Téma: A szökés

csancsy 2009 máj. 14. - 21:48:03
(22067/25847)
Én is gondolkoztam azon, hogy újra kéne néznem a szökést, mert sok mindent elfelejtettem.

már csak kb. 1 nap, és jön az utolsó 2részes epizód:):):):)
10/10
Alex27 2009 máj. 14. - 21:35:06 10/10 Előzmény sarahangel
(22066/25847)
áááá, csak sikerült megtalálnod :DD Ügyes vagy!!! Nekem ez baromira kimaradt, azt hiszem újra kéne néznem lassacskán a régi részeket :D
10/10
Alex27 2009 máj. 14. - 21:32:05 10/10 Előzmény sarahangel
(22065/25847)
ugye? itt nem olyan "jelentéktelen".. vagy ez durva így? :DD nade azért itt remélem maradandót fog alakítani, hamár a PB-be ez nem is jött össze neki (szerintem) ;D

<- ez már az új sorozatából van (kap egy kis reklámot ;D)
10/10
Evibaba001 2009 máj. 14. - 09:21:22 10/10 Előzmény Alex27
(22064/25847)
hello

Nem láttam még semelyik új részt,az elsõ le van töltve,de még nem volt idõm megnézni:((( nagyon elfoglalt ember lett belõlem:DDD
csancsy 2009 máj. 13. - 20:58:26
(22063/25847)
Sziasztok!!!:)

*****SPOILER*****
Értem, bár nekem ez fura, mert azt nyilatkozta Kristin, hogy 3-4 évig boldogok lesznek, de akkor hogy, ha fél után kerül börtönbe Sara, és akkor meghal õ???? Akkor csak félévig, lesznek együtt, félév múlva hal meg õ, akkor mi ez a 3-4 év eltelés? Vagy félév múlva börtönbe kerül Sara, és 2-3 évig próbálkoznak a szöktetésével. Na, mindegy kicsit zavaros, és ellent mondanak az infók, de majd kiderül:))) Már csak 2 nap:))) Már nagyon várom:)
*****SPOILER VÉGE*****
10/10
sarahangel 2009 máj. 13. - 20:05:27 10/10 Előzmény sarahangel
(22062/25847)
Akkor jöjjön a szokásos kérdés. ;)

*** KVÍZ JÁTÉK 76. KÉRDÉS ***

<- Ki Õ?
10/10
sarahangel 2009 máj. 13. - 19:52:53 10/10
(22061/25847)
Kijött a The Final Break DVD-jének a borítója (akkor ezek szerint külön DVD-t is kap, és nem csak a 4. évaddal együtt lehet megvenni? :O;)).

Nem tudom, mennyire számít spoileresnek (szerintem annyira nem), de biztos, ami biztos, inkább csak linkelem, aztán mindenki eldönti, hogy megnézi-e:

http://kepfeltoltes.hu/090513/PrisonBreak_FinalBreak-DVD-1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerintem a másik plakát (az origami rózsás) ügyesebben van megPSezve, de ez sem olyan rossz, csak kicsit fura, hogy a fiúk arca Sara-ra van ráPSezve. Sara meg olyan rajta a pisztollyal a kezében, mint egy akcióhõsnõ. :D:D Hmm, és Õ a 'domináns' a borítón, nem pedig a fiúk, ilyen sem volt még. ;) Ezek szerint itt tényleg nagyobb szerepet fog kapni, ennek örülök nagyon. :))

Spoiler s4 (eddigi részek)

Láttam, hogy az egyik oldalon valaki azt írta erre a képre, hogy Sara babája Lincre fog hasonlítani (mivelhogy pont a hasára van ráPSezve). :D:D:D;)
10/10
offtopic
sarahangel 2009 máj. 13. - 19:45:15 10/10 Előzmény könnycseppek
(22060/25847)
Igen, én is olvastam, szerintem is rendesek! Remélem, összejön, mert nehéz lenne várni akárcsak 1 napot is a fináléra! :)

Jobb is, ha nem olvasol bele a topicba, mert kemény spoilerekkel van tele... de már úgyis csak pár nap. ;)
10/10
offtopic
sarahangel 2009 máj. 13. - 19:43:09 10/10 Előzmény könnycseppek
(22059/25847)
:D;)

Köszi, de a segítséged nélkül nehezen ment volna (azt hiszem, meg is dõlt a rekord). ;)
10/10
sarahangel 2009 máj. 13. - 19:41:16 10/10 Előzmény csancsy
(22058/25847)
*** SPOILER FINÁLÉ ÉS THE FINAL BREAK ***

A börtönös dolog nem a 4. év végén történik, hanem pár hónappal (talán fél évvel) a mostani események után, ugyanis azt olvastam, hogy Sara nagy pocakkal kerül be a börtönbe. A többi dologban nem vagyok biztos, hogy hogyan lesz, amit írsz.
10/10
sarahangel 2009 máj. 13. - 19:35:07 10/10 Előzmény King Diamond
(22057/25847)
*** SPOILER THE FINAL BREAK ***

Igen, ez izgalmasan hangzik nagyon. Bár ahogy olvasom, túlságosan is drámai lesz. Anno mikor elõször olvastam errõl a forgatókönyvet, egészen lázba jöttem, nagyon tetszett ennek a nõi börtönbõl való szöktetésnek a gondolata és jobban is vártam, mint a finálét. Csak hát ugye a nagy spoiler rányomja erre is a bélyegét...

A kép szerintem manip, mert Sara-ról és Gretchenrõl is ez a 4. évados promo kép. De amúgy jó kép, le is mentettem. :)

Az eredeti plakát az, ami kicsit régebben volt itt a topicban, az origami rózsa (belePSezve Sara, Linc és Mike) a rátekeredõ dróttal. ;)
10/10
sarahangel 2009 máj. 13. - 19:28:23 10/10 Előzmény King Diamond
(22056/25847)
*** SPOILER FINÁLÉ ***

Igen, én is láttam az 'eredetit' Kristintõl, és le is lombozódtam rendesen. Annyira most nem akarom fejtegetni, de képzeljetek ide sok szomorúságjelet (a többiek miatt nem teszem be azt sem, mert sokan nem szeretik a spoilert, és véletlenül is belefuthatnak - de lehet, hogy már úgyis mindegy, meg ahogy látom, nem is nagyon mernek jönni).

Ehhez most még annyit, hogy Kristin még azt fûzte hozzá, hogy technikailag MiSa happy end lesz. Hááát, én nem tudom, mit ért ez alatt. Befejezés szerintem csak egy van, amit a legvégén kapunk, nem pedig egy jelenbeni meg jövõbeni befejezés.

K. betûs emberkérõl meg annyit, hogy nagyon örültem volna Neki máskülönben, de a legnagyobbik spoiler mellett ez az örömhír egészen eltörpül.
10/10
könnycseppek 2009 máj. 13. - 09:19:15 10/10
(22055/25847)
Nem nagyon merek beleolvasni a topikba, úgyhogy nem tudom, volt-e már szó róla, de azt olvastam a szökésfanon pár napja Lalee-tól, hogy úgy néz ki, kap segítséget a kétórás finálé fordításához, így már szombaton várható a felirat. Tök jó lenne!:-)
Milyen rendesek!
10/10
könnycseppek 2009 máj. 13. - 09:16:38 10/10 Előzmény sarahangel
(22054/25847)
***KVÍZ JÁTÉK***

Tökéletes! Gartula Neked!
... és a guglinak!;-) -Ááá, csak viccelek; ügyes vagy!:-)
Te jössz!
csancsy 2009 máj. 12. - 19:51:37
(22053/25847)
*****SPOILER!!!*****
Na, végre hazaértem, erre mit olvasok. Na, remek:( Egyre jobban úgy tûnik, igazak az infók. Ha az írók szerint ez jó, akkor egészségükre. Amúgy tudod, mi a fura. Azt mondják, ugye, hogy 3-4 évig boldogok, örüljek ennek:). De akkor ezek szerint a 22. rész vége jó véggel zárul, és 4. év végén történik a börtönös dolog:) még nászútra se mennek:( nem hajókáznak:(. De legalább ha kivettem a szavakból, a kis mike ismerni fogja apukáját. Ennek is örülök:) Amúgy meg még tudjátok mi a furcsa, ezt most nem azért mondom. de ha Sara-t megszöktetik a börtönbõl, akkor hogy kerül Mike temetésére, ott nem kapják el, vagy parókája lesz? Mindegy, kiderül pénteken, bár egyre kevésbé reménykedek, és hiszek ezekben a pletykákban.
*****SPOILER VÉGE*****
10/10
King Diamond 2009 máj. 12. - 19:41:16 10/10
(22052/25847)
SPOILER: THE FINAL BREAK!!!
Sõõt, most került ki a Final break plakátja és története is a netre! A plakát alapján nagyon úgy tûnik, hogy Sara és Gretchen tényleg egy börtönbe fognak kerülni, egy nõi börtönbe. Tehát akkor nem Sara fog visszakerülni a Fox Riverbe. Eléggé érdekes a Final break leírása, sok új dolgot tudhatunk meg, a finálé elõtt nem javaslom azoknak, akik meg akarnak tudni pár dolgot. ÍME A LEÍRÁS: ERÕSEN SPOILERES!!!
Michael, Lincoln és Sara eltávolította a régóta szúró tûskét, azaz tönkretették a Cég-et, de a boldog élet csak rövid ideig tartott. A két órányi látványos akció egy kirándulással veszi kezdetét. Sara nem ér rá élvezni a háztartási munka és a gyerekvárás örömeit és kénytelen lemondani a Michael-el tervezett nászutat, ahol a mézes heteket töltötték volna. Ennek oka, hogy Sarát letartóztatják, miután anyagyilkos lett és megölte Christina Scofield-et, így a Miami-dade nõi börtönbe kerül, ahol találkozik egy rég nem látott ismerõssel, akivel nem kedvelik egymást. Ezalatt Krantz is megváltoztatja a lakhelyét és a Miami-dade férfi börtönbe költözik, de egybõl jobb kedvre derül, amint megtudja, hogy Sara is kínos helyzetbe került. Krantz elhatározza, hogy egy cselszövés keretében bosszút áll, így 100 000 dollárt ígér annak, aki végez a lánnyal. A bûnös szó hamar eljut a Miami-dade nõi börtönbe, ahol a sebezhetõ Sarának a túlélésért kell harcolnia. A testhezálló ráadás epizódokban, Michael és barátai újra egyesülnek, hogy kijuttassák Sarát a börtönbõl... WOOOOW!!!
10/10
King Diamond 2009 máj. 12. - 19:35:02 10/10 Előzmény sarahangel
(22051/25847)
SPOILER: FINÁLÉ!!!
Hááát...az újabb spoilermorzsákból nagyon alátámasztódni látszik, hogy hiteles információkat kaptunk mind The_Mantõl, mind Kristintõl.
KRISTIN
- Kaphatnánk egy kicsit több infót, a Prison Break fináléjában felbukkanó rejtélyes visszatérõrõl?
- Errõl a szereplõrõl sajnos nem mondhatok többet, had menjen a találgatás a fórumokon. Helyette mit szólnál, ha azt mondanám, hogy lesz egy férfi fõszereplõ aki meghal, valamint két nõt is túszul fognak ejteni. De fogunk találkozni az ifjabbik Michael-el is, még a 2 órás extra rész elõtt.
- Nagy MiSa (Michael és Sara) fan vagyok. Tudnál esetleg mondani valamit róluk a fináléból?
- Ha nagy MiSa fan vagy, akkor csak annyit mondhatok, hogy a Prison Break fináléjában könnyezni fogsz az örömtõl. Ezzel szemben a 4 éves ugrás utáni jeleneteknél is sírni fogsz, de nem a boldogságtól. A jelen és a jövõ (4 éves ugrás utáni) befejezése teljesen ellentétes, úgyhogy csak egy ideig, de Michael és Sara boldog lesz a fináléban.

THE MAN
- The Man, lenne egy kérdésem. A fináléban Kellerman fontosabb szerepet fog játszani, vagy csak egy néhány percre felbukkanó szereplõ lesz?
- Több ízben is láthatod majd õt, tehát semmiképpen nem néhány percre.

Erre nem tudok sokat mondani, elõször az örömtõl fogunk könnyezni, majd pedig az elkeseredettségtõl. Viszont Kellerman már biztos, hogy nem csak a 4 éves ugrásban fog szerepelni.
10/10
sarahangel 2009 máj. 11. - 20:00:24 10/10
(22050/25847)
Hali! :)

*** SPOILER FINÁLÉ ***

Kellerman elvileg most már úgyis a jó oldalon áll, remélem, segíteni fog! :))

Kalappal a vizsgáidhoz és tényleg ne gondolj erre! ;)

-------------------------

Szombaton tudjuk majd csak letölteni a részeket, mert kint pénteken lesz! De szerintem az utolsó részhez felirat leghamarabb vasárnapra várható, mivel most 2 rész lesz egyszerre. Lehet, hogy én addig nem is merem majd elolvasni a hozzászólásokat, mert máskor nem zavar, de mégiscsak a fináléról van szó. Úgyhogy szerintem szombat este én majd levéleményezem a 21. részt, de biztos lesznek itt már infók a 22.-rõl is, abba meg most tényleg nem akarok belefutni, mert azért mégis más, ha konkrét véleményt olvas az ember, mint spoilert. ;)
csancsy 2009 máj. 11. - 19:45:36
(22049/25847)
Hali!!!!

*****SPOILER*****
Na, szerintem ez megnyugtató:)))))
Meg ha azt mondja, rajongókat elégedettséggel tölt el, akkor biztos nem az, hogy meghal õ. Meg tényleg gondolhatnának arra, hogy happy end-et akarunk, mert tényleg erre legjobb példa Sara visszatérése. Engem az se vigasztal, hogy lesz kis Mike. És, nem ismeri meg az apját!!! Szóval ez abszolút nem jó:)))
Na, azt el tudom képzelni, hogy Kellerman ebbben segít, hisz profi ebben, mint ahogy tudjuk:)))) Kiderül, minden pénteken:)))))
Addig eltöltöm az idõmet, 2 vizsgám is lesz, holnap meg holnapután, addig egyfolytában tanulok, megpróbálok nem erre gondolni:))) mert felesleges péntekig idegeskedni:)))) Aztán pénteken írjátok nekem az infókat:)))) Bár azon gondolkoztam, hogy lehet nem is pénteken derül ki, hanem meg kéne nézni a 23-24. részt is. Töltöm most a 20. részt, szerintem majd szerdán nézem meg, mert tényleg nincs is idõm erre, holnap is csak este 7 körül érek haza.
*****SPOILER VÉGE*****
10/10
sarahangel 2009 máj. 11. - 19:16:51 10/10 Előzmény sivatagicapa99
(22048/25847)
*** SPOILER FINÁLÉ ***

Igen, úgy tûnik, tényleg visszatér a 22. részben. ;)