napraforgó 2012 ápr. 13. - 15:24:40
(1493/2153)
Camilo meg megint mutogatja a szépen kidolgozott felsõtestét, félmeztelenül vonul a földeken Lukreciával. Nos az anyós most legalább nem hányja-veti magát, mint eleinte. Legalább õbenne van annyi illem, hogy nem kezd ki a vejével.
Maripazt bezzeg nem érdeklik ezek az apróságok... De hogy rájött Ivan és Anthony papa arra, hogy a magánnyomozó átveri õket...
Hoppá, Benito jókor volt jó helyen, meghallotta a "szerelmem"-et... Gondolom, hamarosan sok disznóságra fény derül!
napraforgó 2012 ápr. 13. - 15:17:18
(1492/2153)
Luciának nem fûlik a foga a szexhez... Eddig ráfogta arra, hogy nemrég szült, de most már nincs mentség. Camilo eddig is elég türelmes volt.

Mindenki milyen ideges lesz, hogy Ivan jön.... Lucia és Camilo is. A nagyi meg osztja a tanácsokat...
napraforgó 2012 ápr. 13. - 15:14:24
(1491/2153)
Nos, csak most értem ide. A Bob, Bobby, sõt a Robin is a Robert angolszász becézési formái. A Roberto-t a latin nyelvek Beto-nak becézik. Mi magyarok Robikának.

Ha annyit nézed a sorozatokat eredeti nyelven, erre már akár rá is jöhettél volna...
10/10
suxel 2012 ápr. 13. - 15:11:49 10/10
(1490/2153)
Volt már a nászéjszakán, meg volt ma is az ágyban. Azokat a fejeket nem tudom, hol tanulta Lucia szeretkezés közben, de lesz még jobb is, még nem jött el a vicc ideje. De szerintem jöv héten már tuti. :)
zisi 2012 ápr. 13. - 14:23:18
(1489/2153)
Sebzett szívekben játszott, Antonia Reyes Castellanos karaktert!
violet82 2012 ápr. 13. - 14:12:14
(1488/2153)
Maripaz barátnõje, Juliette nagyon ismerõs nekem, mintha szerepelt volna már más sorozatban is, de nem ugrik be. Valaki esetleg nem tudja? :D
Neli 2012 ápr. 13. - 14:11:57
(1487/2153)
;) :P nincs mit :)
én is :P nekem is fura volt elõször, sokáig fogalmam se volt :P
ma már megvolt akkor a szex LC-nél? ajjj, "szegény" Ivan... :D :P kellett neki a rossz tesó :D :P
10/10
suxel 2012 ápr. 13. - 14:06:01 10/10
(1486/2153)
Kotyogj bele nyugodtan amikor csak akarod, mondtam már!! Az jön ide, aki csak akar! :D :D Köszi szépen, nekem ez nem volt világos! Köszi mégegyszer! :) Miket meg nem tudok!! :)
10/10
suxel 2012 ápr. 13. - 14:03:47 10/10
(1485/2153)
Lucia igen ért a szenvedõ fejek vágásához szex közben!! És itt van a pórsáfrány föld!
JJ. de nagy nõcsábász, még azért megakad a szeme a Carolinan, mit se vesztett férfiasságából öregkorára.
És újabb tanú akadt arra, hogy Mp. házasságszédeleg. Benito. :D :D Uhh, magánnyomozó lesz belõle!
Csoda, hogy Ivan megleli abban a kupis szobában az útlevelet! :P Na mi van még mellette? Zsetonok.....legalább rájöttek, hogy a nyomozó hazudik....
Mp.-nek úgy látszik lehetetlen ellenállni, ahogy lehajította az ágyra azt a Bob-ot! Meg, ahogy ott pofozgatta. Nagyon heves a vérmérséklete.
Camilo bevallja az egész gyilkosságot az elején, ami volt Lucianak. És most még nagyobb árulónak tartja magát az esküvõ miatt Camilo.
Útlevél ezalatt bevágva a fiókba, eltüntetve. De undorító az a Maripaz ezzel a mitakarsszal, mivannal!!
Kerti jelenet, a lugasos, na mit találtam el??? :D :D Nagyjából jó!
Na ha minden igaz, akkor Anthony a következõ részben már Alamosban lesz!
Camilo már nagyon be van rezelve Ivan jövetelétõl, pedig mégcsak a papa jön!!!
Neli 2012 ápr. 13. - 14:01:48
(1484/2153)
bocsi, hogy belekotyogok, de igen, ez egy becézés... mint a Bobby, ugyanúgy mind2 a Robertbõl van, sp. Roberto- MP angol becézést használ :D :P (Dallas :D, ott is ezek szerint eredetileg Robert volt B. :D :P) :P
sokáig én se tudtam :P
10/10
suxel 2012 ápr. 13. - 13:24:19 10/10
(1483/2153)
Anthony hamar belenyugodott, hogy Camilo kilép a cégtõl. Semmi kérdezõsködés. Csak Ivannak szúr szemet??? :O :O Jól lecsapta a kagylót a "testvére"! Na Anthony még eltéríti Ivant az útjától, na de Maripaz is tud kagylózni. :P És bepofátlankodta magát hozzájuk. :P
Lucia csak Ivan nevére kapja fel a fejét! Kész kudarc az a házasság, már most halálra van ítélve a Camilo-Lucia kapcsolat.
Na Mp. útlevelét eldugják, Ivan meg megy hajókázni a fiával. Már túlságosan terhes Robertonak is Mp. Hogy tudja már a hangnemeit váltogatni. :P Bob????? Én Robertonak tudom a palit, úgy hívják, vagyis a részek hivatalos leírásában régen ez volt. A Bob netán a becézése lenne?
10/10
suxel 2012 ápr. 12. - 23:35:46 10/10
(1482/2153)
Nem láttam, de sejtettem, hogy a templomi esküvõre a válasz a 66. részben rejlik és tudtam, hogy Lucia vétózza meg, mert õ olyan szent!
Lucia: "Egyszerû esküvõt akarok a ranchon, csak polgári esküvõt!"
Carlota: "Miért csak polgárit? Nem akarsz a templomban esküdni?"
Lucia: "Nagymama, én nem vagyok vallásos ember, de hiszek Istenben, és attól tartok nincs jogom terhesen az oltár elé állni!"
10/10
suxel 2012 ápr. 12. - 23:24:44 10/10
(1481/2153)
Még mindig oda-vissza vagyok a 66-os beli jelenetért, amikor Lucrecia rádöbben, hogy Lucia terhes. Az a csalódottság az arcán, hogy ismét át kell élnie egy házasság nélküli terhességet csak most a kisebbik lányával. Nekem olyan életszagú és hiteles volt az a jelenet. Nem értettem eredetiben, mit is mond akkor pontosan, de ez itt nagyon jól elõ lett adva. Ehhez a hírhez le kellett ülnie. Ahogy tudja õket kommentálni: Oooh, már megint kezdõdik. Mivel érdemeltem ki ezt? Hol rontottam el? Szeretem a lányaimat, mindig a legjobbakat akartam nekik, azt akartam, hogy mindkettõnek szép élete legyen.... és a végén a bizonyos k betûs szó-- azért már sokkal higgadtabban fogadta, de sikerült megdöbbennie. Igazi érzéseket láttam a nõn itt.
10/10
suxel 2012 ápr. 12. - 23:10:28 10/10
(1480/2153)
Íme egy extra silány minõségû ajánló videó, sajnos ettõl jobb nem volt. :P :P De legépelem a lényegét.
http://www.youtube.com/watch?v=L-_cgz1t7wc
Mit vettem ki belõle?
Kint a szabadban vannak, és Lucia Ivanról kérdez. Camilo valami nemet felel neki, szerintem, hogy nem tud róluk Ivan, de néhány napon belül lehet idejönnek a McGuire-ök. Lucia nem szeretné, ha Ivan is idejönne a birtokra. Camilo rácsap egyet az asztalra, biztos azért mert még mindig bele van habarodva Ivanba. Lucia szerint nem, csak problémát nem akar.
10/10
suxel 2012 ápr. 12. - 16:17:17 10/10
(1479/2153)
Maripaz ilyesmikkel nem foglalkozik: felnõtt szava a gyerekével szemben, az már más kérdés, hogy nem látja be, hogy senki nem hisz neki. Nem hiszem, hogy már sokáig folytatódhat nála ez a felelõtlen Carpe Diem életmód, hiszen mint mondta egyre nagyobbakat bukik a kaszinóban is. Valami visszajelzés csak megy a megemelt hitelkeret ellenére is, valami nyoma kell, hogy legyen majd. Még mindig abban a hitben van, hogy az õ "tulajdona" a gyerek, így a markában tarthatja Ivant, csak azt nem veszi figyelembe, hogy egy rossz lépés és akkor minden átfordul, eléggé kifelé áll a szénája már így is!!
napraforgó 2012 ápr. 12. - 15:51:36
(1478/2153)
Hát azért azt mégse mondhatta, hogy a gyerek kihallgatta a beszélgetését a szeretõjével....

Amúgy meg hogy lehet Maripaz olyan hülye, hogy a ház folyosóján, lépcsõházában beszéli meg a randiját, és jó hangosan ordibál. Lehetne diszkrétebb. Van saját szobája, vagy az autójában telefonáljon. Mégha nem is õ a hívó fél, akkor is lehet mondani, hogy mindjárt visszahívlak, és vonuljon félre, ahol nem hallgathatják ki.
És még az is a kisfiú hibája lett, hogy véletlenül a közelben volt.
10/10
suxel 2012 ápr. 12. - 15:32:21 10/10
(1477/2153)
Felkértek egy neves nyomozóirodát, és szerencsétlenségükre kapcsolata volt ezzel az ügyvéddel, Robertoval vagy kivel. Gondolom elég ismert a fickó Amerikában, ezek a nagy kutyák és úgy - sosem tudni mit produkál a sors. Ki gondolná, hogy vannak közös ismerõsei az embernek. /Bezzeg ma már a facebook!! :P :P/ Neki meg jól jön, mert 2 helyrõl is érkezik a pénz. Lehet ésszerûbb lett volna mondjuk Benitot ráállítni, és akkor még megbízhatóbb is lett volna. De ha a kutya ugat akkor már tudjuk, hogy baj van. Mp. is összefutott a volt osztálytársával ezzel a Juliette-el.

Igen, Camilo szerintem is attól fél, most reagálta le igazán a dolgot, hogy mi is történhet, ha Ivan visszatér.

Amúgy tényleg meghúzta Mp. Alex fülét vagy csak akarta. Szegény gyerekre most emeltek elõször kezet. Valami olyamit mondott Mp., hogy a ruhájával akarta feltörölni a padlót a kisfiú, szerintem azért annyi esze van a gyereknek, hogy ne ezt tegye. Gyenge kifogás, meg Mp.-t érdekelné már, hogy tiszta ruhában van vagy koszosban. :P :P
napraforgó 2012 ápr. 12. - 15:19:37 Előzmény suxel
(1476/2153)
Azért elég nehezen hiszem el, hogy abban az óriási városban csak ezt a magánnyomozót találták, aki MP szeretõjének a barátja...

És az is furi, hogy Camillot 7 hónapon át nem zavarta annyira a McGuirre vállalt igazgatói posztja, pont a gyerek születésekor tört ki rajta a kényelmetlenség. Jó persze, tudja, hogy Ivan is tud számolni, 9-ig mindenképp. Nyilván fél, hogy elveszi tõle Luciát és a gyereket.

Habár, ha a baba csak 2,80 kg volt, akkor még egy kis koraszülést is be lehet magyarázni.
10/10
suxel 2012 ápr. 12. - 14:08:58 10/10
(1475/2153)
Ivant csak Lucia érdekli, bezzeg õ a háttérben marad, nagyon nem bírja nélküle, de Lucia nem enged a kísértésnek. :P
Igen, itt egy kis galiba, Lucia most tudomást szerez a házaséletrõl, ami tulajdonképpen nincs is. :S
A nyomozó persze nem jelent semmit se, de már Robertonak is kényelmetlen a cafka nyomulása. :P
Rettenetes gondjai vannak Lucrcianak. :D :D Azt hiszi, hogy lenézik mindenhol. :P A nemesség Lucrecianal a zsebben lakik. Na Perla Galvan Lomeli lett a kiscsajból, ahogy ennek kellett lennie.
JJ: majd hozzászokik a nyomoréksághoz Saul! :D :D Na Esther válni akar, vajon mennyire lehet komolyan venni?
JJ-nek ez a beszólása utána valami hatalmas: lehet kitört rajta a változó kor, vagy inkább az öregség, vagy inkább az Alzheimer? :D :D
Camilo jól látja, hogy megváltozik a kapcsolatuk majd Ivannal. Rendesen meg is fog. És itt volt ATE neked a nagyon is teátrális jeleneted David és Camilo. És Camilo beadja a felmondását, na vajon elfogadja Anthony??
10/10
suxel 2012 ápr. 12. - 13:54:20 10/10
(1474/2153)
Na Alex mehet kettesben vitorláshajózni az apjával, érdekesmódon senki sem ér rá!!
Megfordult a szerencse a kaszinóban Maripaznál, azért ez a Juliette észrevehetné menyire iszákos is a barátnõje.
Lucia meg az ötletei, mehetne egy másik hálóba a picivel. :) Messze nem olyan anya, mint a drágalátos testvére volt. :P
Lucia szép kis mesét ad be Berenicenek, hogy miért ment el anno Ivan.
Mp-t kihallgatják véletlenül, na a kutya megmentette Alexet az anyjától. Alex: le akarta tépni a fülemet Mp. Valahogy jl fogalmazta meg.
Oh, hát ezek MSN-eznek és ki pofátlankodik be a képernyõbe: Ivan. Hogy lecsapta már a laptopot 2 szó után. Lucia csak megjátssza a ridegséget, hogy zokog már az ágyban.
És elkezdõdött Mp. megfigyelése. A két szeretõ nagyon ki van éhezve, ilyen erõszakosan élvezkedni. :P Mindig nevetek, ha meglátom õket az ágyban.
A kutya megugatja a magánnyomozót, talán vaj van a füle mögött? És megint jó volt a megérzése. :P Ezek rászedik Maripazt a kaszinózással, és még a magánnyomozó is ismeri Robertot.
Camilo is egyre távolabb akarja tudni magát Ivantól, inkább már ki is lép a cégtõl.
Saulnak elég csúnya maradt a nyakánál és még mankóval is kell közlekednie. :P
És ennek az Esthernek szimpatikus Gordo. Jól mondta a Kövér: Gordo, mint a hordó. :D :D