violet82 2012 márc. 22. - 22:33:05
(1193/2153)
Hát persze, hogy meghallgathatná a bíró a gyereket is...amcsi filmekben már láttam ilyet, végülis már nem egy csecsemõrõl van szó. Ezek szerint itt nem lesz ilyen...
10/10
suxel 2012 márc. 22. - 22:18:50 10/10
(1192/2153)
Utólagos röpke megjegyzéseim a mai részhez. :) Mostanában semmit sem sikerül az idõpontban megnéznem, még szerencse, hogy vannak feltöltõ emberek.
Lassan kezd a Lomeli ház is hadszíntérré változni, ahol nem hiszem, hogy eddig jellemzõek voltak az efféle viták.
Maripaz ugye ellopta a gyöngysort, a múltkor ugye belinkeltem egy képet a fiatal Carlotaról, és "Teodororól", na ott mi volt Carlota nyakában?? A gyöngysor, na ebbõl még boom lesz ha kiderül, valószínûleg fontos családi ereklye a számára, és ugye megy a házfelmérés, költözködés, szerintem Maripaz sem gondolta komolyan, hogy ez sokáig titokban fog maradni.
Ivan és Lucia vidéki faházas vagy én nem is tudom milyen, egy a lényeg szeretkezõs jelenete: ez a rész ragadt meg tõlük a fejemben, hogy itt van az, amikor a fátyolban vannak és már elvileg meztelenek, ott kikandikál rendesen DZ-n a boxeralsó egy pillanat erejéig. Hoppá nem is voltak meztelenek, ez csak egy forgatás. :D :D :D

Ajánlók: elõször a hosszabb majd a rövidebb. Az utolsót csak az nézze meg, aki nagyon kíváncsi, mert az már a bírói döntés van

http://www.dailymotion.com/video/xiy29v_adelanto-capitulo-55_shortfilms

A szembesítõshow. Mp. jól színészkedik, egészen meggyõzõ, na meg hát a bíró sem teljesen elfogulatlan. Ivan is rászolgál egy lapáttal, hogy ideges, de ilyen szemenszedett hazugságok mellett hogy lehetne nyugodt valaki, én biztos nem lennék. Mp. meg hát, minek legyen ideges, õ felé billen a mérleg. Jön, hogy elhitette vele Ivan, hogy elveszi feleségül, most meg a húgával jár, és õ az áldozat. Áldozati báránynak lehet, csak éppen fekete á. bárány - ez a szem. megjegyzésem. Be akarják sározni a nevét, rossz színben feltüntetni.Ivan szerint õ sohase ígért neki semmit sem. Ivan azt is elmondja, hogy elõször azt ondta neki, hogy a fia meghalt a születés után. Neki soha nem mondta, hogy mi volt Gerardoval, hogy került hozzá a gyerek. MP. bármit megtenne, hogy megóvja Alexet. Ivan pedig visszatért és hogy gazdag a pénzét akarja felhasználni, hogy visszaszerezze a fiát. A bíró pedig most már "kussolásra" szólítja fel Ivant. Szép esélyek nem mondom, igazi cirkusz.
(De amúgy ilyenkor miért nem hallgatják meg a gyereket? Vagy ez is a bírónak a hatáskörébe tartozik, hogy lehet ilyet vagy nem? Vagy nem akarják bevonni Alexet a trauma miatt, de mindenhogy az lesz.)





A rövidebb: http://www.youtube.com/watch?v=sKN5HGnroX8
Maripaz igényei kielégíthetetlenek a két ügyvéddel való tanácskozás közben ezt ki is nyilvánítja. Óriási hálószobát szeretne kiegészítõkkel. Ezt már Rubiales ügyvéd is sokallja. Ivan már így is fizet neki a gyerek után.
10/10
suxel 2012 márc. 22. - 20:23:29 10/10 Előzmény napraforgó
(1191/2153)
Igen, ez afajta kellékházasság lesz, ez Maripazzal és Alexxel jár, mint egy mintacsalád, kész vicc. :D :D
De Ivan nem taktikázik, csak ordibál - a bíró elõtt is. --> és még fog is. :S :S na majd bedobok egy röpke ajánlót megint kicsivel késõbb, mert leltem hozzá. :) De legalább már Luciaval nem ordítozik, azok megszûntek. :) :)
10/10
suxel 2012 márc. 22. - 20:20:24 10/10
(1190/2153)
Persze ezt sejti õ is, hisz még abba is belemenne, hogy Maripaz odaköltözzön csak Alex maradjon velük, én csak annyit nem szeretek benne, hogy Ivant õ úgy festi le, mint az ördögöt.
Ráadásul vak, illetve ki tudja fog-e látni és mennyire. --> csak nem úgy gondolod, hogy nem fog látni? Na ez nem sokára kiderül, végülis csak fél szemére lett megmûtve.
10/10
suxel 2012 márc. 22. - 20:16:40 10/10
(1189/2153)
Napraforgó te tele vagy jó ötletekkel, össze kellene fogni Lomelivel. Csak sajnos ez egyikük fejében sem merült fel. Carolina biztos verné, amúgy meg a nyált a jelen helyzetet tekintve. :)
Szerintem tuti van ilyen jogi lehetõség, hogy egy közeli rokonhoz kerüljön. És még Anthony erre rá is tudná beszélni Ivant. :)
napraforgó 2012 márc. 22. - 17:45:11
(1188/2153)
Maripaz taktikázik, vele szemben is csak taktikusan lehetne nyerni. De Ivan nem taktikázik, csak ordibál - a bíró elõtt is.
Ha fiatal nõ lennék, kerülném az ilyen Ivan féle robbanó elegyeket. Ez a pasi elõbb ordibál és csak késõbb kezd el gondolkozni. A barátnõje meg egy ostoba tyúk, áldozat-tipus. Az a fajta, akit kirabolnak, megerõszakolnak, kirúgnak, sz@rnak a fejére, stb, ez meg csak nyávogni tud, hogy miért ilyen sz@r az élet.
napraforgó 2012 márc. 22. - 17:12:17
(1187/2153)
Ha mégis sor kerül Ivan és Maripaz esküvõjére (és tudjuk, hogy sajnos sor kerül rá), Ivan helyében megtennék minden óvintézkedést - házassági vagyonjogi szerzõdést iratnék alá vele. Pénzt nem adnék neki, hitelkártyát sem, vagy csak minimális összegggel. Autó minek neki, házat az isten háta mögött vennék, hogy ne tudjon hová járkálni. Szóval gondoskodnék róla, hogy ne érezze magát jól a házasságban. Sõt örüljön, ha ki tud lépni belõle. Nem tudom, meddig fog tartani az a szerencsétlen házasság, de Ivan helyében én nagyon megkeseríteném az életét.
napraforgó 2012 márc. 22. - 17:04:34
(1186/2153)
Carolina érzi, hogy vesztes helyzetben van. Nincs vérségi kapcsolata Alexszel. Ráadásul vak, illetve ki tudja fog-e látni és mennyire. Eddig is a sógora tartotta el, önálló keresete, jövedelme nincs. Csak a sógora, vagy esetleg Maripaz mellett tarthatna meg valamennyit a poziciójából. Azt nyilván sejti, hogy Maripaz nem akar túlságosan anyáskodni, tehát a gyerek gondja továbbra is az övé lenne.

Persze nem tudjuk, hogy Maripaznak még milyen aljasságok vannak a tarsolyában....
napraforgó 2012 márc. 22. - 17:00:26
(1185/2153)
Mivel tudjuk, hogy Maripaz valójában tényleg nem akarja a fiát - erre Ivan is jól ráérzett, ezt kellene kihasználni.
Én Ivan helyében összefognék Gerardo Lomelivel.
Mindig is csodálkoztam, hogy Lomeli miért nem kérvényezi Alex felügyeleti jogát.
Azt gondolom Mexikóban is kérheti egy közeli rokon, ha a szülõk pl. nem alkalmasak (lásd Maripaz), vagy esetleg nem is akarják.
Ivan helyében lemondanék a felügyeleti jog kérelmezésérõl - ezzel jó alaposan megkeverném Maripazt, mert akkor miért is küzdene, ha Ivan nincs a pakliban?
Gerardo pedig, mint nagyapa kérné a felügyeleti jogot - Maripaz úgy nyilatkozott, õ maga bízta rá a fiát - eddig is õ nevelte, a gyerek apjaként ismeri. Minden esélye meglenne. Ivan meg maguk között megegyezhetne vele, hogy közösen nevelnék a gyereket. Idõvel teljesen át is vehetné az apa szerepet, ha hivatalosan Gerardonak ítélnék a gyereket, átengedhetné neki a jogot is.

És ha Maripaz nyerne, mit nyerne? Ivant nem, a pénzét nem, a gyereket meg otthagyná az apjánál, mert nem tudna vele mit kezdeni.
10/10
suxel 2012 márc. 22. - 14:06:06 10/10
(1184/2153)
Még nem fogta fel sajnos, hogy a rossz oldalon áll, de majd ráébred, hogy õ a rossz oldalon korteskedik.
sorozatkedvelõ 2012 márc. 22. - 13:56:10
(1183/2153)
Carolina egyre utálatosabban viselkedik.Hisz Maripaznak,és már-már betegesen ragaszkodik Alexhez.
10/10
suxel 2012 márc. 22. - 09:53:37 10/10
(1182/2153)
Ugyanezt érzem, szerintem is béna a csaj, én se hagytam volna magam. Eddig úgy el is voltam vele, de az ilyen meghunyászkodó lépésétõl, tudom anno majdnem falat fogtam, nem szorult bele egy kicsivel több erõ. Már csak rá kellene nézni a testvérére, arra a gonoszra, hogy mindenképpen foggal-körömmel azon van, hogy nyerõ pozícióba kerüljön, õ is megerõltethetné magát, nemcsak a sirám, hogy õ már belefáradt, nem bírja, legyen úgy, ahogy inkább szenvedek egy életen keresztül. Az ilyen felfogástól a falnak szaladok, de utána majd ne sírjon, ha Ivan feleségül veszi a testvérét.
napraforgó 2012 márc. 22. - 09:12:31
(1181/2153)
Lucia egy lúzer. Én a helyében már jól megtéptem volna Maripazt, és rábeszéltem volna, hogy szálljon le a fiúmról.
Ez a nyavajgás a tudom, mit kell tennem, meg lemondok Ivanról, meg rábeszélem, hogy vegye el MP-t annyira béna.
10/10
suxel 2012 márc. 22. - 01:00:27 10/10
(1180/2153)
De most ez a Martin Rubiales nem sejti, hogy nem mond igazat, akit képvisel, azaz Maripaz és még képes õ is valótlanságokat állítani, nem mondom szép kis ügyvéd vagy mittom én ki õ.
Gerardo nem hazudtolta meg magát, erre számoltam eredetileg is, akármilyen lelki gyötrelme is van közben.
Szemtelenül pimasz ismét ez a lány, hogy megnyalta már az ujját ott Ivanék elõtt. És még egy gyors arcsimit is elnyomott volna, de ácsi ácsi, és most a kis jelenet. :) Ezt a pofont már régesrég kiérdemelte Luciatól, csak legalább jól tépte volna meg.
Hatalmas volt, ahogy Martin Márta Carlotaként kifújja a levegõt, mint egy alvó oroszlán, aki épp levegõt vesz. :D :D
Képes lenne átvállalni még Lucrecia helyett is a tettét, végülis ilyen egy anya.
Lucia meg már elkezdte: tudom mit kell tennem, tudom mit kell tennem... jajj!!! :S :S :S
10/10
suxel 2012 márc. 22. - 00:19:20 10/10
(1179/2153)
1 perces részlet a csütörtöki epizódból. :)

http://www.dailymotion.com/video/xix9yy_adelanto-capitulo-54_shortfilms

Ivan Don Pofirio elõtt a bíróságon. A bíró kérdezi a múltban történtekrõl, Ivan elmondja a már általunk ismert történetet, anyuka hirtelen meghalt, Mp-ék eltûntek, elmentek az államokba tanulmányok végett, vakáció és a többi. Õ még akkor szegény volt, s Amerikába ment megvalósítani az álmát. A bíró szerint szomorú a történet, de ugyanakkor a MP-é is nagyon szomorú. Na jó Ivannak ebbõl elege lesz még hamar: mivel szerinte Mp. egy kapzsi, ambíciózus, csak a pénz érdekli, a gyerek még véletlenül sem. Csak hozzá akar menni, hogy élvezze mindazt ami az övé.Mindenképpen meg akarja akadályozni a házasságát a Luciaval. Ez minden, amit akar, de õ a fiút soha nem adja oda neki. Na hát szép elgondolás, meg igaz is, amit mond, de nem Ivan a bíró - csak ezt felejti el. És ez már kissé indulatos magatartás ismét.
10/10
Cudus 2012 márc. 21. - 20:40:59 10/10
(1178/2153)
Igen ez ment!!! Köszönöm :)
10/10
ateate 2012 márc. 21. - 20:27:22 10/10
(1177/2153)
Az a vége, h. Carlota azt mondja: Kérlek, Uram, ne hagyd, h. ez történjen.
Ez az 53. rész, ez ment a story4-en du.
Hogy mi ment most a story5-ön, azt nem tudom. Csak gondolom, h. ez.
10/10
Cudus 2012 márc. 21. - 20:19:21 10/10
(1176/2153)
Hahóóóóó vaki tudja,hogy ez a mai rész e vagy nem és akkor most,hogy adják??Most ismétlik vagy most adják a mai részt?????????
10/10
Cudus 2012 márc. 21. - 20:02:56 10/10
(1175/2153)
Ez a rész ment délután is a story4-en mint ami most megy az 5-ön??
10/10
suxel 2012 márc. 21. - 19:51:42 10/10
(1174/2153)
Ehhez végképp nem sok rálátásom van az ilyen dolgokat illetõen, csak tudom, hogy vannak olyan országok, ahol az ügyészt illeti meg a bíróválasztásnak a joga bizonyos területeken (gondolom a gyermekelhelyezés idetartozhat). Lehet Mexikó is ilyen lenne? De felperes, alperes, nekem ezek teljesen kutyult dolgok, ezekhez nem értek. Amúgy itt Rubiales számít az ügyésznek, vagy mi a manó. Jogi személyekben nagyon nem vagyok otthon, igazság szerint nem is érdekelnek. :P
Jah, most volt az a rész, amikor Carmen szemközt önti Arcelia egy tál vízzel, mert inkább lenne útszéli nõcske, mint cseléd. Hihi, emlékszem az tetszett, egy párszor visszatekertem ezt eredetiben. :) Tetszett. :)