Téma: A szökés

10/10
sarahangel 2009 máj. 16. - 21:39:02 10/10
(22127/25847)
*** SPOILER S4X22 ***

Háát, én is elbõgtem magam. :((
De köszi mindenki nevében, hát igen, mi itt is sokan happy endet szerettünk volna. :S;)

Nekem igaziból az sem nyerte el a tetszésemet, hogy mindenki milyen nagy happyben volt. Persze tudom, 4 év telt el, de nekünk csak 5 perc. :S

Öröm az ürömben, hogy a kis csapat még mindig összetart, 4 év után is.

... csak hát ezt olyan igazságtalannak érzem, miért pont Michael halt meg? :((
10/10
sarahangel 2009 máj. 16. - 21:28:06 10/10
(22126/25847)
*** SPOILER S4X22 ***

És meglépték! :(((((

Nincsenek rá szavak, hogy mennyire csalódott vagyok. Most majdnem ugyanazt érzem, mint Sara 'halálakor'. :-((

Persze nem mondom, hogy teljesen váratlanul ért, mivel szoktam spoilereket olvasni.

A történet legvégét ugyan nem akartam elõre tudni, de aztán csak sikerült elolvasnom. Én már megsirattam Michaelt és a MiSa-szálat, de azzal egyidejûleg reménykedni is kezdtem, hogy nem igaz vagy nem teljesen pontos így a hír, mert egyszerûen nem tudtam elhinni, hogy ezt tényleg meglépik.

Olvastam a véleményeket is a hír kikerülésekor, és sokan úgy próbálnak meg 'vigasztalódni', hogy majd írnak fanficeket, vagy elképzelik, hogy a 2. évad végén ért véget a sorozat úgy, hogy elhajóztak hõseink... meg tudom, winnie szokta írni, hogy mindenkinek ott ér véget a sorozat, ahol lezárja, de... az ilyesmi rajtam nem segít, mert elképzelni persze el tudok más befejezést, de attól még tudom, hogy mi az 'igazi' befejezés, és attól úgysem tudok elvonatkoztatni. :S

Aztán megtaláltam ezt a képet:

http://kepfeltoltes.hu/090509/bigbigbeach_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ami egyrészt amellett, hogy nagyon tetszett, reménykedésre adott okot. Másrészt az is eszembe jutott, hogy ha tényleg igaz a hír, akkor miért kell az ember szívét még jobban fájdítani egy ilyen képpel/jelenettel? :((

Aztán jött Kristin spoilere (a jelenben a boldogságtól fogunk sírni, de a 4 éves elõreugrás után már másfajta könnycseppeket fogunk ejteni), ami eléggé alátámasztotta The_Mant, és ott már rendesen elkenõdtem.

... és most már megint/még mindig siratom Michaelt meg a MiSa szálat.

Merthogy szerintem ez a lépés rányomja a bélyegét az egész sorozatra. :S

Most már tudjuk, miért volt olyan „sürgõs” a terhességet kitalálni. Azért, hogy Sara-nak legyen egy 'kismájkülje', egy emlék Michael-tõl, meg persze ezért lett fiú.

Én csak egy esetben éreztem volna „jónak” Michael halálát: ha Sara tényleg halott marad. Persze a jó nagyon idézõjelben, tehát már csak ezért is vissza kellett hozni Sara-t.

Ezek után a The Final Break-et is rossz lesz megnézni, rossz lesz látni, hogy hogyan hal meg Michael. :( Mindenesetre én meg fogom nézni, fõleg Sara miatt, mert úgy tûnik, ebben nagyobb szerepet fog kapni, de erre is árnyékot vet a 'nagy hír'. :S

Nem tudom, mikor fogok hozzászokni a gondolathoz, mert még nem sikerült, pedig nem ért teljesen váratlanul.

Pedig olyan kicsin múlt. Ha nem teszik be a 4 éves elõreugrást, milyen tökéletes befejezés lehetett volna. Vagy ha beteszik, csak másképp. Az írók jóindulatán múlott végülis az egész. Én azt hittem, tanultak a Sara-s esetbõl, és hogy a visszahozása garancia a happyre, de most már tudom, naiv voltam. :S

"One day" és "sail off into the sunset" – már csak álom marad.

:(((
10/10
sarahangel 2009 máj. 16. - 19:10:35 10/10
(22125/25847)
Most kivételesen nem olvastam vissza, mert gondolom, a legutolsó részrõl is vannak itt már infók. Amíg nincs felirat, addig 'gyorsan' egy vélemény a 21. részrõl. :D;)

*** SPOILER S4X21 ***

Hûûû, hát ez egy nagyon jó kis rész volt. Teddy-Sara jelenetek tetszettek a legjobban, fõleg, mikor elõvette a zsebét, mint a régi szép idõkben. :D:D Pedig régen csak fiúknak vette elõ, hihi, persze lehet, hogy csak azért, mert ott csak fiúk voltak. :D;)
Azért most alaposan visszajött Teddynek a régi énje, de nem ijedtem meg, tudtam, hogy úgysem lesz baj. ;)

Amúgy érdekes, hogy az a jelenet kimaradt, ami régebbi paparazzi fotókon volt látható, mikor Michael megmenti Sara-t és kötélen ereszkednek le. :O

MiLiMama egyre gonoszabb. :S Ez a mama-szál nekem nagyon irreális, ilyen anya szerintem nincs is igaziból.

Tetszett, ahogy Mahone és Michael összedolgoztak, persze nem is gondoltam arra egyáltalán, hogy Mahone áruló lenne, mikor felhívta MiLiMamát. ;)

Mikor MiLiMama elárulta Lincnek, hogy Sara terhes, már sejtettem, hogy Linctõl fogja megtudni Michael a nagy hírt. ;) Linc milyen aranyos volt, mikor mondta, hogy inkább Sara-t mentse meg. :)

Jó volt újra látni a régi arcokat is; Paul nevû 'valaki' tuti 'az' a Paul. :))

És a MiSa jelenet a végén... "kezdjünk valami újba" - nagyon édesek voltak. ♥:-)

Egyszóval ez a rész nekem nagyon-nagyon bejött, a végére igazán belendültek; most már 'csak' a finálé miatt izgulok. :S;)
xyz1 2009 máj. 16. - 14:02:10
(22124/25847)
SPOILER SPOILER SPOILER
ja és elfelejtettem ha vki tud rá válaszolni örülnék Mike elvileg a betegség miatt fog majd meghalni , de hogy lehet az h ha az õ anyjának is ez volt a baja és a cég az õ anyját is megmûtötte és a nõ leélt még vagy 20 évest akkor Mike h hogy nem ezt nem igazán értem :S
xyz1 2009 máj. 16. - 13:59:41
(22123/25847)
SPOILER SPOILER SPOILER
hát sztem is iszonyatosan jó lett a befejezés és igen hiába olvas az ember spoilert mégis más hogyha látja az a szám a végén gyönyörû nagyon nagyon jó lett hát én sem vagyok sírós de én is pityeregtem a végén MJ tetkója az csúcs :) én kb reggel 9kor töltötte le hát a 22 rész végét azóta kb 10x megnéztem már és sztem még sokszor megnézem ezt a 2 részt ezek voltak szem az eddigi legjobb részek pedig nekem nagyon sok kedvencem van!de az is jó volt h Linc szörfdeszkás boljának escape a neve :Palig várom már a final break-et!!!
10/10
King Diamond 2009 máj. 16. - 13:31:38 10/10
(22122/25847)
SPOILER: FINÁLÉ!
Jaja, Selffel is fognak még történni dolgok. T-Bagnél az a helyzet, hogy mivel a színész akarata érvényesült, vagyis hogy ne haljon meg a karaktere, így ez a legjobb megoldás, hogy visszatették a Fox Riverbe-legalábbis szerintem.
10/10
King Diamond 2009 máj. 16. - 13:26:22 10/10
(22121/25847)
SPOILER: FINÁLÉ!
Christina nem kerül villamosszékbe, mivel Krantzot tartóztatják le. Egyébként Scofield mamát Sara lövi le, mielõtt az megölné a saját fiát, Michaelt. A 21-ik rész elején tudja meg Michael, hogy Sara terhes, mégpedig Lincoln mondja el neki telefonon, miután neki meg elmondta Christina. Hát, a szokásos arckifejezést látjuk nála, kicsit megdöbben.
csancsy 2009 máj. 16. - 13:22:46
(22120/25847)
*****SPOILER*****
Komoly, Self agyhalott és tolószékbe lesz? hogy? az esés miatt, vagy lesz más itt. Hát, végülis õ megérdemelte a sorsát, bár T-bagnál is valami erõteljesebb kellett volna talán, hogy legyen, hisz gondolom, börtönben senki nem szekálja!!!
*****SPOILER VÉGE****
csancsy 2009 máj. 16. - 13:21:09
(22119/25847)
Szia!!!

****** SPOILER*****
Szóval T-bag tökéletes, Tábornok is jó, bár jobban örültem volna, ha Cristina kerül oda, õ jobban megérdemelte volna!!! Bár gondolom, egyértelmû, õt is megölik!!!
Meg lenne egy kérdésem, Michael Finálés 1 vagy 2. részben tudja meg, hogy apa lesz, és hogy kitõl? Sara mondja el neki? Mit reagál:)))
SPOILER VÉGE!!!
Hát, már várom, hogy hogy a final break-et is leadják, mert gondolom, úgy teljes!!!
10/10
King Diamond 2009 máj. 16. - 12:53:24 10/10
(22118/25847)
SPOILER: FINÁLÉ!
Szia! Hát, azt nem lehet még tudni, hogy miért halt meg. Csak a legvégén érzékeltették, hogy valami megint nincs rendben, mert elindult az orrából a vér. Gondolom majd ez is szerepet fog játszani a Final breakben. Hát, nem sokáig boldogok, annyi ideig, amíg ott sétálnak a tengerparton. Tolószékbe Self kerül, mivel 'agyhalott' lesz, villamosszékbe pedig a Tábornok. T-Bag visszakerül a Fox Riverbe, ahol megint fogják a zsebét és az utolsó jelenetében felnéz az égre. Szerintem jó befejezés neki.
csancsy 2009 máj. 16. - 12:45:52
(22117/25847)
Igen, olvastam a tegnapi kommenteket, és már tudok 1-2 részletet.

*****SPOILER*****
Nagyon sajnálom. Akkor végülis õ a betegségben hal meg, vagy hogy kimenekíti S-t? Ez nem volt tiszta!!! Meddig voltak boldogok? És ki kerül villamosszékbe? T-baggal mi lesz? Hát, sajnálom, én nem így akartam, de azért megnézem, bár biztos potyogni fognak majd a könnyeim. Mahone-ról meg a nõrõl hallottam, bár meglepõdtem, mert azt hittem a feleségéhez tér vissza, de így visszagondolva, volt köztük 1-2 érzelmes dolog.
****** SPOILER VÉGE*****
10/10
King Diamond 2009 máj. 16. - 12:35:58 10/10
(22116/25847)
SPOILER FINÁLÉ
Apropó, LJ nem szerepel a fináléban, csak Sofia, ezt még elfelejtettem írni az elõbb.
10/10
King Diamond 2009 máj. 16. - 12:30:44 10/10
(22115/25847)
SPOILER S04E22: Killing your number FINÁLÉ
Hát...most meg én nem nagyon tudok köpni-nyelni sem. Az egy dolog, hogy már rengeteg spoilert közzétettek, hogy mi is fog történni, de ha látja az ember az teljesen más...
sajnálni fogom itt a lányokat, akik mindig is happy endet szerettek volna. Remélem azért nem fogja mindenki elbõgni magát, habár én a végén bõgtem (nem az örömtõl), pedig nem vagyok sírós. A rész legvégén lévõ szám annyira megható, és a hozzá kapcsolódó képsorok pedig...
Egyszerûen TÖKÉLETES befejezése lett szerintem a sorozatnak, meg az egyes karaktereknek. T-Bagé fenomenális, annyira elnézném még a folytatást...
ezek után a Final breaket is mihamarabb látnom kell. Mindenre választ kapunk, sajnos Michael és Sara boldogsága nem tart sokáig, mivel újra megjelenik az orrvérzés. Kellerman és a többiek visszahozatala nélkül nem is lett volna teljes a befejezés. Mahone ha már nem jött össze újra Pammel, legalább új barátnõt talált Lang ügynök személyében. Sucre kislánya annyira tündérien aranyos volt:) Viszont C-note családját hiányoltam. Kellerman sorsa is pozitív irányba dõlt, habár a vége az kicsit keserédes. Self pedig...hát ezek után inkább meghalt volna. Krantz is megkapja, ami neki jár--valamint Christina is. Egyedül Gretchenrõl nem tudunk meg újat, de róla majd a Final breakben fogunk hallani, szerintem õ is meg fog halni. A legvége pedig...hát igen, a kisebbik Michael furi, de a sír az elveszi az ember kedvét, szomorú nagyon.
Rendkívül sajnálom, hogy véget ért a sorozat, véleményem szerint remekül oldották meg a finálét, még akkor is, ha szomorúra sikeredett. Még biztos meg fogom nézni párszor.
10/10
offtopic
Alex27 2009 máj. 16. - 12:25:11 10/10
(22114/25847)
háááát, nem nagyon *szemdörzsi*
kb. 3 órát :DD...szerencsésen rámcsörgött valaki telefonon, és onnantól kész is voltam, azóta meg tanulok (bár nem sok eredménnyel XDDD)
10/10
Alex27 2009 máj. 16. - 12:23:00 10/10
(22113/25847)
jaja, én pont azt néztem reggel,hogy az én helyemen, majdnem dupla annyian töltötték már le most, mint eddig ilyenkor... nagyon érdekel mindenkit!! ;D

Húúha, akkor te már tudsz néhány dolgot :)) én már csak azért sem merek belenézni, mert utána vérszemet kapnék, és nem tudnám lekapcsolni :DDD

Te sem leszel este? Én sem, meg Sarahangel sem,ha jól tudom (ugye Sarahangel? :) ) Én is bármikor is érjek haza, megnézem, ma már úgyis túl vagyok pörögve, az az éjszakázás már meg sem kottyan.. csak nehogy akkor pilledjek be :DDDD

hátha a szökésfanon fent lesz az idõeltolódás, onnan meg már könnyû lesz gondolom beírni ;) Amúgy reggel néztem,hogy elég brutál módon befagyott az egész szf oldal, én mikor néztem, akkor még csak egy nagy feketeség volt, igaz most sem sokkal több, de legalább van rajta néhány funkció :)) Biztos nagy (volt) a roham :DD

Menj csak, jót fog tenni! szerintem én is kerülök egy kicsit :))

Neked is nagyon szép napot!! :)
10/10
offtopic
könnycseppek 2009 máj. 16. - 12:16:03 10/10
(22112/25847)
(amúgy ahogy látom, Te nem is (nagyon) aludtál?!:-O;-D)
10/10
Alex27 2009 máj. 16. - 12:13:07 10/10
(22111/25847)
nagyon sajnálom,hogy belefutottál!!! :((((((

Teljesen megértelek,hogy kibuktál emiatt! Én is kilennék teljesen. :'(

De akkor majd este...
10/10
offtopic
könnycseppek 2009 máj. 16. - 12:12:37 10/10
(22110/25847)
Noigen, nekem is lejött elég hamar, de mérgemben elfelejtettem írni, hogy (szokás szerint) belenéztem az elejébe...;-)

Itt is: a többirõl majd, ha megnéztük...
(amúgy én bármikor is érek haza, tuti megnézem:-) -persze, ha lesz felirat, amit nagyon remélek)

Jahhh, és nanáhogy felteszem majd a vége utáni véget (hihi), csak még ki kell találnom, hogy a sky1hez képest mennyi az idõeltolódás.

Nahh, léptem, (legalább a fejem is kiszellõztetem:-S)
Szép napot!:-)
10/10
Alex27 2009 máj. 16. - 12:07:48 10/10
(22109/25847)
aha, lesben álltam :DDD kb. 5 percel elõtte már figyletem a számlálót, kezdtem érezni a finish elõtti izgalmat, meg kíváncsi is voltam,hoyg mi lesz a számlálóval :DDDD
direkt 1 mp-nél szerettem volna lekapni (mint a filmekben :DD) csak utána láttam,hogy pont 1mp-vel a vége elõtt meg is állt, nem lett belõle 00:00:00:00 késõbb sem, most meg már ugye nem számol, hisz nincs sajnos mit. De gondolom majd a +2 részhez elindítod Könnycseppek?! ;))
10/10
Alex27 2009 máj. 16. - 12:02:23 10/10 Előzmény könnycseppek
(22108/25847)
én már megvagyok vele, hajnalban beszereztem XDD de azóta is izgatja a fantáziám. Nem lesz ez így jó, úgy érzem ki kéne kapcsolnom a gépet (vagy be sem kéne :D), mert így nincs meg a kísértés,hogy belenézzek. De ügyes leszek és kibírom, már csak magam miatt is!!! :D

* SPOILER *
Hát ez tényleg nagy szemétség!! :(( én már rég leálltam a yt-ról, -legalábbis a pb tekintetében- mert volt,hogy én is ott tudtam meg elõre dolgokat(még régebben) és nagggyon nem esett jól :S


Én ezért nem hiszek minden spoilernek, mert az egyikbe még ezt mondják, a másikba meg már teljesen más jön ki az egészbõl, szóval biztosat csak akkor tudunk, ha megnézzük majd az adott részt! ;))

Hát az jó rég volt már, azóta sok minden változott! Remélem többek között Went véleménye is ezzel a zárással kapcsolatban!! :DDD