Téma: A szökés

10/10
Alex27 2009 jún. 06. - 20:29:35 10/10 Előzmény sarahangel
(22667/25847)
jaja, kedvenc részek egyike ;)))

oké, persze, akkor még egy ráhatás: Mathers ha olvasol minket, kérdezz, mert ég bennünk a játékszenvedély, és te vagy most a soros! ;DD


oké, én szóltam.. ;DD
10/10
sarahangel 2009 jún. 06. - 20:26:17 10/10
(22666/25847)
*** SPOILER THE FINAL BREAK ***

Van, ahol azt írják erre, hogy tudott volna megoldást találni, csak nem akart, mivel tudta, hogy beteg, és így nem szenvedett sokat (?).

Szerintem nyugodtan lehetett volna Benne annyi 'önzõség', hogy saját magát is megpróbálja menteni, ráadásul így a szeretteinek is jobb lett volna (annyival több idõt tölthettek volna még együtt, plusz nem lenne bûntudatuk emiatt - már ha van /remélem/). A betegség is egy olyan dolog, hogy fel lehet ellene venni a harcot, akármit is mondanak az orvosok (az életben is volt már erre példa, ebben a filmben meg már nem is számítana merészségnek, ha felgyógyult volna). Még ha csak pár hónappal élt volna tovább, addig is legalább Sara-val lett volna ('átélhette' volna Vele a terhességet), vagy az is lehet, hogy a gyereke születését is megélte volna, ezt az esélyt még megadhatta volna Magának. Michael mindig is az a végsõkig küzdõ ember volt, éppen ezért nem értem, hogy itt miért adta fel (merthogy nagyon azt érzem, hogy HA nagyon akart volna, valamit ki tudott volna találni a kábelek összeérintésére). :S

Amúgy micsoda irónia a sorstól, hogy Michael végülis egy börtönben halt meg. :S
/Már ha tényleg elhisszük, hogy meghalt. :P:D;))/
10/10
Alex27 2009 jún. 06. - 20:26:03 10/10
(22665/25847)
Halihóó :)))

**** SPOILER THE FINAL BREAK ****

na ez az! Pont ez idegesít nagyon engem is,hogy úgy csinálnak (Mahone, az írók) mintha mi sem történt volna, pedig pont,hogy történt, méghozzá elég durva dolog :S Mahone-on sem látszik,hogy gyötrõdne emiatt. Nem hiszem el,hogy sokkal fontosabb volt neki a jelvénye,mint Mihcael barátsága/bizalma, vagy ha nem is Michael barátsága, akkor a saját lelkiismerete,hogy nem árulom el, hisz sokat köszönhetek neki.. hát.. :S
10/10
Alex27 2009 jún. 06. - 20:22:08 10/10 Előzmény sarahangel
(22664/25847)
**** SPOILER THE FINAL BREAK ****

3) Gyors megnéztem,hogy hogyan is voltak ezek a börtönbeszélgetések, és végülis annyira azért nem hangsúlyozták túl (pedig én is inkább úgy emlékeztem,hogy nagyon hangsúlyoztak mindent). Persze megvoltak azok a kellõ hangsúlyok,hogy azért a nézõk is érezzék,hogy itt van valami, de annyira nem vitték túlzásba.
Meg szerintem az igazgatónõ nem is akart nagyon esélyt adni erre, hisszen alig kaptak idõt a beszélgetésre. Csak éppenséggel õ arra nem számított,hogy addigra már megtörtént az elsõ "eszmecsere" (origami rózsa- üzenet) és a beszélõn szinte azonnal már kódolt üzenetet küldtek egymásnak :)) A 2. beszélgetésnél meg már azt hihette az ig.nõ,hogy Michael letett arról,hogy kiszabadítsa Sarat, mivel úgy gondolták akkor,hogy besült a terve a vakfoltal, azért is nézett rá szerintem az ügynökre. Szóval olyan ügyesen adták egymás tudtára a kódolt üzeneteket,hogy sem az ig.nõ, sem az ügynök nem vette ezt észre :))) Szerintem ez nagyon tuti ötlet volt az írók részérõl, legalább ez,hamár nem mindenben voltak annyira következetesek :S

4) hát ja, én is kíváncsi vagyok ;) érdekel engem is a véleménye. Meg elmagyarázhatna nekünk néhány dolgot az agytumorral kapcsolatban, õ mégiscsak többet tud róla mint mi :D

5) én még azt nem értem,hogy honnan volt pénzük olyan menõ autóra, mint amit Michael vezetett (gondolom nem a kínai reklámokból :P) mibõl éltek egyáltalán,hogy dolgoztak e ez idõ alatt, mert azért nekik egy állásinterjú is necces, hiába mentették fel õket, azért ott van az emberekben,hogy börtönviseltek.. bár engem ez nem zavarna, én biztos alkalmaznám Michaelt meg Lincet ;DDD

6) hoppácska, akkor ez elég komoly elképzelés volt, csak végül valamiért mégsem valósult meg. de érdekes...

8) lehet, hogy 4/1-ben mikor odaadta a rózsát, akkor mutatta meg Michael Saranak az origami rejtelmeit, meg mást is XDDDD *szájára csap*


Ugye? :S Pedig akkor még nem is tudtam róla. :(((
10/10
sarahangel 2009 jún. 06. - 20:10:08 10/10
(22663/25847)
*** SPOILER THE FINAL BREAK ***

Ja, egyébként nekem is az jutott még eszembe Mahone-ról, hogy a többiek nem is tudhatnak az árulásáról, különben szerintem 'nem engednék' Neki, hogy látogassa Michael sírját (pedig ott még mondtam is, milyen jó, hogy ilyen összetartó a csapat és mindenki jóban van mindenkivel). :S
10/10
Alex27 2009 jún. 06. - 19:50:02 10/10
(22662/25847)
hát igen, olykor-olykor elõfordul ilyen külsõ-baki. Egyik pillanatban még hosszú a hajuk a másik pillanatban (a nagy ásás közepette XDDDD) hírtelen rövid lesz. Vagy ott van a 2. évados kedvenc jelenetem: Mikor Michael bemegy a fakunyhóba borostás, és mikor kijön már nem az ;DD A két jelenet között alig telik el pár perc/óra.
Persze ezek pici bakik, de jó észrevenni õket, én legalábbis nagyon szeretem ;D De ugyanakkor megvannak a nagyobb bakik is, ami szimplán a nemodafigyelés következtében alakulnak ki, (pl.: életkorok)

amúgy szerintem itt nézett ki a legjobban Sara(h), igaz nekem általában a második évadban jöttek be (külsõleg)legjobban. Ugyebár Michael hosszabb hajjal, kicsit borostásan, kicsit barnábban, és azok a szemek...hmmmm... ^^
10/10
Alex27 2009 jún. 06. - 19:39:29 10/10
(22661/25847)
**** SPOILER THE FINAL BREAK ****

Jaja, bár én gáznak azért nem éreztem, inkább csak kicsit furi,hogy 3 vagy akárhány hónaposan ennyire pici a hasa. Bár az is igaz,hogy vannak akiken nem is látszik,hogy gyereket várnak, csak az utolsó pár hónapban nõ meg a pocakjuk. Lehet,hogy Sara(h) is közéjük tartozik és akkor már nem is annyira furcsa, csak azért ez a nagyátlagra nem vonatkozik :)

hú, mindig mikor megnézem akár a képeket, akár a vidiket, tökre elképedek,hogy mennyire végkony, nagyon csini ráadásul úgy hogy már van egy gyerkõce, szépen visszanyerte az alakját, sõõõt még lehet,hogy túlzottan is visszanyerte

köcce a képeket ;)
xyz1 2009 jún. 06. - 18:56:06
(22660/25847)
SPOILER
mármint,hogy azután ,h a sona szökés csak pár hét volt tehát amíg Mike azt hitte h Sara halott majd kiderül ,hogy mégsem máris +20 centivel hosszabb volt Sara(h) haja és vörös.nekem (pl ez egy nagy baki volt sztem).
xyz1 2009 jún. 06. - 18:53:29
(22659/25847)
SPOILER
Nekem mondjuk ez a hajas dolog sem igazán tiszta rövid barnából

http://sarahwaynecallies.net/gallery/displayimage.php?album=72&pos=19

(közép)hosszú (barnás)vörös

http://sarahwaynecallies.net/gallery/displayimage.php?album=random&cat=4&pos=-9442
xyz1 2009 jún. 06. - 18:43:34
(22658/25847)
SPOILER
Igen én is hiányoltam,hogy Sara/h/ egyáltalán nem úgy nézett ki mint aki 3 hónapos terhes/ez a minimum de lehet h több volt/legalább bevághatták volna amikor Sarah valóban terhes volt! Fõleg ott volt sztem gáz amikor csak abban az atlétában volt szinte még a medence csontja is látszott
Pl itt: http://sarahwaynecallies.net/gallery/displayimage.php?album=137&pos=32
meg itt: http://sarahwaynecallies.net/gallery/displayimage.php?album=137&pos=44
meg itt sem :
http://sarahwaynecallies.net/gallery/displayimage.php?album=137&pos=19
10/10
Alex27 2009 jún. 06. - 15:16:05 10/10 Előzmény sarahangel
(22657/25847)
jaja, már szinte én is sírbaviszem a környezetemet a szökés rajongásommal. Valahogy mindig minden kötõdik a szökéshez.. de tényleg XDD

háát nem tudom, egyenlõre még hátra van az rtl-es részek, utána meg legfeljebb ismétlünk, aztán játszunk, képeket/videókat szerkesztünk, utána megint ismétlünk, majd megint játszunk, újabb képek/videók, majd megint ismétlünk.... -//-..... és egyszer csak úgy döntenek a PB írók,hogy folytatják XDDDDD
10/10
Alex27 2009 jún. 06. - 15:10:07 10/10 Előzmény sarahangel
(22656/25847)
**** SPOILER THE FINAL BREAK ****

jaja, mert végülis Tweener õ tényleg ha úgy vesszük "ártatlan" volt, hiszen azért az mekkora durva már,hogy õ igazából egy (nagyértékû) kártyát lopott el és ez vezetett közvetetten a halálához. Mert azért Zakkant is gyilkolt, de õ megint egy másik kategória, õ nem volt teljesen százas. Aldot eddig én is sajnáltam (meg most is), de ha jobban belegondolunk, azért õ sem volt olyan ártatlan.. hiszen ha minden igaz, a cégnél takarító volt (ha jól emlékszem?!) és kitudja hány embert ölt meg, mert az a cégnek útban volt. Jó persze õ kilépet és utána a cég ellen dolgozott, de valszeg sok ember vére szárad a kezén.
B*sszus még kész csoda,hogy Michael nem lett gyilkos! Ilyen szülõkkel..

Igen, én emiatt haragszom is nagyon az írókra *mérges*
10/10
Alex27 2009 jún. 06. - 15:00:46 10/10 Előzmény sarahangel
(22655/25847)
**** SPOILER THE FINAL BREAK ****

igen, küzdenie kellett volna, hiszen õ Michael Scofield, aki mindenre talál megoldást.. csak erre nem :((
10/10
Alex27 2009 jún. 06. - 14:57:43 10/10 Előzmény sarahangel
(22654/25847)
**** SPOILER THE FINAL BREAK ****

tényleg nem látszódott Sara-n,hogy terhes, sõõt talán egyre soványabb volt :DDD Igazán betehettek volna oda valamit XDD
10/10
Alex27 2009 jún. 06. - 14:55:46 10/10 Előzmény könnycseppek
(22653/25847)
**** SPOILER THE FINAL BREAK ****

jéééé micsoda kavarodás volt itt :O

Akkor ezek szerint egyedül az esküvõjén hordta Michael a gyûrûjét..
amúgy még arra is gondoltam,hogy mondjuk Saratól elvették az övét, mikor bevitték a börtönbe, és miután megszökött a kocsiban odaadták Michael gyûrûjét. De akkor sem jó, mert akkor meg a végén miért nincs rajta, meg az eleve egy férfigyûrû, sokkal nagyobb, meg valszeg nem adta oda a többieknek,hogy itt van a gyûrûm ha valami baj érne adjátok oda Saranak.. nahát nem tudom, így szépen kizártam mindent :DDD
Amúgy az lett volna még egy szép pillanat, mikor elbúcsúznak, Michael lehúzza a gyûrûjét az ujjáról, és ráhúzza Sara ujjára :)
10/10
Alex27 2009 jún. 06. - 14:28:09 10/10 Előzmény könnycseppek
(22652/25847)
Halihóó, újra itt :D

**** SPOILER THE FINAL BREAK ****

akkor pont azokat kaptad el, ami a legjobban megosztotta a nézõket :S
A Gretchen féle segítést én sem értem. Ezért is írtam,hogy szerintem ez nem tett jót a karakternek, hiszen ez nem méltó a "csúnyagonosznéni" névhez. De persze,ahogy írta Sarahangel is, ettõl függetlenül nekem is tetszett a szerepe, éppenséggel csak annyi volt a gond,hogy ez nem vallana rá.
Egyébként szerintem eléggé nyitvahagyták az õ sorsát (is), gondolom egy esetleges spinoff miatt. Hiszen azt tudjuk,hogy nem sikerült neki a szökés, de hogy mi lesz vele 4 év múlva, az nem derült ki.. így ha akarják folytatni ezt a szállat, az alapok már megvannak hozzá. :)

3) biztos most nem kapot szerepet egyik filmben sem :P na jó a viccet félretéve, tényleg fura,hogy amikor jó lett volna, ha a barátjával van, akkor "simán" elhúz, most meg amikor már tényleg fel van mentve semmi sem tartja vissza, marad. Persze jó,hogy maradt csak tényleg furi egy picit. :)

5) igen, most már értem :)) Bár még mindig nem néztem vissza ezt a részt, de ha visszagondolok rá,akkor tényleg így történt. :( Ez azért mennyire gáz már. Fõleg,hogy tényleg mennyi mindenen átmentek közösen. Hányszor vághatta volna át Michael is, simán bajban hagyhatta volna, meg valahol Mihcaelnek köszönheti azt is,hogy nem ölték meg végül Pam-et.. és erre Mahone.... :S És ami még tetézi a csalódásomat, az az,hogy a végén milyen képmutató volt ezzel. A többiek akkor nem is tudják ezt,hogy elárulta õket, hiába korrigált utána az ejtõernyõs ötlettel, ha nem adja fel az elsõ ötletet, akkor a másodikra nem lett volna szükség. hjajjjjjj... :S
1/10
DarkGirl 2009 jún. 06. - 12:29:04 1/10
(22651/25847)
Szökéjs,szökéjs,szökéjs!!!!!!!!!!!!!!!!
xyz1 2009 jún. 06. - 10:26:13
(22648/25847)
***SPOILER***
http://www.youtube.com/watch?v=2LfKtWjI1no
***SPOILER*** vége