offtopic
lilahagyma 2011 máj. 06. - 19:51:30
(75/735)
Tetszett, ahogy Jerzy visszaadta neki a kölcsönt: "Amit nem lõsz kapura, abból nem lesz gól, vesd be magad, apukám, mutasd meg, hogy férfi vagy, ezt már elfújta a szél..." stb. Még a filmidézeteit is utánozta :)
Szóval Alekosz mai magyar filmeket is néz...
offtopic
robicsek2 2011 máj. 06. - 17:34:24 Előzmény Haversrac
(74/735)
Félre ne érts, én se vagyok egy nagy sírós , de idõnként nagyon jót tesz, Utána valahogy kellemesebb érzés, és és nyugodtabb vagy. Nálam legalábbis így szokott lenni, egyszer egy évben ha sírok :)) Olyan mint a béltisztító kúra :PPP Csak a könnycsatornáimat tisztítom meg :PP

De annyit nem tudnék bõgni mint amennyit ott a sok surmó.
Fõleg a buzerátor Gombi.
Tamáss11 2011 máj. 06. - 14:31:10
(73/735)
Biztos, hogy lesz show, mert már a szerzõdés is alá van írva (elhinni nem muszáj, bizonygatni pedig nem fogom).
A tények: Mindenapos mûsor, nyilván az RTL nem fog egy ilyet beígérni, ha nem lenne biztos. Egy több milliót érõ buszt is használnak a mûsorban, meg van már csinálva a busz környéke ami szintén nem két fillér volt. A lányokat is már szinte kiválogatták. Úgyhogy nem kell aggódni, kedden egészen biztos elkezdõdik a mûsor :)
offtopic
-csengõzoli- 2011 máj. 06. - 09:20:03
(72/735)
Én sem vagyok doki,de szerintem Asperger szindróma.
Az autizmus egyik gyenge fajtája.
Io 2011 máj. 06. - 07:35:19
(71/735)
Ez már lassan "Bence-show" ! :)
10/10
offtopic
NANU..! NANU..! 2011 máj. 06. - 01:33:43 10/10
(70/735)
Ezen besartok... ! :XD)))

http://www.rtlklub.hu/most/20929_nekedvalo_ha_a_let_a_tet_van_mirol_beszelni_szerelmek_es_vit

Kész PARÓDIA... ! ;XD)))
Fogjatok le, mert behalok a röhögéstõl... ! :XD)))
offtopic
lilahagyma 2011 máj. 05. - 23:11:22
(69/735)
Keserûn? Miért? Szerintem inkább megértéssel. Mármint, ezen kívül csak az elmebetegség marad magyarázatként. De miért tartsam Alekoszt pszichopata-szociopata-autista õrültnek?
Ennek ellentmond, hogy László "udvarlása" hasonlóan céltalan és otromba nyomulás volt, Lászlót mégsem nevezné senki elmebetegnek.
Másrészt amit írtam, azon a logikán alapul, amit legrövidebben ez a félmondat foglal össze: "...és szeresd felebarátodat, MINT ÖNMAGADAT." Ebbõl egyenesen következik, hogy valaki azért veti meg a többi embert, mert saját magát megveti; és azért nem képes elfogadni a felé irányuló szeretetet, mert képtelen elhinni, hogy mások nem ugyanúgy gyûlölik, mint ahogy õ saját magát gyûlöli. Remélem, hogy az idézett félmondatot és annak értelmi szerzõjét nem tartod keserûnek - mert minden egyéb ebbõl következik.

Ha ez számodra még mindig keserû, akkor mondj édesebb magyarázatot arra, hogy Alekosz miért taposott bele Szandiba, még nagyobbat Olivérbe, még annál is nagyobbat Évába - és ki tudja, mekkorát Tündébe. Mivel Olivérrel is gonoszul viselkedett, ez nem a "szexuális vágy kifejezõdése", annál inkább a baráti elfogadás miatti frusztráltságé. Szerintem. Szerinted?
offtopic
lilahagyma 2011 máj. 05. - 20:35:50
(68/735)
Ha még nem tud róla, akkor van egy gyanúm, hogy nem vállalja el, legalábbis nem szívesen. Mert amikor Szandi felajánlkozott neki, csípõbõl elutasította, Szandi meg is haragudott rá.

Nem hiszem, hogy képes volna kezelni azt a helyzetet, amikor valakinek tényleg számít.
Mivel önmagát megveti, muszáj megvetnie azt is, aki ragaszkodni kezd hozzá. Hiszen aki egy alávaló emberhez ragaszkodik (vagyis õhozzá ragaszkodik), az csak egy még nála is alávalóbb személy lehet. Ez nyilvánvaló az Évával való kapcsolatában (ami egyre durvább és gonoszabb), és ez látszott Szandika visszautasításában is. Sõt, még Olivérrel is gonoszul viselkedett egy idõ után, és örült neki, amikor megszabadult tõle.

Szóval bármit megtesz, hogy meggyûlöltesse magát azokkal, akik kedvelik õt, mert megijeszti a szeretet.

Azt is pontosan tudja, hogy a szatír viselkedése riadalmat és viszolygást vált ki a nõkbõl; mert amikor nõnek öltözött, teljes lendülettel utasította vissza Éva nyomulós szövegét. Nem skizofrén, abszolút tudatában volt annak, hogy miket mondott nõi ruhában. Vagyis a taplósággal tudatosan tol el magától minden intimitást, szeretetet.

Eddig olyan nõkkel feküdt le, akiket megvetett - és nem pusztán a "bálnaságuk" miatt, hanem legfõképpen azért, mert ócska cafka az, aki képes vele érzelem nélkül lefeküdni.

Mindennek a gyökere nyilvánvalóan az önmegvetés. Neki elsõsorban nem nõkre, hanem saját maga elfogadására volna szüksége - ha ez nem sikerül, akkor minden pénzét kurvákra fogja költeni, esetleg valóban szatírrá válik, és egyre mélyebbre süllyed az önmegvetésben.
1/10
offtopic
Gabriella54 2011 máj. 05. - 18:39:20 1/10
(67/735)
Természetesen nincs közöm az érzéseidhez, de a könnyeket nem tartanám hiábavalóságnak.

A könnyekben szentség lakozik. Nem a gyengeséget jelzik, hanem az erõt. Választékosabban beszélnek, mint tízezer nyelv. Õk a túláradó fájdalom, a mély bûnbánat és a kimondhatatlan szerelem hírnökei.(Washington Irving)
10/10
Haversrac 2011 máj. 05. - 17:44:52 10/10
(66/735)
egyébként pedig én sem sírtam volna, ha kapok levelet én pl édesapám temetésén se sírtam, mert felesleges emberi reakciónak tartom. Ettõl lenne rossz ember? ez a tipikus buta emberi megjegyzés volt...nem mindenki egyforma ez menjen bele a buksitokba!
10/10
Haversrac 2011 máj. 05. - 17:43:37 10/10
(65/735)
Attól, hogy valaki nem produkál átlagos reakciókat nem jelenti azt, hogy rossz ember. Amit lilahagyma írt érdekes. Nem pszichopata Alekosz, de vannak benne vonások. AMíg tudja tartani az önkontrollt nem is fog kitörni...
offtopic
lilahagyma 2011 máj. 05. - 16:02:38
(64/735)
Szerintem vele nem az a gond, hogy nem mutatja ki az "érzelmeit", hanem hogy kimutatja.
-csengõzoli- 2011 máj. 05. - 15:20:08
(63/735)
Alekosz autista!
Nem szabad haragudni rá,mert beteg.
(félre ne érts,én sem szeretem)
offtopic
lilahagyma 2011 máj. 05. - 14:53:01
(62/735)
Uggyann már....ha õ nem vállalja, átpasszolják a cuccot Lászlónak. Õ eleve azzal indított, hogy valóságsóban akar feleséget keresni, szóval nyilvánvalóan benne lenne. És ami azt illeti, az õ csajozási stílusa hasonlóan visszataszító és kretén, mint Alekoszé, szóval nem volna nagy változás, mindkettõ borzongató. Itt az úriember néhány jólsikerült pillanata: http://www.youtube.com/watch?v=1HT3binzD2U&feature=player_embedded - ebbõl legjobban a 3X3=6 tetszett.
És a jelenet, amivel minden nõnemû szívét megdobogtatta: http://www.youtube.com/watch?v=NTCpAnTcpuo&feature=related
(Számomra az volt az igazán rémületes, hogy ezt a jelenetet nézõk többsége 10 pontra értékelte, pedig majdnem ugyanolyan SZATIRikus, mint Alekosz).
offtopic
lilahagyma 2011 máj. 04. - 21:12:47
(61/735)
1. Alekosz nagyjából pszichopata:
Alekosz a legstabilabb játékos, õ tûri a legjobban a bezártságot. A villalétet azért is tûri olyan jól, mert – most talán kicsit erõsen fogok fogalmazni – pszichopata „tüneteket” produkál: nem szeret, nem szorong és nem tanul. Hangsúlyozom: nem állítom, hogy Alekosz pszichopata, de azt igen, hogy a pszichopatákra jellemzõ tüneteket produkál. Alekosz nem szeret, ezért könnyen át tudja vészelni a hozzátartozók hiányát vagy azt, ha egy barátot elveszít. Nem szorong, ezért olyan akciókra, megnyilvánulásokra is képes viszonylag érzelemmentes módon, amelyeket más nem feltétlenül merne bevállalni. Végül pedig nem tanul a hibáiból – ez a nõkkel való hozzáállásából figyelhetõ meg leginkább. Alekoszból kiváló cégvezetõ vagy politikus válhatott volna (ha esetleg tanul), de éppen ezen tulajdonságai miatt arra is jó esélye van, hogy megnyerje a játékot – azonban korai lenne még õt „koronázni”. http://tolgyessypeterelemez.blog.hu/

2. Mivel népszerû, ez azt jelenti, hogy a nézõk vevõk a groteszkre, az abszurdra, a bohóckodásra. Nyilván ez nem lesz komolyan vehetõ mûsor, inkább olyan ökörködés, ami aztán alapanyaga lehet a netfolklórnak.

3. Ha mondjuk Rácz Bécire építenék a mûsort, tõle mi lenne várható? "Nincs valami kólád, vagy üdítõd, amit MEGEHETNÉK, mert szomjan halok és a büfé már bezárt!" http://www.pixter.hu/video?id=26919
offtopic
robicsek2 2011 máj. 04. - 18:56:41
(60/735)
Ilyen hülyeséget mondanak a Fókusz Ajánlójában, hogy már ha Alek bevállalja. Egyrészt annyi lóvéért miért ne vállalná be ?? Másrészt szerzõdése van a RTL el.
3. szór nem hiszem hogy valójában ne tudna semmit az új mûsorról.
offtopic
robicsek2 2011 máj. 04. - 18:50:23
(59/735)
Üdv néked is :) AM nem véletlenül írtam Off ba :)) Aki nem kíváncsi rá az kikapcsolja az Off ot :)
Shanks 2011 máj. 04. - 18:38:51
(58/735)
A kedvencem biztos, hogy nem volt, max jobban bírtam õt..
tzatza 2011 máj. 04. - 17:52:57
(57/735)
Hát kíváncsi leszek erre a nagy hódításokra mert amit levágott a vén szóttyat bõrû pasi is egyenesen borzalmas volt:(
Még a neve sem jut eszembe:)
Shanks 2011 máj. 04. - 15:56:30
(56/735)