10/10
Ricsike14 2009 aug. 27. - 18:21:18 10/10 Előzmény 1asokközül
(267/1007)
üdv! hááát, a 2. videót már láttam és akk is érdekesnek találtam, hát ja, ezek lehetnek a direk létrehozott szitúációk, ez IS! az 1. videóról meg annyit, hogy a medvés, meg az a jeges az valóban érdekes volt, hát a medvéset szerintem csak a "show" kedvéért csinálja, bár nem + dolog az tény!
Ugye nekem ez a kedvenc mûsorom, én védem õt, ti meg nem:-) (mondjuk ez nem baj csak úgy mondom), írjátok meg légyszi, hogy melyik az a mûsor ami nektek igazán bejön, mindig nézitek, és ha olyan mûsor amit én nem ismerek akk megnézek majd egy pár részt! és csak azért mert kiváncsi vagyok h nektek mi a jó?!:) szeretném tudni:)

ja és köszi h újra elküldted a linkeket:)

Na majd irjatok!:) csõ kutya)
Naphinel 2009 aug. 27. - 17:39:21
(266/1007)
Tény, ami tény, ez a pasas nagyon sok negatív jelzõt beszedett már, sokan azt mondják, hogy csal... és részben ez igaz is.
3/10
1asokközül 2009 aug. 27. - 17:23:28 3/10
(265/1007)
Mondom, az a másik pasi egyedül szokott nekivágni... de szerintem ettõl nem hülye, csak õ a valóságot mutatja be, nem azt hogy hova jutnál el segítséggel. Õt is figyelik persze, de csak a távolból. Bearnél már eleve az röhejes mikor kiugrik a helikopterbõl... annyira felesleges akciófilmjelenet... és persze lent várja a stáb és indulhat a cirkusz...:)
Ok, ez a mûsor így számodra és a hozzád hasonló akciófilm kedvelõknek lehet hogy élvezhetõ, de hogy túlélni nem fogsz semmit ez alapján az tuti...
Igen azt is írtuk már hogy egy-két dolog valóban hasznosítható, de a körítés amivel elõadja az nevetséges...

Már belinkeltem õket korábban is, de a kedvedért mégegyszer(a stáb kapja el neki a "vad"nyulat, visznek neki patkolt "vad"lovat, a jég elõre ki van vájva a jégtáblán, macijelmez... mi kell még?):

http://www.youtube.com/watch?v=p0qyKyWaNEQ

http://www.youtube.com/watch?v=3UpSlpvb1is
10/10
Ricsike14 2009 aug. 27. - 13:03:51 10/10
(264/1007)
üdv! nem kell odaírni h kinek szól a kérdésed, mert tudtam h nekem szól, válaszoltam is rá! az meg h rájöttem h igazatok van, hát nem, nekem van igazam, és vágom h nincs egyedül, de ki az a hülye aki egyedül kimegy egy kamerával keménykedni a sivatgba, õk kimennek megmutatják a dolgokat és lesz egy jó mûsor! már régota vitatkoznunk ezeken a dolgokon, és mindig ugyanazt irjuk:)! de nem baj, szeretek vitatkozni bárkivel, akkor ha az normálisan irja a dolgokat, mint ti:), de azért nem fogok egyetérteni veletek! arra kérlek h küldj nekem egy linket ide h azt látod h a stáb csinálja helyette a dolgokat, szivessen megnézném! és ez a faszi ez nem mutat hülyeséget, pl: tudod azt h hogyan kell csináli tengervízbõl ihato vizet? eddig nem tudtam de már tudom, és még jo sok dolgot tanultam tölle! na mind1
csõ kutya:)
Ricsi
Naphinel 2009 aug. 27. - 12:47:33
(263/1007)
De ez egy vicc, amit csinál! Elhiteti mindenkivel, hogy milyen ügyes. Mikor - állítólag - vízmérgezést kapott, akkor is hûde gyorsan talpra állt...
És mindig, minden sikerül neki? Na, ne! Nem lehet valaki állandóan 100% -on, mert olyan nem létezik, elõbb utóbb kimerül.
Egy stábbal meg könnyû pattogni, viszik neki az ennivalót, forró teát, miegymást... hát így könnyû túlélni, csak az a baj, hogy hulla hiteltelen, és csak hülyeségeket mutat.
scip 2009 aug. 27. - 12:45:26
(262/1007)
üdv!
jól gondolod: annak szánom a kérdést akinek a hozzászólására válaszolok! (de a gyengébbek kedvéért innentõl kezdve majd a hozzászólásban nevekkel konkretizálok) komolyan kérdezem: minket (azokat akik nem szeretik a mûsort) akarsz/akartok meggyõzni az igazatokról vagy csak rájöttetek hogy amit mondunk az úgy van és csak magatokat nyugtatgatjátok? a youtube és a google a barátod: nézzetek videókat és utána mondjátok hogy nem készítenek elõ neki semmit, egyedül van, nem segítenek neki stb. egyébként ha lenne pénzed akkor te is tudnál mûsort csinálni! csak neked nincs és ezért kell ezt a barmot nézni nem pedig téged!
10/10
Ricsike14 2009 aug. 27. - 12:23:38 10/10 Előzmény scip
(261/1007)
Üdv! Gondolom a kérdéseidet nekem szántad, akk a válaszolok is rá:-) õ a sportolásról annyit, hogy futok, és önkéntes tûzoltó vagyok-bár ez nem olyan sport mint mondjuk a foci, de lehet sportnak is tekinteni), igen tudom h miaz a lelkierõ! igen komolyan gondoltam h megoldom, vagyis nem 100% h megoldanám, de azért nem hagynám csak úgy hanem küzednék! gondolom te is, és az ilyen mûsorból sok minden meglehet tanulni, én azt gondolom! és légyszives ha megtudod annak a mûsornak a nevét akk tedd közzé mert megnézném szívessen:-)

1asokközül neked meg azt írnám, hogy nem láttam azt a másik mûsort, és a stáb nem készít neki elõ semmit, nem segit neki! bár most megcáfolom magam, mert szerintem enni, azt kap rendessen, nem csak azt issza amit õ talál, mert nem bírná! ebbe igazatok van! :-) na én még középiskolás vagyok, ha nem kell azt sem elvégezni akk ha szerzek pár embert meg kamerát akk énis csinálhatok ilyen mûsort?? szerintem nem:)

Naphinel, pont azért nézem ezt a mûsort h tanuljak belölle! jo 100 h nem birnám ki hetekig, de egy darabig bittos kilehetne birni:)

Na csõ kutya!:) Ricsi
offtopic
scip 2009 aug. 26. - 21:45:13
(260/1007)
na hali!
speciel én tök komolyan gondolnám hogy egyedül menjen! és egyébként elárulom, azért megy el és csinálja hogy mi itthon a kényelmes szobában megnézzük! ha nem tennénk akkor nem lenne fizetése!
mostanában ömlesztem az emberekre a kérdéseket így neked is feltennék egyet-kettõt: sportolsz valamit? tudod mi az a lelkierõ? mármint voltál e már valaha olyan helyzetben ahol szükséged volt rá vagy különben k*rva nagy problémád lesz? komolyan gondoltad hogy "hipphopp" megoldod a dolgokat? ha igen akkor ajánlom figyelmedbe: van egy mûsor (sajnos nem tudom a címét, se azt hogy melyik discovery-n megy, se azt hogy mikor) amiben elindultak kb 10en alaszka egyik felébõl, a feladat pedig az volt hogy jussanak el a másikba! mindenük volt: felszerelés, ruházat, FEGYVEREK stb. egy dolguk volt: kaját szerezni! folyamatosan hullottak ki mert nem igazán ment nekik!
muszáj ismételnem magam: honnan a francból tudjátok ilyen biztosra hogy volt az SAS tagja?! az hogy kemény, hát az igaz hogy az átlagosnál jóval keményebb de nem lehet hogy csak arra az öt percre amíg egy jelenetben veszi a kamera?
üdv: én
3/10
offtopic
1asokközül 2009 aug. 26. - 21:28:45 3/10
(259/1007)
"Azért azt te sem gondolhatod komolyan, hogy egyedül elmegy egy kamerával, az életét kockáztatni azért h mi itthon a kényelmes szobában megnézzük! Õ nem azért megy, mert nagyon f*sza gyerek és ott keménykedik a vadonba..."
Nem tudom láttad-e a másik túlélõs sorozatot (Survivorman), de az a faszi tényleg egyedül csinálja végig amit csinál, jó sokszor bele is bukik, de legalább tudjuk hogy ez a valóságban is így lenne.
Grill Medve barátunk viszont igenis azért megy, mert meg akarja mutatni mennyire fasza gyerek, és ott keménykedik a vadonba... holott mögötte áll a stáb és minden elõ van neki készítve... ehhez nem kell elvégezni a középiskolát se...
10/10
ngmui 2009 aug. 26. - 21:19:04 10/10
(258/1007)
Kemény pali.Nem mindenki lehet tagja a Brit különleges alakulatnak.Ott már tudni kell valamit.
Naphinel 2009 aug. 26. - 20:39:09
(257/1007)
Nem igaz, ha egyedül maradnál olyan helyen, meghalnál! Nem tudod, mit ehetsz, mit nem. Nincs akkora fizikai erõd, hogy mondjuk lemássz a hegyrõl, vagy épp fel a hegyre (sziklás-hegymászós hegyre gondolok). Eltévednél az erdõben, egy sima törzsû fára nem tudsz felmászni, mert ha nem gyakoroltad, képtelenség... stb.
Elõbb utóbb feladod, mert nem vagy megedzve lelkileg, a viszontagság, a kétségbeesés, a magány megtör, és vége.

Szal nagyon mázlisnak kell lennie az embernek, hogy egy ilyet nulla tapasztalattal túléljen.
10/10
Ricsike14 2009 aug. 26. - 20:02:36 10/10 Előzmény Naphinel
(256/1007)
Üdv! Köszönöm a felvilágositást! Azért azt te sem gondolhatod komolyan, hogy egyedül elmegy egy kamerával, az életét kockáztatni azért h mi itthon a kényelmes szobában megnézzük! Õ nem azért megy, mert nagyon fasza gyerek és ott keménykedik a vadonba, hanem elemennek a stábbal és megmutatnak bizonyos túlélési technikákat (meg stb, ha nézed a mûsort tudod mirõl van szó)! És abban egyetértünk, hogy erõs a csávó, meg elég sok mindent tud!
na figyelj, tegyük fel h egyedül maradnál egy olyan helyen amit õ már bemutatott, (van némi fogalmad a dologról), és ha életben akarsz maradni akk megkell csinálnod olyan dolgokat amit am nem csinálnál meg, itt nem a sportról, meg a lelkierõrõl van szó, ha te életben akarsz maradni akk az bizony "hipphopp":-) megy!!
várom a válaszod:)

csõ kutya!! Ricsi
Naphinel 2009 aug. 26. - 10:55:34
(255/1007)
Ha néznéd a Discoverit, tudnád mi mikor van. :)
Naphinel 2009 aug. 26. - 10:54:23
(254/1007)
Ez tök jó lenne, ha nem elõre megtervezett szitukat mutatnabe, és nem állna ott mögötte a stáb, aki segíti õt. Egyszem kézi kamerával, teljesen egyedül tiszta jó mûsor lenne, de így...

A pasas rendkívül erõs (mind fizikailag, mind lelkileg), ügyes, csak így elveszti a varázsát az egész.
Sajnos vannak, akik elhiszik, h ezzel, hogy ezt nézik, túlélnének több éjszakát is a vadonban... tévednek.

Ahhoz, hogy ilyenekre képes legyen vki, mint amit õ mûvel, jó sok sportra, és lelkierõre van szükség, nem megy az hipphopp.

Amúgy a hegy neve: Mount Everest :)
scip 2009 aug. 26. - 10:42:30
(253/1007)
pedig lehet hogy értelmesebb mûsort nézhettél volna...
10/10
cunyika 2009 aug. 26. - 03:29:36 10/10
(252/1007)
dejó,
3 30 kor ultimate survivor .
ülök a tévé elõtt várom és mi van helyette ?
a robbantók.
augusztus 26.
kapjátok be port.hu köcsögök!
10/10
Pé! 2009 aug. 22. - 16:10:38 10/10 Előzmény Meursault
(251/1007)
Sziasztok!segítségeteket szeretném,a múltkor volt itt egy oldal ahonnan le lehetett tölteni a túlélés törvényeit,de most nem találom!tudnátok nekem segíteni honnan tölthetném le?elõre is köszönöm segítségeteket!
3/10
offtopic
1asokközül 2009 aug. 17. - 06:45:03 3/10 Előzmény Meursault
(250/1007)
Én már erre nem mondok semmit... csak ismételném magam. Csõkutyacsácsumicsokikat nektek...:P
10/10
Ricsike14 2009 aug. 16. - 20:17:31 10/10 Előzmény Meursault
(249/1007)
Üdv! igen nekem is ez a mûsor a kedvencem! ügyes a csávó nagyon, és ugye nem csak itt bizonyit hiszen többek között megmászta a Monte Verest(vagy h a rossebbe irják:-D) Szóval énis szeretnék rá hasonlítani!
Csõõ kutyaa!! Ricsi
10/10
Meursault 2009 aug. 16. - 13:37:44 10/10
(248/1007)
sziasztok

véleményem szerint ez az egyik legnagyszerûbb mûsor nemcsak a discoveryn, hanem az összes többi adót együttvévé,(persze most mindenki elkezdi sorolni az õ kedvenceit, de nem érdekel, ez az én kedvencem)
a csávó tudása lenyûgözõ, hihetetlen, hogy szinte minden vadonban megállja a helyét, persze ott a stáb mögötte, de akkor is csináld utána vazze!

szép hivatás, remélem sokáig csinálja még.
és talán egyszer eljöhetne a Bükkbe egy túlélõtúrára:):)

na csoki