napraforgó 2012 ápr. 21. - 07:02:12 Előzmény suxel
(1613/2153)
Ez tényleg jó, Carmenbõl lesz a pesztonka, holott a saját gyerekét is az anyja nevelgeti.
Nagyon kilóg a lóláb.

Spoliler
Azt hiszem Saul rossz lóra tesz, amikor Lucrecia elrablását tûzi ki célul. Ki a fenének kell az a csúnya, nagyorrú, nagyszájú, gyûrött arcú nõ? Még JJ-én is csodálkozom, ha rá fanyalodna.

Ha a kisbabát rabolnák el - aki amúgy sem tudna védekezni - az egész Curiel, Galvan és McGuire család a nyomába eredne. Ivan biztos minden pénzt megadna érte, elég lenne csk sejtetni, hogy övé a kislány.
10/10
Milibindi 2012 ápr. 20. - 22:25:23 10/10 Előzmény Bözsemama
(1612/2153)
Nálunk sincs pórázon a kutya sõt a kocsiba se azzal szállítóval visszük.
10/10
Milibindi 2012 ápr. 20. - 22:21:43 10/10 Előzmény napraforgó
(1611/2153)
Is. Konkrétan etológia órán mondták. konkrétan az emberre mondta .ez gy van! Sõt még rengeteg dolõg ugyanúgy mûködik nálunk is. Pl ezek a nõcsábászok is azért vonzzák a nõket mert a tõle született "utódok is nagy eséllyel ilyenek lesznek és akkor sok sok unoka lesz aki a géneket is tovább viszik. Persze ez tudat alatt van az embernél , akkor is ha tudatosan nem akar gyereket. és még számtalan ilyen pl elhangzott órákon.íez csak egy érdekesebb pl. Gyakorlaton kockázat vállalásnál pl azt vizsgáltuk, hogy férfiak vagy nõk mennek e át piroson az úttesen természetesen szignifikáns különbség jött ki . Nem csak az állatoknál vállalnak több kockázatot a fiúk ( pl színesebb tollazattal ami tetzik a tojónak viszont a ragadozók figyelmét is magára vonzza) Van külön humán etológia is. Két évet jártam az ELTE-re., ha nem lennék vizsga drukkoos még mindig odajárnék az egyik "kedves" tanár emiatt kipécézett magának :S Volt etológia elõadásom gyakorlatom meg alkalmazott etom is ( ez utobbi mondjuk csak állatos volt)Nem tettem le errõl majd újra fogok felvételizni és befejzem!
10/10
suxel 2012 ápr. 20. - 20:23:15 10/10
(1610/2153)
Arcelia is benyeli Carmennek a meséjét, na én azért nem hinnék neki, inkább utána járnék, mint a computeres iskolának. Az se tûnik fel, hogy elvállalja a cselédséget is, azért ennyit nem változik senki sem ennyi rövid idõ alatt. Tonyéknál is csak a bajt csinálta a 2. alkalommal is. Camilo: megmondta, hogy NEM, bezzeg Arcelia kisírja. Huhh, dadát csinálnak Carmenbõl Perlita mellé. Na ahol megjelenik ez a lány, ott megjelenik a baj is. Lesz itt még gázos a szitu!
Emberrablás szervezõdik. Na de kit? Valakit a Curielek közül! 2 millió pesot azért a valakiért!! Nem kispályásak.
Esther már be is cuccolt, pápá JJ. Na vajon Esthert viszontlátjuk még?? A gyerekei csak örvendenek a hírnek!
JJ. megint hülye, amikor azt a levelet olvassa. Azok a hanglejtések közben, még írni sem tud! A legkönnyebb a papírt leszórni a cselédnek.
Orozco mérnök nagyon érdeklõdik Judith iránt. Lehet rálel a szerelem a kiscsajra.
Már szervezi befelé a biztosító embert a csalásba. Na kenjük a titkárnõre, vagy akárkire. David mégsem tett eddig feljelentést a gazdáké a döntés.
És megjött a csipet-csapat is. Napraforgó szavaival élve találkoztak a szarvasbikák is!! :D :D
10/10
suxel 2012 ápr. 20. - 20:08:57 10/10
(1609/2153)
Nem akarok politizálni, de lehet hamarosan el kell majd a telefon és az internetadóra!! :S :S
10/10
suxel 2012 ápr. 20. - 20:08:04 10/10
(1608/2153)
Carolina milyen kis önfeláldozó lenne, inkább adják Camilonak a szemére szánt pénzt! Antolin nem kíméli JJ.-t, perkáljon csak!
Camilo tervezi a szép jövõjüket, csodás lesz! :D :D
Nagyon mahinál valamit JJ. azokkal a biztosításokkal. Már a körmére fognak nézni, nagyon is gyanakodnak. Camilo rendesen felszólal ellene. Na egy ilyen ülésre sem ülnék be. Mint egy kisebb parlament. Camilo követeli a lemondását JJ.-nak, nem semmi. Azok meg kórusban ontják Camilo nevét. És elnöknek javasolják. Elnökváltás következik??? Még nem is fog rosszul járni, hogy kilépett McGuire-éktõl. Lucrecia meg lázad egybõl. Az õ szavazata csak egy szavazat, de majd Carlota szavaz helyette. Még mindig nem nyugodott bele, hogy Camilo a veje.
Ahova Ivan megy odamegy Tony is. :) :) Ivan már is felelõsségre vonhatna. Tony megint leosztja. Na Alex iy fel van villanyozva, Ivan már rá sem bír nézni a Lucias fényképekre. Fáj neki rendesen, hogy ilyen hamar férjhez ment. Akkor most felmerülhet a kérdés benne, szerette-e igazán? Persze a körülményekrõl nem tudhat.
David már ki is derítette, hogy rászedte a tagokat JJ. Magának 100%-os biztosítást csinált, de a többieknek csak 50%-ost. Jajj, de sunyi. Na csak õ itt a császár, mert nem fél a 2 fiától együttesen sem. Huhh, David feljelenti az apját. Régen tuti nem merte volna, na lelép Esther is, válás lesz a vége.
Arcelia ösztönzi a legkisebb fiát, hogy fogadja el a melót. Annyira nem csinál nagy problémát Ivan érkezésébõl õ sem. Na védje meg, ami az övé. Na most Camilo mit csinál? Szereti Ivant is, de a családját jobban. Na hát Camilo jól mondja, hogy amikor érzelmekrõl van szó nem tudnak gondolkodni, na ez igaz lesz mindkettõjükre.
Ivanra megint hivatkozik, hogy könnyen megkapott mindent, azért neki is ki kellett érdemelni Tonytól, csak azért kapta, mert úgy viselkedett.
Saul már tisztességtelen úton akar megint pénzt a mûtéthez. Sokat sejtetõ a Dagi, de Kit? de Kit? kérdése. Na most már lesznek 3-an, mert Carment is be akarja szervezni Saul ebbe a "partiba". Persze, mert kell neki valamihez. Megint részedi a drágát tuti. Egyszer már sikerült, mikor összehozta a gyereket neki. A kövérnek jól futja a kocsikra, hisz Saul múltkor is az övét törte össze. Egy nem létezõ megcsalás Lucrecia és JJ. között--> oh vagy ezzel akarja beszervezni a lányt a Curiel házba. És egy kis megerõsítésnek pár csók Carmencitanak.
napraforgó 2012 ápr. 20. - 19:51:03
(1607/2153)
MP fogalmazott így, miután hiába visítozott Ivan után. Ivannak sok dolga van, mondá Tony papa (persze, ment sírdogálni a szobájába)
Milyen jó, hogy Anthony olyan gazdag, mident kifizet. Apanázs MP-nak, + kis útiköltség jó messzire. Igazán küldhetne nekem is egy kis manit.
10/10
suxel 2012 ápr. 20. - 19:42:16 10/10
(1606/2153)
Kipihenje a megpróbáltatásait :D :D :D, szörnyû dolgok érték, annyira sajnálom azt a Maripazt!! :P :P A szívem szakad meg érte! :P :P
10/10
suxel 2012 ápr. 20. - 19:41:07 10/10
(1605/2153)
Ivan szíve "hirtelen megállt" a hírtõl! Rendesen lesokkolta a téma.
Mp.-nak még az utazást is fizetik Európába, na most megszabadultunk tõle. :) :)
Ivan úrfi meg nem leli a helyét a szobában sehol sem.
Lucrecia jól megdöbbent, hogy válás volt. Viszi is a hírt Lucianak. Na, mégse kellett volna a házasság. Luciat már meg Ivanhoz adná, milyen gazdagságban élhetne mellette. Lucreciaból simán csak a pénz beszél, lehet hajlandó lenyelni még azt is, hogy róluk beszélnének.
Ivan már órák óta sír a szobában. Még nem hagyta abba! :P
napraforgó 2012 ápr. 20. - 19:39:16
(1604/2153)
Persze, én ezt tudom, értem, csak arra akartam utalni, hogy az alamosi felsõ tízezer mindenbe belepofázik, mindenkit megszól - mások is számolgatták a hónapokat Lucia gyermekének megszületésekor. Éppen ezért talán az is szemet szúrt, hogy a két testvér hanyagolta a másik esküvõjét. Errõl nem fecsegtek vajon?

Az meg, hogy más államban élnek, nem lehet akadály egy utazásnál, lám most lépten-nyomon haza tudnak ugrani.
napraforgó 2012 ápr. 20. - 19:33:00
(1603/2153)
Nõtt, de két rész között hirtelen 4 hónapot. Hacsak nem tartott el olyan sokáig a válóper. (Ha itt Magyarországon tárgyalták volna, még jövõ ilyenkor sem lenne ítélet. Telenovelláben viszont pik-pak lezavarják, nincs hosszas huzavona.)
napraforgó 2012 ápr. 20. - 19:30:17
(1602/2153)
Ivan kezd egy kitörni készülõ vulkánhoz hasonlítani.
A végén meg mint két szarvasbika, úgy állnak szemben Camiloval.

Maripaz mégis jóljárt. Elmehet Európába, hogy kipihenje a megpróbáltatásait.

JJ megint keveri... most a biztosító emberét akarja rávenni a csalásra.
Esther viszont végre lépett. Betelt a pohár.
10/10
suxel 2012 ápr. 20. - 19:26:09 10/10
(1601/2153)
Na akkor nõtt a baba, végtére is akkor nincs olyan nagy probléma. :) :)
napraforgó 2012 ápr. 20. - 19:25:16
(1600/2153)
Viszont eltelhetett egy kis idõ az elõzõ részek és a mai forgatása között, mert most már lényegesen nagyobb az a baba, szemre úgy 8-9 hónapos. (én legalábbis ennyinek saccolom).
napraforgó 2012 ápr. 20. - 19:22:52
(1599/2153)
Ezt már én is megjegyeztem. Ráadásul olyan félméteres pórázon hurcibálják a házban.
napraforgó 2012 ápr. 20. - 19:21:48
(1598/2153)
Ugye tudod, hogy az etológus az állatok viselkedésével foglalkozik?

Mi emberek is emlõsök vagyunk, de mégsem állatok (legalábbis többnyire...)
10/10
Bözsemama 2012 ápr. 20. - 13:06:13 10/10
(1597/2153)
Biztosan velem nincs valami rendben, de halálosan idegesít, hogy szegény Brúnó állandóan pórázon van a házban.
Nekem 20 évig volt kutyám, 2. emeleti lakásban lakom, de bent soha nem volt rajta póráz. Egy okos, értelmes állat semmi olyant nem csinál, ami indokolná megkötését.
10/10
Milibindi 2012 ápr. 20. - 10:59:32 10/10
(1596/2153)
Nem ez nem legenda ezt egy etológustól hallottam õ mondta, hogy ez csak akkor és csak akkor igaz ha IGÉNY szerint szoptat az anyuka!
10/10
suxel 2012 ápr. 20. - 10:04:23 10/10
(1595/2153)
Ivan koppant rendesen, mikor megtudta, mi folyt le addig Alamosban míg õ távolt volt, hiszen úgy váltak el Camiloval, hogy vigyázzon Luciara, legyen ott mellette, na õ rendesen vigyázott!! :P :P
10/10
suxel 2012 ápr. 20. - 10:00:48 10/10
(1594/2153)
Az Ivan esküvõje nem volt nagy lagzi csak a bejelentése volt az eljegyzésnek kicsit szélesebb körû, ahol nyomott egy mutatványt Maripaz. Az esküvõn csak a szûk környezet volt jelen. Lucia meg, hogy menjen el a volt võlegénye esküvõjére, ez még nagyobb réteg elõtt is megérthetõ dolog szerintem. Fordított esetben viszont nem lettek értesítve, minek zaklassák egy másik ország lakóit, ha eredetileg sem akarták, hogy tudjanak róla. Most meg fõl a fejük rendesen, hogy visszajönnek!