10/10
suxel 2012 márc. 08. - 19:03:15 10/10
(1073/2153)
A storytv4 nem igazán szokott foglalkozni az ünnepekkel a tapasztalataim szerint, s ezért is lepett meg, hogy most 15-én és 16-án nincsen adás ebbõl a sorozatból. Ettõl függetlenül a kérdésedre adott válaszom IGEN!
zisi 2012 márc. 08. - 18:52:24
(1072/2153)
Spoiler gyanú! Akkor szerdáig megtudja?! Jaj, de jó!
10/10
suxel 2012 márc. 08. - 18:05:29 10/10
(1071/2153)
Az az elmondás egy külön story lesz, az érdekes lesz, hogyan is valósul meg, de a jövõ héten. Fogalmazzunk úgy, hogy nem a legsimábban fog menni. Még most barátkozni kell Ivannal, "magához kell édesgetnie" a gyereket! :D :D
10/10
iriszke1 2012 márc. 08. - 17:37:45 10/10
(1070/2153)
Sziasztok!
Nagyon jó volt a mai rész, de mondd már mikor akarják elmondani Alexnek az igazságot. Már épp itt lenne az ideje.A taslik nagyon tetszettek nekem is amit Camilo kapott. Maripaz megérdemelte azt a pofont, én kettõt adtam volna.
10/10
suxel 2012 márc. 08. - 14:13:00 10/10
(1069/2153)
Hoppá, hoppá ki érkezett meg a vidámparkba. :D :D Hogy egész rész alatt kockázik ez a vacak Storytv! :S :S
Oh ez a megrendezett kis jelenet. :P :P Na eddig tartott a Carolina-hatás. :P :P Vége a nagy félelemnek. :) :) :) Mostmár abban a jurtában vagy miben, amit felállítottak, semmi és senki nem zavarja meg õket. :D :D Hehe, a sátorba nem vittek kamerát. :P :P :P És még tûzijáték is. Nintendos Super Mario feelingem van teljesen, mikor végigviszel egy pályát és jól teljesítetted bemégy a várba és akkor eldurrantanak vagy 4-5 tûzijáték akármit a levegõben a siker végett.
10/10
suxel 2012 márc. 08. - 13:56:08 10/10
(1068/2153)
Lesznek bajok még a permetszerrel, amondó vagyok.
Carlotan átlát Anthony
És Lucia kezdi el puhítani a kölyköt, végre... Ezért kellett neki gyerekpszichológusnak lenni. Nagyon belevésték ezt az elrablás dolgot a kiskölyök fejébe. Na a telefon... már alig vártam... és Ivannak még egy könnycsepp is kijött a szemébõl. Mondjuk én nem várnék másnapig én már ugrottam volna az elsõ eszközre, amivel ott teremhet.
Maripaz szemtelenebb, mint bármikor ezelõtt. Az sem érdekli, ha kap egy nagy lángost.
JJ: zsarnok, akarnok, csaló: mind rá illik. :D :D
Na Camilo kap a fejre, eleget most. úgy bírom, mikor Arcelia ütlegeli a kölykeit. :) :)
Benito milyen értelmesen értekezik Brunoval. :D :D Miért a kutya nem lenne sánta 3 lábbal?
Carolinanál van esély, hogy a fél szemére visszanyerje a látását, na azért már ez is több, mint a semmi. :)
10/10
suxel 2012 márc. 08. - 13:28:38 10/10
(1067/2153)
Na most nekem vacakol a tv. Egyfolytában bekockásodik a Storytv, de még ki lehet bírni. :S
Lucrecia csak úgy dobálja a lányát az ágyra, mintha valami kupac szemét lenne.
Carmen persze, mint mindig semmit sem ért, mi a probléma vele.
Juhé, Carlota mami akciót javasol Lucianak. :D :D 5 millió pesó, még mindig jobb, mintha dollárban kérnék, mint a múltkor. Ennyi a nagy háznak, Lucrecia nem lakik már benne sokáig - Carlo kiadta a parancsot. :D :D
10/10
suxel 2012 márc. 08. - 11:53:22 10/10
(1066/2153)
A mai részben végre valami megváltozik..... :) :)
10/10
suxel 2012 márc. 08. - 09:48:55 10/10
(1065/2153)
Köszönöm szépen majd meglássuk, végülis van van 2 dvd író a gépemen, most hogy angol vagy magyar én nem tom, mert nem használtam, de szerintem nem nagy ördöngõsség, de még eldöntöm mi legyen. Az avidemux is angol verzióban fut nálam, ha azt sikerült kibogoznom, akkor ezt sem lesz könnyebb, jah meg tavaly kellett használnom SPSS programot rendszeresen , full angol nyelven :D :D Én a te részeiddel dolgoznék, ha csinálnám, mert én tökéletesen meg vagyok elégedve velük és nekem megfelelne. A te vendéged vagyok :D :D
10/10
ateate 2012 márc. 08. - 08:06:30 10/10 Előzmény suxel
(1064/2153)
A Kettõs játszma 9 lemez lett, mert Brigi epizódjai konstansan 440 MB-ok. És a 90 rész 10 részenként fért fel.
Az én lfdd részeim 420-450-ek, abból is 10 rész fér fel egy dvd-re. Kivéve a 2. rész, ami nekem nem jött össze, és mástól szedtem le, az kb. 260 MB. Ezekkel 10 v. 11 lemez. Misinek azt hiszem, kisebbek az epizódjai.
A külsõ merevlemezem tönkremenetele után azt nem ajánlom. :-I
Én a Burn aware free-t használom írásra. Letölthetõ, egyszerû, az enyém spec. magyar, szóval még ez is könnyítés.
napraforgó 2012 márc. 08. - 06:18:32 Előzmény suxel
(1063/2153)
Köszönöm az ismertetést, tényleg jó, hogy elmesélted, nem tudom mi volt a UPC-vel. Talán az utolsó 10-12 perc volt látható.
Pedig én a nagyjelenetet néztem volna végig, amikor Ivant fölfedezik Lucia szobájában.

Hát Maripaz bezzeg nem várt ennyit a szex-szel, már 18 évesen, mikor hazatért az USÁ-ból, elég tapasztalt volt.
Aztán meg a cselédek pletykái szerint éjszakánként õ járkált át Ivan szobájába és nem Ivan osont át hozzá....
10/10
suxel 2012 márc. 08. - 00:36:03 10/10
(1062/2153)
Nincs mit nagyon szívesen, ha tudok. Kell azonban egy feltöltõemberke is hozzá! :) :)
Próbáltam a részleírást vagyis véleményezést kicsit hosszabbra nyújtani itt, mert láttam, hogy egyeseknek vacakolt itt a UPC. Letöltve néztem meg én is, mert suli volt még délután olyankor, este meg vendég toppant be úgyhogy valamikor fél 9kor estem neki.

ATE: Csak érdeklõdésképpen. Szerinted ha esetleg ki akarnám írni DVD-re a részeket, ahhoz mennyi DVD-re lenne szükségem kb. Na meg elõször meg kellene tanulnom DVD-t írni. Alapdolog még sem tudom, még sosem csináltam, de majd a net magtanít, sok programot megtanultam már általa használni. :) Még nem tudom kiírom-e, mert sorozatokat nem szoktam kiírni (legyen az telenovella vagy amerikai sori), mert 2szer általában nem nézek vissza ilyen hosszúságú dolgokat.
10/10
iriszke1 2012 márc. 08. - 00:22:51 10/10
(1061/2153)
Sziasztok!
napraforgó....Ne már, ha nekem sikerült elsõre suxel útmutatása alapján, neked is sikerülni fog hidd el csak próbáld meg nyugodtan.
Nagyon tetszett a mai rész. Köszi még egyszer a segítségeteket.
10/10
suxel 2012 márc. 07. - 21:57:12 10/10
(1060/2153)
javítva: lemerült, helyett leborult
10/10
suxel 2012 márc. 07. - 21:53:24 10/10
(1059/2153)
Még Maripaz hányja Ivan szemére a dolgot, hogy beszökött hozzá régen az ablakon, õ mi a manót csinált, mikor felkapta a fekete köntöst, s az éj leple alatt kivonult a cselédházba? Carlotanak is milyen õszinte a meglepett öröme. Baromira csípem az öreglányt. Maripaz is egybõl nagyít: már szeretkeztek mikor bejöttem, nagyon úgy néznek ki, inkább csak készültek. Carlota milyen szavakat ismer: orgia! :D :D Maripaz szerint csak bulik! :P Nem sokat láthattunk belõle, de szerintem megfelel az orgiának is. De mi vicc már, hogy pont Maripaz akar pálcát törni Ivan és Lucia felett. Még szabályokat kell betartani a Curiel rezidencián, mi ez valami kollégium? Oh vagy Ivan úrfi Lucia kérésére megy el, erre megint nem emlékeztem. És miért ne feküdhetne le Ivannal Lucia Lucrecia szerint? Ott a példa a másik lányát illetõen, õ se várt, cselekedett. És hirtelen elmúlt Maripaz fejfájása is. :) Maripaz szerint ugyanis Luciara nézve megalázó, hogy egy olyan emberhez megy férjhez, akinek a nõvérétõl van egy fia.
Ivant is várják otthon már. Mint a dedóban. :D :D
És Lucia is elõjön a 10 éves történettel, mikor volt az már, jóhogy nem 10 évvel késõbb is errõl fognak beszélni.
És Maripaz házi õrizetben, nincsen koslatás. :D :D Na Lucrecia is majdnem elszólta magát, de miért is ne lenne életben a kiskölyök, az hogy eltûnt az még nem jelenti azt, hogy meghalt.
Antolin és az õszinte érzelmei, azért lakozik valami ennek a fiúnak is a lelkében.
JJ. szerint Anthony a drogokkal való kereskedésbõl, maffia útján, vagy kaszinózás során szerezte a pénzt. Azért még nem mindenki olyan, mint õ. Nem magából kellene kiindulnia (mármin, hogy nem feltétlen tisztességesen szerezte meg a pénzét)
Valakinek megy a zsarolás (Antolin), valakinek nem, hát Saulnak nem igazán.
És eljött a pillanat, hogy nem ásóval kutatnak víz után, és már meg is jött. Mint a Dallasban az olajnak, itt a víznek örülnek ennyire. Camilo mondhat egy imát a Guadalupei Szent Szûznek, ha már így lemerült.
Ivan csak úgy dobálja a munkákat. :D :D Gyors helyzetjelentés Alicianak és egy fohász is hozzá. :D :D
Na csak Camilonak meséljen az estérõl. Camilo azt hiszi, hogy a pénz minden esetben segít, hát nem igazán. Fel lehet bérelni a legjobb ügyvédet is, de ez még nem siker.
Lázadás a Mondragon farmon JJ. ellen, de Esther továbbra is vak és senyvedni akar továbbra is. És Judithka dolgozni akar, csak meneküljön már ebbõl a házból. És már õ is ki van éhezve, neki pasi kell.
Ivan szerint a Curielek úgy védik egymást, mint az oroszlánok. Tyûha, még mindig pikkel a családra. :D :D
Ivan most magára marad a nagy rezidencián, gondolkozhat egy kicsit magában. Néha nem árt neki. Na még egy búcsupuszi. :D :D
Posta érkezett a Curieleknek. Vajon mi van benne? Maripazt már 2-jára zsarolják rövid idõn belül.
Hol van itt jéghegy? Alexnek szörnyû emlékei lehetnek a Titanicról. :) 12 éven aluliaknak nem is ajánlott. :D :D
És kitõl mástól kér segítséget, mint Antolintól, ejj ha tudná, hogy õ a zsaroló. :D :D
De mi vicces lehet ez az egész Antolinnak. :D :D Így rászedni az embereket, nagyon ért hozzá. :D :D
Huhh, Ivanból fiam lett JJ-nál, Saulnak ez milyen megalázó. :D :D És odaszúr azért Ivannak Alexxel, innen már csak egy karnyújtásnyi, hogy Maripaz is megtudja a dolgot. :D :D Ebben a sorozatban mindenki jós. :D :D
Még a végén Camilo kussoltatja be Mondragónt, mi van? :D :D És egy kis utazást is kapunk Camila Entre tus Alas zenéjével, én úgy szeretem ezeket a képsorokat. :) :) Csak nehogy a Bermuda 3szögnél kössenek ki! :D :D
És Camilonak most esik le, hogy megint Carmen lehet a tettes. Mit össze nem kavart megint ez a lány. Rendesen a legirritálóbb karakter az egészben. :)
Lucrecia vajon beveszi, hogy Lucia már nem szûz? Mert Maripaz kanyar nélkül benyelte.
Carlotat sosem hagyják nyugodni, és egy kis elmélkedés a környezetrongálásról, a Föld népességérõl.
Baj, az mindig van, és Carlota is ha kell, úgy hazudik, mint a vízfolyás. :D :D Nagyon nagy, ahogy Tony szívatja Benitot. :D :D De ha kell, mint az esetek 95%-ában kezdõzetlenül õszinte is Carlota. :D :D
napraforgó 2012 márc. 07. - 21:09:39
(1058/2153)
Nekem sincs Story5-öm, és sajna ez a letöltés is - dacára a korrekt magyarázatnak - túl bonyolult nekem. Azt hiszem, hogy ennyire azért nem érdekel...
10/10
iriszke1 2012 márc. 07. - 18:47:01 10/10
(1057/2153)
Köszi nagyon rendes vagy már töltöm, 52-nél jár.
10/10
ateate 2012 márc. 07. - 18:16:38 10/10
(1056/2153)
Most raktam ki a linket.
10/10
iriszke1 2012 márc. 07. - 18:06:58 10/10
(1055/2153)
Suxel....köszönöm szépen, most néztem még nincs fenn a mai rész. Már nagyon várom.
10/10
suxel 2012 márc. 07. - 17:27:10 10/10
(1054/2153)
Jah és leokézni.