10/10
Milibindi 2012 ápr. 17. - 13:48:16 10/10
(1533/2153)
OFF
Persze,hgy nem!! Sõt az újszülött kölyköket még esetleg meg is ölné, mert felébredne a vadászösztöne a vérszag miatt!
napraforgó 2012 ápr. 17. - 13:40:59
(1532/2153)
David milyen bátor lett - a múltkor még kitért Berenice invitálása elõl, aki a lakására hívta, most meg már meg is kéri a kezét???
No ez a nõi csacsogás Davidról, camiloról, meg Ivanról...

És íme itt jön Juan Jaime a maga kis játékaival...
napraforgó 2012 ápr. 17. - 13:35:14
(1531/2153)
Camilo nem mulasztja el mutogatni a szépen kidolgozott felsõtestét.

Antolin meg nõsülni akar - hát õ se jófiú, már egynehány ember élete szárad a lelkén. Carolina nem érzi, hogy ez a pasi csak vele rendes? No meg esetleg a családjával - de mindenki mást gondolkodás nélkül (esetleg kis gondolkodás után) legyilkolna?

Anthony is beszél badarságokat, méghogy a Bruno kûzdene a "családjáért", mármint egy szukáért,meg a kölykeiért.
Hát ez egy szép álom. Egy kankutya szerintem nem is emlékszik arra, hány szukát hág meg, és mi lesz azokkal.
10/10
suxel 2012 ápr. 17. - 13:29:55 10/10
(1530/2153)
Szerintem ezek a forgatókönyvírók jellemváltozást akarnak bemutatni a képernyõn!! Bocs a Luciast, én olvastam teljesen félre, meg zavart, hogy mindkettõnek Luc az eleje... :) :)

Na úgy látom Davidnak is révbe ért az élete, megérdemelt már egy ilyen csajt, mint Berenice Maripaz és a impotens problémái után.
Szegény Arcelianak minden gyerek problémával küszködik, kettõ szerelmivel, Carmen meg hülye.
Na Lucia ismét belement a kényszerszexbe, annyira nem is volt rossz, mi???. :) :)
Anthony rendesen le van lombozva Camiloék miatt, azért erre csak nem számított.
Máskor is volt már egyedül Gerardo mondjuk Lucrecia után is, igaz nem sokkal talált egy asszonyt, s meg is özvegyült nem sokkal. Lehet, hogy holnap elüt egy kocsi, vagy kapok egy szívrohamot...sötét jövõt fest le magának!!! :S :S Kicsit próbálja észhez téríteni Carolinat, hogy olyan rosszul nem is járna Antolinnal.
napraforgó 2012 ápr. 17. - 13:17:41
(1529/2153)
"Napraforgó: Írtad, h. bírod az alázatos B-szeretõket"

Hát én ilyet sohasem írtam. Csak azt próbáltam megfogalmazni, hogy a rendes pasikat bírom, akik nem ordibálnak a nõkkel, akik támaszként mellettük állnak, stb. Ettõl még nem kell alázatosnak lenni - az nekem egy negatív tulajdonság.

Szóval RENDES és megértõ legyen a férfi - no de itt úgy látom, hogy sem A pasi, sem B nem ilyen. Illetve B még most talán ilyen, de érezni, hogy nemsoká bevadul.

No ez megint a forgatókönyvírók machinációja - mert egy rendes embert NEM ILLIK otthagyni egy machoért. Na de egy vadembert? Azt szinte kötelezõ.
napraforgó 2012 ápr. 17. - 13:10:45
(1528/2153)
Egyetértek, de én Luciára és nem Lucreciára írtam, hogy nem látogatja a Galvanokat.
10/10
suxel 2012 ápr. 17. - 10:42:40 10/10
(1527/2153)
Igen, ez olyan dolog a Carla Cardonas, hogy csak a szemfüleseknek tûnik fel, én sem vettem észre anno ATE jelezte nekem is, hogy mi is a helyzet, nem-e ismerõs valahonnan a csaj.

Lucreciaban az elõítélet dúl, igen ezért nem megy oda, nem is fogod te látni a Galvan házban sosem, õ oda a lábát be nem tenné. Akármennyit is finomodott a karaktere, nagyon elõítéletes és konzervatív maradt.

Na majd a holnapi részben Lucia könnyebben elviselhetõvé teszi a dolgokat a maga számára, azt hiszem majd ide lehet belõni az esmas oldalán található viccet. :P :P

De - mivel Lucia nem tudta megszeretni, mint annak idején Carlota Leonardot - zsarnokká válik, aki magához láncolja a nõt, aki nem szereti õt. Szerintem ezért köröz fölötte a holló. És ha nem áll félre önként, bizony elviszi.... --> na ez a két sor nagyon tetszett, fõleg az utolsó mondata! :P :)
10/10
suxel 2012 ápr. 17. - 10:36:44 10/10
(1526/2153)
Ha netán van egy pici idõd, akkor röviden összefoglalhatnád mirõl is van benne pontossan szó vagy 3-5 sorban, mert ez nem telenovella spanyol!! :P :) Köszi, megérne egy próbát lehet, hogy mit is tudok, de most erre a legkevesebb idõm van. :S :S
10/10
ateate 2012 ápr. 17. - 09:24:56 10/10
(1525/2153)
A Carla Cardona-s bejegyzésemet most én sem találom, de itt van a Mondragon-ház szimbolikája: http://www.youtube.com/watch?v=jophVmZV7QY

Napraforgó: Írtad, h. bírod az alázatos B-szeretõket, csak kíváncsi voltam, mit szólsz egy kevésbé szelíd változathoz. Gondoltam, h. nem fog tetszeni. Én is ekkor kezdtem Ivánnak drukkolni. És még nem láttál mindent Camilóból. :-)
napraforgó 2012 ápr. 17. - 06:17:40
(1524/2153)
Hát én Berenicere abszolút nem emlékszem a korábbiakból. (Talán összejött a rendezõvel, vagy valakivel, akinek szava volt, így kicsit föltupírozták a szerepét).

A Lucia kislányával kapcsolatos betegségrõl: Elõbb megijednek, hogy lázas a kislány, be kell vinni a kórházba. Aztán hazajönnek, nincs komoly baj, CSAK a füle ven begyulladva, kapott gyógyszert, vagy cseppeket??

Nos egy pár hetes csecsemõnél minden bajt komolyan kell venni. Egy fülgyulladás nem CSAK, az már általában egy komoly szövõdmény pl. egy megfázásnál, stb., attól meg is süketülhet a gyerek.
Ez pont olyan, mint Lucia Dengue-láza, az se tartott pár napnál tovább.

Útálom az ilyen "fordulatokat", amik csak azért vannak beleírva, mert a cselekmény épp úgy alakul.

Itt pl. az volt a cél, hogy a család épp akkor érkezzen haza, amikor Anthony is ott van. Ha nem orvoshoz mentek, hát hová mentek volna együtt? Carlota és Lucrecia ott lakik, Arceliát meg nem nagyon látogatja Lucia....(elõítélet ide, vagy oda, miért nem szereti az anyósát?)

Hát persze, a férjét sem szereti, be is vallja a nagyikának, hogy kínszenvedés neki a házasélet Camiloval. És ugye Camilo is észrevette, hogy csak kötelességbõl teszi.
Egy nõnek ez nem könnyû, vagy megjátsza, hogy neki is jó, de szerintem Lucia nem. Akkor meg Camilo sem élvezheti annyira....

Camilo itt hibázik, mindennek ellenére azt mondja, hogy akkor se mondok le Luciáról.
Eddig õ volt a megmentõ lovag, aki nagylelkûen a nevét adta a nõnek és a gyerekének.
De - mivel Lucia nem tudta megszeretni, mint annak idején Carlota Leonardot - zsarnokká válik, aki magához láncolja a nõt, aki nem szereti õt. Szerintem ezért köröz fölötte a holló. És ha nem áll félre önként, bizony elviszi....

No, majd meglátjuk.
10/10
suxel 2012 ápr. 16. - 22:00:19 10/10
(1523/2153)
Amit szintén megjegyeznék, ami kicsit is láttam mai részbõl egészen Anthony érkezéséig, hogy Berenice megszólja Maripazt David elõtt valamiért a fiúval kapcsolatban, és hogy Lucia az õ társasága. Kb 40 résszel ezelõtt még Luciat illette rossz szavakkal egy fél perc erejéig, igen ekkor még a nevét sem tudtuk a csajnak, meg ekkor még a rendezõk sem számoltak vele, hogy késõbb behozzák a történetbe Carla Cardonat. :P :P
10/10
suxel 2012 ápr. 16. - 21:55:24 10/10 Előzmény napraforgó
(1522/2153)
A törött tükör elvileg arra szolgál, azt jelképezi, hogy a Mondragon família is darabjaira van hullva, szét van esve, mint a tükör. Ez a tükör már nem fog változni így marad a végéig. Amúgy részletesen elmondtak mindent egy mexikói mûsorban, hogy mi mit jelképez az egyes családoknál, de sehol nem lelem a videót. :S :S
napraforgó 2012 ápr. 16. - 15:02:29
(1521/2153)
Jaj, és még valami. Pár napja még hét hónappal a házasságkötés után született Perlita, ma meg már csak hatra.
Hiába no, bonyolult tudomány a matematika!
napraforgó 2012 ápr. 16. - 14:36:01
(1520/2153)
Jah, van-e barátja? A szobalány meg hogy felhúzta az orrát, hogy nem iránta érdeklõdött...
violet82 2012 ápr. 16. - 14:18:18
(1519/2153)
A dagi Gordo meg szemet vetett Judith-ra...
napraforgó 2012 ápr. 16. - 14:11:46
(1518/2153)
JJ kezd büszke lenni David fiára. Sunyi disznó, azt állítja, hogy csak azért szekírozta Davidot, hogy ösztönözze. Most meg tanácsokat akar adni neki. Merthogy szüksége lesz rá... Jó lenne pénzt csinálni a fia poziciójából is.
Esthernél meg kezd betelni a pohár, ez a nõ elõbb utóbb kirúgja JJ-t (ez lenne a jobbik megoldás), de ha nem, akkor elhagyja.
napraforgó 2012 ápr. 16. - 13:46:22
(1517/2153)
Azért furcsa, hogy a Mondragon ház nappalijában már egy éve törött a tükör. Mit szólnak a vendégek - már ha vannak néha.

Mit akar jelképezni a törött tükör? A családot biztos nem, mert az eddig is csk látszat család volt. JJ nem szeret senkit, se a feleségét, se a gyerekeit, mint ahogy õk se nagyon szeretik õt, jobbára csak félnek tõle.
10/10
suxel 2012 ápr. 16. - 13:28:09 10/10
(1516/2153)
Oh tudja õ, hogy mi a helyzet, átlát rajtuk. Fordított esetben õ sem verné nagydobra a dolgokat.

Na de most lépek, majd folytatom valamikor a nézését este, ha minden jól alakul. :)
napraforgó 2012 ápr. 16. - 13:28:01
(1515/2153)
Nem tudtam, mi a fene az a por, vagy pórsáfrány (hol így ejtették, hol úgy), hát utánanéztem, és kiderült, hogy azonos a nálunk is jól ismert sáfrányos szeklice nevû fûszernövénnyel:
http://hu.wikipedia.org/wiki/Sáfrányos_szeklice
napraforgó 2012 ápr. 16. - 13:24:18
(1514/2153)
JJ meg faggatózik, ki a gyerek apja.