Téma: A szökés

10/10
offtopic
sarahangel 2009 máj. 11. - 19:15:46 10/10 Előzmény Alex27
(22047/25847)
Jé, én sem ismertem volna meg C.V.-t, tök más lett! ;))
10/10
sarahangel 2009 máj. 11. - 19:14:13 10/10 Előzmény csancsy
(22046/25847)
*** SPOILER FINÁLÉ ***

Olvasgatom külföldi oldalakon a találgatásokat, és ott is pont az megy, hogy talán csak álhalálról van szó (sokak szerinte Kellerman fog ebben segíteni). Persze ezek is ilyen reménykedõ vélemények, de legalább jó tudni, hogy nem vagyunk ezzel egyedül. ;))

Ezt találtam a sorozatjunkie-n:

"Ausiello azt mondja, hogy a Prison Break-finálé meglepõen jó lett, elégedettséggel fogja eltölteni a rajongókat és még meglepetés vendégek is elõfordulhatnak benne."

Remélem, igaza lesz! ;)
10/10
sarahangel 2009 máj. 11. - 19:08:05 10/10 Előzmény bree-gee
(22045/25847)
Miért, magától szállt ki a PB-bõl? /Tudom, régen volt itt errõl szó, csak már nem emlékszem. :D/;)
10/10
sarahangel 2009 máj. 11. - 19:06:48 10/10 Előzmény King Diamond
(22044/25847)
*** SPOILER FINÁLÉ ***

Sonát amúgyis felgyújtották, úgyhogy mindenképpen kilõve. ;)

Egy korábbi spoiler szerint itt forgatták a 24. részt (ami ugye a Final Break lesz, csak akkoriban még 23-24. részként szerepelt):

http://spoilertv-prisonbreak.blogspot.com/2009/03/filming-update.html#comments

Talán ez lesz majd a börtön. ;)

Ezt a "keserédes, de kielégítõ"-t azért nem értem, mert ha tényleg bekövetkezik, amitõl félek, azt nem nevezném kielégítõnek (még akkor sem, ha a többiek szabadok lesznek és lesz egy kis Scofield is). De lehet, hogy ez már egyéntõl függõ, hogy kinek mi a kielégítõ, lehet, hogy az íróknak az, de azért azt nem hiszem, hogy ne tudnák, hogy a fanok mit akarnak. :-(
10/10
mandina 2009 máj. 11. - 02:50:36 10/10 Előzmény King Diamond
(22043/25847)
hát hogyapicsábane.
10/10
sivatagicapa99 2009 máj. 11. - 00:39:37 10/10
(22042/25847)
**** SPOILER s04e20****

Na végre ez a 19. és 20. rész a elsõ és második évadot idézte események és izgalmak terén, nagyon hiányzott már. Kár h lassan vége lesz. Örülök Kellerman visszatérésének nekem egyik kedvenc karakterem volt, bár a visszatérést korábbra vártam jóval. De akkor most tényleg igaz h visszatér a köv.részben v csak kamu ?:)
Nekem LJ abszolút nem hiányzik. Remélem ütõs befejezõ részek lesznek várom már.
Remélem happy-end lesz a vége :)
10/10
Alex27 2009 máj. 11. - 00:27:19 10/10 Előzmény damienisback
(22041/25847)
**** SPOILER 4/20 ****


Szerintem C. nem csak a pénzre hajt -persze fõleg ez motiválhatja- hanem a hatalom kell neki, amit a Schylla birtoklásából, illetve továbadásából szerezhet.
mert ahogy kivettem a Tábornok szavaiból is, nem az a fõ célja C.-nek,hogy világháború legyen (talán valahogy így is fogalmazott,hogy ehhez õ mindigis túl gõgös és instabil volt,hogy beismerje..mármint,hogy ez lehet a következménye,ha nála van a Schylla és úgy használja fel), hanem a vele járó hatalom + "kis" zsé.

Am. szerintem is jól fogta meg a Tábornok ezt a háborús dolgot, mindig érdekesek és olykor persze elrettentõek,amikor belevonják a napi (világ)politikát, furcsa,mikor visszaköszön egy filmben/sorozatban..

T-Baggel kapcsolatban, az elején egy kicsit én is túlzásnak éreztem,ahogy visszaszólt T.-nek, én ezt biztos nem engedtem volna meg,hgoy csak így beszóljanak nekem. Am. még azon gondolkodtam, hogy mi lett volna ha a cetlis résznél, T-Bag anyját húzzák ki... annyira jól összebratyiztak Johnatannal,hogy akkor is végrehajtatta volna a kivégzést Grant?! Persze ezt már úgysem tudjuk meg soha :))

Én azért sajnáltam Selfet, de még jobban a feleségét :S Újabb ártatlan áldozat,aki a Cég számlájára írható :/ Egyre csak bõvül Michael "halál-listája"
10/10
Alex27 2009 máj. 11. - 00:07:28 10/10 Előzmény bree-gee
(22040/25847)
jéééé, pont most néztem én is a junkie-t :DDD
én elõször meg sem ismertem, csak beleolvastam,hogy mi is ez, és azonnal a Prison Break-re ugrott a szemem (hogy mik vannak? XDD)
Én lehet,hogy megadom az esélyt a sorinak, aztán majd elválik,hogy hogy tud vele élni.. mindenesetre érdekesnek tûnik az alapstory, kicsit tényleg Hause-feeling-nek jön le, de majd meglátjuk ;)

<- itt van egy kis kedvfokozó kép is :))
csancsy 2009 máj. 10. - 14:31:53
(22039/25847)
******SPOILER******
Amúgy még egy megjegyzés, én se hiszem, hogy Sara, Fox River-be kerül (szerintem semelyik börtönbe, legfeljebb foglyul ejtik, és kiszabadítnia akarják), szerintem FR-be tutti T-bag kerül, szerintem õ sorsát nem hagyják csak úgy, õ is érdemel valamiféle büntit, hiába lett jó, sok gyilkosság van a lelkén. Ez persze Gretchen-re is igaz.
*****SPOILER VÉGE*****
9/10
damienisback 2009 máj. 10. - 14:19:11 9/10
(22038/25847)
SPOILER


nekem nem tetszett a 20-as rész. Christina pénzéhségét nem értem, illetve egy esetben lenne értelme amit csinálni akar, ha az összes kicsalt pénzzel támogatná a késõbb kirobbanó háborút és így valamilyen befolyásosabb pozícióra tenne szert, de erre már nem lesz idõ.
a tábornok elmélkedése a scylláról és a háborúról viszont helytállóak tûnik, az pedig külön poén, hogy úgy viselkedik T-Baggel, mintha a fia lenne :D sarah már megint "húdeokos" volt, self "titka" sem tette szimpatikusabbá a karaktert, sõt...
csancsy 2009 máj. 10. - 14:03:54
(22037/25847)
SZIASZTOK!!!

*****SPOILER******
sarahangel-el egyetértek, ez nem kielégítõ. Én is arra gondoltam, hogy megjátsszák a halálát, pont az elsõ gondolatom volt ez:))) Na, ez keserédes, és kielégítõ, mert továbbra is bújkálniuk kell, de együtt lehetnek. De az nem jó, hogy meghal, hiába van ott a fia.
Amúgy én nem lepõdtem meg Kellerman-on. Mikor megláttam azt a lövöldözõs jelenetet, rögtön az ugrott be, hogy megjátsszák a halálát, és elmenekül. Én sohasem gondoltam, hogy meghalt, biztos voltam benne, hogy él!!!! Most õszintén, ha rendesen megölnek valakit, azt mutatják, ebben csak a lövöldözést mutatták, és lehetettetk az õrök ennek áldozatai, sõt biztosan azok voltak!!!. Ez látszott, hogy Kellerman-t vissza akarják hozni, viszont Abruzzi-t kicsit nehézkes lett volna.
*****SPOILER VÉGE!!!******
10/10
bree-gee 2009 máj. 10. - 13:08:24 10/10
(22036/25847)
Egy év kellett a megvalósuláshoz, de csak megkapta a sorozatát Chris Vance. Most olvasom a junkien május 26-tól lesz az elsõ rész. Kíváncsi vagyok megérte-e érte meghalni a PB-ben... :)
10/10
King Diamond 2009 máj. 10. - 11:24:48 10/10
(22035/25847)
SPOILER
Miért? Õt nem nagyon láttuk meghalni, viszont hihetjük azt, hogy meghalt. Egy már halott karaktert csak nem fognak visszahozni, másra meg nem nagyon tudok gondolni, akivel ugyanez a helyzet, hogy már egy ideje halottnak is gondolhatjuk akár. Szerintem jó lenne, ha visszatérne õ is így a végére.
10/10
King Diamond 2009 máj. 10. - 11:20:53 10/10
(22034/25847)
SPOILER: FINÁLÉ!
Tényleg, ezen még nem is gondolkodtam: a Fox riverben nem nõi börtön és nem voltak nõi rabok ott. Érdekes:) Viszont a Sonában sem voltak nõi rabok, így akkor az is kilõve. És akkor Gretchen sem ebbe a két börtönbe kerül, ha kerül. Behoznának így a végére egy újabb börtönt? Az, hogy keserédes lesz, de kielégítõ, kicsit alátámasztja a The_Man spoilereit. Mivel ugye Sara bekerül a börtönbe, és a csapat úgy dönt, hogy megpróbálja megszöktetni a Final breakben. Gondolom majd ott is felmerül valami gikszer, és Michaelnek döntenie kell és úgy dönt, hogy Sarát (meg a gyermekét, mely információt meg fogja tudni a 22. rész vége fele, úgy tudom, csak nem Sarától) megmenti, így feláldozva magát értük. Ez egy keserédes befejezés. Meg az is kiderül majd, hogy újabb-már gyógyíthatatlan- daganata van, és ha ezt tudni fogja, akkor ez is közre játszhat a döntésében.
10/10
mandina 2009 máj. 10. - 02:57:59 10/10
(22033/25847)
** spoiler **
ha a rejtelyes szemely kellerman, akkor meg en lovom magam fobe. ;[
10/10
mandina 2009 máj. 10. - 02:57:03 10/10
(22032/25847)
** spoiler **

megneztem az uj reszt, gyonyoru. mi ez? en elcsusztam valahol ket resszel ezelott, de vannak dolgok amiket nem ertek, pedig tok okos vagyok :( remelem most jon az a resz, hogy szkofild nem tud donteni, ezert FEJBELOVI SAJAT MAGAT! ;DDD
10/10
sarahangel 2009 máj. 10. - 01:38:12 10/10
(22031/25847)
Elõször a The Message-re gondoltam, de az nem volt jó, úgyhogy gugliztam egyet. ;)

*** KVÍZ JÁTÉK TIPP ***

2X06: Mahone Westmoreland pénze alapján próbálja a szökevényeket megtalálni.

"Charles Westmoreland-nek ... akkoriban a nevén egy '65-ös Chevy Nova
volt, 16 gallon-os tankkal. Akkoriban egy ilyen Chevy valószínûleg,
nyolc mérföldet tett meg egy gallon-nal? Namost, D.B. megállt egy kútnál az
American Fork-nál, megtankolt kora reggel,
de még aznap este visszatért,
és újra tankolt.
Miért térne le valaki,
a Mexikóba vezetõ útról, hogy egy egész napos
kitérõt tegyen? - A pénz miatt.
- Pontosan.
Cooper/Westmoreland kiugrott
a gépbõl 5 millió dollárral. De Westmoreland-nél nem volt a pénz, mikor letartóztatták.
Elrejtette, mielõtt elkapták. Adja ide a filcet. Az American Fork-tól
nem juthatott messzebb, mint 64 mérföldnyire
bármelyik irányban."

Tehát: 16 gal = 16 gallon
8 mpg = 8 mérföld

/Amúgy a 16 galt én eddig Kogalnak olvastam. *lol*/
10/10
sarahangel 2009 máj. 10. - 00:54:53 10/10
(22030/25847)
*** SPOILER ***

Nem PS-es kép, mert a TVGuide leközölte, de most, hogy mondod, elõfordult már, hogy egy kép 'kimaradt' a sorozatból, remélem, ez nem az lesz. :S

Azt én sem hiszem, hogy teljesen más vége lenne, esetleg annyiból térhetne el, hogy M.-nek egy álhalált csináltak, azért a sír. ;)

Én sem tudom, mit értettek 'kis' dolog alatt, de pl. Matt Olmstead azt nyilatkozta korábban a MiSa szállal kapcsolatban, hogy keserédes, de nagyon kielégítõ lesz... háát, ha The_Man információi bejönnek, akkor nem tudom, mi abban a kielégítõ. :S

Viszont Sara szerintem nem a Fox Riverbe fog kerülni, mert az nem nõi börtön. ;)
10/10
King Diamond 2009 máj. 10. - 00:46:21 10/10
(22029/25847)
Hát nem tudom...az a kép nagyon nem úgy tûnik, mintha a sorozatból lenne. Bárki megcsinálhatta photoshoppal. Egyébként meg ez a finálé nem lenne annyira rossz. Jó, nyilván rendkívül szomorú, de ütõs befejezés lenne. De aztán lehet, hogy semmi nem igaz abból, amiket itt elõzetesen közzétettek, és teljesen más lesz a vége, bár ezt tartom kevésbé valószínûnek.
SPOILER
Viszont azt furcsállom, hogy ugye azt mondták, hogy a 22. rész vége után még egy 'kis' dolog marad lezáratlanul és azt fogják megoldani a Final breakben. Viszont az eddigi információk alapján, ez a 'kis' dolog pedig az lenne, hogy Michaelék hogyan próbálják meg megszöktetni Sarát a Fox riverbõl. Szóval nem tudom, hogy ez lenne-e az a 'kis' dolog, mert ez nem kis dolog. Arra kíváncsi lennék, hogy ki most a Fox river orvosa:))
10/10
sarahangel 2009 máj. 10. - 00:34:31 10/10
(22028/25847)
*** SPOILER ***

Nálam a 'Sara feje a dobozban' momentumot semmi sem tudja überelni, de ha ezt tényleg meglépik, az majdnem olyan rossz lesz. Ráadásul egy ilyen reménykeltõ kép közzététele után, tényleg szemétség. :S:S Ami elvileg egy jelenet lesz a fináléban...