10/10
suxel 2012 márc. 27. - 22:07:09 10/10
(1253/2153)
Tömbösített ajánlók a hétfõ, 61. részig: jó szórakozást a heti részekhez! :)

Szerda: 58. rész

1, http://www.dailymotion.com/video/xj1ngf_adelanto-capitulo-58_shortfilms

Lucia szerint Alex élete fel van fordulva már az apaság miatt is. A dolgok Mp. szerint azért történtek, hogy hozzá férkõzhessen a gyerekhez. Maripaz elmondja, hogy a gyereknek szerinte arra van szüksége, hogy kemény kezek vegyék körül. Lucia szerint azonban pont az ellenkezõjére van szükség. Maripazt jelenleg csak idegesíti a kölyök, s nem változtat a véleményén annak ellenére sem, hogy a fia. Lucia feltesz a buta kérdését, amire már mind tudjuk a választ: miért kellett neked a gyerekfelügyelet? Mp. szerint Lucia elrabolta tõle Ivant. Én bizony senkit se raboltam el mondja válaszként. Maripaz megmondja Ivannak választania kell Lucia vagy Ivan. Ha Alex neki nem fontos, vegye feleségül Luciat legyenek gyerekeik. Viszont ha Ivant érdekli a gyerek egy kicsit is, akkor feleségül kell vennie Mp-t.

2, http://www.youtube.com/watch?v=SyBplgo9Qgc

Szokásos szöveg Maripaztól: ha Ivan Alexet akarja, akkor csak vele együtt kapja meg. Étterem után Lucia és Ivan találkoznak, ahol Lucia megkéri, hogy válasszon õ vagy Alex. Szerintem a kikényszerített döntést mindenki ismeri.

Csütörtök: 59. rész

1, http://www.youtube.com/watch?v=4lPFFFPe808

Ivan közli Maripazzal, hogy kizárólag a közös gyerek miatt veszi el. Maripaz pedig boldogan újságolja a hírt az anyjának, hogy Ivan elveszi. Lucrecia mint látjuk örül de kíváncsi hogyan érte el. (Hát megtalálta a leggyengébb láncszemet Luciat - egyéni vélemény)

2, http://www.dailymotion.com/video/xj2dxc_adelanto-capitulo-59_shortfilms

Carlota szerint Lucia megszegte a neki tett ígéretét (gondolom, hogy beáldozta magát). Nem Maripaz kedvéra akart ezzel tenni, hanem így akart segíteni Alexen és a többieken. Lucia nem akar errõl többet beszélni, s ne is kérdezze a nagyanyja többet errõl a dologról. És most nem vigadunk, hanem inkább sírunk Rio Roma zenéjére Salida4-es vágóképekre. :) Na most hadd ne sajnáljam.

Péntek 60. rész (na lesz itt még más is. :P :P)

http://www.youtube.com/watch?v=_e3sJ1HQ8oA

Carlota ráébred, hogy mit követtek el ellene. Eltûnt a nyaklánc. Na de ki vihette el a gyöngysort? Csak Maripaz lehetett, hogy kifizesse az ügyvédet, pedig azt a gyöngysort még Teodorotól kapta.

Hétfõ: 61.rész

http://www.dailymotion.com/video/xj4xco_adelanto-capitulo-61_shortfilms

Szia szerelmem, csak én vagyok. Ivan biztos nem Maripazra számított.Az esküvõi elõkészületekrõl óhajt vele beszélni. Meghívottak listája,egy nagy ünnepség, de hohó! Az ünnepséget el lehet felejteni, mert csak a gyerek miatt fogja elvenni, semmi nagy dologra ne is számoljon. Csak egy hagyományos ceremónia lesz az otthonuknál. Akkor templomi esküvõ, azt meg felejtse el, mert Maripaz elvált. Nem, nem soha nem házasodott meg Daviddal templomban. Nem érdekli csak egy hagyományos polgári ceremónia lesz, semmi több mielõtt elmennek az USA-ba. Ez úgy látszik új info MP.-nak, de semmi kifogása sincs ellene.
10/10
suxel 2012 márc. 27. - 17:52:06 10/10
(1252/2153)
Igen, adott egy szép nagy sallert a nagyinak. Maripaz fogta és levénbanyázta a nagyit, aki adott neki egy pofont, õ pedig szépen visszaadta maminak. Mami próbálta higgadtan vele közölni, hogy már most elmegy a házból mert nem kívánja többet ott látni. Delia Casanova, mint színésznõ, szerintem nagyon szépen hozta ezt a jelenetet, nagyon tetszett a reakciója. Azért fájt neki, hogy az unokája felpofozta, mert könnyel szökött tele a szeme, mikor elfordult, kidobta, mert nem hagyhatta, hogy ezt megtegyék vele, bezzeg Maripaz Anthony elõtt letagadta. :)
A végén is tetszett JJ-nák az a kikényszerített mosoly Anthonynak. Vajon miért verhette meg az Isten, két ilyen fiúval, mint David és Saul. Bezzeg magának van egy aki, nem is a vér szerinti fia. Tony: akit maga visszautasított... Csak kínjában mosolygott/grimaszolt erre. :)
sorozatkedvelõ 2012 márc. 27. - 16:32:34
(1251/2153)
Épp elkapcsoltam és nem láttam,hogy mi történt Carlotta és Maripaz között.
Maripaz kapott egy pofont a nagyitól és visszaadta?
10/10
suxel 2012 márc. 27. - 13:38:09 10/10
(1250/2153)
És mindjárt Csett!
10/10
suxel 2012 márc. 27. - 11:06:05 10/10
(1249/2153)
Úgy általában van indulatosság a fõhõsökben, fõleg, akik az igazságot keresik, s bosszút akarnak állni. Ivanban túlteng az ilyesmi, de legalább már Luciat nem szapulja. Lucia mostantól kezdve fog csak beindulni a sirámjaival pár részen keresztül asszem. Camilo leveleinek majd lesz jelentõsége a finisben. A körzetszámmal egyetértek, mert egy külföldi ország esetében is utána tudok nézni neten, telefonkönyvben, postán.
napraforgó 2012 márc. 27. - 07:12:12
(1248/2153)
Úgy tûnik, hogy a latin-amerikai szappanoperák jó részére jellemzõ, hogy mind a jó fiúk (Ivan), mind a rossz fiúk (Saul, JJ) idõnként ordibálnak. A jó kislányok (Lucia, Carolina) meg szenvednek és sírdogálnak ezerrel. Sajnos engem irritál ez a nyávogás, no meg az ordibáló férfiakat sem tudom kedvelni.
Camiloval szemben is nagyon ambivalens érzéseim vannak, õ anyuka jó kisfia, a család támasza, stb. Ugyanakkor nem egészen világos, hogy anno miért is nem válaszolt Ivan leveleire? jó persze, tudom, hogy így volt megírva, hogy Ivan ne tudjon semmit az otthon történtekrõl. De azért ez nagyon erõltetett, mert ha akarta volna, mással is fölvehette volna a kapcsolatot.... meg az is nevetséges, hogy megváltozott a körzetszám, azért nem tudott telefonálni... hahaha.
10/10
suxel 2012 márc. 27. - 00:47:33 10/10
(1247/2153)
Na majd én holnap leszek kíváncsi egy véleményedre egy Maripazos jelenettel kapcsolatban, vagyis ma. Komolyan mondom én be vagyok zsongva, nem nagy cucc, de nekem "tetszett". :) (Befejezem most már ezt tényleg... :P :P)
Gabriel Sotoról annyit, hogy ne írd le elõre. Én nagyon bírom õt is, eddig még nem dühöngött sokat, de fog õ is eleget, majd meglátod, kárpótolja azt, ami kimaradt. :) (Na Napraforgó, nem csak Ivan fog dühöngeni, jó mondjuk Soto lehet nem fog ordítani, de tajtékzani fog egy párszor) Lassan elõtérbe kerül a Camilo-Lucia szál, ami eddig csak Camilo lelkében volt jelen.
Magyar hangok esete: vegyes felvágott. DZ esetében nekem mindkettõ megfelel (Rókus és Rodrigo), de csak nekem tûnik úgy, hogy Crespo Rodrigonak orrhangja van egy csöppet?? SE-nál én jobban bírtam a Roatis Andit, de ezt is megszoktam. GS-nak meg legalább 6 fajta hangot hallottam már, voltak jobbak és rosszabbak, Lux Ádi szerintem bingó neki, de Antolint nagyon sajnálom, õt nem bírom megszokni még 56 rész után sem.
10/10
iriszke1 2012 márc. 27. - 00:28:37 10/10
(1246/2153)
Sziasztok!
Ma nagy volt az a jelenet amikor szegény gyerek azt kérdezi: Engem miért nem kérdezett meg a bíró! Ha hiszitek, ha nem megkönnyeztem én is, mint Lúcia. Szó volt arról, hogy nem Camillo kapta az Ivan szerepét, szerintem nem véletlenül. Õ nem tudott volna olyan élethûen szenvedni és mérgelõdni, sokszor dühöngeni mint Ivan.
Suxel... te nézed a Sarokba szorítva, ott is milyen dühöngõ õrült volt sokszor, a Kettõs játszmáról meg nem is beszélve. Ott aztán megmutatta rendesen milyen is egy igazi negatív szereplõ. A magyar hangokat annyira jól választják ki, nekem még sokuknak a magyar hangja jobban tetszik mint az eredeti.
10/10
suxel 2012 márc. 26. - 23:31:32 10/10
(1245/2153)
Ha nem csal az emlékezetem a héten kiderül, hogy vak maradt vagy nem maradt vak!
10/10
Milibindi 2012 márc. 26. - 23:11:11 10/10 Előzmény Neli
(1244/2153)
Hát igen eléggé gy tûnik . Maripaz nem normáis Alex azonnal gyere ki vízbõl Ivan nem áthatja a gyereket
10/10
Milibindi 2012 márc. 26. - 23:08:44 10/10 Előzmény napraforgó
(1243/2153)
Sajnos ez esetben igen vak marad ( valóságban mindenképp)
10/10
Milibindi 2012 márc. 26. - 23:07:41 10/10
(1242/2153)
Na Carolina megbánta már, hogy Maripaz mellé állt, mint kutya aki 7-t kölkezett.
10/10
suxel 2012 márc. 26. - 21:25:43 10/10
(1241/2153)
Rövid ajánló a holnapi részhez: http://www.dailymotion.com/video/xj0vvz_adelanto-capitulo-57_shortfilms

Maripaz érkezik a McGuire rezidenciára. Hozta magával a bõröndjeit is. Na de vajon miért hozta a bõröndjeit?
Tony lelkére szeretne beszélni. Szeretné visszaszerezni Ivant, ami Luciaval van köztük az nem szerelem, az csak valami hálás szeretet vagy én pontosabban nem tudom megfogalmazni (agradecimiento carino). Kéri Tony segítségét, hogy segítsen neki Ivannal, megígéri, hogy gondos és szeretõ anya lesz. Anthony egyetért a célokkal, amit kitûzött, mármint, hogy jó anyja legyen Alexnek, viszont õ nem kényszeríthet senkit se semmire, Ivan a fia, de nem hozhat helyette döntéseket. Maripaznak azonban családalapítás szerepel a tervei között.
10/10
suxel 2012 márc. 26. - 17:41:37 10/10
(1240/2153)
Hát már tudnád, ha adnának hozzá elõzeteseket, mert az eredeti végén valamivel több, mint a fele részhez kb a 60%-hoz, van ilyen a következõ rész tartalmából (de nálunk kiszedik, mert kell a hely a reklámnak), mikor ezt megláttam...szám tátva maradt. Nem egy olyan óriási dolog, sõt, de mindenesetre Maripaz nagyon nyeregben érezheti magát, de holnap kiderül. :) Majd lesz este megint egy kis elõzetes, de abban ez nincs benne. Azt hiszem egy ezt követõ jelenetbe nyerünk röpke bepillantást majd. :)
napraforgó 2012 márc. 26. - 17:33:04
(1239/2153)
Nagyon felcsigáztál...Várom, mi lesz.
10/10
suxel 2012 márc. 26. - 17:29:21 10/10
(1238/2153)
Ez olyan mondjuk mint a vese, vagy a máj, vagy akármelyik másik szerv, amit transzplantálnak, ha kilökõdik, akkor annak annyi. Na ha a szaruhártya nem tapad meg, alias kilöködik, ott vagyunk, ahol az elején. A holnapi részt már annyira várom igaz még a mait sem láttam, Maripaz a "tettek" mezejére lép, s olyat tesz, amit Lucrecia nem merne megtenni szerintem. Ezt már jeleztem vagy 10 résszel korábban is. Nem kell olyan nagy dologra számolni, de nem is tudom hányszor néztem meg ezt a jelenetet. A holnapi rész nagyon várós, isten igazából azért is, mert ott nem értem a szövegeket teljesen, amit mondanak.
10/10
suxel 2012 márc. 26. - 17:26:14 10/10
(1237/2153)
Tudod, a gyerekek olyanok, mint a kiskutyák.... baj van, rosszat látnak, érzékelnek, megpaskoljuk a fejét, semmi baj picinyem... kb ez a gondolkodása
10/10
suxel 2012 márc. 26. - 17:24:37 10/10
(1236/2153)
Fiatalkorában Ivan kielégítette a szó szoros értelmében, most miért ne érné be vele megint, az már más kérdés, hogy pont Ivannak nem kell ez a nõszemély. De lehet már az is boldoggá teszi, hogy Lucia boldogtalan. Meglátjuk mire megy azzal, hogy egy boldogtalan kapcsolatba veti magát, vajon a pénz és a hatalom mindenen túlmenõen boldogít???
Neli 2012 márc. 26. - 17:24:10
(1235/2153)
MP-t egyáltalán nem érdekli a fia... Ivan is csak a verseny kedvéért sztem, meg nosztalgia, emrt azóta se tapasztalt olyan élvezeteket, mint vele... :D :P ugye a szerencsétlen férjével nem boldogult, Saul meg hát so-so, de nem volt Ivan-szint tuti... :D :P Antolint igaz nem próbálta, de sztem õ se közelítené meg :D :P
arról esetleg majd C-t kéne meginterjúvolnia késõbb :D :P
napraforgó 2012 márc. 26. - 17:24:07
(1234/2153)
De ha a szaruhártya nem tapad meg, akkor erre a szemére sem fog látni, igaz? A másik meg nem is volt mûthetõ. Vagyis a lány nyilván vak marad.