Téma: A szökés

10/10
könnycseppek 2009 szept. 15. - 00:31:04 10/10
(24147/25847)
Ez a rész tetszett (most is;-)) és gondoltam, nem tudnék újat mondani;-)
(amúgy múltkor valami miatt összeszedtem/kikerestem a 'részelemzéseimet', így most könnyû volt...;-)

A szinkronnal kapcsolatban én is ugyanezt mondom:-D De tényleg, annyit bírok agyalni, ha hirtelen nem jut eszembe egy-egy ismerõs hang, úgyhogy tök jó, hogy most nem kell annyit.........;-)
(Vándor Éva miatt még mindig nem tértem magamhoz:-S:-D)
10/10
Alex27 2009 szept. 15. - 00:30:02 10/10
(24146/25847)
****** SPOILER KÉSÕBBI RÉSZEK!!! *********

Nem-nem, a Cég akármit is csinál, nem lehet jó, hiszen embereket ölt, nem is keveset!

A Tábornok, Michaellel zsarolja Lincet, hiszen mondta is,hogy addig nem kezdik el a mûtétet, amíg Linc nem indul a Szkülla után. :S
10/10
Alex27 2009 szept. 15. - 00:26:21 10/10
(24145/25847)
szíía neked is! De jó,hogy ennyien vagyunk megint! :)))

** 4/15 **
de kis cseles vagy :DDD én vissza sem olvastam,hogy miket írtam anno, de érdekes így utólag látni,hogy mikre gondoltunk, meg milyen elméleteket gyártottunk :D

Köszi az animációkat, szeretem ezeket! ;)

Az "I"-s dolog meg csak most esik le nekem *lol* én ezt nagyon benéztem régen is, meg most is. Eszembe sem jutott a kapcsolódás! Ez tök jó! ;DD


Vágjátok ám ezt a szinkron témát.. én most csak nézek ;D
10/10
sarahangel 2009 szept. 15. - 00:19:13 10/10
(24144/25847)
Igen, mindkét hang nagyon jó, kellemes és szépen is tudnak beszélni. ;)

*** SPOILER THE FINAL BREAK ***

Hú, nekem meg eszembe sem jutott, de tényleg rossz. :S

*** SPOILER VÉGE ***

Köszi a képet! Sajnos nem tudom a hangját (igaziból meg sem figyeltem). :S Ide Könnycseppek kell. :D;)
10/10
Alex27 2009 szept. 15. - 00:17:08 10/10
(24143/25847)
:DDDDD
igen, az nem baki. nem is gondolom annak ;)

Óóó.. el sem tudod képzelni,hogy mennyire.. nagyon szenvedtem XDD
10/10
sarahangel 2009 szept. 15. - 00:15:09 10/10
(24142/25847)
Halihó!:-)

4x15

Wow, így megkerested? ;) Én meg mindig le szoktam újra írni a gondolataimat. :D;)

Köszi Málnay Zsuzsát, téényleg, így már a neve is ismerõs. Tehát akkor a 'nem jutott eszembe a neve' verzió az érvényes. :D (Amúgy nem Õ volt Isaura hangja is anno? ;))

Kovács Istvánt is köszi, és Õrá is azt mondom, hogy téényleg, annyira ismerõs volt! :D;) Milyen jó, hogy nem vagyok egyedül a 'szinkron-érdeklõdésemmel'! :D;)
10/10
Alex27 2009 szept. 15. - 00:13:53 10/10
(24141/25847)
igazából nem akarom - és nem is tudom- összehasonlítani a két hangot, mert midnkettõt nagyon szeretem és mindkettõ nagyon tetszik, csak más miatt. Valamelyiket Went valamelyiket pedig Hevér csinálja jobban, vagy inkább másképpen. Most az órdítás-könyörgés jobban jött ki Hevérnél. :))


********* SPOILER THE FINAL BREAK *************
én a Sucre féle elbúcsúzásnál szomorodtam el nagyon, mikor említi Lincnek a (horgász)búvár boltot :((( ááááá.. az nagyon rossz volt :(
************** SPOILER VÉGE **************

Jéééé, tényleg nem tette be :S meg sem néztem :DD
Õ rá gondoltam ;)
http://kepfeltoltes.hu/090915/bscap0374_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
10/10
offtopic
sarahangel 2009 szept. 15. - 00:08:41 10/10
(24140/25847)
Halihó Neked is! De jó, hogy jöttetek Ti is (meg én is :D)! :)

4x15

*** SPOILER KÉSÕBBI RÉSZEK ***

:-)
Köszi! :)
10/10
Alex27 2009 szept. 15. - 00:07:16 10/10
(24139/25847)
Szííja! :)))

* 4/15 *

uhh, szegény Teddyt szépen ki is felejtettem. biztos én is sokkot kaptam.. ááá... Linc tényleg egy állat, így kikapni a fogát, nem gondoltam volna,hogy megteszi, bár Linctõl minden kitelik *lol*

Grecsi felajánlkozása, hjajjj, az szerintem sem volt szép dolog.
Most ebben a részben szépen kapta ám a pofonokat. Rita elég durván megmonta neki,hogy többet ne keress minket :S szegénykém :(
Amúgy azt nem értem még,hogy mi volt az apjával? Mit mondott Self? Azt nem igazán értettem, vissza kell majd néznem, mert nem értem mi volt a kapcsolat a táboronok és Grecsi apja között.. max. a kor XDD


***** SPOILER KÉSÕBBI *******
Mahone,hogy kerül vissza? NAh, ez egy nagyon jó kérdés... már nem emlékszem erre pontosan :/ nagyon sokat felejtek :S
10/10
sarahangel 2009 szept. 15. - 00:06:39 10/10
(24138/25847)
4x15

Igen, ezt mondta Linc... de talán ironikusan mondta, vagy kényszerbõl, én legalábbis így értelmeztem. Az biztos, hogy elég fura volt hallani...
10/10
könnycseppek 2009 szept. 15. - 00:06:22 10/10
(24137/25847)
Halihó!:-)
Gyorsan beugrottam, gyorsan elolvastam, gyorsan írok...;-D

*** 4x15 ***

Inkább nem írom le újra, mert igazából nem változott semmi:-)
http://forum.port.hu/viewtopic.php?post_id=1048811&postorder=desc&result_per_page=90&highlight=1048811#1048811
Azért visszaolvasva... milyen kis naív voltam MiLiMamát illetõen:-S

Viszont már akkor 'eltettem' szép kis animációkat:-)
"Ne merj itthagyni!" - http://i42.tinypic.com/6qy3ar.jpg
Micsoda mosoly!;-) - http://i42.tinypic.com/23l1g85.gif
'...családi vállalkozás...' - http://i43.tinypic.com/2ry1po2.jpg

...és egy kis Swyngi-csalogató;-D - http://i44.tinypic.com/fk9vs1.jpg


Amúgy a szinkronra nagyon kíváncsi voltam, pl. a 'You're beautiful' részre - tényleg jó lett;-)
Viszont, amikor Michael mondja az ABC-t, akkor megint figyelhettek volna jobban, mert az 'I'-nél mondhatták volna, hogy 'Igazán sajnálom', vagy valami, hiszen az eredetiben ezt is szépen átvezették az 'I'm sorry,Charles' mondattal.


El sem hiszem, hogy nem jutott eszembe Vándor Éva! Pedig annyiszor visszahallgattam és annyira ismerõs volt és annyira szeretem a hangját:-)
Akárcsak Málnay Zsuzsát, aki a szõke dokinõ hangja (KisAngyal;-)):-)
Azt pedig külön bírom, hogy a vevõt Kovács István szinkronizálja, mert régen hallottam a hangját, és pedig milyen jó!:-)
10/10
sarahangel 2009 szept. 14. - 23:58:12 10/10
(24136/25847)
Nem én, hanem Könnycseppek. ;) Bár azt hiszem, az nem is a baki-kategória, de az is biztos, hogy én is nehezen vettem észre. :D;)
Bizony-bizony, minden részvétem a Tiéd, hogy 10x 'le kellett' nézned a csókjeleneteket csak ezért! Biztos nehezedre esett! :P *lol* :-)
10/10
Alex27 2009 szept. 14. - 23:57:26 10/10
(24135/25847)
szíía!! :))

** 4/15 **
Jó MiSa jelenetek voltak benne! Emiatt is szeretem ezt a részt! ;))
A viccelõdés naggggyon édes volt, csak úgy mint az "annyira szép vagy" (én rosszul is írtam az elõbb :S).

a négyzet-kör baki mindig eszembejut ennél a résznél, fõleg amiatt is, mikor kerestem,hogy hol lehet alig találtam, annál a résznél kerestem mindig, mikor kezdi bekeretezni Westmoreland elõtt. :D




************** SPOILER KÉSÕBBI RÉSZEK *********

jéééé, de ügyi vagy (méghogy nem vagy jó megfigyelõ?!) én nem tudtam senkihez és semmihez kötni MiLi-mama sz.hangját, de mostmár így... Tök jó, köszi! ;)) Amúgy igen, õ az! :))
10/10
sarahangel 2009 szept. 14. - 23:54:08 10/10
(24134/25847)
4x14

Igen, ez a szinkron-dolog így van. Amúgy meg persze az az 'igazi', ahogyan az eredetiben van, de itt pl. nekem is jobban tetszett a szinkronos 'lágyabb' verzió. ;)

*** SPOILER THE FINAL BREAK ***

Igen, arra én is kíváncsi vagyok, bár már elõre 'félek' attól a résztõl (meg persze a rendes finálétól is). :S Pont a napokban jutott eszembe, hogy most még jókedvem van, hogy a magyaron is tudjuk nézni a részeket (és szerencsére a vég nem is nagyon szokott eszembe jutni), de majd akkor tuti el fog menni megint a kedvem, ha már azokhoz a részekhez érkezünk. :-(

*** SPOILER VÉGE ***

Húha, kinek a szinkronhangjára vagy kíváncsi? Mert a képet úgy látom, nem tette be. ;) De ha esetleg a szenátorra (?) gondoltál, sajnos én sem tudom. :S
10/10
sarahangel 2009 szept. 14. - 23:44:31 10/10
(24133/25847)
Szép jó estét mindenkinek! :) Most jöttem, ráadásul 'idõben'. :D;)

4x15

Ez a rész szerintem jobb volt, mint az elõzõ. Fõleg a kórházas-mûtétes jelenetek tetszettek. ;)

Úgy bírtam Michael-t, mikor mondta Sara a mûtét elõtt, hogy kintrõl fogja figyelni, Õ meg (kis félmosollyal az arcán): 'én meg itt leszek végig' (nem szó szerint idéztem ;)). Aranyos, hogy ilyenkor is tud humorizálni (sõt, valójában ritkán szokott). ;) Sara is mosolygott rajta egyet. :) Meg az is tetszett, hogy Michael ugyanazt (és ugyanakkor) mondta 'álmában', amit Sara Neki, a visszatérése elõtt.
Na meg ugye 'The power of love', mint Könnycseppek videója. :D;) És Michael a 'visszatérése' után kétszer is mondta, hogy Sara (ezt már rákészülten figyeltem, mert már anno is nagyon tetszett). ;)
Arra is kíváncsi voltam, hogyan fordítják a 'You look beautiful'-t: 'annyira szép vagy' - ez szép fordítás szerintem . ;)

Tényleg, a szõke doktor néninek nem tudjátok, ki volt a szinkronhangja? Annyira ismerõs volt, és tudom, hogy hallottam már több filmben is, viszont a nevet sajnos nem tudom (vagy csak elfelejtettem :D). ;)

Heni írta múltkor, milyen jó volt az a képi megoldás, hogy 'Linc testében látszott Mike teste', a mostani részben meg Sara-éban. ;)

http://kepfeltoltes.hu/090914/bscap0167_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Amúgy ebben a részben van az a baki, amit már régen is beszéltünk - Michael ébredés után négyzeteket rajzol:

http://kepfeltoltes.hu/090914/bscap0235_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

... de késõbb már körök vannak a lapon:

http://kepfeltoltes.hu/090914/bscap0245_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nem én fedeztem fel, hanem úgy olvastam anno máshol. :D Akárcsak azt, hogy mikor Michael fejébe tûket szúrnak, látszik, hogy valójában a feje mögött babrálnak. Most megfigyeltem, és tényleg eléggé látszik. ;)

Sucre hirtelen távozása még mindig fura kicsit (de legalább megvárta a mûtétet). ;)

Mikor a Scyllát megszerzõ pasas beszél valakivel telefonon...

*** SPOILER ***

... az a nõ nem MiLiMama? Mert akkor már a szinkronhangját is tudjuk: Vándor Éva. ;)
10/10
Alex27 2009 szept. 14. - 23:43:15 10/10
(24132/25847)
az szép, és még én vagyok fanatikus :DDD
és hogy tetszik eddig?? ;)
10/10
Alex27 2009 szept. 14. - 23:42:16 10/10
(24131/25847)
** 4/15 **

Nah, ez olyan jó kis kakuktojásos rész volt. Nekem tetszett már akkor is. Bááár...



************ SPOILER KÉSÕBBI RÉSZEK ********
... így egyben látva az egészet, ez amolyan felvezetõ volt a késõbbi 'minitörténethez', itt történt egy nagy változás, nekem itt tért vissza a régi kerékvágásba. :)
*********** SPOILER VÉGE**********


már kapásból az elején majd megszakadtam a röhögéstõl. Ez az én h*lyeségem, de annyira jól jött ki a magyar.
Linc minkor beszélt az elején Saraval, olyan elharapva és egybe mondta azt, hogy "Kranz a legjobb orvosokat hívta.." nah, én ezt úgy értettem(próbálom fonetikusan XD) "'kanca'legjobb orvosokat hívta..."*lol* tudom ez akkora hülyeség, de én kb. az elsõ 7-8 percet végig röhögtem emiatt XDDD

reklám most elég hamar volt és szerintem még viszonylag jókor is! De gondolom amiatt is volt ilyen hamar, mert késõbb elég zavaros lett volna megszakítani a menetet.. azért pörögtek itt-ott a részek. Fõleg Mahone szökési jeleneteinél, na és Michael látmosást sem lett volna érdemes megszakítani. Szóval most jókor reklámoztak ;)


Tudom, sokat beszélek Hevérrõl, de most megint alig bírok betellni vele. Annyira jó érzékkel fogja meg az egészet, persze néhol hiányoznak apróbb Went nyögések, de sok helyen viszont plusszt tesz bele, vagy kicsit másként csinálja.. nagyon tetszik! Meg ahogy a halálról beszélt, ott ahogy elcsuklott a hanja.. jajj, nagyon imádtam!!
Nah és ahogy mondta Saranak,hogy "nagyon szép vagy!" ... hmmm... ^^ gyönyörû MiSa jelenet!! :))

Sucre elhúzása még mindig nem tetszik nekem, de jobb volt így, mihta kinyírással írták volna ki :S

Most megint volt jó adag szleng, az nagyon tetszett, mikor Linc és Sucre kérdezgette a boltost. jó dumát nyomtak ; a másik meg a végén, mikor Linc mondja Michaelnek,hogy utoljára akkor láttalak kórházban, mikor a bajnokságon eltörted a karodat". Erre Michael: "Jah, nekem jött egy ÁLLAT" *lol* szép kis jelzõ, és milyen találó Lincre XDDD
idõjós1010 2009 szept. 14. - 23:36:25
(24130/25847)
Ebben a pillanatban fejeztem be.
Még a mai rész reklámblokkjai alatt is azt néztem. :-D
10/10
Alex27 2009 szept. 14. - 22:55:47 10/10
(24129/25847)
gondoltam,hogy átsiklottál felette ;DD de nem baj, az a lényeg,hogy meglett!
és akkor még meg sem nézted a 14. részt? Mert azt írtad,hogy elkezdted, azt nem,hogy be is fejezted volna :P
idõjós1010 2009 szept. 14. - 22:48:33
(24128/25847)
Egyébként a linkek mellé te is megírtad, csak nekem még akkor fel sem tûnt.
Ma kezdtem el nézni a részt.