violet82 2012 márc. 07. - 00:17:05
(1033/2153)
"Dehogy mindenkinek munkát adnak Ivanék, asszem a McGuire vállalatnál szeretnék dolgozni, tuti jó fizetésem lenne."

:D:D Carmen helyére nem kell senki? én mennék :)) Amúgy senkit sem vesznek fel a helyére?
Annyira szép kutya a Bruno! Remélem, kitart a sorozat végéig...
10/10
suxel 2012 márc. 06. - 23:37:25 10/10
(1032/2153)
42. rész
Lucianal sincs egy mobiltelefon. Amúgy Anthonynak mi sz@r lehetett már, hiszen elveszített egy fiút.
Lucrecianak fekete humora van: a halál pillanatában megházasodhat. Ezek az ironikus beszólások egymás felé fatálisak.

ATE: ha jól emlékszem, mi anno "zülött"rõl beszéltünk hitvány helyett, de végülis a hitvány a közelében jár.


Az az arc Anthonynál, mikor meglátja az alvó galambocskákat. HIhi. Valami ilyen fejet vágtam volna tuti én is. És Carlota beszólása is nagy a képhez.
Egyszer Ivan áll Anthony betegágyánál, most meg fordítva. :) Fordult a kocka.
De sz@r volt, amikor Saul Brunot utánozta! Nem is tudtam sírjak vagy nevessek. :P :P
Mint ahogy a nagy könyvben meg van írva: Carmen megágyaz annak is, hogy Ivan és Lucia kapcsolata a közeljövõben kútba essen. Köszönjük Carmen ezt is neked, meg a nagy pofádat is.
Carolina most már egy csökönyös szamár: pillanatról pillanatra változik ez a nõ a szememben. Ilyen fenn és lenn. Amúgy már megint csak azt nem tudom, honnan veszik, hogy Ivan elorozza tõlük a kölyköt, mikor Ivan is mondta, hogy ki akarja venni a részét a nevelésbõl, de nem akarja elszakítani tõlük.
Szerelmet akár pénzért! hAJJJ, Lucrecia, ez olyan utolsó dolog! :P
Haha, David máris belekontárkodik a dolgokba. JJ. meg nagyon boszzús. De szeretem ilyennek látni. Na de a sikkasztások, meg az egy misi is!
Amúgy a kórházba miért nem akarják Alexet beengedni??? :O :O
Egy nemtudom a barátságra még mindig jobb, mint egy határozott nem. Ivannak így kellene néznie a dolgokat, de végre beértem a lemaradásomat. Hurrá!
10/10
suxel 2012 márc. 06. - 22:54:14 10/10
(1031/2153)
A 40. résznek a zárását, meg a 41. kezdését nem szerettem, annyira nem jó, de nevettem rajta egyet, hogy megijedt Carolina Camilotól! Ez gonosz volt azért!
Carolinat meg mindenki õrültnek nevezi többször is: Ivan, Camilo, sõt még valamelyik Curiel asszony is. Azért ezt nem érdemli meg, mert nem õrült, még ha dilis módon is viselkedett most. Össze volt zavarodva, más részrõl meg ezzel a lehetõ legtöbbet ártott a gyereknek, de sok jót is tett vele. Oh, mégse tudok haragudni rá! Teljesen össze vagyok zavarodva õt illetõen. :) :)
Saul a nagy macsó méghogy lefeküdt Luciaval, hahaha. Élvezte is volna. Kész vicc, ahogy egymásnak esnek Saullal. Még lehet össze is illenének.
Na én, hogy megsajnáltam Ivan a Hagyj békén-nél!
Jah, de itt volt a csak te tehetsz Ivantól Lucianak intézva. Akkor még sem álmodtam, csak a részekkel nem vagyok tisztában. :)
És a kutyumutyu, hogyan engedte, hogy Carmen elvigye magával? :D :D Na lesz még másfajta akciója is ennek a lánynak a késõbbiekben. :P
A kígyómarás elõtt játszunk még egy kicsi szurkapiszkát azzal a kígyóval, hogy belénk csípjen. Szeretem ezeket a telenovellás kígyós jeleneteket, akármennyire gáz 1-2. És a kutya nagyon imádnivaló.
10/10
suxel 2012 márc. 06. - 21:47:47 10/10
(1030/2153)
40. részben nem is csinált olyan nagy dilit, én megint nagyobbra emlékeztem, meg arra, hogy Luciat okolja azért, hogyha valami baja lesz a fiának. Úgy látszik ezt is csak álmodtam. :) :)
Amikor Juan Jaime beájul a hipoglikémiától szakadtam, spontán csak a hanyatt a széknek, de mégis elhittem neki. :D :D Rászabták ezeket az ájulásos jeleneteket, jajj már megint sokat beszélek (jelenetEK). :D :D
Carlota megint megmondta a frankót, az öreg hölggyel értek egyet!
A börtön annyira régies, olyan középkori szerû vagy én nem is tudom, habár lehet a négyszögletes és a nem hengeres rácsok teszik.
Na most még oké is, hogy Ivan meg Lucia magához venné Alexet. 10 év körüli gyerek, biztos szemet szúrna Maripaznak, és biztos rájönne, hogy Ivan nem a semmiért gondoskodik a gyerekrõl, s úgyis az útjukba állna. Elõbb-utóbb úgyis megtudja.
Carmen: beperelem õket jogtalan felmondásért. :D :D
Saul is feltette a kérdést: És halálos??? Kicsit sem várja, hogy netán elpatkoljon az apja.
Azt viszont elhiszem, hogy Ivannak a lerohanása ott Alexre egy picit rémisztõen hatott, miután Caro megtömte a fejét a dolgaival. :D :D

Azt hiszem Adry a Carlota-Lucrecia sírós-ölelkezõs puszis jelenetre gondoltál mikor írtad, hogy tetszett!
10/10
suxel 2012 márc. 06. - 20:24:07 10/10
(1029/2153)
Carolina milyen kimért lett Geri irányába! :P
Carmenke is ért a zsaroláshoz, ez a Galván família már csak ilyen. :P
Ivan rendes nagyon Daviddal, na õk jó testvérek, ha még annyira nem is nagyon hangoztatják. Dehogy mindenkinek munkát adnak Ivanék, asszem a McGuire vállalatnál szeretnék dolgozni, tuti jó fizetésem lenne. Eldolgoznék én a Los Angelesi részlegen is, biztosan akadna nekem is meló. :D :D
Bezzeg Lucia is vevõ lenne a játékra. :D :D És a döbbent fejek! :P :P
10/10
suxel 2012 márc. 06. - 20:09:39 10/10
(1028/2153)
Camilonak fel sem tûnik, miért változhatott meg Lucrecia. Eddig mindig parasztozta szegény fiút! Oh, bocsánat, na ezt se sokat ejtette ki a száján Lucrecia. Bezzeg Ivantól sosem kért, pedig tõle aztán lehetett volna. Erre itt a másik Maripaz: anya és lánya is ugyanazért a pasiért!
Na Ivannak csak az maradt, hogy messzirõl nézze a kölkét! :) Na most a kiskölkön az arckifejezés: vajon örül annak, hogy Ivan nem megy vagy sem! Még korán van feladnia ezt Ivannak.
Édes Luciám, ez lett az én Luciámból. Nekem jobban tetszik így.
Kakascsörte: hehe. Langyi alak: ez a szóhasználat. És a "barmok" összeverekedtek, de legalább kapott egy szájast Saul! Igazából Carmennek kellene egy igazi!
100-jára sem tudom elmondani, mennyire jók ezek a Carolina-Antolin jelenetek. Jó, befogtam! :D :D
És a végzetes buli is eljött. Saul megérdemelné, hogy ha mást nem legalább Antolin bicskával leszedje a bajuszát. Antolin, lesz már zsé nem sokára. :P :P De mégis miért kezdi el követni a lányt? Valahogy jókor van mindig jó helyen! És Mami kilapítva, de legalább Maripaz nem nyúlt hozzá. így idegen ujjlenyomat sincs, csak "megszaglászta", mint egy kutyát. Laisha azért jobban ordibált az eredetiben! Vagy inkább azért nem maradt ott, mert részeg volt. Õ lelépett az útra, Maripaz meg a telefonját nyomkodta, meg ivott. Végülis 100%-osan csak az útra koncentrált. Újabb családi titok jött így létre. Jah, hogy még a kocsi is David nevén van, kicsit meg van csavarva.
És már a reggeli újságban meg is jelent. Maripaz most már gyilkos is. Hatalmas kutyát ütött el, tényleg. :D :D Lucrecia bezzeg meg se rezzen, elég hidegvérû nõ.
Carlotat is sokkolta ez az egész dolog, na ezt nem fogja tenni Lucia, hogy megvédje a boldogságát.
10/10
suxel 2012 márc. 06. - 19:43:45 10/10
(1027/2153)
Ne gyere nekem a hülye közmondásaiddal. :P :P Lehet nem ártana egyet-kettõt megfogadni. Oh, Lucrecia a jómodorról prédikál. Szerintem tõle is messze áll.
Napi jótanács Carlota nénitõl: lassan jegyzetelni kellene õket. :P :P Ki lehetne adni egy egész könyvet!
Alex: Ivannak van apja??? Hehe Miért Lucianak nincsen - kérdem én? Sõt Ivannak kettõ is van. :P Igen, és az állatok is fontos szerephez jutnak, talán egy kutya hozza el a békét.
Azért a mankó még nem egy tolószék, nem kell annyira felnagyítani, de hogy elsomfordált már Camilo, de milyen hülyék elõtte. :D :D
Nagypapa is lehet apuka? Végülis õ is apuka, anyukának az apukája, s neked nagyapuka. Ezt verjétek bele a kicsi kobakjába.
Szerelmi bánattal viccelõdni Camilonál, szíven döfte ez a kérdés nagyon is.
És a diszkóban megakadt a lemez, mindig ugyanaz a zene. Még lehet itt az õsrégi bakelitet használják. :P :P
Maripaz felsõjére inkább azt kellene írni, hogy dans macabre. :P Oh, még dob egy csókot Camilonak, csak kár, hogy már a kutyának sem kell Maripaz!
napraforgó 2012 márc. 06. - 16:09:40
(1026/2153)
Igazad van a mellékszereplõkkel kapcsolatban. Bár a túl sematikus ismétlõdéseket nem szeretem. Lehet valaki bunkó, mit Saul, vagy beképzelt, ostoba tyúk (Carmen), vagy hisztis p*csa, de ha lehet, ne mindig ugyanazt a mûsort ismételgessék. Tessék újítani!
10/10
suxel 2012 márc. 06. - 15:42:36 10/10
(1025/2153)
Ivan menetrendszerû kirohanásai: pontosítok lesz mg, mint ahogy szerintem ma is volt, de Luciaval szemben többet nem intéz
A mellékszereplõket meg valahogy érdekessé kell tenni, szerintem jobb így Carmen mégha idegesítõ is, mintha csak ott lógna a levegõben.
Na ugye Carolina is hisztizik, de mondjuk neki is meg van az oka rá, nem csak úgy légbõl kapott dolog az egész. Van egy-két olyan sorozat, ahol aztán nagyon el vannak barmolva a mellékszereplõk. Teljesen belefulladnak az unalmasba. Az már egy más kérdés megint, hogy kinek mi az unalmas. :) :)
napraforgó 2012 márc. 06. - 15:25:46
(1024/2153)
Hát nem olyan nehéz kitalálni, hogy mi lesz. A szappanoperáknak nem olyan bonyolult a cselekménye. Meg aztán a port.hu is elég bõséges elõzetest adott.
Engem inkább a fölösleges üresjáratok, meg a szintén fölösleges ismétlõdések zavarnak.
Pl. Iván menetrendszerû,kirohanásai, szakításai, békülései, Carmen idétlen kavarásai, vagy Carolina hisztijei.
Ilyenkor szoktam mondogatni magamban, hogy jól van, ez is megvolt, haladjunk, haladjunk.
10/10
suxel 2012 márc. 06. - 15:21:38 10/10
(1023/2153)
Köszi szépen, nem emlékeztem már rá így fejbõl. Ez nagyon részletes és pontos volt. :) :)

Gordot nem tudja bevonni az ügybe, mert az lelépett Saulitonak az egy misijével messzi földre. :P :P
napraforgó 2012 márc. 06. - 14:57:56
(1022/2153)
Spoiler - ha valaki még nem látta:

Maripaz pohárral a kezében lép ki a mulatóból és kéri a kocsiját. Antolin odalép hozzá és felajánlja, hogy hazaviszi. De Maripaz elutasítja és úgy poharastól beszáll a kocsijába.
Antolin követi a saját kocsijával. Maripaz fél kézzel vezet, fél kézzel meg iszik, így nem látja az idõs nõt, aki elélép.
Elüti a nõt, majd megáll, kiugrik a kocsiból és leguggol mellé. Antolin ekkor ér oda, rögtön lefényképezi a jelenetet. Maripaz visszaszáll a kocsiba és elszáguld, otthagyva a nõt. Antolin újabb képet készít. Ekkor ér oda egy férfi és egy nõ, akik a közelben laknak. Antolin kérdezõsködik tõlük, hogy látták-e a balesetet, de azok nem láttak semmit, csak egy elhajtó autót. Antolin elküldi õket telefonálni, majd õ is elhajt.

Mvel õ az egyetlen tanú és a telefonjáról sem õ hívta a mentõket, nem azonosíthatják. Lehet bátran zsarolni. Vajon most is bevon valami Gordo-féle marhát az ügyletbe, vagy most személyesen jár el?
10/10
suxel 2012 márc. 06. - 14:24:35 10/10
(1021/2153)
Hogy eltaláltad Antolin, mit akar?? De megsúgom neki nemes célra kell most a pénz! :) Sejteni lehetett volna, hogy ez a léha életmód elõbb-utóbb valahogyan megtorlódik. Volt Maripazban pia, mert nem emléxem!

Elég nehéz lehet elviselni a dolgokat Ivannak, hogy a saját fia fél tõle, még ha nem is voltak eddig olyan nagy közelségben. Amúgy nagyon ki van éhezve Luciara, na már nem kell sokat várnia, és csillapíthatja farkas éhségét. :P :P :P :D :D

Emlékszem, anno mikor eredetiben néztem, és nem tudtam sose, hogy elõre mi lesz. Vagyis tudtam közvetlen elõtte pár órával már, mert volt spanyol nyelvû leírás, bõven részletesen, de azt hittem összejön már a dolog, erre berobban a szobába Maripaz. Szépen belerondított a játékukba. :P
napraforgó 2012 márc. 06. - 14:14:13
(1020/2153)
Antolin nagy franc. Készít néhány képet a telefonjával a balesetrõl. Aztán meg a telefonnal a kezében elküldi azt a párt, hogy hívjanak mentõt.... Megint zsarolni akarja Maripazt?

Ivan meg nem bir a f@rkával. Menni akar õ is nyaralni, nem érdekli, hogy ezzel esetleg kútba esik a többiek erõfeszítése, hogy megkedveltessék Alex-szel.

Hoppá! A Curielek csak úgy jönnek-mennek egymás szobájába, így lebukik a szerelmes párocska.
Elképzelem, ahogy Maripaz visítozni, meg rikácsolni kezd.
10/10
suxel 2012 márc. 06. - 14:10:37 10/10
(1019/2153)
Spoileres cucc!



Most írtam hülyeséget az elõbb: végül is tényleg Ivan kéri majd, hogy menjenek el, de ennek ahhoz semmi köze, hogy azért tenné, mert el akarja szakítani Gerardotól és Carolinától. Más okai vannak.
10/10
suxel 2012 márc. 06. - 14:05:18 10/10
(1018/2153)
Hát már nem emlékszem pontosan, de nem Ivan fogja erõltetni ezt a húzzunk el Amerikába dolgot, ha jól tudom. Neki semmi problémája nem lenne azzal, hogy maradjanak itt, de utána nézek mostmár! :) :)
cristina.olivia 2012 márc. 06. - 11:47:02
(1017/2153)
Nekem az a megoldás tetszene a legjobban, hogy Alex marad Gerardonál és Ivan bármikor láthatja és mondjuk 18 éves koráig nem mondják el, hogy Iván az apja.
napraforgó 2012 márc. 06. - 07:02:13 Előzmény cristina.olivia
(1016/2153)
Á, ez a holezmondom, holaztmondom dolog Ivannál eléggé agyament. Úgy gondolkodik a gyerekrõl, mintha az valami tárgy lenne. Elveszem tõlük, lemondok róla, nem harcolok érte - mi lenne, ha esetleg néha gondolkodna? És olyan kompromisszumot találna, amely a legtöbbjüknek jó - de fõleg a gyereknek!

Hálás lehetne Gerardonak, mert nem hagyta, hogy a gyerek eltûnjön, elvesszen valami árvaházban, ahogy Lukrecia és Maripaz akarta volna. Megérthetné, hogy akik 10 évig szeretettel nevelték ragaszkodnak hozzá. Fel kellene ajánlani valami olyan megoldást, hogy Alex bármikor láthassa a nagyapját, a nénikéjét. Ez az elviszem Amerikába megoldás nem az.
Neli 2012 márc. 06. - 00:35:37
(1015/2153)
:D :P
jó, hát ez csak oylan hatásfokozó-hatásvadász túlzás volt... ;) :D :P
de legalább csörtee :D :P
10/10
suxel 2012 márc. 06. - 00:26:12 10/10
(1014/2153)
Na azt a TeREsat holnap megint nem látom, azt csak hébe-hóba nézem, mert rákapni nem akarok, a nyáron úgyse fogom látni, úgyhogy akkor meg minek. :P :P De majd lehet visszatekerek megnézni. Itt azért bikaviadal nem lesz, de földön lesz mind a két emberke. :)