yasmine 2006 jún. 28. - 08:49:15
(109/129)
Ne vegyétek már komolyan okostojást!
Ami a Romanticat illeti, ha olya rossz adó lenne, akkor legtöbb helyen nem lehetne a legdrágább csomagban. A Viasat pedig az olcsóbban. A dél-amerikai sorozatok most is nagy népszerûségnek örvendnek, csak némelyik teljesen lehúzza a színvonalat. Teljesen természetes, hogy esik a nézettség.
A híres Csacska angyal nem hinném, hogy az élvonalat húzná. Ez túlzás. (Vesd össze a TV 2 adataival az idõpontot, igaz csak átlag.)
Tény, hogy e sorozatok célcsoportja a nõk, nem csak az otthon ülõk, hanem a dolgozó nõk is. Ezt figyelve kéne a mûsoridõket összeállítani, a férfiak többnyire úgyis este szeretnek tv-t nézni, más jellegû kategóriában.
Szóval ha ezt felülviszgálnák, talán még a reklám megrendelõk is elégedettebbek volnának.
Ami a jelenlegi idõpontot illeti, egyenlõre alkalmazkodom, de csak azért, mert nincs Romantica csatornám.
Laci080 2006 jún. 27. - 14:57:15
(108/129)
Kedves okostojás!

Bár nem a Viasatnál dolgozom azért mondhatjuk, hogy "közel vagyok a tûzhöz".
Szóval az Ön által legnézettebb sorozatnak (lol) feltüntetett A Vadmacska új élete, és minden e mûfajban vettett sorozat nézettsége ma Magyarországon a béka segge alatt van (bocsánat, de ez a legjobb kifejezés erre) Ezek a sorozatok fénykorukat jó pár éve élték, azóta viszont megunták õket a nézõk. Erre a legjobb példa a csak dél-amerikai szappanoperákat sugárzó Romantica csatorna ami ezelõtt pár éve még a kábeles háztartások 2/3-ban elérhetõ volt, azonban azóta több mint a felélnél a szolgáltatók kivették a kínálatból, mert senki nem nézte.
Az elmélete a reklámokkal kapcsolatban butaság. A reklámidõ mint tudjuk este, fõmûsoridõben a legdrágább. Ennek oka, hogy ilyenkor van a legtöbb potenciális nézõ, mert ugye a többség napközben dolgozik. (reggel 7-kor meg munkába készül). Ezért eg ilyen lépés kész öngyilkosság lenne bármely TV részérõl, hiszen ami nézett este az megközelítõleg sem fogja ugyanazt a nézettséget hozni reggel. A legnézettebb reggeli mûsorblokkban is olcsóbban lehet csak reklámidõt eladni, mint egy kevésbé nézett esti mûsorban. A Viasat 3-nál se hülyék dolgoznak, amit Ön legbárgyúbb mûsoroknak nevezett azok a valódi legnézettebb mûsorok.
A dél-amerikai szappanoperák népszerûsége nagyon-nagyot zuhant, jelenleg a nyugdíjasok, illetve a napközben is otthon tartozkodó háziasszonyok körében van némi érdeklõdés irántuk, ezért is rakják õket reggel/délelõtti mûsorba.
A szappanoperál másik, fiatalosabb, és viccesebb fajtája (pl Csacska angyal) az ami még belefér egy délutáni mûsorba, mert ezeket fiatalok nézik inkább.
Ja, és az Ön által említett A liliomlány c. sorozat nem került át reggelre, ha jobban megnézi láthatja, hogy reggel az elõzõ nap délben vetített epizód ismétlését adják.
Üdv!
Laci
okostojás 2006 jún. 27. - 08:31:58
(107/129)

Mivel látom, hogy szövegszerkesztõjük az idézõjeleket és a gondolatjeleket nem ismeri, összekuszálja, így anélkül újra elküldöm levelemet.

Igen tisztelt (pontosabban a legkevésbé sem tisztelt) Mûsorszerkesztõség!!!

Vegyék már észre, hogy Önök közutálatnak örvendenek! A Vadmacska új életé-nél az eddigi kb. 130 hozzászólásból, de akár anélkül is, jól tudhatják, hogy a tv-nézõk egy emberként tiltakoznak a legnézettebb sorozatoknak a reggel 7:00 órás besorolásához.

Gondolom, hogy mi vezérelheti Önöket. A reklámok minél jobban eladhatóságának a kényszere! Mert hiszen kell-e jobb reklám a reklámnak, mint hogy az egyik legnézettebb sorozattal párosítják össze. (Ez még akkor is így van, ha Önök a legbárgyúbb mûsorokat favorizálják a fõ mûsoridejükben!)

Én nyugdíjas vagyok, és már reggel 6 órakor felkelek. Eddig nem okozott különösebb bosszúságot, hogy A Vadmacska új életé-t, a másoknak hajnali, 7:00 órára rakták.

Most azonban betelt a pohár! Megláttam, hogy A Vadmacska új élete június 30-i, péntek, befejezése után újabb merényletet követtek el! A nemrég, déli 12:10-kor, indult új amerikai-mexikói szappanoperát, A liliomlány-t is áttették július 3-tól (hétfõtõl) A Vadmacska új életé-nek a jól bevált helyére!

A liliomlány várhatóan még jobb szappanopera lesz, így várhatóan még több nézõt ültet majd a képernyõk elé. No, de hány órakor? Ez itt a nagy kérdés! De mivel Önök ezt már eldöntötték, így nem marad más hátra, mint hogy sztrájkra, bojkottra szólítsam fel nézõtársaimat!

Feltételezem, hogy mi, akik internetezünk, mindnyájan rendelkezünk videóval. Kérem, hogy ne nézzük élõben, hanem vegyük fel videóra a reggel 7:00 órakor kezdõdõ A liliomlány-t! Ezzel, csekély videókoptatás ellenében, tetszés szerinti idõpontban nézhetjük meg A liliomlány-t. És ami a legfontosabb, ezzel ki tudjuk iktatni a ránk erõltetett reklámokat.

A reklámokkal kapcsolatban, a magam nevében, kijelenthetem, hogy a videófelvételt nézve különleges élvezettel fogom letekerni a reklámjaikat, köztük azt az edénykét is, amivel flambírozni is lehet! Ebbõl az edénykébõl már annyira elegem van, hogy nemhogy több tízezer forintért, hanem bosszúból már ingyen sem kellene nekem. Ha nem hiszik el, próbálják ki. Küldjenek egyet ingyen, és én a visszaküldés vényének a fotómásolatát ebben a rovatban fogom közzétenni!!!

Elég volt a terrorból! Kedves Nézõtársaim. Elõ a videókkal, és tekerjük, pörgessük le a reklámjaikat, mert hiszen miattuk kerültünk bele ebbe a nagy slamasztikába.

És kedves, közutálatnak örvendõ, diktátor mûsorszerkesztõk: Önök csak folytassák tovább kisded játékaikat. Mi majd megvédjük magunkat a magunk módján.

Minden tisztelet nélkül: okostojás
okostojás 2006 jún. 27. - 08:16:41
(106/129)
Igen tisztelt (pontosabban a legkevésbé sem tisztelt) Mûsorszerkesztõség!!!

Vegyék már észre, hogy Önök közutálatnak örvendenek! „A Vadmacska új életé”-nél az eddigi kb. 130 hozzászólásból – de akár anélkül is – jól tudhatják, hogy a tv-nézõk egy emberként tiltakoznak a legnézettebb sorozatoknak a reggel 7:00 órási besorolásához.

Gondolom, hogy mi vezérelheti Önöket. A reklámok minél jobban eladhatóságának a „kényszere”! Mert hiszen kell-e jobb reklám a reklámnak, mint hogy az egyik legnézettebb sorozattal párosítják össze. (Ez még akkor is így van, ha Önök a legbárgyúbb mûsorokat favorizálják a fõ mûsoridejükben!)

Én nyugdíjas vagyok, és már reggel 6 órakor felkelek. Eddig nem okozott különösebb bosszúságot, hogy „A Vadmacska új életé”-t – a másoknak hajnali – 7:00 órára rakták.

Most azonban betelt a pohár! Megláttam, hogy „A Vadmacska új élete” június 30-i – péntek – befejezése után újabb „merényletet” követtek el! A nemrég – déli 12:10-kor – indult új amerikai-mexikói szappanoperát, „A liliomlány”-t is áttették július 3-tól (hétfõtõl) „A Vadmacska új életé”-nek a „jól bevált” helyére!

„A liliomlány” várhatóan még jobb szappanopera lesz, így várhatóan még több nézõt ültet majd a képernyõk elé. No, de hány órakor? Ez itt a nagy kérdés! De mivel Önök ezt már eldöntötték, így nem marad más hátra, mint hogy „sztrájkra”, bojkottra szólítsam fel nézõtársaimat!

Feltételezem, hogy mi – akik internetezünk – mindnyájan rendelkezünk videóval. Kérem, hogy ne nézzük élõben, hanem vegyük fel videóra a reggel 7:00 órakor kezdõdõ „A liliomlány”-t! Ezzel - csekély videókoptatás ellenében – tetszés szerinti idõpontban nézhetjük meg „A liliomlány”-t. És ami a legfontosabb, ezzel ki tudjuk iktatni a ránk erõltetett reklámokat.

A reklámokkal kapcsolatban – a magam nevében – kijelenthetem, hogy a videófelvételt nézve különleges élvezettel fogom letekerni a reklámaikat, köztük azt az edénykét is, amivel flambírozni is lehet! Ebbõl az edénykébõl már annyira elegem van, hogy nemhogy több tízezer forintért, hanem bosszúból már ingyen sem kellene nekem. Ha nem hiszik el, próbálják ki. Küldjenek egyet ingyen, és én a visszaküldés vényének a fotómásolatát ebben a rovatban fogom közzétenni!!!

Elég volt a terrorból! Kedves Nézõtársaim. Elõ a videókkal, és tekerjük, pörgessük le a reklámjaikat, mert hiszen miattuk kerültünk bele ebbe a nagy slamasztikába.

És kedves – közutálatnak örvendõ – diktátor mûsorszerkesztõk: Önök csak folytassák tovább kisded játékaikat. Mi majd megvédjük magunkat a magunk módján.

Minden tisztelet nélkül: okostojás
Panni 2006 jún. 24. - 19:12:58
(105/129)
Bocs elõre is de nem t'om.Bocsika.De szentem 150.
Panni 2006 jún. 22. - 15:35:32 Előzmény yasmine
(104/129)
Jah,egyébként nagyon igazad van ,mert attól függ ,hogy milyen jó eg sorozat ,hogy kinek milyen az ízlése meg az ,hogy milyen a szereplõ ilyen nyávogós vagy gonosz vagy kinek milyen természete van.
yasmine 2006 jún. 22. - 06:42:04
(103/129)
Ízlések és pofonok különbözõk!Mindenkinek más nyeri el tetszését.
Én például a sorozatot látva nem vagyok elájulva, de amióta belenéztem, a régi Vadmacska jobban tetszik. Pedig régebben nem igazán tetszett. Mindenesetre vannak jobb sorozatok is. Az biztos, hogy függ a fõszereplõ szimpátiájától is nagyrészt, hogy mennyire lesz sikeres egy film.
Tobago 2006 jún. 21. - 21:08:27
(102/129)
Sziasztok!
Egyébként a Jó barátokat a TV-2-n játszák. Látom még mindig a korai kezdés zavar benneteket a "Vadmacska új élete" c. sorozattal kapcsolatban, melynek egyébként a "Széllel szemben" az igazi címe. Inkább a videós megoldáson kellene elgondolkodni. Nem hiszem el, hogy akinek van pénze internetezni, annak ne telne egy használt videóra, hogy ne kelljen tovább mérgelõdni. Ettõl függetlenül én is nagyon utálom a tévé csatornákat, mivel önkényesen azt tesznek a nézõkkel, amit csal akarnak. Holott õk vannak a nézõkért és nem fordítva. A tévé csatornák nem tudom minek alapján állapítják meg a nézettséget , de az biztos, hogy az nem egyezik a nézõk véleményének többségével. Csupán azt nem tartják szem elõtt, hogy a nézõkre úgy sem tudják ráerõltetni azokat a gagyi sorozatokat, melyeket a késõ délutáni vagy az esti órákban vetítenek. Gondolok itt a Barátok köztre, a Szeress mostra, vagy a Jóban rosszban sorozatokra. A magyar sorozatok nem érnek semmit, csak azért vannak, hogy mi is elmondhassuk vannak szappan operáink. A téma semmitmondó, a színészek pocsékul játszanak, összehasonlítva a Dél-Amerikai sorozatokkal, ahol a téma is érdekfeszítõ és a színészek is olyan jól játszanak, hogy Oscar díjat érdemelnének.
Romantica 2006 jún. 21. - 17:57:53
(101/129)
Csak az a probléma, hogy ezek az Rtlklubon futnak, nem a ViaSat-on.
Panni 2006 jún. 21. - 16:24:17
(100/129)
Jah csak ezek a kis hülye viasatos szerkesztõk nem figyelnek semmire csak az olyan fontosabb hülyeségefre mint a Csacskaangyal,Jó Barátok,Barátok Közt
+ ilyenek.
zsuzsu 2006 jún. 21. - 15:35:38
(99/129)
Nagyon sokat nézem a VIASAT 3 Tv müsorát, és tudom, hogy az unalomig ismételnek mindent. Elképzelni sem tudom, hogy a Vadmacska új élete c. sorozatot miért nem tudják a reggel 7 órai kezdés mellett még egyszer délután 5-6 óra körül is ismételni. A két adásból az egyiket biztosan meg tudná mindenki nézni. Miért nem lehet elolvasni a részek tartalmát? Ha nem tudjuk mindig megnézni, legalább elolvashatnánk. üdv. Zsuzsu
Romantica 2006 jún. 21. - 11:55:43
(98/129)
Sziasztok!

Látom, mennyire sokakat felháborít a korai kezdés, valamint a Viasat közömbössége.
Ezért javaslom, hogy minél többen forduljanak az ORTT Panaszirodájához. Ha elég sokan lesznek, akkor bizonyára a panasz meghallgattatásra talál.

Panasziroda: panasz@ortt.hu
frenirr 2006 jún. 20. - 20:07:49
(97/129)
Igen Veneno-t én is szeretem de már valente-t nem anyira mindig vannak egy soriban idegesítõ személyek számomra... ez van... :)
Ebben a soriban idegesíttõ személyek:
1. Luna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. Eduardo!!!!!!!!!
3. Valente!!!!
u.i:a felkiltó jelek azt jelzik h mennyire idegesítõk szmomra... :)
Panni 2006 jún. 19. - 19:35:43
(96/129)
Veneno tényleg vicces de szerintem Valente már nem annyira.
Tobago 2006 jún. 16. - 22:23:07
(95/129)
Kedves Mindenki!
Én nyugdíjas vagyok, mégsem kelek fel hajnalban azért, hogy megnézzem a "Vadmacska új élete" c. sorozatot a barom Viasat3 miatt. Inkább felveszem videóra és akkor nézem meg, amikor nekem tetszik. Vagyis a Viasat3 tehet nekem egy szívességet, kinyalhatja. Már én is sokszor reklamáltam ez ügyben, de még csak válaszra sem méltattak. Szerintem el sem olvassák az e-maileket, de akkor meg miért közölnek nézõi e-mail címet, ahova várják a véleményeket?!?! Kész átverés az egész!
Panni 2006 jún. 16. - 14:24:31
(94/129)
Nagyon is igazad van.Egyébként már nagyon izé ,hogy nem nézik meg mennyit káromkodunk azért ,hogy más idõpontra rakják a sorozatot.
zsani75 2006 jún. 16. - 10:04:59
(93/129)
Az az igazság, hogy ha már 7 órakor adják le a sorit, akkor gondolhatnának azokra is akik ezért a reggeli idõpont miatt nem tudják nézni. Meg kellene ismételni egy esti idõpontban, vagy esetleg hétvégén egyben, ahogy azt más sorozatokkal is teszik...
frenirr 2006 jún. 14. - 17:38:10
(92/129)
cívesen... :) tõlem brmikor... :)
Panni 2006 jún. 12. - 13:06:40
(91/129)
Köszi a dicséretet.:D:D:D:D
frenirr 2006 jún. 11. - 18:46:44
(90/129)
hát panni ez naon jó fogalmazás... :) csak sztem az lenne az elsõ dulguk h mindenkit kidobnának az épület 100km-es körzetébõl.... :) de sebaj majd lehet h 1x ezt is kiprobáljuk... :)
puszika