dexpunk 2015 márc. 20. - 08:32:06
(527/747)
Talán én is kamureg vagyok, szupervérzékenyke? :D (Visszamentem az idõbe öt-hat évet, csak hogy bosszantsalak.)
Úgy látom, neked nem esett le: az igazi férfi igazi nõre vágyik. Ha nem találsz egy igazi férfit sem, annak az lehet az oka, hogy nem vagy igazi nõ. ;)

Komolyan, szerintem te legutóbb rezervátumban vagy vadasparkban láthattál férfit - vagy a nyolcadikos történelemkönyvben? :D "Egy igazi férfi nem eszik trüffeles csokit!" - miért is? Mert te azt mondod? :D Hát, babám, egy igaz férfi pont le..ja egy hisztimaca véleményét :D
Szerintem agyadra ment a magány - ha összejönnél egy általad "igazinak" vélt - valójában primitív és durva - fószerral, aki az elsõ este teleszellentené a lakásod, reggel pedig megagyalna, mert nem csinálod elég gyorsan a kávét, hát telesírnád a párnád. Hiszen még egy normális eszmecserét sem bírsz elviselni verbálisan(!), hisztizés nélkül :D

Torz vágyálom-világban éldegélhetsz, éppúgy, mint a Christian Grey-rajongók - az egyetlen különbség, hogy nekik a "gazdag, domináns" pasikról, neked meg az "igazi" (valójában suttyó agresszív) férfiakról való fantáziálgatással van tele a fejed.
offtopic
Roah 2015 márc. 20. - 08:14:53
(526/747)
Az igazi férfi?

A tengerészgyalogosok, katonák (is) sírnak. Sõt! Még a tûzoltók, katasztrófavédelmisek is; nagyon egyszerû az oka: van szívük, a férfiaknak is van szívük, és ha valami meghatja õket, el is érzékenyülnek, habozás nélkül. Aki nem hiszi, járjon utána... (Amikor az õrült, arrogáns, nagy irányítót, Fritzl-t, aki a lányát 24 éven át tartotta fogva, letartóztatták, és a pincébõl kimentették a családját, a legkisebb kisfiút kiemelõ nyomozó elsírta magát. "Ott lakik Isten? - kérdezte a kisfiú a férfi ölében, és a sötét égbolton a Holdra mutatott."

Sportolók? :D Õk a legviccesebbek. :))) Néhány celebkönyv igen jól rávilágít ezekre. :D Noha mese-mese mátka, vagy lári-fári, azért azon csodálkozom, hogy edzõtáborokról még nem készült nyomtatott anyag. Szaftos lehetne. ;)

Máccsok, ó a mue máccsók - a bed gájz? Két borosta növesztés közepette elõszeretettel reklámoznak fánkot. :D Cukros, ragacsos fánkot. A gyerekeikkel hancúroznak. És némelyik nem szégyenli, hogy hú-de-jassz-raj-vaj-sérót hátranyalva, lófarokba viselve elérzékenyülve, meghitten gitározik a naplementében. Micsoda viselkedés ez, kérem?! :D De hát máccsók, vagy mi, nem?


Az írók - õk az egyik leveszélyeztetettebb csoportba tartozhatnak. Megszállott, õrült nõk rajongásai, barátnõk hajának utánzása, ugye, mi több, letiltás a közösségi portálokról, mert az idióta azt hiszi, hogy egy megírt karakter létezik, és ha ez nem elég, azonosítja a szerzõvel. Kényszeres inkognitó. Az olvasó az Isten, mondják, de vannak határok...

Nézzük a fikciókat, a fiktív világból származó férfiakat is?
Mondjuk a Gladiátort? Mily' férfias volt, amikor összeomlott. Vagy Stallonét, aki rendre a hétköznapi hõs bõrébe bújik, sír, zokog, férj, és van olyan mozija, ahol egy hófehér perzsamacskát ölelget egy alkotás nagy részében.
offtopic
Roah 2015 márc. 20. - 07:49:02
(525/747)
Para Celsus-é. :))))

Trüffelestül. ;) Mondtam, hogy beszéltél már vele. :)))
offtopic
Roah 2015 márc. 20. - 07:41:02
(524/747)
Szerencsétlen lúzer vagy. Komolyan.

Tehát ha valakinek van párja, az ne menjen a netre?! Szegényke.

Esküdj, rettentõen sajnálom, hogy annyira magányos vagy, olyan régen történt veled valami férfiak általi dolog, hogy már azt is elfelejtetted, milyen egy kapcsolat.

Te jó ég...
proklima 2015 márc. 20. - 07:34:22
(523/747)
Jé! Akkor Te vagy Ariadné! Persze ezt nem úgy gondoltam, hogy Ariad felesége.
offtopic
Roah 2015 márc. 20. - 07:31:27
(522/747)
Igazán tehetnél egy szívességet a fórum felhasználóinak, és felnyomhatnád szuperérzékenynek a...az agyáig, hátha szorul belé némi...az is, és akkor pulykamérge is elszáll, a felhasználók pedig rendeltetésszerûen tudnák használni a fórumot. :D
Légyszí'. Tégy valami hasznosat a közért, és tökösen rendezd már le. :D
offtopic
Roah 2015 márc. 20. - 07:29:04
(521/747)
Paranoid! :D

Ezt nagyon-de-nagyon benézed. :D Hát persze, Smith-ügynök klónokkal van tele a fórum. :D

Hogy van az vicc, amikor a rádióban bemondanak egy figyelmeztetést az autópályán közlekedõknek, hogy "vigyázzanak, mert egy õrült száguld a forgalommal szemben, mire egyikük így szól. Csak egy?! Az összes..."

Para már elõttem itt volt, sõt, mielõtt trüffelkrémet nyalt volna az ujjairól - nem tudod, mit hagysz ki, még nem nyalogattál csokoládét senki ujjáról? És mást a sajátodéról? :D Sebaj! Megírjuk egy könyvbe, kiadjuk, jó sok pénzt költesz ránk, aztán majd a neten örülhetsz, hogy lesz kivel kitárgyalnod. :D - spikemannel beszélt, majd miután nem akart feljönni, törölte magát, és most újra jött. Mik vannak?! Júj. :D
offtopic
spekimen 2015 márc. 19. - 23:12:21
(520/747)
Ne is tõrõdj velük, ha nem lesz partner, akkor majd egymással :D Annyi minden mozgathat egy személyiséget, persze a legtöbben magukból indulnak ki és az alapvetõ emberi kapcsolatokból. Hangoztatják a toleranciát meg az elfogadást, hogy õk azok, aztán meg szembesülnek egy nem szokványos szituációval és azonnal borul az egész. És nem tudják elhinni, hogy létezhet olyan provokáló karakter, mint én, aki imád reakciókat kiváltani :D
offtopic
spekimen 2015 márc. 19. - 22:32:41
(519/747)
Visszajöttem. Javaslom üljünk be egy kocsmába sörözni és lerészegedni, mi férfiak így szoktunk kibékülni nem igaz? Nehogy már egy nõn vesszünk össze, többet ér ennél egy férfi barátság, ha már annyira akarod,hogy az legyek :D :D
offtopic
spekimen 2015 márc. 19. - 22:12:55
(518/747)
Ahogy érzed, de ettõl a hízelgõ stílustól elment a kedvem a csajodtól is :D úgyhogy téma lezárva, mert éppen rohanok okádani :D
offtopic
spekimen 2015 márc. 19. - 21:53:21
(517/747)
Ezt már tisztáztam a mi van ha-val, ezer féle oka lehet amiért itt b..szom az idõt, de egy mindenképp jól szórakoz(unk)om. Egyébként meg észrevehetõen kezdelek felbosszantani, már megérte, ha már nem osztozkodsz. Küldjél magadról, de csak olyat, amin õ is rajta van :D
proklima 2015 márc. 19. - 21:53:01
(516/747)
Hja...Az evulúció megállíthatatlan és visszafordíthatatlan. Szerencsére vannak benne revolúciós szakaszok is (legalább is nálam). "Az evolúció és revolúció jelenségek minõségi változásának korszakát revolúciónak nevezzük. Revolúció. forradalom; ugrásszerû fejlõdés."
proklima 2015 márc. 19. - 21:42:58
(515/747)
Ki vagyok én az a te vagy ugye, meg az idõsödõ irodalmár (az idõsödõ a stimmel): Ez honnan jött? Ismerjük netán egymást?
proklima 2015 márc. 19. - 21:38:32
(514/747)
Kénytelen vagyok megmagyarázni, mert úgy érzem nem érted. Sajnos ez az én hibám is. Mindig is úgy gondoltam, ha valakinek valamit mondok, s õ nem érti, akkor én mondtam valamit rossszul.
1. Amikor azt mondtam, hogy sötétben minden fehér holló fekete, akkor azt rád értettem. Tehát sötétben te is fekete vagy.
2. A vakus dologra írt választ neked kellene átgondolnod. Ugyanis: a kiinduló állítás az volt, hogy ha egy fekete holló elröpül mellette....Konkluzió: mivel sötétben minden holló fekete, ezért a vaku mindig villan. Világosban csak akkor, ha a holló fekete..Bocsi', de ennél jobban perpillanat nem tudom elmagyarázni, de remélem, így is megértetted.
offtopic
spekimen 2015 márc. 19. - 21:29:04
(513/747)
te vagy az ugye? Illik rád az idõsödõ irodalmár
proklima 2015 márc. 19. - 21:23:27
(512/747)
"Szarkazmus" Úgy látom a hozzászólásokból, hogy elég érdekes egymás mellet-elbeszélünk-mindenki mondja a magáét jelenség, tünet (szindróma) tapasztalható (néha). Azért azt nem ártana tisztázni, hogy egy-egy adott szó mit is jelent. Itt van pl. az intelektualitás (ha már találkoztam ezzel a kifejezéssel..). Nagyon kevesen vannak tisztában azzal, hogy a szellemiség és az intellektualitás nem azonos értelmû fogalmak, nem egymás szinonimái, mert a valóságnak nem teljesen ugyanarra a szintjére irányulnak. Az általános intellektus (marxista kifejezés) a technológiai szakértelem és a társadalmi tudás kombinációja. Megint más tészta az intelligencia. Az intelligenciát úgy határozhatjuk meg, mint az egyénnek azt a globális képességét, amely lehetõvé teszi, hogy célszerûen cselekedjék, ésszerûen gondolkodjék, eredményesen tájékozódjék a környezetében, értse embertársait, és bánni tudjon velük (bár szerintem Alice Heim meghatározása frappánsabb..). S ott van a kreativitás...A kreativitás fogalmát az a hiányérzet hívta életre, hogy az intelligencia nem kielégítõen magyarázza az intellektus újat teremtõ, alkotó jellegét. Persze ez csak egy zanzásított változat, azonban (ha) a többség elgondolkodna azon, hogy mégis-ezeken a területeken- merre, hány méter számára az elérhetõ, akkor talán megvalósulna az, hogy egy fórum ne az össznépi anyázásban merüljön ki, hanem értelmes emberek értelmes párbeszédévé váljon...
Cinizmus: Egy cinikus megjegyzésben mindig van valami keserûség és lenézés és rosszhiszemû hozzáállás.
Irónia: Egyáltalán nem kell feltétlen gúnyosnak lennie, sõt gyakran inkább az a célja, hogy "elvegye az élét" bizonyos dolgoknak. Lényegében mást mondunk, mint amit igaziból gondolunk... ebben hasonlít(hat) a cinizmusra... de a cinizmus sokkal inkább látásmód/hozzállás/attitûd, míg az irónia legfeljebb fanyar humor.
Szarkazmus: Itt a cél egyértelmûen a gúnyolódás. Egy cinikus ember, inkább csak "csalódott" az egész világban, a szarkasztikus meg kifejezetten gúnyos, ellenséges.
offtopic
spekimen 2015 márc. 19. - 21:19:05
(511/747)
Komolyra véve kinek a nõje Roah, elemes vagy para celzius? Vagy mindkettõ? Egyébként jó beszólás volt parától a csokis elismerésem. De nem adom fel, egyszer még... :D
proklima 2015 márc. 19. - 21:02:22
(510/747)
Azért igyekszem (Apage demencia!). Különben is: sötétbe minden fehér holló fekete (ha érted, mire gondolok).
proklima 2015 márc. 19. - 20:52:04
(509/747)
Aha! Akkor ezért fájt a kis buksim. Beleütöttem valamibe, s nem tudom, hogy mi az..:(
offtopic
spekimen 2015 márc. 19. - 20:50:01
(508/747)
Az lennék? Nem jársz messze az igazságtól mivel azok az ütközõk örökre bevésõdtek- huh :D