napraforgó 2012 febr. 08. - 10:08:31
(473/2153)
OK. Megnézem.
10/10
suxel 2012 febr. 08. - 09:54:47 10/10
(472/2153)
Tudom mire értetted! :) Ha azt vesszük, akkor ma jön a szigeti veszedelem, amirõl lehet jobb lenne Ivannak nem tudni, mert akkor nem durranna el az agya, de ilyesmi nem maradhat titokban, mert a szennyest elõbb utóbb mindig kiteregetik. :)
offtopic
napraforgó 2012 febr. 08. - 09:47:10
(471/2153)
"Ivannak egy újabb kirohanása"

Csak erre reagáltam. Örülök, hogy felvidíthattalak. Üdv
10/10
suxel 2012 febr. 08. - 06:57:10 10/10
(470/2153)
Jajj, napraforgó!!! :D :D Ivan olyan, mint Zrínyi! Kora reggel szakadok a nevetéstõl. :D :D :P
napraforgó 2012 febr. 08. - 06:41:05
(469/2153)
Ivan olyan, mint Zrinyi. Állandóan kirohanásokat intéz.
Néha kicsit söprögethetne a saját házatáján is, azért õ sem makulátlan.
10/10
suxel 2012 febr. 07. - 23:44:54 10/10
(468/2153)
A holnapi részben avagy a 25-ösben Carlota nagyi gyóntatófülkében fogja érezni magát vagy lehetséges, hogy éppen Szent Ágoston - Vallomások címû mûvét ütötte fel rögvest elõtte. És elkövetkezik Ivannak egy újabb kirohanása, amelyet már néha emlegettem is. Ez ugyan rövidebb lesz, de keményebb!
10/10
suxel 2012 febr. 07. - 20:26:04 10/10
(467/2153)
Cleto, Cleto: Nincs mit! Mikor Ivan tudja, hogy nem mondta el az igazat, mert tud valamit, azért még tud egy Nincs mit-et a Köszönöm után nyomni. :D :D :D
Lucianál az a kifogás, akkor mi volt a felpattanok az asztalra romantika, valamint az együtt töltött gueymasi nap?
Hidropón, hidropónok. :D :D a hidropónt melléknévi értelemben használják, s inkább hidropónikus formában. Olyan nem létezik, hogy hidropón, mint valami, mint egy fõnév. Valami egyéb megfelelõ szó lett volna rá szerintem igaz én nem tudom.
Lucia persze nem a teljes igazat mondja el Caronak, csak annyit, hogy unokatestvérek, pedig Caro biztosan nem mondaná el, meg Gerardo sem.
10/10
suxel 2012 febr. 07. - 18:57:12 10/10
(466/2153)
Egy 14 majd egy 19 éves csitrivel azt lehet csinálni, amit akarnak, na meg, ha még az õ érdekében is áll, mint a gyerekeltitkolás. De egy ilyen flúgos 29-es nõszeméllyel már nem nagyon, mert képes lenne megszökni vagy bármilyen õrültségre. Végülis a Galvanok nagy része tud a gyerekrõl, de itt mindig az egész várost/vagy kisfalut/ szokták rajta érteni a társadalmi köröket, amelybe tartoznak, hogy azok meg ne tudják. Csak egy Olga féle cserfes nõnek kellene megtudni és akkor lenne haddelhad.
napraforgó 2012 febr. 07. - 18:50:38
(465/2153)
És ha bedugja valahová rehabra, esetleg másik városban és itt meg megint elhíresztelik, hogy elment valahová utazgatni, vagy nyaralni, vagy egy volt amerikai iskolatársa meghívta magukhoz, vagy tõlem akár azt is mesélhetik, hogy elment megmászni az Andok csúcsait, esetleg karitatív munkát végez az indiánok között?
Ha nem dumálnak róla, nem derül ki. De a gyerek-dolgot is széltében-hosszában tárgyalják, szinte már az összes szereplõ tud róla. Csak az egy Antolin próbál meg pénzt csinálni belõle.
10/10
suxel 2012 febr. 07. - 18:26:52 10/10
(464/2153)
Jelenleg az utolsó lemaradott részemet nézem a 22est, s látom már Antolin megkezdi a helyezkedést Maripazt illetõen, elkezd járni az agya, hogyan húzzon hasznot az információkból.

Lucrecia azt hitte megoldódik magától a probléma. De a hírnév. Amíg csak pletykálnak addig nincsen baj, de ha elküldené egy elvonóra vagy akármi más megoldás, valós alapot szolgáltatna a dolgoknak. És akkor teljesen hiteles lenne a dolog, amit állítanak róla. De ezzel csak elodázza az egész problémát, s ezzel csak a lányának árt, aki egyre mélyebbre süllyed. A pletykával is csorbul a hírnév, de ha még kiderül, hogy valós is.
napraforgó 2012 febr. 07. - 18:10:49
(463/2153)
Ez így is van. Bár 11 évvel ezelõtt Carlotta Maripazt is támogatta. Nem ellenezte a házasságot Ivánnal, de mivel ezt épp Maripaz nem akarta, a terhessége takargatásában is együttmûködött.

Lucrecia sajnos egyáltalán nem törõdik azzal, hogy Maripaz már 10 éve csak iszik és léha életet él. Már rég tennie kellett volna valamit.
10/10
suxel 2012 febr. 07. - 17:52:58 10/10
(462/2153)
Nekem úgy tûnik, mintha Lucrecianál Maripaz lenne a kiskedvenc, Carlotánál pedig Lucia.
10/10
suxel 2012 febr. 07. - 17:51:38 10/10
(461/2153)
Viszont Lucia családmániás, nem megy neki az elszakadás, nagyon be van rögzülve. Nem emléxem pontosan, de mintha rémlene valami olyasmi a késõbbiekben, hogy Ivan mondja, hogy menjenek el,s legyenek boldogok, akkor éppen happy minden, de õ nem akar elszakadni Carlota mamától és a családtól sem. De jelzem ez nem biztos, majd ha ATE visszajött a pihenõrõl akkor pontosítja, hogy volt-e ilyen vagy nem.
napraforgó 2012 febr. 07. - 15:15:35
(460/2153)
Luciának tényleg nem kellett volna lemondania Ivanról. Ha összeházasodnak, Ivan úgyis magával vitte volna, vagy az USÁ-ba, vagy, ha Mexikóban maradnak, akkor sem a Curiel házban.
Kit érdekel, hogy mit fecseg össze Maripaz, úgysincs semmi renoméja már. Carlota megmondta, õt nem érdekli, ha kiderülnek a régi családi titkok.
Lukrecia meg úgy elbánt volna az õ szeretett nagyobbik lánykájával, ha az kifecsegi a titkokat, hogy attól koldul. Maripaz azt kockáztatta volna, hogy esetleg szakít vele anyu, meg nagymami is, kidobják a házból és esetleg ott marad pénz nélkül.
Szerintem csak üres fecsegés volt ez a fenyegetõzés.
sorozatkedvelõ 2012 febr. 07. - 10:21:09
(459/2153)
Köszi!
10/10
suxel 2012 febr. 07. - 10:18:42 10/10 Előzmény napraforgó
(458/2153)
Ivannal is jó helyen lenne a gyerek, s ezzel nem azt mondom, hogy ott nincs, ahol most van, mert szeretõ környezetet biztosítottak neki. Carolinához meg igen, hozzánõtt a gyerek, de szerintem mindenáron joga lenne Ivannak megtudni, hogy Alex a fia. És akkor hozni egy közös döntést.
Gerardot meg sosem tudni, lehet már régebbrõl ismerte a nõt valahonnan a múltból, vagy esetleg szerelem elsõ látásra, vagy esetleg már akkor is beteg volt a nõ, s szüksége volt egy társra. Vagy esetleg a nõ is járhatott úgy szerelmi csalódás és egymásra találtak. Amúgy meg nagy divat lett ma ez az idõsebb férfi - fiatalabb nõ felállás.
10/10
suxel 2012 febr. 07. - 10:11:48 10/10 Előzmény napraforgó
(457/2153)
Helyében én sem tenném, hogy lemondok a boldogságról, de nem akarja a rossz viszonyt otthon, amúgy is Lucrecia olyan jól tudja magát sajnáltatni néha. Komolyan néha még meg is tudnám sajnálni, mint a tegnapi epizódban, amikor olyan rosszul érezte magát, mikor kiderült, hogy nem eredeti curiel. A két testvér között a nagyobb korkülönbség 5-6 év miatt adódik, hogy ez így eddig nem látszott. Mikor Maripaz elment, akkor még õ kicsi volt, hogy ilyen legyen, aztán meg teljesen más környezetben nõttek fel, Maripaz él, mint hal a vízben külföldön, Lucia meg a jótétlélek szerepkörben nõtt fel, tanult, Carlota mami kedvenceként és elsajította a jó szokásokat. Maripaz meg elzüllött külföldön, még ha egy internátusba vagy rokonokhoz is küldték.

A bajt a börtön esetében azt jelentette volna, hogy jogtalan földre vettek fel hitelt, ami tulképpen nem is az õ nevükön lenne, s emiatt indítanak eljárást. Fõleg meg ha ki is derült volna, amilyen nagy paraszt emberek vannak azon a gyûléseken, bármelyik akármikor felnyomta volna õket.
10/10
suxel 2012 febr. 07. - 09:54:46 10/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(456/2153)
Viszont itt én nem szeretném telespoilerezni az egészet, azért nem írogatok semmi nagy dolgokat, de a mai részhez egy picike spanyol nyelvû elõzetes:
http://www.youtube.com/watch?v=QqgQVEjbExw
röviden a lényege: Ivannal közli Lucia, hogy nem akar a barátnõje lenni, majd bejelenti Maripaznak a szakítást, és hogy most örül-e, hogy megtette. Valamint Carlota rájön ad egy maflást nagyobbik unokájának, mert rájön, mi szemét volt Luciával szemben.
sorozatkedvelõ 2012 febr. 07. - 07:43:36 Előzmény suxel
(455/2153)
Én szeretem a spoilereket,számomra nem zavaró,ha fõbb vonalakban ismerem a történetet.Így szívesen veszek minden elõzetest.
napraforgó 2012 febr. 07. - 07:13:19
(454/2153)
Carolinát itt eddig egy csupaszív fiatal nõnek mutatják, aki nyilván szereti Alexet, aki a születése óta a sógora és késõbb a néhai nõvére gondozásában volt. Az viszont igaz, hogy neki elvileg semmi köze a gyerekhez, akár örülhetne is, hogy a gyerek visszakerül a szüleihez, vagy legalábbis az apjához (bár nekem vannak kétségeim, hogy ki mennyire törte magát eddig a gyerekért)

Azon viszont elgondolkodtam, hogy vajon mikor találkozott Gerardó a második feleségével? Ott volt neki Alicia halála, az abortusz, amirõl nem tudott. Aztán Maripaz terhessége, ezzel párhuzamosan a válás Lukreciától. Valahogy nem tudom elhinni, hogy rögvest belevetette magát a párkeresésbe, fõleg azután, hogy ellopta a csecsemõt is. Mikor ért rá pl. udvarolni?
Nem beszélve arról, hogy fel kellett építenie a vállalkozását is, hiszen a Curiel birtokról kidobták, mérnökként meg gyakorlatilag sohasem mûködött.
Ötvenévesen pályakezdõ mérnökként egy idegen városban, egy csecsemõvel.... Hát... nem a legjobb parti egy nõnek.