10/10
Nicholas Hunter 2011 máj. 29. - 00:30:12 10/10 Előzmény PassionFruit
(587/1007)
Pont ma volt egy olyan rész, ahol átúszott egy jégtábla alatt... itt aztán sokra megy azzal, ha ott van a stáb:) Ha valami gond van, beugrálnak utána, vagy léket vágnak?

Az meg aztán marhára életszerû, hogy másfél nap sivatagi koplalás után, összeszûkült gyomorral majd viszik szépen a szállodába, ott megeszik egy jó marhasültet, iszik egy palack vörösbort, másnap reggel meg vissza a sivatagba, húgyból vizet kinyerni:) ja, nyilván.
PassionFruit 2011 máj. 28. - 10:52:06
(586/1007)
De ha összetörnéd magad, én nem küldenék segélyt, hogy hykomat-ot vehess ! XDDD
PassionFruit 2011 máj. 26. - 19:00:30
(585/1007)
De mi a túróért csinálnám utána ? :D
Ki tudja ? XD
PassionFruit 2011 máj. 26. - 18:55:55
(584/1007)
Éppen nézegettem, hogy fikázzák Bear mûsorát, hogy trükk, meg segítenek neki, és közben motelban alszik, és a sült marhahúst eszi, stb. Igazából az ember, nem ilyen kulisszatitkokra kíváncsi. Maga a mûsor szórakoztató, és hasznos. Bear, és a stáb, mindent meg is tesz érte, kell ennél több? :) De marhasülttel a gyomrába nem hinném, hogy akár egy férget is megenne. :S Jó biztos leellenõrzik a dolgokat, de mégis neki kell megcsinálni, amit felvesznek.
"Azért a stáb nyilván nemhagyná meghalni a Beart ha olyan szituba kerülne, ezért mondtam hogy vele van"
Nincs garancia az életére, hogy a 10x leellenõrzött kötél nem szakadhat el, vagy a "állítólagos" szakértõ által épített kenu, nem csapódhat egy sziklához, vagy a fagyos vízben nem állhat le a szíve, és elsodródhat, stb. Ezeket nem lehet elõre tudni, még ha 5x is begyakorolná. PL: Egy vízesésbe ugrásnál, pont egy nem látszó sziklára ugrott, és szétzúzódott a lába. Mégis ezt is megcsinálja újra, de saját hibájára építve, meg tanulta/mutatta, hogy készíthetõ vízmélység mérõ! De a mûsor sem azért készült, hogy emberek, nézzük meg hogyan, mitõl, és mikor halhat meg Bear Grylls? Szerintem már az is csoda, hogy egy nem kinyíló ejtõernyõs, szerencsétlen ugrás miatt lebénult. (hála az égnek meggyógyult) Mégis újra, meg újra, bátran leugrik. Egyszóval, én is szeretem a mûsorát!
Éppen most töltögetem a: Worst-Case Scenario (ha minden kötél szakad) elsõ évadát. Amirõl ezt írják:
"Ebben a sorozatban Bear nem a vadonban mutatja be túlélõ tudományát, hanem épp ellenkezõleg. A mûsorban, a mindennapokban használható túlélõ praktikákat láthat a nézõ. Továbbá elõtérbe helyezi, más bajban lévõ embereknek, hogyan nyújthatunk szakszerû segítséget."
Hát kíváncsi vagyok erre is! ;)
PassionFruit 2011 máj. 23. - 13:07:09 Előzmény jikov
(583/1007)
Azt mi nem tudjuk, mit is ennénk-innánk meg, ha rákényszerülnénk !
-aki eltéved a vadonban, ezeknek a felére sem képes és hajlandó.
Akkor belehal ! Ez is egy megoldás ! Pont ezért vannak, ezek a túlélõ mûsorok, hogy, példa: 10-bõl, pár ember túlélhesse, ha úgy adódik !
-a mûsor is kamu, hisz az arca-haja mindig tiszta és száraz, stáb kiséri, és mindig van energiája õrült módra rohanni.
Nem hiszem, hogy kamu. Az elein ott a leírás: Az epizódokban idõbeli eltérések vannak, stb,stb. Ha 24 órás lenne egy rész, akkor látnánk, mennyi idõ alatt is száradt meg a haja. Lehet visznek, egy elemes hajszárítót is ? XD A stáb meg szintén kiveszi a részét, bogár evés, fagyos folyó, teve gyomortartalom fogyasztás, és a többi, és a többi ! Ez a különkiadásokban, ki is derül. Jó példa, mikor Bear, a óriáshernyótól, hasmenést kapott, és lekellet állni, többször a forgatással. Vagy azt is mutatni kellet volna ? XD
PassionFruit 2011 máj. 23. - 12:43:34 Előzmény Shanks
(582/1007)
(Õt kirúgták, nem tud válaszolni !)
PassionFruit 2011 máj. 23. - 12:39:41
(581/1007)
Ezt is csak mi gondoljuk így ! De ha Alaszkába élnénk, azt hiszem nem ezt mondanánk. Ott van példának, Barrow ! Két hónapig tart az éjszaka, mínusz 30-40 fok, ezt túlélnéd ? A bennszülötteken kívül, a bevándorlók 80%, 90%-a akiknek van más országokban is otthonuk, ismerõsük, stb hazamennek erre az idõre ! Bear, simán maradna !
Alaszka, Szibéria, nagy kihívás a hideg miatt, Afrika, meg a meleg miatt. Ehhez tényleg oda kell születni, mert a magyarok közül, 100-ból 90 ember nem bírná ki !
Viszont ez a sorozat nem arról szól, hogy oda kéne költözni ! Kár õt gúnyolni, utána lehet csinálni, a lehetõség megvan adva !
The Off : A mai fiatalok már a katonaságtól is bef..nának, (inkább a diszkó + a drog) régen meg sok fiú, kemény 18 hónapot húzott le !
Sokan utazgatnak, bármilyen okból kifolyólag repülõvel. Lehet egy eltérítés, vagy zuhanás egy ismeretlen, kihalt helyen. Akkor az lenne az elsõ, hogy ott élõket keressen az ember ? Mi van ha 4-5, vagy több napi járásra van az elsõ falú ? Addig éhen-szomjan hal ? Mert nem tudja, hogy élje túl ! Vagy elõkapja a mobilját, nincs is térerõ, de küld egy SMS-t, gyertek értem, bár nem is tudom, hol vagyok ! XD Kellenek ezek a sorozatok, és ezek a bevállalós emberek, mint Bear, vagy a túlélõember ! Bár több ilyen lenne!
10/10
Seven7Crown 2011 máj. 22. - 23:23:42 10/10 Előzmény Bowhunter
(580/1007)
Annál a fickónál nincsen valami rendben.Persze túl éli a kalandokat,de direkt hozza magát nehéz helyzetbe,Bear pedig az ellentettje.Õ megpróbál kimászni a nehéz helyzetekbõl.
10/10
Seven7Crown 2011 máj. 22. - 23:14:15 10/10
(579/1007)
Attól,hogy a magyarok 90%-a nem megy Szibériába,és a dzsungelbe,még vannak olyan emberek,akik véletlen odatévednek.Ha pedig belegondolsz,ezeken az extrém helyeken is van élet,amit Bear bemutat.A stáb pedig azért kell,hogy közvetítsen a nézõknek.
Shanks 2011 máj. 22. - 16:00:59
(578/1007)
Nein. :P

Az tény, hogy nem semmi amit véghez vitt eddigi életében. Nem csoda, hogy ilyen sokat tud a túlélésrõl, az SAS-nál biztosan jól belevertek mindent a fejébe.
Shanks 2011 máj. 21. - 17:25:21 Előzmény Timcsih
(577/1007)
" mi értelme van mondjk meg enni egy kukacot, ha a felét kiköpi meg a kÍgyót is, tiszta hülye :S"

A "jóból" is megárt a sok. :D
under 2011 ápr. 06. - 15:56:57 Előzmény Bowhunter
(576/1007)
Annak a sorozatnak amire Te gondolt A túlélõember volt a címe. És Õ ott azért éhezett és viselte meg annyira mert egyedül volt kint önmagát filmezte és Õ valós helyzetekben volt. Sokkal reálisabban adta elõ a dolgokat. Amúgy a Túlélés törvényeit is szeretem csak néha azért durván érzik rajta a túlzás. Lásd pl. azt a részt mikor egy gyártelepen volt Oroszországban. Fent volt a gyár tetején baromi magasan és nem látta a várost sehol. Majd ment pár kilométert a csatorna hálózatban és egy város közepén lyukadt ki. Eléggé érdekes. :-)

Na de nem baj ilyenek ezek!
10/10
mR.csokifagyi 2011 márc. 24. - 21:01:53 10/10
(575/1007)
Szerintem nagyon sokat lehet tanulni ebbõl a sorozatból.
Lehet és igaz is, hogy kicsi az esélye hogy pont te kerülsz ilyen helyzetekbe de azért nem árt nézni a filmet mert rengeteg érdekes és hasznos információ van benne. Én mindenkinek csak ajánlani tudom:)
jikov 2011 márc. 15. - 18:30:39
(574/1007)
Ez a pali egészen biztos hogy nem normális. Magamutogatás a célja az egész mûsornak, mert az, amit elõad, teljesen irreális, hétköznapi ember, aki eltéved a vadonban, ezeknek a felére sem képes és hajlandó. NEm fog nyers birkabelet enni, nem fog sziklákról leugrani, nem fog állatokat nyúzni. És nem rohan mint a bolond tökön-paszulyon át.
Ráadásuk sztem maga a mûsor is kamu, hisz az arca-haja mindig tiszta és száraz, stáb kiséri, és mindig van energiája õrült módra rohanni.
Természetesen maga a mûsor alapvetõen nem haszontalan, lehet belõle tanulni, de a koma borzalmasan túlzásba viszi. LEhetne hitelesebb, realistább. Még ha õ képes is ezekre, az emberek 99%-a nem.
gerhajdu 2011 márc. 09. - 13:17:44
(573/1007)
-Bear, milyen az íze?
-Olyan, mint a gumi.
..
Mint a kutyapiszok.
..
Mint egy szúnyogírtóval lefújt saláta.

XDDDDDDDDDD
10/10
Bowhunter 2011 márc. 05. - 12:14:48 10/10
(572/1007)
Imádom ezeket a filmeket, sokat lehet belõle tanulni. Van az a másik fickó, most nem tudom, mi is a neve, rajta sokat szoktam nevetni. Õ az éhezõs fajta. Megcsinálja, túléli, de éhezik. Szerintem nem ilyen ügyes, eredményes.
10/10
Bowhunter 2011 márc. 05. - 12:11:27 10/10 Előzmény lepikon
(571/1007)
Ez szép volt! Gratula!
10/10
Seven7Crown 2011 febr. 09. - 23:17:28 10/10
(570/1007)
-Lehet, hogy õrült, de ezért lehet imádni!:)

-És tényleg nagyon jó a mûsor!:)
9/10
PivarnyikKrisz 2011 febr. 09. - 22:24:16 9/10
(569/1007)
Ez az ember õrült:D
Amúgy jók a részek.
10/10
lepikon 2011 febr. 07. - 17:58:36 10/10 Előzmény Timcsih
(568/1007)
Az az értelme, hogy te ilyen nyelvtanilag lehetetlen, szerkezetileg katasztrofális hozzászólást írhass hozzá.