Téma: Albert Finney

offtopic
bourne 2009 jún. 24. - 11:23:00 Előzmény Rahel
(58/178)
ohhh ... én kérek elnézést és kérlek ne feledd h az uralkodó feladata kegyet gyakorolni ... tehát légy oly kegyes és nézd el nekem eme apró hibát :)))))
offtopic
bourne 2009 jún. 24. - 11:22:07 Előzmény Rahel
(57/178)
ügyes lány vagy :))))) látod látod, megy ez neked ha akarod ... nem kell csak a focira koncentrálódni :))))))
Gabriella54 2009 jún. 23. - 22:40:27 Előzmény bourne
(56/178)
Az Oxygen megvan angolul és olaszul - dvd-n, digitalizálva :) Nagyon jók, Abby-vel ellenfelek!
Tudtommal Alberttel nem forgatott :(
Rahel 2009 jún. 23. - 19:20:43
(55/178)
-Azaz vettem!!!:)))))
Rahel 2009 jún. 23. - 19:19:14
(54/178)
-Ez már gyanúsítás, amit nagyon nem szeretek!!!!!!:))))
Rahel 2009 jún. 23. - 19:15:46
(53/178)
-Nettem az adást, és figyeltem:

Andreas Seppi (Bolzano, Olaszország; 1984. február 21. - ) olasz hivatásos teniszezõ.

Eddigi pályafutása során 1 ATP-döntõt játszott. Kedvenc borítása a salak. Eddigi legjobb eredményét a 2008-as Hamburg Mastersen nyújtotta, ahol az elõdöntõig jutott.
offtopic
bourne 2009 jún. 23. - 14:54:16
(52/178)
kezdem úgy érzeni, h a focimeccseket nem is feltétlenül a sport iránti szeretetbõl nézed :)))))

a meggymagozásra pedig mindenkit be kellene nevezni ... az egész konföderációs kupát ... nem is értem, h miért nincsen meggymagozó világbajnokság ???? annyi marhaság van már, pont ez nincsen ... jó esélyekkel indulnék ...

hát teniszben ha jól néztem, akkor éppen tegnap nyert egy olasz ... Andreas Seppi ... az amerikai Blaket verte el de csúnyán ... ami azért elég nagy szó ... szóval gyere és szurkolj ... lehet h a CN a focis vereség után átpártolt a teniszre ...
Rahel 2009 jún. 23. - 14:45:10
(51/178)
-"óóó hát kérlek ne szóld már le a VIP programjaimat ... babysitteléssel egybekötött falusi turizmusra fizettem be ... ez a minimum --- a fél üveg szilvapálesz meg a maximum volt :)))))) ... és akkor még nem is meséltem a meggymagozás jótékony hatásairól ... egy láda után kezdtem egyenesbe jönni magammal, a második után pedig az élet értelme is megvolt ... ajánlom mindenkinek a dolgot, ha úgy érzi h a dolgok a fejére nõttek :))))))))"
-Jaj nem, mert ugye ha megtaláltat az életed értelmét, akkor már csak megért!!:DD

-"én most fociról átnyergelek teniszre ... jön a füves szezon :))))) Federer a király, Nadal pedig elmehet a sutyiba sutyerákolni ... :))))))"
Hát....
-Ha ott lesznek olaszok, akkor én is csatlakozom a témához!!!:DDDDDD

-"a focinak mikor lesz a döntõje ??? ma reggel félálomba láttam reklámját, de nem volt bennem még kávé ezért csak azt tudom, h volt a reklámja, de azt már nem h ki kivel játszik ... azért is fontos lenne , mert szólnék Albertnek, h jöjjön nézze meg :))))))"
-Vasárnap lesz(nehogy megkérdezd melyiken!!:DD)és, hogy ki kivel?
-Az egyik elõdöntõ gyõztese a másik elõdöntõ gyõztesével játszik!!:DDD
-Ebbõl már mindent tudhatsz!!

-Sõt!
-Az nyerik meg, aki legyõzi a másikat több góllal!!:DDD
offtopic
bourne 2009 jún. 23. - 14:38:10
(50/178)
aztán a lelked rajta ám :)))))) ... majd úgy nézem, h rajtam múlik a másvilág :))))
utánanéztem a filmeknek ... az Felejtés virágai felejtõs lesz szerintem :)))))) már megint háború ... az Oxygen jobban felkeltette az érdeklõdésem, nem mintha könnyedebb filmnek tûnne, de ott van mellette Abby is, hátha dob valamit a film hangulatán :)))) majd megnézem, miképpen lehet ráakadni ... ha esetleg tudsz valami helyet, akkor azt szívesen veszem, szinkron nélkül is elvagyok ...

Albernek pedig szerintem lassan egy láda sörrel lógunk ... :)))))
tényleg, nincsen közös filmje AB val ??? :))) akkor két legyet üthetnénk egy csapásra :))))
Gabriella54 2009 jún. 23. - 14:18:34
(49/178)
Ekkora felelõsséget be merjek-e vállalni? Üsse kõ, bevállalom :)))

Amúgy pedig Alberttel szerintem sörözni kéne leülni :)
offtopic
bourne 2009 jún. 23. - 13:19:58 Előzmény Rahel
(48/178)
óóó hát kérlek ne szóld már le a VIP programjaimat ... babysitteléssel egybekötött falusi turizmusra fizettem be ... ez a minimum --- a fél üveg szilvapálesz meg a maximum volt :)))))) ... és akkor még nem is meséltem a meggymagozás jótékony hatásairól ... egy láda után kezdtem egyenesbe jönni magammal, a második után pedig az élet értelme is megvolt ... ajánlom mindenkinek a dolgot, ha úgy érzi h a dolgok a fejére nõttek :))))))))

én most fociról átnyergelek teniszre ... jön a füves szezon :))))) Federer a király, Nadal pedig elmehet a sutyiba sutyerákolni ... :))))))

a focinak mikor lesz a döntõje ??? ma reggel félálomba láttam reklámját, de nem volt bennem még kávé ezért csak azt tudom, h volt a reklámja, de azt már nem h ki kivel játszik ... azért is fontos lenne , mert szólnék Albertnek, h jöjjön nézze meg :))))))
offtopic
bourne 2009 jún. 23. - 13:14:50 Előzmény Gabriella54
(47/178)
ha valamelyik az utamba kerül, akkor ígérem rávetem magam ... de csak és kizárólag azért mert Te mondtad :)))))
bár mostanában sajnos elég sok más dolgom van ... de ha rálelek lekussoltatok minden gyereket aki körülöttem van :))))))))
offtopic
bourne 2009 jún. 23. - 13:12:49 Előzmény Gabriella54
(46/178)
mindenképpen nézd meg ... ne várj tõle nagy csodákat, mert az nem lesz, de van benne néhány döbbenetes jelenet ... az a fajta film, ami éppen azzal tart sarokban, h egyszerû és nagyszerû ... nem vagyok objektív vele kapcsolatban, én csak ódákat tudok zengeni róla ...
offtopic
Gabriella54 2009 jún. 23. - 11:19:37 Előzmény Rahel
(45/178)
Tökéletesen egyetértek:

Forza Italia!!!
Rahel 2009 jún. 22. - 22:35:21
(44/178)
-Lehet, hogy a foci Albert Finney-t sem hagyta hidegen!!!:DDD
Rahel 2009 jún. 22. - 22:33:55
(43/178)
-Én nem a körmeimet rágtam, hanem üvöltöztem meg hadonásztam, mert ez borzasztó volt!!:((

-Remélem egy év múlva a Vb-n újra a 2006-os formájukat mutatják majd, és elfelejtetik velem ezt a gyatra szereplést!!

-De azért haragom ellenére:

-Forza Italia-Forza Azzurri!!!

-(Az amcsik pedig megérdemelték, hogy tovább jutottak!!!)
offtopic
Gabriella54 2009 jún. 22. - 22:23:21
(42/178)
Nem láttam a meccset, de csak azért nem, mert nem akartam a frissen manikûrözött körmeimet (karmaimat?!) tövig rágni izgalmamban - és mily jól tettem! Ilyen gyalázatosan kikapni...sajog a szívem.
Szegény Albert Finney, milyen jól elvagyunk a topicjában :)))
Rahel 2009 jún. 22. - 17:41:12 Előzmény bourne
(41/178)
"ömmm ... az egyik egyiptomi meccset láttam .. ne kérdezd meg, h melyiket ... azt tudom, h kicsi muris pasik rohangáltak a pályán egy csöpp labdácska után :)))))"

-Akkor az biszti nem az Azzurrik meccse volt, mert ha bár itt eléggé bénán játszottak, azért õk nagyon jóképûek és magasak!!:DDDDDD

-"de aztán lemaradtam a közvetítésekrõl ... halaszthatatlan disznóvágásom volt és még Zsédát is meg kellett csekkoljam, arról nem is beszélve, h belevetettem magam egy baromfifeldolgozó mélyébe ... izgi volt ..."
-Jaj!!
-A disznóvágás még csak ok. mert disznótoros az nagyon finom, de hát a többi Zsédával együtt mehet a kukába!!!!:DDDDD

-"nem akarnám leszólni az olaszokat, de hát nekik mégiscsak nagyobb ciki, h nem jutottak tovább, nem ???:)))))) persze ezzel nem akarnám a CN-t hergelni :)))))"
-Csak nyugodtan, mert a Squadra Azzurra maga volt a pokol!!!!:(((
-És most ezt még a CN-a is így gondolja!!!!!!!!:))))))))
offtopic
Gabriella54 2009 jún. 22. - 16:57:14 Előzmény bourne
(40/178)
Rendesen felcsigáztad az érdeklõdésemet, de amint látom, nem kell sokat várnom! Az imdb szerint most csütörtökön, a port.hu szerint jövõ héten mutatják be!
offtopic
Gabriella54 2009 jún. 22. - 16:34:59 Előzmény bourne
(39/178)
Mentem volna messzebb is, de ha egyszer Prágában vetítették? :)))
Ha teheted, nézd meg a Felejtés virágai (Harrison's flowers) c. filmjét, egészen rendkívüli! Vagy az Oxigén címût (bár azt, ha jól emlékszem, itthon ki sem adták), döbbenet az ürge :)

Teljességgel megértelek, nekem a prágai mozizás csak a hab a tortán, színházba pl. rendszeresen Nyíregyházára járunk - Pestrõl nézve az sincs épp a szomszédban :), de minden egyes pillanata megéri!