napraforgó 2012 ápr. 16. - 13:18:19
(1513/2153)
Camillo majdnem elszólta magát Antolin elõtt - de még idõben korrigált...
napraforgó 2012 ápr. 16. - 11:41:31
(1512/2153)
"És vajon mit fogsz szólni egy olyan B-szeretõhöz (aki nem is szeretõ), aki nem olyan alázatos, megértõ és szelíd? Akinek indulatai vannak, mint az A fickónak, sõt, ejnye-bejnye dolgokat is csinálni fog... :-)"

Ki az a hülye, aki olyan B pasinak drukkol, mint amilyet te bemutattál? Én biztos nem.
10/10
ateate 2012 ápr. 16. - 10:29:17 10/10
(1511/2153)
És vajon mit fogsz szólni egy olyan B-szeretõhöz (aki nem is szeretõ), aki nem olyan alázatos, megértõ és szelíd? Akinek indulatai vannak, mint az A fickónak, sõt, ejnye-bejnye dolgokat is csinálni fog... :-)

Violet: Én is Camilónak drukkoltam néhány rész erejéig, de hamar jön az a fekete holló... Úgyhogy átpártoltam Ivánhoz. Kíváncsi leszek, nálad meddig tart.

Én amúgy anno a Judith-Camilo párosnak drukkoltam, amíg Camilo el nem vette Lucíát.
10/10
suxel 2012 ápr. 16. - 08:50:34 10/10
(1510/2153)
Na hát ezt azért hamarabb el tudom képzelni egy Saul karakterrõl, mint Ivanról. Jó neki is voltak hibái ismerjük el, de õ egy régi sérelmet próbált elverni embereken, de szinte ez mindig Lucian jött össze, aki nem ártott neki, csak hallgatott. Azután, hogy felülkerekedett rajtuk már semmi probléma sem volt közöttük, megszûntek a titkok, megszûntek a problémák. Végül is nem ezt tanulta az anyjától, akármilyen is a genetikai apja, meg van mellette egy normális nevelõapa, aki azért megtanította az "élet dolgaira". Meg én azt sem hiszem, hogy JJ. is valaha ilyen normálisan bánt volna a 3 gyermekével, 4-et inkább nem írok! :P :)
napraforgó 2012 ápr. 16. - 07:50:31
(1509/2153)
Mindig vannak ilyen Palácsik Timea-féle nõk, akiket idõnként meggyepál a szerelmük, aztán jön a rózsacsokor, fogadkozás és megbocsátanak. Aztán jön a következõ pofon, az újabb igérgetés, stb, és ez így megy a végtelenségig.

Ezért tudom én is támogatni a B szereplõket, akik nem ordítoznak a nõvel, nem vesznek össze vele hetente (a fordulatos cselekmény kedvéért), hanem kitartóan epekednek és mindig ott vannak támasznak.

És ezért nem is hiszek a szappanoperák boldog végkifejletében, a boldogan éltek, amíg meg nem haltakban, mert eljön az az idõ, amikor 20-30 évvel késõbb esetleg Ivan is azt mondja majd a nõre, amit genetikai apukája, Juan Jaime: Mi ütött ebbe a nõbe? Rátört a klimax, vagy az Alzheimer kór?
Mert aki 30 éves korában olyan indulatos, az dilis lesz 60 évesen is, nem lesz belõle kedves, tesze-tosza papucsférj.
10/10
suxel 2012 ápr. 15. - 22:54:41 10/10
(1508/2153)
Lehet azért látjuk néha jobbnak a B-karaktereket, mert a fõhõsök hajlamosak hibázni a fõhõsnõvel szemben, kételkednek bennük, megbántják õket, néha meg is alázzák, könnyen besétálnak a rivális hölgy hálójába, míg van a B-szeretõ, aki bármit megtenne a lányért, mindig ott van neki, viszont õ neki az elsõ kell minden hibája ellenére, s jobb esetben ez a B-szereplõ nem fordul át negatívba, csak reménytelenül szerelmes. Szerintem ezért is vagyunk néhányan, akik hajlandóak ezeknek a szereplõknek szurkolni.
10/10
Milibindi 2012 ápr. 15. - 22:01:44 10/10
(1507/2153)
Én is a fõhõsöknek drukkolok. Én általában mindig ,nálam talán egyszer volt ilyen ez a Sonadoras volt ahol annak drukkoltam, hogy Jose Luis Jaquelinnal jöjjön össze!
10/10
suxel 2012 ápr. 15. - 21:16:33 10/10
(1506/2153)
Huhh, nálam is sok helyen elõfordult már, hogy nem a fõhõsnek drukkoltam, hanem a B-karakternek vagy a C-karakternek, ha volt olyan. Ez kivételesen nem azok közé tartozott, a másik pedig az Angela volt az a sorozat emellett, ahol a fõhõspárosnak drukkoltam. A többi esetében vagy nem érdekelt a fõhõsszál és jobban foglalkoztattak a negatív karakterek vagy az alternatív megoldásnak drukkoltam én is.
violet82 2012 ápr. 15. - 20:43:56
(1505/2153)
Én valahogy most Camilonak szorítok :D tetszik ez a párosítás, nem olyan unalmas. Elég sok sorozatban elõfordult már velem, hogy nem a fõhõsnek drukkoltam :P Ivan és Alex meg olyan jól elvannak, aranyosak együtt -gyorsan tellik az idõ, már vége is a sulinak :D Maripaz nagyon meg fogja ütni a bokáját hamarosan, van egy olyan érzésem.
10/10
Milibindi 2012 ápr. 14. - 21:58:31 10/10
(1504/2153)
Nah behoztam a lemaradásomat! Szerintem Maripaz megérdemelte volna, hogy Bruno a s**ggébe harapjon , akár amikor Alexet bántotta, de akár az esküvõn is! Még szerencse, hogy Ivanék hazaértek különben Maripaz kinyíratta volna Brunot!
Végre egy olyan sori ahol szulés után rohangálnak vidáman mintha mi sem történt volna, hanem itt látszott Lucián, hogy fáj.
10/10
suxel 2012 ápr. 13. - 19:48:56 10/10
(1503/2153)
http://www.dailymotion.com/video/xjb1wk_fuerzadest-iyl-cap67_creation?search_algo=1 12:49tõl 13:35ig Inkább szex utáni állapot de most nézem milyen koszos matracon csinálták ezek. Hol vannak ezek egy raktárban, vagy kicsoda, hogy még egy normális ágy sincsen. :D :D

http://www.dailymotion.com/video/xjckjw_fuerzadest-iyl-cap69_creation?search_algo=1 Szûken értelmezett szexjelenet itt is van 07:45tõl kb 08:46 ig. Ez jobb az elõzõtõl, de lesz még nem kell megijedni a jövõ héten is. Lucia rendes házaséletet él, nem úgy mint Ivan, aki egyszer tette. De hát Lucia teszi a kötelességét, mint feleség, szerintem olyan nagy baj nincsen vele.

Ugyanennek a videónak a végén ajánlót leltem a következõ részhez ezt itt már akkor elsütöm, mégegyszer nem linkelgetek, mert ugyanez van tv képernyõs minõségben, köszönöm inkább nem! Akit érdekel, itt van benne: 17:30tól. Láthatjuk, hogy Anthony ott van a Socorro birtokon, érkeznek a babával anya, "apa", nagymama. Anthony érdeklõdik ki is ez a csöppség, hát Lucia közli vele a tények állását, hogy megházasodott, és hogy Camiloval közös a gyerek. Kicsit szíven üti a hír elsõre, de szerintem Anthonynak van annyi élettapasztalata, hogy kellõ higgadtsággal és megértéssel kezelje a dolgokat, de ez így elsõre tényleg furi. Na igen, ezeket szokták levágni tõlünk a magyar részeknél!
Neli 2012 ápr. 13. - 19:04:10
(1502/2153)
ja és mielõtt hülyének hinnél :D :P, nem olvastam vissza, illetve elfelejtettem dolgokat, csak átfutottam elõtte... :P
Neli 2012 ápr. 13. - 19:00:31
(1501/2153)
ja már túl vannak a nászéjszakán, akkor ez a 2. szex? persze, ha a baba már megszületett, idõugrással, ahogy olvasom, akkor lehet... :D :P
nem is gondoltam volna, hogy Lucia egynél több szexet is bevállal C-val... :D :P :O :S sin amor... :D :S
10/10
suxel 2012 ápr. 13. - 16:07:28 10/10
(1500/2153)
Oh, ha én már ilyen kis dolgokon besértõdnek!!! Hajajj, akkor mi lenne! No problema, azért is kértem segítséget, hogy most ugyanaz lenne, és jött 2 helyrõl is a válasz, úgyhogy köszi. Itt legalább jó helyen járok, mert ha valami felmerül kérdés bennem, ilyen Robertes vagy pl a szüléses kérdés most --> akkor legalább kapok választ. Amúgy meg nem lenne miért besértõdnöm. :) :)

Off

Dallas: emlékszem kiskoromban szüleim nézték a tv-ben, Hellyel közzel láttam belõle valamennyit a Story4-en, hosszúsága ellenére szerintem nem rossz. Nekem még tetszett is, amit belõle láttam, de ha most kellene belõle felvenni a fonalat hol is járnak, szerintem tudnám, mert kb több, mint a felét láttam régebben. :) Viszont vannak hiányos részek is belõle, fõleg a vége felé.

Köszi a szüléses dolgot is. Gondoltam, hogy tudsz rá válaszolni egyrészt nõi mivoltodból, másrészt meg korod alapján gondoltam volt már részed ilyesmiben. :)
offtopic
napraforgó 2012 ápr. 13. - 15:47:47
(1499/2153)
OFF

Nekem két nálad idõsebb fiam van, szóval van némi tapasztalatom. Nem tudom, hogy mi a divat most, akkoriban a szülés után (de - már bocsánat, minden egyéb altesti beavatkozás után is) 6 hétig tilos volt a szex. És saját magamból kiindulva bizony még a kötelezõ 6 hét után is további kb. egy hónapig nagyon kényelmetlen, sõt fájdalmas volt. Rendbe kell jönni ott a dolgoknak, az a 6 hét csak a minimum.... De persze nem a fejfájára hivatkoztam.
napraforgó 2012 ápr. 13. - 15:37:32
(1498/2153)
Jajj, meg ne sértõdj, nem azért írtam, de a Robert, meg a Roberto annyira egymásra hajaz, azt hittem, ezt észrevetted.

Te még nagyon fiatal vagy, talán nem láttad a Dallast, bár most a Story 4 és 5 is nyomatja rendesen. A fiatalabb testvérnek, Bobby Ewingnak is Robert a keresztneve természetesen. Mint ahogy a Jock, Jockey, vagy az eredetiben a J.R. a John-nak a becézett formája. A J.R. A John Ross-é, ami az apa és a legidõsebb fiú neve eredetileg.
10/10
suxel 2012 ápr. 13. - 15:31:55 10/10
(1497/2153)
Ahogy az elején összeszedegettük Carolina jóval 30 alatt van, olyan 25-26, míg Judith Maripazzal egyidõs 29-30
10/10
suxel 2012 ápr. 13. - 15:30:48 10/10
(1496/2153)
Nem tudom ez a terhesség utáni szex dolog hogy mûködik, én azt hallottam fél füllel innen-onnan, hogy vagy 6 hétig kényelmetlen, érzékeny a dolog, de hát itt már 2 hónap eltelt, ami ugye 8 hét. Lucianak nem nagyon lehet kifogása, de legalább itt nem csináltak belõle egy szende szûzet, aki szex nélküli házasságban él a nem szerelmével. Jobb, ha beletörõdik. Már a tegnapi részben is nagyon mehetett volna egy másik hálószobába is. Kifogásnak lett volna, de Camilot nem zavarja a gyereksírás!
napraforgó 2012 ápr. 13. - 15:28:54
(1495/2153)
Antolin meg milyen visszafogott Carolinával - már eltelt egy év a mûtétje óta és még mindig csak a kanapé két végén ülnek és beszélgetnek, semmi bizalmaskodás.

JJ meg egy év után is milyen fickós, még mindig fáj a foga Carolinára. Pedig talán még a lányánál s fiatalabb....
10/10
suxel 2012 ápr. 13. - 15:27:30 10/10
(1494/2153)
Igen, elég sokat nézek, s lehet itt Robertrõl van szó és nem Robertoról, habár mondjuk egy kaptafára megy a kettõ, de tényleg nem tudtam. :) Telenovellákban még sosem hallottam Bobozni embereket, mindig tipikus mexikói neveket hallottam eddig: pl Francisco=Paco=Pancho Meg angolokban is szerintem csak az egyértelmûeket ismerem: pl: Andrew -> Andy. Nem tudhatok mindent. De most már okosebb lettem ezzel is!
Nekem nem tûnt fel, hogy eredetiben Bobnak szólítják a palit, olyan nagy szerepe amúgy nincsen
Spanyol nyelvûbõl általában egyet viszek az is sok (ezek telenovellák - ezekhez nincs is felirat), de angolul jó néhányat, összegyûjtök mindig vagy 10 részt és akkor tömbösítve lezavarom ezeket általában értem felirat nélkül is, de azért egy felirat nem árt mellé itt sem néhanapján.