Téma: A szökés

10/10
sarahangel 2009 máj. 29. - 19:49:18 10/10 Előzmény Alex27
(22527/25847)
*** SPOILER THE FINAL BREAK ***

Köszi. :)
Teljesen egyetértek, a kunyhós jelenet teljesen 'átjött', 'megfelelt' volna utolsó közös jelenetnek (végülis majdnem az lett...). Abban nem kellett csalódnom.

A legeslegutolsó közös jelenetüket viszont nem így képzeltem el, úgy érzem, elég lazára vették az írók. Michael részérõl nem is volt ezzel gondom, a pocisimi meg a hozzá kapcsolódó mondat nagyon-nagyon megható volt!

Azt viszont tényleg nem értem, Sara hogyan volt képes otthagyni? :-( Ha úgy csinálták volna meg ezt a jelenetet, hogy úgy áldozza fel magát, hogy a másik ha akar, se tudjon ellene tenni semmit (mint pl. az Armageddonban), akkor nekem valahogy jobban feküdne. De itt pont az a bajom, hogy Sara-nak lett volna választási lehetõsége, és amit választott, azzal nem vagyok kibékülve. Nekem itt most olyan volt, mintha egy teljesen másik ember lenne, mint akit eddig ismertünk. Ráadásul arról itt még nem is tudott, hogy Michael valószínûleg amúgy is meghalna (bár ez is érdekes, mert így állították be, viszont a tengerpartos jelenetnél az orrvérzés után meg szerintem pont az volt az arcukon, mint akik már sejtik, hogy itt nagy baj lesz). De ha tudta volna, nekem igaziból az sem lett volna 'kifogás'. Egyedül a baba-dolog az, ami kicsit 'szépít' a helyzeten, de engem igaziból nem vigasztal.

Úgy érzem, elég könnyen beletörõdött abba, hogy elveszíti Mike-ot, nekem ez így abszolút nem volt hiteles! És végülis hagyta, hogy Mike öngyilkos legyen, nem erõsködött, hogy "ne tedd". Nekem nagyon rossz volt látni, ahogy kifutott, tényleg csalódtam benne. :S Ha mondjuk úgy fut ki, hogy nem tud róla, mi fog történni, mert Mike nem mondja el, és azt hiszi, majd utána megy, akkor úgy oké lett volna... de itt pont ez a bökkenõ. Pontosan tudta, hogy mi fog történni, és mégis belement. :S

Az persze nem baj, hogy errõl is megoszlanak a vélemények, sõt én még örülök is, hogy nem mindenki látja gáznak, hoz egy kis 'könnyebbséget' nekem. Bár nekem a véleményem tegnap óta nem változott, meg most úgy érzem, nem is fog, de majd valamikor lenézem még a jelenetet, hátha másképp fogom látni!
10/10
sarahangel 2009 máj. 29. - 19:23:24 10/10 Előzmény Alex27
(22526/25847)
*** SPOILER THE FINAL BREAK ***

Ami azt illeti, késõbb már én is sírós hangulatba kerültem. :-(
Örülök, hogy Neked azért jó volt az összbenyomásod a zárásról! ;)

A többi rész nekem is tetszett, csak úgy érzem, nagyon össze volt sûrítve ez a nõi börtönös sztori, kaphatott volna több részt is. Behoztak egy csomó új karaktert, akiket nem tudtak igazán 'megmutatni'. Meg én magát a szöktetést is 'elhúztam' volna, ha nem is egy egész évadon át, de 2-nél szerintem több rész kellett volna. El tudtam volna nézni ezt a vonalat. ;)

Mahone-t én sem értem, de remélem, a többiek elmagyarázzák. Én sajnos sokmindenre nem tudtam odafigyelni, mert már elõre fel voltam készülve a csalódásra, újranézni meg egyelõre nincs kedvem. :S

Az a "szívembe zárlak" mozdulat valóban nagyon szép volt, megható!
mandarinn08 2009 máj. 29. - 16:29:36 Előzmény Quantumleap
(22525/25847)
Hát, nem sok. Megemlítik az FBI-nál Mahonnak a tárgyalás során (amikor szeretne visszakerülni régi munkahelyére), hogy ez nem egy megbocsájható ügy.
Quantumleap 2009 máj. 29. - 13:48:02
(22524/25847)
Oscar Shales? Õróla hol esik szó? A Final Break-ben? Azt még csak felirat nélkül láttam.
10/10
Alex27 2009 máj. 29. - 13:06:31 10/10
(22523/25847)
**** SPOILER THE FINAL BREAK ****

jaja, és én annak külön örültem,hogy azért Oscar Shales-rõl nem feledkeztek meg. Hiszen akkor még nem volt ott a Cég kényszerítõ ereje, az egyértelmûen Mahone sara. Szóval tényleg nem olyan ártatlan õ.. de azért örülök,hogy nem halt meg :)
Ez a jó a PB-ben (és nem PS-ben,ahogy azt az elõbb szépen elírtam.. ennyire aludni szeretnék?! :DDD),hogy tele van újításokkal, sok olyan dolgot bevállaltak (sokszor a kényszer miatt) amit más sorozatokban nem mertek volna meglépni! Az más kérdés,hogy sokaknak ez nem jön be, de nagyon sokaknak meg igen. :)
10/10
Alex27 2009 máj. 29. - 13:00:30 10/10
(22522/25847)
sajnos utólag már nem lehet belejavítani, pedig most nekem is nagyon jól jönne, annyi mindent elírtam benne, bocsi a helyesírási hibákért :S Max. majd a modik kiteszik a spoiler jelzést. ;)

**** SPOILER TFB ****

oké, örülök, mert tényleg nem annak szántam :))

Majd én is elkezdem valamikor elõrõl, de az tuti,hogy még nem most, emésztenem kell a történteket. Meg úgyis jön az rtl-en, a szinkronos változat még jobban meg érint (elõre félek is tõle) engem, én kimondottan szeretem úgy:)

A MISA-vidik az én szívemet is facsargatták rendesen mikor megnéztem... és hajajjjj dugig van a youtube velük.. majd egyszer én is csinálok (ha megtanulom :D), mert van néhány elképzelésem, meg amúgy is jól esne "kivideóznom" magamból :)
Filmeken én sem szeretek sírni, de most úgy jött ki,hogy ez mégis megtörtént, nem is egyszer... és ahogy ezt írtam, ez döbbentett meg engem is, ahogy magamat ismerem ez nem jellemzõ rám, abszolút nem!
"Ennek a sorozatnak biztos ez a szál is a fõ momentuma volt, de annó nem gondoltam, hogy ennyire errõl IS fog szólni." Szerintem az írók sem :DD hiszen, Sarat ahogy már beszéltük, a 2.évadban ki akarták írni túladagolásban halt volna meg.. aztán jött a 3.évados dobozos dolog, akkor sem állt jól a szénája a MISA-nak.. de a 4.évadra tényleg elég meghatározó vonal lett, aminek én nagyon örülök ;D
Quantumleap 2009 máj. 29. - 12:42:52
(22521/25847)
Szerintem az se nagyon szokás, hogy egy olyan karakter, mint Mahone, túlélje a sorozatot. Elvégre vannak megbocsáthatatlan tettei, finoman szólva. Ez is egy újításszerû ötlet volt.
true.believer 2009 máj. 29. - 12:42:13
(22520/25847)
Köszi, hogy szóltál és elnézést, véletlen nem tettem ki, hogy "spoiler", nem tudom utólag lehet-e helyesbíteni. :S

Nem fogom fel kioktatásként, de én sem úgy értem a hsz-om, hogy bárkit is fikázzak vagy megbántsak. Mert én tökéletesen elfogadom más véleményét is. Másrészt csak leírtam, hogy egyetértek king d. hsz-val. Amit pedig már hangsúlyoztam, hogy én le vagyok maradva az eseményekkel, történésekkel, új szereplõkkel. Tv-ben néztem, 3. évadnál jártam, de már azokat az epizódokat sem tudtam rendesen nézni + sokszor már követhetetlen volt. De majd, ha lesz rá erõm és idõm, akkor el kezdem megnézni elölrõl az egészet, és vhogy majd csak a végére érek. Én tiszteletben tartom más véleményét. Ahogy elnéztem a MiSa-s videókat is (amiket belinkeltél), elég szomorúak, meghatóak. De nem szeretek filmeken sírni. :) Ennek a sorozatnak biztos ez a szál is a fõ momentuma volt, de annó nem gondoltam, hogy ennyire errõl IS fog szólni.
10/10
Alex27 2009 máj. 29. - 12:40:42 10/10
(22519/25847)
ezzz azzz! ;))
* SPOILER TFB*
Pont ezt írtam az elõbb,hogy eléggé megosztott a PB világ, valakinek bejött a zárás, valakinek nem, és van aki olyan mint én egyik pillanatban bejön, a másikban már nem... remélem egyszer megállapodok valamelyik oldalon :D
10/10
Alex27 2009 máj. 29. - 12:38:12 10/10
(22518/25847)
**** SPOILER THE FINAL BREAK ****

az biztos,hogy nagoyn fontos a vége, hiszen ez a zárása az egésznek. Én maximálisan happy end párti vagyok, ezért is érintett rosszúl a vége (de már kezdek beletörõdni a beletörõdhetetlenbe). És ha már így csinálták meg,akkor végiggondolni,hogy miért is így lett vége. Azt most már tudjuk,hogy az írók mindig is tervezték,hogy Michael meg fog halni -persze ennek nem kellett volna így történnie- szóval a full happy end nem jött volna össze soha. Kisebb happy endeket kaptunk,hiszen "szabadok" lettek, Lincet sem végezték ki, Michaelnek ez volt a lényeg, ezért áldozott fel mindent (rendes munka, normális nyogodt élet..stb). De amíg ez volt a célja (megmentse Licnet),közbe megtalálta a szerelmet, családja lett, felesége,kisbabája. Most azon elgondolkodhatunk,hogy "mi lett volna ha" nem tesz semmit? Lincet kivégzik, Saraval nem találkozik,így elkerüli a nagy szerelem, nem szerzett volna igaz barátokat (Sucre, Mahone..) és ha minden igaz, az agytumor ígyis- úgyis megölte volna. Így meg mennyie emberen segített. Tudom ez sovány vígasz, mert máshogy is meg lehetett volna csinálni a végét, ez csak az írókon múlott.
Annyiszor végiggondoltam az egész zárást, és talán pont emiatt emlkezetes és olyan "éketszagú" az egész,hogy nem minig van happy end. Ha csak azt nézzük,hogy mit is teremtett a PB.. eleve ritka manapság egy sorozatban,hogy ennyire tiszta és mély érzésû karaktereket tegyenek bele, amennyire egyszerû az alaptörténet, annál gyönyörûbb a mondanivalója. Kevés olyan sorozat van, ahol ennyire számítana a család, az emberi kapcsolatok... az hogy valaki tényleg bûnösnek vagy felelõsnek gondolja magát úgy,hogy igazából nem is õ tehet róla.
És ha azt nézzük a PS-sek megint újjat hoztak ezzel,hogy meghalt a fõhõs, hiszen manapság ez abszolút nem szokás.. õk meglépték, felemás sikerrel. Nagyon megosztotta a PB társadalmat.. én is ide-oda ugrálgatok a véleményemmel, valamikor azt mondom, hogy ennek így kellett lennie, valamikor megy mindennek lehordom õket,hogy miért így csinálták, ezt nem kellett volna meglépniük.
mindenesetre bennem -meg szerintem nagyon sokakban- feldúlt valamit, vagy jót, vagy rosszat, de mindenképpen valamit.. és ez a félelmetes számomra,hoyg ennyire nagy hatással tudtak rám lenni, ez eddig még egyetlen egy sorozatban sem érték el! Valami hasonlót érzek a kedvenc filmemnél, a "Halálsoron" c.filmben (újjabb börötnös :DD) ott is a jó hal meg, és ez így igazságtalanság, de mégis valami oknál fogva elfogadja az ember...


(na és akkor megint jó hosszúra sikeredtem, ennek így rossz vége lesz XDDD lassan kiutáltok innen, mert baromi sok zagyvaságot hordok itt össze :D)
csancsy 2009 máj. 29. - 12:13:38
(22517/25847)
Egyetértek, semelyik sorozat sem tökéletes, minden sorozatnak vannak hibái, még azt mondom, hogy Jóbarátoknak is. Ettõl még szeretni lehetXD Meg nem lehet minden nézõnek a kedvére járni, valakinek tetszik, valakinek nem, senki sem egyforma.
10/10
Alex27 2009 máj. 29. - 12:09:45 10/10
(22516/25847)
Halihó! :)
Elõszöris, légyszi' legközelebb ne hagyd le a spoiler jelzést! Elég súlyos dolgokat mondasz el így, és ha valaki még nem látta, elég csúnyán a padlóra lehet küldeni vele!!

**** SPOILER THE FINAL BREAK ****
Ahogy írtad is TE pl. sosem mondanál ilyet a kedvenc sorozatotdrõl, te így gondolod, másnak ettõl még lehet más véleménye, de attól még a kedvence maradhat. Nem fikázta le magát a sorit, csak elmondta,hogy neki ez nem tetszett, másra számított! Én elvakult Szökésfannak tartom magamat (:D) és tényleg mindenben a jót keresem és látom... de azért vannak és voltak olyan dolgok,ami nekem sem tetszik, sõt néha még súrolja a gagyi határát is.. de ezekkel együtt még mindig azt mondom,hogy ez a favorite nálam!! :) Minden bakijával, mellélövésével, gagyiságával, csöpögõsségével (csak,azért,hogy ne a jókat írjam, azokat már hallottátok éppen elégszer ;D) együtt!
Félre ne értsd, nem kioktatni szeretnélek, csak azt akarom mondani,hogy attól még,hogy nem csak a jókat látjuk a soriban attól még lehet a kedvenc.. sõõt én az ilyet többre is becsülöm, hiszen nem csak egy irányból közelíti meg, hanem látja a hibákat is -ami azért valljuk be,elõfordult bõven, de nem csak itt, minden sorozatban van rendesen!

amúgy ma is már többször visszanéztem azt az ominózus "otthagyós" jelenetet, és én is még mindig úgy érzem,hogy nem volt ez olyan könnyû számára. És bele sem merek gondolni abba,hogy mit élhettek át abban a pillanatban. Látszott Saran,hogy még várja az ajtóban, még nem fogta fel teljesen, de neki akkor már mennie kellett,hiszen nem csak õ volt akkor már, neki gondoskodnia kellett a picirõl is. hiszen ha elkapják újra börtönbe kerül, ha túl is éli, mi lesz, megszüli a gyermekét, és láthatja fél órát? Mi lesz utána a gyerekkel? Kihez kerül? Lehet Lincolnékat újra letartóztatják, szöktetési kísérlet miatt.. de ha nem akkor is, se apja, se anyja a gyereknek? Szóval szerintem helyesen döntött... max. itt még azt lehet kifogásolni és ezzel én is meg a többiek is így vannak,hogy kicsit tovább maradhatott volna ott Sara. És itt hibáztak az írók, hogy ezt nagyon elkapkodták. Ha már ennyire azt akarátk,hogy Michael meghaljon, akkor legalább adhattak volna még pár másodpercet nekik, hogy kellõképpen (mintha az elehtne :S) elbúcsúzzanak.. pár másodpercel hosszabb jelenet és talán nem lett volna akkora csalódás ez a jelenet. Sajnos az írók nem így gondolták.. és így tényleg maradt egy hiányérzet, mintha Sara olyan könnyen ott hagyta volna a szerelmét.
Hát elég megrázó volt az egész.. nagyon tragikus lett a vége! Majd nézd meg egyben az elejétõl a végéig :) én még nem merek hozzákezdeni, még meg kell emésztenem az egészet, eléggé fájni fog (már most fáj, ha bele-bele nézegetek a yt-os felvételekbe :'( ) ha újra át kell élnem az egészet, de most már úgy,hogy tudom milyen szomorú lesz a vége.. :'(
Szóval én most még várok egyenlõre...
csancsy 2009 máj. 29. - 12:08:33
(22515/25847)
*****SPOILER******
Nem tudom, attól még eleinte hogy kedvenc volt, attól még el lehet rontani!!!! És a vége olyan dolog, ami a legfontosab egy sorozatban!!! Az a levezetõje, szinte a lényeg egy része!!! Nagyon fontos, úgy ahogy az eleje is!!! És bár szeretem most is, nagyon jók részek vannak benne, a vége miatt, nem tudom a kedvencemmé tenni. Ahogy így belegondolok az egész évadok történetébe. 2. évaddal be kellett volna fejezni. 4. évad is olyan volt, hogy eleje kevésbé izgalmas, a végére, meg beraktak mindent ahogy lehetett, és túl sûrû volt, érdekes volt behozni a Mom-t. Emlékszem 2. évadot én hamarabb megnéztem mint tesóm, és õ meglepõdött, azt mondta, hogy azt hitte 2. évaddal befejezték.
Sarahangel, én is ezrét kérdeztem Chris sorozatát, mert mondom, ha ugyanazok az írók, akkor jobb, ha nem kezdek bele, mert nem akarok még egy ilyen szomorú véget! :)))
*****SPOILER VÉGE*****
csancsy 2009 máj. 29. - 11:56:49
(22514/25847)
SzóvalXD Látom, hasonlóan gondolkoztunk
*****SPOILER******
Pontosan, az zavart, hogy Sara otthagyta, és annyira nem ment nehezére, ezt egy kicsit hosszíthatták volna!!! Meg Mike máshogy is megoldhatta volna a vezetéket. A másik, a vidi, hogy Mike szabadságról beszélt, holott tudjuk, ez nem teljesen így van, továbbra is szökött fegyencek!!!
Engem az is zavart, hogy nem vették be Paul-t, holott elején említették, szinte vártam, mivel drukkolnak elõ, hogy nem tudják megoldani, de semmivel, hagyták úgy.
Lehet, kegyetlenség, de lehet, hogy jobb lett volna, ha Sara is meghal, akkor menyben sétálgatnának:) Énnekem is átfutott az agyamon, hogy na, Mike nem halt meg, meg hogy temetõs résznél a tengerparton várja õketXDXDXD Most ennyi jutott eszembe, én is úgy érzem ezt a 2 részt nem kellett volna megcsinálni!!! Amúgy a 2. évad felmerült. Úgy érzem, hogy ott kellett volna abbahagyniuk, egy szép happy-vel, hogy Sara megjelenik, és elmennek:) És egyetértek, az sokkal drámaibb volt!!! Most nevetek is, mert tesóm hülyéeskedett velem, hogy Mike meghal agytumorban, mert pont annál a résznél tartott, én meg még nem kezdtem a 4. évadot, de tudtam spoilereket. Én meg csak hebegtem-habogtam, mondom hát Mike-t meggyógyítja a Cég. És végül csak ez lett a veszte, holott édesanyja jól lett:) Érdekes dolgok ezek:))))
*****SPOILER VÉGE*****
true.believer 2009 máj. 29. - 11:42:04
(22513/25847)
+ persze, a szerelmük kibontakozásáról, majd a nagy szerelemrõl, "egymásért mindent"-rõl is szólt, de azért nem csak ez a sorozat lényege, nem ez a fõ esemény/cselekmény
true.believer 2009 máj. 29. - 11:39:28
(22512/25847)
mennyit írtatok... :O még elolvasom az utolsó hsz-okat is, de eddig meglepõ, amiket olvastam.

***SPOILER***

mint írtam, én a 3. évadnál tartottam (most majd elölrõl kezdem az egészet), szóval nem nyilatkozhatom rendesen a sorozattal kapcsolatban. de king d.-val egyetértek: "én ilyet sose mondanék a 'kedvenc' sorozatomra, hogy bárcsak ne néztem volna meg ezt a részt, meg hogy hiteltelen, ja, meg hogy gagyi...?" amennyire belenéztem a 4x22 végébe és a fb-be... sztem sokmindenkit Mike halála sokkolt igazán. engem biztos, fõleg így, hogy lemaradtam. tengerpartos jelenet után nagy ugrás... temetõ. :O amúgy meg sztem a temetõs jelent nagyon is jóra sikeredett. látszik a gyász, és ha szavakba nem is tudom önteni, de nekem lejött az, hogy Sarah-nak mennyire rossz, Linc és a papírmadár pedig még jobb... én inkább azt mondanám, h az a sok, hogy Sarah került börtönbe és õt kell most megszöktetni, nah meg nem lehet mindennek "happy end" a vége, s Mike halála nagy húzás lehetett, de én (meg sztem mások is), jobban örültek volna, ha nem hal meg... arra pedig, hogy "Sara bizony jól otthagyta Mike-ot" nem mondanám... az arcáról igen is lejöttek az érzések és jobban tette, hogy ment, bár Mike megoldhatta volna, h õ sem marad ott meg tényleg mindig midnenre volt terve... ha megnézem újból az egészet és a végére érek, biztosan fogok benne hibákat találni, de azt biztos nem fogom írni, hogy csalódtam, ilyen meg olyan rossz volt... engem egyes egyedül -már most- Mike halála sokkol... na de kíváncsi vagyok, majd egyszer csak túljutok 4 évadon. :D
10/10
Alex27 2009 máj. 29. - 03:09:13 10/10
(22511/25847)
ez tényleg "igaz volt"!!
http://www.youtube.com/watch?v=0Nk6rW24Pwo
10/10
Alex27 2009 máj. 29. - 02:55:38 10/10
(22510/25847)
***** SPOILER THE FINAL BREAK *****

Most ezen megint potyogtatom a könnyeimet.. és még mindig nagoyn meg vagyok hatódva.
Ááááá istenem.. vége a szökésnek :'(((((((
http://www.youtube.com/watch?v=BkXQtdBQgHM&feature=related
10/10
Alex27 2009 máj. 29. - 02:21:53 10/10
(22509/25847)
**** SPOILER THE FINAL BREAK ****

én nagyon egyet értek veled, mindenben!:)) Sírtam ám rendesen ezen a részen, sõõt néhány jelenetnél még szinte zokogtam is.. de ugyanakkor sok részt végigmosolyogtam, (nem amiatt,mert annyira gáz lett volna, hanem) valahogy amellett,hogy milyen tragikus is volt az egész, de mégis valahgoy egy pozitív érzés maradt bennem, amellett,hogy tényleg nagyon fáj,hogy így lett vége!

Nade majd nappal többet és értelmesebbet.. most már csak az érzéseimet ismételgetném, értelmes és konkrét érvekkel nem tudok alátámasztani semmit ilyen idõmagasságban :DD Bár lehet sosem tudtam :D (na és most már h*lyeségeket is beszélek) *itt sem vagyok* :)))
10/10
Alex27 2009 máj. 29. - 02:11:17 10/10
(22508/25847)
**** SPOILER THE FINAL BREAK ****

Sajnálom,hogy ekkorát csalódtál ebben a jelenetben! Ezt én sem így csináltam volna meg.. de érdekes módon engem ez most annyira nem viselt meg.. persze nagyon nem tetszik és még mindig olyan furcsa ez az egész, talán még nem állt össze bennem sem, mindenesetre én meghatódtam még ezen is.. (lehet holnapra másként gondolom majd, de MOST így érzek)

Én amúgy valami olyasmit tudtam volna elképzelni, mint ami a 2.évad végi "búcsúzás" volt.. az a kunyhós jelenet szerintem nagyon drámai volt.. de azért engem ez is megfogott! Még rengetegszer meg fogom nézni ezt a részt, még milliószor átgondolom,hogy mi is történt. De ahogy néztem, meg ahogy most nézem, azért meg volt itt a tragikus rész, ahogy mondta,hogy "Hisz' veled megyek"... meg "Istenemre, én is szeretlek"! És lehet, ha csak "simán" azt mondja itt,hogy "én is szeretlek",akkor elsiklottam volna én is felette, de hogy azt mondta,hogy "ISTENEMRE, én is szeretlek" szerintem ez is egy olyan pillanat volt,amiben minden benne van! Hiszen tényleg szereti, és nem csak úgy mondja, hiszen tényleg az életét adta a családjáért!!

http://kepfeltoltes.hu/090529/bscap0247_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Néha úgy belegondolok,hogy amikor indult az egész szökés, milyen is volt az egész, hogy mennyire nem gondoltuk mi sem - és velünk együtt Michael sem- hogy mi lesz ennek a vége. Persze õ számolt azzal,hogy bele is halhat, de szerintem eszébe sem jutott az,hogy úgy hal majd meg,hogy családja lesz... persze ez így most nagyon morbidnak hangzik... de valahogy én úgy éreztem,hogy kicsit rólunk, hétköznapi emberekrõl beszélt a videóban is, hogy úgy éljük le a fél életünket,hogy nem mondjuk ki amit akarunk, kódokban beszélünk, üzeneteket küldözgetünk, (egyesek origamit) és tényleg elsiklunk a fontosabb dolgok felett. Ez most olyan csöpögõsnek hangzik, de tényleg nagyon igaza van és én ha csak ebbe gondolok bele,hogy mit is akart elmondani itt, akkor máris másként látom az eseményeket. Nem tudom megmagyarázni, ezek olyan apró dolgok,de talán ezek miatt (meg talán amiatt is,hogy most biztos olyan paszban is vagyok), de mindent olyan pozitívan és emelkedetten látok... engem nagyon megérintett!
Na jó nem ragozom tovább, mert már össze-vissza írok, meg átmentem egy lelkizõs (csöpögõs ;D) Alexbe, 'szómiszó' én örök élmény marad a PB, ez egy igazi nagy szerelem kettõnk között :))))