hát most tessék:D . Már az idegeimre ment, hogy "Don Self Nemzetbiztonsági Hivatal".És senki se gyanakodott, még a csirkés ügynél sem :D
10/10
sarahangel 2009 máj. 09. - 22:24:17 10/10
(21957/25847)
*** SPOILER S4X20 ***

Na, ez nem volt rossz rész, bár bevallom, nem vártam sokat. ;)

Jó volt, mikor M. és L. szabadulni próbáltak, elõször én is bevettem, hogy az igazi 'kommandósok' azok. ;)) Csak kár, hogy olyan hamar elkapták Õket. :S A 'bankrablásos' jelenet is tetszett, fõleg, mikor Linc mondta, hogy "hi, mom". :D:D;)

Végre kiderült Self titka, én már szinte megsajnáltam. Azért ez a 'cetlihúzás' milyen volt már a tábornoktól. :((( Azon csodálkoztam kicsit, hogy Michael nem is nagyon döbbent meg, mikor hallotta a telefonban a nõ kivégzését (de most is csak azt mondom, már annyiszor kellett ilyet tapasztalnia, lehet, hogy kifelé már nem is tudja mutatni).

Mikor a tábornok 'beszólt' Lincnek, nekem valahogy sixx jutott eszembe... vajon miért? :D;)

Mahone-nak végülis igaza volt abban, hogy az lenne a legjobb, ha Sara elhagyná a várost, de én akkor azért csalódott lettem volna, ha csak úgy lelép. ;) Igaz, így meg pórul járt. :S Viszont T-Bag-Sara közös jelenetet már nagyon vártam! Még régebben láttam az egyik promoban, tök megörültem, mert eddig még soha nem volt közös jelenetük (ez is milyen fura, mikor 3-4 évig elvileg együtt dolgoznak, de mégsem együtt :D). ;) És itt is volt egy jó beszólás, mikor Sara mondja Neki, hogy "vedd le rólam a kezeidet", mire Teddy: "csak kezem, hála a barátodnak". :D:D;)

Az a beszólás is jó volt, hogy "ezúttal Sara halála valódi lesz", ezt kicsit öniróniának éreztem az írók részérõl (mint a 4x03-ban). ;))

Ezt a bizonyos 'választást' is nagyon vártam már, mert el sem tudtam képzelni, hogy hogyan fogják megvalósítani, de nekem tetszett. ;) Izgulni emiatt nem izgulok, mert mikor elõször olvastam, akkor is úgy gondoltam, meg most is, hogy úgyis meg fogja menteni Michael mindkettõjüket. Amúgy nem lennék a helyében, az biztos. :S:S

MiLiMama egyre gonoszabb, már ha ezt egyáltalán lehet fokozni... :S:S

Szóval összességében nem volt ez rossz rész, a beszólások vezetnek nálam, meg hogy végre láthattam együtt Teddyt és Sara-t. ;))

Fura, hogy 1 hét múlva már finálé, sajnálom és egyben izgulok is. :S:S
10/10
bree-gee 2009 máj. 09. - 22:18:00 10/10
(21956/25847)
Én is épp most értem a végére! :D
Huh, nem volt gyenge...
SPOILER 4x20
Szegény Lincoln!:(( Hüpp. Ez a helyzet még Michaelnek is kemény dió lesz.
10/10
könnycseppek 2009 máj. 09. - 22:14:21 10/10
(21955/25847)
Most értem a végére a 20. résznek és csak annyit mondok... b@sszus!
:-)

Izgis volt! És csak meglépték...

***SPOILER*** 4x20
...hogy Michaelnek választania kell:-(
De ha és amennyiben mégis következetesek az írók, akkor ez Michaelnek "nem probléma".

Egyébként most írtó nevetségesnek tûnik az a gondolatom, hogy ugyan elég meredek fordulat MiLiMamát 'feléleszteni', de talán jó kezekbe kerül az egész. Viszont akkor hol lenne a konfliktus, nemigaz? (mintha eddig persze nem lett volna:-S:-))


Amúgy már reggel 6 körül belenéztem az elejébe (úgy alakult), de mivel nem sokmindent tudtam volna hozzáfûzni (max. annyit, hogy Sara miért nem vette le a szájáról legalább a szigszalagot, meg azt, hogy végre egy jelenet, amelyikben valaki fájlalja, hogy letépték a szájáról azt és még utána is csillapítja a kezével:-)), ezért inkább nem másztam fel ide.
:-)
10/10
sarahangel 2009 máj. 09. - 21:58:16 10/10
(21954/25847)
*** SPOILER S4 és Final Break ***

Tényleg, Sofia is lesz, Õt azért felejtettem el, mert azt hittem, csak a flash forwardban lesz, de lehet, hogy elõbb. ;)
Imdb-t a felhasználók szerkesztik, tehát nem minden adat pontos, lehetnek hiányosságok, sõt, elvileg akárki beírhat akármit! A Final Break végülis egy különálló, 88 perces film lesz, régebben volt úgy, hogy 23-34. rész.

Én valahol azt olvastam, hogy Christinát megöli Sara, és azért kerül börtönbe, de nem tudom, hogy ez rendes spoiler vagy csak kombinálás!

Azt én sem értem, M.-nek miért kell feáldoznia magát a szabadulásért, de majd meglátjuk! Vagyis remélem, hogy nem. :S

The_Man egy nem hivatalos spoilerforrás, a Foxnál dolgozik, és elég megbízható. Én is úgy vagyok ám, mint Te, megpróbálok reménysugarakat keresni, mert ha tényleg így lesz vége, az nagyon gáz lesz. :S Én is gondolkodtam rajta, hogy volt-e már téves infója, de csak az jut eszembe, mikor a 'fejrepuszis' MiSa jelenet kapcsán azt mondta, hogy az 1. vagy 2. részben lesz, aztán meg egyáltalán nem volt. De gondolom, azért, mert törlésre került a jelenet, és mindenrõl Õ sem tudhat.

Hát igen, ha belegondolok, végülis csak pár hónapja ismerik egymást M. és S., az nem lehet, hogy így és ilyen hamar érjen véget az egész szál. :((

No mindegy, reménykedni azért lehet, én Sara-nál is ezt csináltam! ;)
csancsy 2009 máj. 09. - 20:57:35
(21953/25847)
*****SPOILER!!!*****
Hát, még ott van Sofia:))) Õ is fog szerepelni.
Amúgy imdb-én fefigyeltem egy furcsaságra!!! Final Break-et meg a 23-24. részt külön veszik, a 2 részben elvileg nem szerepel a tábornok, de a final break-ben igen, gretchen meg mindkettõben szerepel:))) A másik, hogy nem láttam, ki játssza a kis Mike-t, márha 3-4 éves, meg azért szerepel, akkor benne kéne lennie az imdb-én:) Nem a legjobb az az oldal, vagy csak késõn rakják fel az infókat:))) Elkezdtem örülni, hogy utolsó részben is szerepel Michael, csak aztán rájöttem, hogy ez semmit nem jelent:)))) Ugyanúgy szerepelhet, elején, ha végén meg is hal:(
Amúgy mi van mindenki tényleg így gondolja, hogy Sara börtönbe kerül. De hát miért kerül oda? Rákennek egy gyilkosságot? Arra már ott van Linc. Csak azért kérdezem, mert én el ne tudom képzelni, hogy kerülhet oda, talán valami lövöldözés rémlik általa, de azt se értem, hogy került ilyen lövöldözõs helyzetbe. A másik, hogy michael, hogy áldozhatja fel magát? A golyó elé veti magát, amelyet elvileg Sara-nak szántak, vagy mi? Érdekes kérdések ezek!!!
Én ezt nem tudom elképzenli, remélem jövõ pénteken jó hírekkel jöttök ide:))) Amúgy ez a man nevû ember, honna tud ennyi mindent? ilyen spoilereket? Mert én mástól nem hallottam ezt a verziót, csak ottan. Nem arról van szó, hogy kételkedem, ha azt mondjátok, hogy biztos infó, elhiszem, csak felmerült bennem pár kérdés e fajta final kapcsán. Esetleg voltak tévedései? Ááá, megpróbálok minden szalmaszálba kapaszkodni, hogy ne lehessen igaz, de aztán nagyot fogok csalódni. Azért még jövõ péntekig kicsit reménykedek, bár egyre jobban, mindenki azt mondja, hogy így lesz:( Legalább 3-4 év boldogságot hagyhattak volna neki, nem rögtön meghalni. Jobb lett volna, betegségben, és akkor szépen legalább 3-4 év megadatik nekik, még hajókázhatnak is, így semmi se teljesül. Én még abba is kapaszkodok, mikor Sara meglátta a családi képeket, és Michael mondja, hogy õk is majd így lesznek szép család. És ígéret szép szó, ha megtartják úgy jó:))) Á, én teljesen ki fogok akadni, már csak azért se, mert õk se ezt akarták:(
*****SPOILER VÉGE!!!******
10/10
sarahangel 2009 máj. 09. - 19:55:27 10/10
(21952/25847)
Szia! :)

*** SPOILER s4 és Final Break ***

Szerintem is szereti még Mahone az exnejét, és jó lenne, ha újra összejönnének. ;)

5. ponthoz igaziból azért írtam csak Christinát Sara mellett, mert más nõ nem nagyon van most; majdnem Gretchent írtam, de ha jól tudom, Õ csak a Final Breakben tér vissza. Igaz, akkor a 8. pontom nem biztos, hogy helytálló, de azt meg azért írtam, mert a Final Break-ben Sara börtönbe kerül, méghozzá ugyanabba, amelyikben Gretchen is van!
10/10
bree-gee 2009 máj. 09. - 16:41:49 10/10
(21951/25847)
Hûha, azt hiszem az elkövetkezendõ finálé idõszakban ritkábban fogok ide benézni, mert hiába a spoiler feliratok, néha nem tudok neki ellenállni. Már két "remélem nem így lesz" dolgot is olvastam félszemmel. Ajaj!
10/10
King Diamond 2009 máj. 09. - 13:54:55 10/10
(21950/25847)
SPOILER: FINÁLÉ
Tényleg, igaz. Valami olyasmit írtak, hogy mivel egy másik-már gyógyíthatatlan-daganata lesz Michaelnek, így inkább feláldozza magát, hogy Sara kijuthasson a Fox riverbõl. Én jövõ héten is 12 óra körül fogom nézni a finálét is, vagy még elõbb. Majd tele SPOILER feliratokkal megírom a véleményt, meg a történéseket.:)
csancsy 2009 máj. 09. - 13:52:55
(21949/25847)
Bocs, félreolvastam, akkor amit írtál verzió, az a jó, vagyis azt olvastam, de remélem tévednek, és direkt félrevezetés ez.
csancsy 2009 máj. 09. - 13:49:21
(21948/25847)
*****SPOILER!!!*****
Hát, nem tudom, mert máshol azt olvastam, hogy a tumorba hal meg!!! Tehát sikerül legyõzni a céget, és 3-4 év múlva, ugye, ahogy írtad, a sírnál vannak, mert Mike nem tudta legyõzni a betegséget!!! Bevallom, ha nagyon ki akarják nyírni, akkor ennek örülnék jobban, nem az önfeláldozásnak, mert legalább van 3-4 évük, hogy boldogan éljenek, meg elõbbi verziónál, szerintem Sara annyira nem hagyná ezt. Tûkön ülünk:))) és még 1 hét:(
Mindenesetre, aki jövõ héten leghamarabb megnézi a finálét, az azonnal közölje az infókat itt, mert én csak pár (2-3) nap múlva tudom nézni az újabb részeket, de gondolom, valaki hamarabb megnézi:)))