Téma: A szökés

RadnaiRicsi 2007 okt. 10. - 19:16:21
(447/25847)
jo
10/10
csilla0223 2007 okt. 10. - 16:21:04 10/10
(446/25847)
Nem,egy szóval sem említetted hogy dög lennék még hasonlót se,nem azért írtam mert mondtad vagy sugalltad.
Aláírom hogy igaza van cowboy junkie-nak,legközelebb (HA LESZ OLYAN),majd kiírom az elejére a spoilert és onnantól kezdve ha valaki mégis elolvasná véletlenül az nem az én gondom.Remélem hogy így azért rendben lesz a dolog és megfelel,ennyi alkalmazkodás nem okoz gondot,és bocsánat amiért nem írtam már ki az elõzõ írásomhoz!!
Egyébként nem tudom hogy Te hogy vagy vele de nekem nagyon is egyértelmû hogy ha valakinek nincs gépe vagy netje az nem fórumozik,és aki nem akar információhoz jutni az szintén nem fórumozik illetve figyeli a spoiler kiírást amit ezentúl majd én is igénybe veszek....ez nekem egyértelmûnek tûnik,vagy csak én vagyok vele így...
straubi 2007 okt. 10. - 15:37:25
(445/25847)
Én nem mondtam hogy dög lennél, sõt, hasonló jelzõt sem használtam. Egyszerûen csak van egy véleményem, amit le mertem írni.
Teljesen egyetértek cowboy junkie-val, lehetne ezt úgy is...
Az pedig, hogy valaki olvasgatja a Port-on ezt a fórumot és más weboldalakat, nem jelenti azt, hogy le tudja/akarja tölteni a harmadik évadot, vagy ha igen, még lehet nem tart ott stb-stb (nem tudom, hogy ez neked miért ennyire egyértelmû?).
Az, hogy eddig még senki nem szólt, jó hír, de ne gondold azt, hogy így elõre mindenki örül ennek az infónak.
Elhiheted, hogy többen olvassák ezt a fórumot azok, akik még csak a tv-ben követik a sorozatot, mint akik már látták a 3 évad eddigi részeit. Persze nem mindenki ír ide, mert minek is tennék...
10/10
csilla0223 2007 okt. 10. - 13:19:59 10/10
(444/25847)
Kedves straubi!
Igazán kedves Tõled hogy így védelmezed azon embereket akik nem nézik még a 3. évadot,bár nem hiszem hogy kérték Tõled. Még egy olyan beírást sem olvastam amiben valaki panaszkodott volna hogy miért áruljuk el,hogy mi lesz a késõbbiekben.Egyébként én a saját fejemmel szeretek gondolkodni nem máséval és már túl sokszor néztem azt hogy másnak mi a jó és hogy figyeljek másokra,de semmi jó nem származott belõle úgyhogy én azt teszem ami nekem jó,tûnhet ez akár úgy is hogy tök szemét vagyok és biztos így is gondolják páran,nem tudom,de az az igazság hogy nem is érdekel.Én alapvetõen nem tartom magam egy dögnek aki ettõl mást gondol az az õ dolga,nekem az a lényeg hogy akik ismernek tudják milyen vagyok!!!
Ja és még valami,mivel a 3. évadot max. netrõl lehet letölteni akkor azok akiknek erre nincs lehetõségük,mert nincs netjük vagy számítógépük se azok nehezen olvashatnának bármilyen fórumot is,nem igaz?,gép nélkül nehezen.Ha esetleg mégis gép és net közelébe kerülnének és Szökéses oldalakon szörföznének de nagyon nem akarnák tudni hogy mi lesz benne akkor meg egyáltalán ne olvassák a fórumokat és kész.Én ha valamirõl egyáltalán nem akarok tudni annak a közelébe se megyek,fõleg nem oda ahol bármi kis információ is kiderülhet!!!
Azt hiszem kellõképpen reagáltam az általad beírt üzenetre,remélem semmi sértõ nem volt benne,mert ez nem állt szándékomban!!!További szép napot!!
straubi 2007 okt. 10. - 10:11:53
(443/25847)
Kedves Csilla (és a többiek...)!
Igazán nagyszerû ötlet, hogy megosztjátok az emberekkel - akik még csak a második évad 7. részét láthatják ma a tv-ben - a harmadik évad 4. részének ezt a fontos momentumát Sara fejérõl...

Én is a harmadik évadot nézem már, de biztos vagyok benne, hogy akiknek nem adatik meg ez a lehetõség, azoknak ezt az infót nem kellene elõre tudniuk, fõleg, hogy egy fõszereplõ további sorsáról van szó.
Vannak erre más fórumok is, csak utána kellene keresni!
Szóval gratulálok a poén lelövéséért, kicsitz gondolkodhatnátok azok fejével, akik tényleg csak a tv-ben tudják nézni a sorozatot.
10/10
csilla0223 2007 okt. 09. - 14:39:19 10/10
(442/25847)
Hello mindenki!!!
***SPOILER***
3.évad 4.rész - Good Fences: egy újabb remek rész,mégiscsak a Sarah fejecskéja volt a dobozban,méghozzá elég durva volt mikor mutatták,szegény Linc,sajnáltam mikor megnézte,biztos rossz lehet neki hogy õ tudja...na ja nem is bírta elmondani az öccsének...huh az is majd ha megtudja....bizti ki lesz egy kissé!!!Bár lehet hogy csak valami "utánzatfej" volt és valójában nem is halt meg a nõ és a végén majd kiderül hogy mégis él csak ösztönzõcsomag volt az a doboz,szerintem simán kitelik ettõl a sorozattól,mert vannak benne furcsaságok.Pl. a második évad utolsó részében a Sonaban is voltak azok a beöltözött emberkék orvosköpenyben,valami tábornok volt vagy mi,akik tudták hogy a Scofield a Sonaba került és azt is h. meg fog szökni,mintha valami kísérletet folytatnának vagy ilyesmi..szóval lehet hogy még meglepõdünk!!!
10/10
csilla0223 2007 okt. 02. - 20:39:11 10/10
(441/25847)
Oks,már javították a címet, szóval 3.évad3.rész Call Waiting......
Jó rész,kíváncsi leszek hogy tényleg a Sarah testrészei lesznek-e benne vagy valami más??Az biztos hogy véres volt a doboz sarka....
Meglátjuk!!!
10/10
csilla0223 2007 okt. 02. - 17:59:18 10/10
(440/25847)
Oh, értem köszi!
Bár nem tudom miért olyan speciális rész az meg hogy miért lett Access All Areas a címe holott a tartalma az a Call Waiting tartalma,azzal van vége hogy kinyitja a Linc a dobozt.Lehet hogy elírták a címet az oldalon ahol töltöttem!!!
Azért köszi!!!
10/10
King Diamond 2007 okt. 02. - 17:47:56 10/10
(439/25847)
Szia.
A harmadik évad 3-ik epizódjának címe Call Waiting, nem az ötödiknek. A negyedik epizód címe Good Fences, az ötödiknek a címe pedig Interference. Amirõl te írtál, az a harmadik évad speciális epizódja, az Access All Areas, ami nemrég ment Amerikában szintén a Fox-on.
10/10
csilla0223 2007 okt. 02. - 17:20:33 10/10
(438/25847)
Mármint a 3.résznek...bocsi
10/10
csilla0223 2007 okt. 02. - 17:19:30 10/10
(437/25847)
Hello mindenki!!
Lehet hogy most hülyeséget kérdezek, de légyszi valaki világosítson már fel hogy itt a fórumon meg más oldalakon is azt olvasom hogy a 3.évad 5.részének Call Waiting a címe,viszont ahonnan letöltöttem magát a részt ott az van hogy Access All Areas.Most akkor melyik a valódi címe?????
Légyszi valaki magyarázza meg mert én nem értem!!
Elõre is köszi!!
Szép napokat!!
10/10
King Diamond 2007 okt. 02. - 11:24:19 10/10
(436/25847)
Spoiler.
S03E03:Call Waiting

Ez az epizód sokkal jobban tetszett, mint az elõzõ. Fõleg a vége, kíváncsi vagyok, hogy mi van abban a dobozban, bár feltételezhetõleg akár Sara egyik testrésze is lehet... mivel nagyon úgy tûnik, hogy kiírták a sorozatból:
http://www.origo.hu/teve/20071001-kirugtak-a-szokes-jo-nojet.html
Kár, pedig fõszereplõnek kellett volna lennie továbbra is.
Várom a következõ, Good Fences epizódot, és persze a szökést!
lazi83 2007 szept. 28. - 17:32:03
(435/25847)
hello lazi!
lazi83 2007 szept. 28. - 17:31:26
(434/25847)
Wentworth Miller a legjobb színész, a James Bondban is szerepelhetne. Az angolok közül szerintem Õ a legjobb! Röviden csak ennyit szerettem volna írni!Szerintem igenis lehetséges a kéz vissza varrás, csak azt nem állatorvos csinálja.
fruzsin@ 2007 szept. 28. - 15:23:23 Előzmény Meadow
(433/25847)
Igazad van!Egy ideig nem jövök ide föl!
10/10
Meadow 2007 szept. 28. - 14:11:03 10/10
(432/25847)
Fruzsi ne legyél már ilyen,miért hagyod magad provokáltatni?
Lehet hogy Kockás irónikus volt, de egy-két dologban igaza van. Ez pedig nem egy szemétkedõ portál, talán nem kéne mképp veszekedést szítani!!!!!!!!!!!
fruzsin@ 2007 szept. 28. - 13:55:35
(431/25847)
Mi közöd van hozzá,hogy én mit csinálok?Tudnék neked sok mindent mondani,de nem teszem,csak egyet mondok!Paraszt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fruzsin@ 2007 szept. 28. - 13:54:15
(430/25847)
Mi közöd van hozzá,hogy én mit csinálok?Tudnék neked sok mindent mondani,de nem teszem,csak egyet mondok!Paraszt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kockás 2007 szept. 26. - 21:50:49
(429/25847)
fruzsin@-sajnos az a helyzet,hogy kár a helyesíró mániádra hivatkozni,ha nem tudsz helyesen írni.A "megne",az "akkorsem" csak a te szótáradban 1 szó.Kultúrember ezeket külön írja.Ahhoz képest,hogy te nem rövidítesz,egy mondatodban 2x szerepel a vmit.De végül is ez mindegy,csak talán nem kéne másoknak beszólnod.
A sorozat szerintem az utóbbi évek legjobbika.Végig feszültségben tart,izgalmas és érdekes(eltekintve 1-2 apró hiteltelen dologtól,pl.a kézvisszavarrás).Nekem a színészek is nagyon tetszenek,nagyon jó karaktereket láthatunk.A fõszereplõ sráccal nem vagyok csak kibékülve,õ mindig ugyanazt az arcot mutatja,nagyon egyszinû,nem egy figyelemfelkeltõ alakítás.Persze mindez csak az én véleményem.
DRusza 2007 szept. 26. - 21:39:13
(428/25847)
Az a bizonyos "színvonal" a második évad legutolsó részével vált semmivé. A dögunalom 1. évad után végre kikupálódott a sorozat, de most a készítõk megint belesétáltak a saját csapdájukba. A ketrecben ugráló majmocskák sem túl sokáig szórakoztatóak önmagukban, az állatkertbe elõször ellátogató gyerek gyorsan átsétál a jegesmedvékhez. Na akkor most Szkófild Misi elkezdhet ásni egy bazinagy lyukat a SONA közepén, aztán majd a földgolyó túlfelén integet az átvert nézõk millióinak... Szeretném persze, ha ismét elkapnák a fijjúg a fonalat, de azt hiszem, hogy ezúttal inkább a kasszasikert hozó filmek 3.-4. részeinek szintje marad meg végig.