Téma: A szökés

k11zoltan 2007 nov. 10. - 13:35:57
(467/25847)
Á kösz! De mármint hogy a 3. után, szóval össz. lesz 5?
szilvus19 2007 nov. 09. - 23:08:13
(466/25847)
Állítólag még 2évadot szeretnének.(ezt olvastam)
k11zoltan 2007 nov. 09. - 19:22:11 Előzmény King Diamond
(465/25847)
Hogy fognak megszökni? Szerintem sehogy! Mindig húzzák halasszák, ezér' uncsi...
k11zoltan 2007 nov. 09. - 19:13:42
(464/25847)
SPoiler:

Kiszállt a sorozatból.

Egyébként attól félek h. a 3.évad ugyanaz lesz mint az elsõ: mindig szöknek, de sosem jön össze.

Ez az elsõ évadban nagyon egyedi, és fordulatos volt, de most már egy kicsit unalmas...

Amúgy tudja valaki hány évad lesz?
Nadera 2007 nov. 09. - 12:50:22
(463/25847)
Sziasztok!

Valaki nem tudja hogy Sara miért nem szerepel a 3.évadban? Esetleg a színésznõ volt az, aki nem akart már tovább a sorozatban játszani?
10/10
King Diamond 2007 nov. 07. - 22:47:46 10/10
(462/25847)
Szia.
SPOILER: Hát ha nézed a harmadik évadot, akkor már meg is kaptad a választ. Hiszen, igen, nagy valószínûséggel meghalt, mivel a fejét egy dobozban küldték el Lincoln-nak.
10/10
King Diamond 2007 nov. 07. - 22:45:22 10/10
(461/25847)
SPOILER.
SEASON 3 EPISODES 6-7: Photo Finish & Vamonos
Számomra a hatodik rész ott folytatódott és olyan izgalmas volt, mint az ötödik epizód. Talán egy kicsit még jobban is tetszett. Mahone szála ezek után nem tudom, hogy hova fog vezetni, bár már lehetett rá számítani, hogy ki fogják hozni az FBI-osok. Nem tudom miért, de valahogy nekem ez a Whistler kezd unszimpatikussá válni... nagyon bonyolítják már a szerepét. Olvastam, hogy valójában õ tervezte meg a saját szökését, és õ is a Cég embere. Nem tudom, hogy ennek mennyire van valóságalapja. Elég sok spoilert lehet itt-ott elkapni néha-néha a neten, mint ahogy én is olvastam dolgokat. Az sajnos már biztos, hogy a szokásos téli szünetre elmegy a sorozat, és december közepéig/végéig a harmadik évad 13.-ik epizódjáig fognak jutni, addig már kész is van a forgatókönyv. Viszont mivel a Fox által vetített sorozatok forgatókönyvírói sztrájkot hirdettek, mivel nem ment bele a tévécsatorna a kedvezõbb feltételekkel való szerzõdéshosszabításba, így nem folytatják az ott menõ sorozatok forgatókönyvének írását, beleértve ide a Prison Break-et is. Erre nyilatkozott az egyik forgatókönyvíró, hogy úgy fejezték be a 13.-ik epizódot, hogy esetlegesen az a harmadik évad utolsó epizódja is lehetne akár, ha a sorozat nem folytatódik. Így csonka harmadik évad lenne a Prison Break-bõl. Ha meg tudnak egyezni, akkor jövõ áprilistól fog folytatódni a sorozat, ha nem, akkor ennyi volt, 13 epizód.
Már olyat is olvastam például Mahone-ról, hogy elvonókúrára fogják járatni, és majd késõbb Sofiával szeretne majd eltûnni, ám a harmadik évad utolsó epizódjában, aminek még a címét is odaírták-London- a londoni metróban a Cég ügynökei tüzet nyitnak Mahone-ra, és amíg Sofia épp be tud ugrani a metróba, addig Mahone-t többször is eltalálják és meghal. Végül is még hihetõ is a sztori, nyilván nem valaki csak kitalálta, érdekes lesz, ha tényleg így lesz. Bár én sajnálnám ha Mahone meghalna, mert én nagyon bírom a karakterét.
A 7.-ik epizód megint csak egy átlagos volt számomra, habár volt benne akció rendesen.
Várom a következõt, jövõ hétfõn Bang and Burn címmel.
csaba32 2007 nov. 07. - 14:42:43 Előzmény niky94
(460/25847)
szia!
nekem meg van az általad keresett rész / ami a ReTekLé klub adott /, mivel mindegyiket felveszem!
**moderálva**A felhasználó nevére kattintva megtalálható a Privát üzenet küldése.**
niky94 2007 nov. 04. - 18:21:00
(459/25847)
Azt szeretném megkérdezni,hogy nem tudná-e valaki elküldeni nekem a szökés elõzõ részét,az október 31-én leadott részt!Remélem valakinek megvan,mert nagyon fontos lenne!
szilvus19 2007 nov. 03. - 15:31:35
(458/25847)
Háát nem is tudom.Engem a 3évad már valahogy nem mozgat.
Sarah sorsa elég furcsa volt, de valahogy kezd ellaposodni ez a sorozat legalábbis számomra.
Azért meg szoktam nézni még mindig az uj részeket, de már nem az igazi.
10/10
Petra012 2007 nov. 02. - 10:28:41 10/10 Előzmény King Diamond
(457/25847)
Egyetértek veled, a S03E05 volt a harmadik évad eddigi legizgalmasabb része, bár a négyes is nagyon jó volt. Remélem, a többi is ilyen lesz.
10/10
King Diamond 2007 okt. 25. - 20:31:47 10/10
(456/25847)
Az elõbb írtam, hogy november 5.-én DUPLA epizód lesz, tehát a 6-os, valamint a 7-es rész is. Név szerint Photo Finish és Vamonos.
sugeeer 2007 okt. 25. - 18:02:02
(455/25847)
nemár msot tényleg csak november 5-én lesz 6.rész, mert az a 6.rész lesz ugye?:(
10/10
King Diamond 2007 okt. 23. - 21:04:00 10/10
(454/25847)
SPOILER
S03E05-Interference

Szerintem ez az évad eddigi legizgalmasabb, legjobb része, ha lehet mondani eddigi csúcspontja. Eszméletlen epizód volt, fõleg két hét várakozás után. Ám most megint hasonló következik, ugyanis majd csak november 5-én jön a következõ Prison Break, igaz, DUPLA epizóddal! Photo Finish valamint Vamonos részek egymás után, két órában! Nehéz lesz kivárni...
Most már igazán kíváncsi vagyok, hogyan is fognak megszökni a Sona-ból Michael-ék. Meg arra is, hogy ki is az a Whistler igazából...
szilvus19 2007 okt. 13. - 16:51:02
(453/25847)
Nem teljesen minden hogy h-val vagy anélkül irjuk a nevét???
Ha h-val irod akkor az igazi nevén szólitod ha anélkül akkor a filmbelin...
Teljesen mindegy úgyis tudjuk hogy kirõl van szó.
Légyszi ilyeneken le lovagoljatok, inkább a fontosabb dolgokról vitázzunk.köszi
10/10
King Diamond 2007 okt. 12. - 22:33:44 10/10
(452/25847)
SPOILER
Nem tudom miért írják egyre többen Sara nevét h-val a végén, mikor 2 évadon keresztül így hívták, és most is...a színésznõ neve Sarah Wayne Callies, de a sorozatban SARA Tancredi-t alakítja, h nélkül. Lehet, hogy már nem tér vissza, viszont az is benne van, hogy csak a Cég intézte úgy, mintha meghalna, és késõbb visszatér majd.
André-nak: a második évadban Mahone ugye a gonosz oldalon állt, még akkor is, ha többször elmondta, hogy õt csak felbérelték, és a parancsokat követte. Igen, láthattuk azt is, hogy emellett családcentrikus ember, nagyon félti a feleségét és kisfiát-mikor megtudta, hogy eltört a lába és kórházban van, attól sem riadt vissza, hogy kinyírja a Cég ügynökét, majd késõbb az egyre nagyobb nyomás miatt Bill Kim-et is szerette volna eltenni láb alól, ami már nem jött össze. Arra meg, hogy Michael túljárt az eszén a második évad utolsó epizódjában-mikor a hajóra drogot rakott-egyszerûen nem tudott mit reagálni. Nem hitte el, hogy túl járhat az eszén, és most meg a Sona-ban együttmûködésre kényszerül azzal az emberrel, akit mindenáron el akart kapni. Mivel odabent mindketten egyenrangú fegyencek.
Igen, az elsõ epizódban Mahone megmenti Michael-t a verekedés során, és felajánlja, hogy mûködjenek együtt, hogy kijussanak. Akkor még visszautasítja Michael, és nem is akarná bevenni a szökésbe, csak a bolondját akarta volna játszatni, de rá kell jönnie, hogy muszáj lesz, miután Mahone megfenyegeti, hogy megöli, ha hazudni mer neki. Szóval valószínûsítem, hogy mostantól együtt fognak dolgozni azon, hogy minél hamarabb kijussanak a Sona-ból, ami nem biztos, hogy olyan egyszerû lesz, még akkor sem, hogy már Sucre is beszállt a tervbe. És akkor még T-Bag-rõl nem is beszéltünk, aki egyre jobb és jobb pozícióba kerül Lechero-nál, a fõnöknél.
André 2007 okt. 12. - 19:08:07
(451/25847)
Értem! Köszi szépen!
Még csak egy kérdésem lenne: Mahone most végül is jó vagy rossz? Bocs, ha furán hangzik, a YouTube-on néztem pár részletet a 3. évadból, de nem sokat értettem belõle /sajna nem erõsségem az angol/, de láttam, megmentette Michael életét, egy másik részben viszont a fejemellé szúrt egy kést... + a 2. évadban mutatták, hogy van egy fia, és hogy mennyire szereti... szóval nekem valahogy nem áll össze...
Ne haragudjatok, amiért ennyit kérdezõsködök, csak nem bírok magammal...
szilvus19 2007 okt. 12. - 09:16:44
(450/25847)
Áááááááááá ezt nem hiszem el...
SARAH FEJE VAN A DOBOZBAN, vagy legalábbis nagyon haosnlít rá, de eléggé el volt torzulva mert az új csajszi megkinozta elötte...
Áááááááááá mi lesz így szegény Michael-lel????
Kiváncsi vagyok mit fog csinálni ha megtudja...
Ez nagyon gáz.Tök reménykedtem hogy Sarah visszajön.Szerintem nem kellett vona ennyire durván kiírni szegényt, de hát ez van.
na mindegy.
egyéb vélemyény?valaki?
10/10
King Diamond 2007 okt. 12. - 00:10:35 10/10 Előzmény André
(449/25847)
SPOILER
S03E04-Good Fences
Kezd egyre izgalmasabbá válni az évad és egyre jobban várom a következõ epizódot...kár, hogy a következõ majd csak 22-én lesz, jövõ héten nem.
Remélem, hogy Sara még nem halt meg, nem az õ feje volt a dobozban, bár ennek elég kicsi a valószínûsége. Az is jó lenne, ha visszacsempésznék valahogy Kellerman-t a történetbe, mert a wikipedián nem írják, hogy halott, csak hogy feltehetõleg meghalt, és a FOX második évados zárópartiján sem volt feltüntetve a halottak listáján, szóval valószínûsíthetõen még életben van.
Mahone kicsit nehezen viseli, hogy egy elsõszámú FBI ügynökbõl hirtelen csak egy kis féreg fegyenc lett, mint a többiek...a legutóbbi epizódban elkezdett hallucinálni. Amúgy benne van a szökésben õ is, Michael-lel és Whistler-rel együtt, de még Bellick és gondolom majd T-Bag is be akarnak szállni.
André 2007 okt. 11. - 14:56:15
(448/25847)
Sziasztok!
Bocs, hogy csak így beugrottam, de láttam, hogy meg szoktátok beszélni a 3. évados részeket, és gondoltam megkérdezem, el tudnátok-e mondani nekem, mi történik Mahone-nal? Sajnos nem tudom nézni, de nagyon érdekel, mi lesz vele...
Köszi elõre is!