Téma: Alkonyat

10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 10. - 22:04:26 10/10
(90698/91798)
PIERCE BROSNAN - TODAY SHOW

Pierce Brosnan - õ alakítja Robert Pattinson apját a 'Remember Me'-ben - a napokban a 'The Today Show'-ban járt. Pierce a mûsorban mesélt Robert-rõl és a vele való munkáról is - 3:57-nél kezdõdik.

Katt: http://www.youtube.com/watch?v=TIsD05WlUqA&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 10. - 22:03:42 10/10
(90697/91798)
szijja vampilla ^^
igen, én is nagyon-nagyon várom már a filmet (L) újabb közös mozi ^^ <3
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 10. - 22:02:28 10/10
(90696/91798)
BOOBOO STEWART - TEEN FOTÓZÁS

BooBoo Stewart-ról, az 'Eclipse' Seth Clearwater-rõl február 2-án, kedden készült egy új fotósorozat a Teen Magazin számára Los Angelesben. A 'Grease' ihlette fotósorozatot állítólag a júniusi Teen címlapon láthatjuk majd viszont.

Itt van pár kép a készülõdésrõl: http://justjaredjr.buzznet.com/2010/02/04/booboo-stewart-is-summer-inspiring/
10/10
offtopic
schmetterling 2010 febr. 10. - 22:02:25 10/10
(90695/91798)
szijjaaa aranyom:)))

de cukk:)))
filmet akarok!!!!!!!!!!!!!!!!
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 10. - 22:01:02 10/10
(90694/91798)
KELLAN LUTZ - ETONLINE

Kellan Lutz a korábbi Calvin Klein modellel, Antonio Sabato Jr.-ral beszélget az Entertainmnet Tonight új interjújában. A két CK modell mesél a tapasztalataikról!

Katt: http://www.youtube.com/watch?v=ol_ebU-qBKc&feature=player_embedded
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 10. - 22:00:17 10/10
(90693/91798)
ÚJ 'REMEMBER ME' KÉPEK

Ismét megjelent jó pár hivatalos fotó Robert Pattinson március 12-én megjelenõ filmjébõl, a 'Remember Me'-bõl. Végre Rob és Pierce!

Itt elértek még három képet: http://www.snd-films.com/
Itt is vannak még: http://www.facebook.com/photo.php?pid=3274674&id=287910244913&fbid=287935089913#!/photo.php?pid=3274674&id=287910244913&fbid=287935089913
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 10. - 21:55:24 10/10
(90692/91798)
Sziasztok újra...

Hát mégis hozom a híreket, azt hiszem magammal szemben sem fair ez a dolog :) Elvégre én lennék, akit még a világháború sem robbanthat ki innen :DDD ^^
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 10. - 18:29:16 10/10
(90691/91798)
Sziasztok!

Hallottam hírét, hogy hiányoltok. Sajnos nem tudok mit mondani, elkezdõdött a félévem az egyetemen, és nincs idõm semmire sem, még meghalni se! Örülök, hogy hazaesek, és stb. Tényleg bánt a dolog, vagyis nem tudom mit mondjak...

Igazából eddig próbálkoztam életben tartani a fórumot, és tudom (legalábbis szeretném azt hinni), hogy másoknak is fontos volt, amit csináltam. Sok dolgot megéltem itt, amolyan második otthonom volt. Itt voltak a barátaim, imádtam jókat csevegni velük.

Mostanra viszont oda a társaság, és õszintén szólva nekem ez nem megy, és talán nem is akarom, hogy menjen. Barátokat szereztem, és azt hiszem kicsit sokat vártam ettõl az egésztõl... többet, mint kellett volna! Szóval én azt hiszem feladom. Egyenlõre tényleg nem tudom, hogy mi lesz még...
10/10
feeedra 2010 febr. 10. - 08:48:55 10/10
(90690/91798)
éljeen, éljen, éljeeen! :))
De jóóó! Nagyon örülök neki!!
Szia Spunk! <3 Szuper hírt hoztál. Utáltam az elõzõ fordításokat! Tényleg rémesek voltak. Nekem az volt a plafon, amikor Bella le csacsizta az anyját! :)))))))))
juj egybõl jobb kedvem lett! Azt nem mondom, hogy vigyorogva megyek dolgozni, de azért, na! :))
Szép napot! (megjegyzem igazán erõlködhetne kicsit és süthetne már finom melegen)
cuppp <3
10/10
offtopic
Spunk Ransom 2010 febr. 09. - 20:54:36 10/10
(90689/91798)
Végre!!!!! Rakovszky Zsuzsát lecserélték!! (nem õ fordítja a Breaking Dawn-t) *megjegyzem, ideje volt*

Izgalmas és aktuális kulturális programnak bizonyult az a közönségtalálkozó is, amelynek vendége Bosnyák Viktória író-mûfordító volt, akinek nevéhez többek között a Tündérboszorkányok, a Klott Gatya, ne fárassz! és az Amikor kivirágzott a fánk fánk címû meséskönyvek fûzõdnek, de õ a fordítója a nagysikerû Twilight-sorozat (Alkonyat) negyedik részének, amely hónapokon belül a boltokba kerül.

A regény sokszínûségének, tanulságos mondanivalójának is köszönhetõ, hogy az író-mûfordító már a kezdetektõl nagy rajongója volt Meyer regényeinek. Bár az elsõ három kötetet Rakovszky Zsuzsa ültette át magyarra, a negyedik regényt azonban Bosnyák Viktóriára bízták. Az író-mûfordító saját bevallása szerint nagy kockázatot vállalt a negyedik kötet fordításával, hiszen Rakovszky Zsuzsa a maga komoly stílusával szólította meg a vámpírtörténet magyarországi rajongóit, ezzel szemben õ próbált egyfajta könnyedséget, fiatalos stílust, szóhasználatot belecsempészni a magyar fordításba. A találkozón résztvevõ fiatalok elsõként hallhatták Bosnyák Viktória magyar Twilight verzióját, hiszen a mûfordító örömmel olvasott fel részletet a hamarosan megjelenõ negyedik regénybõl.
Neele01 2010 febr. 07. - 20:57:14 Előzmény asmona
(90688/91798)
Engem nem zavar ha nem szereted:) más az izlésünk. ennyi. De én tiszteletben tartom amit más szeret és nem hordom le õket, én csak enynit kértem mástól is, h tartsa tiszteletben.
asmona 2010 febr. 06. - 13:13:43
(90687/91798)
csak elore szolok, hogy nem akarlak lehordani dragam...:) Csak elmondom: engem nem gyozott meg... Oszinten szolva nem latok nagyon hu de milyen muveszetet abban, ha valaki megalkotja a tokeletes ferfit (OH MY GOD!!!)es olyan jelenetekkel pakolja tele a konyvet, amirol minden kamaszlany almodozik... Az nem muveszet, ha egy tokeletest alkot... Nem fikazom a kortarsakat es nem vagyok konzervativ, de nekem sokkal fantasztikusabbnak tetszik a regi es jol bevalt klasszikus Bront Uvolto szelek... Egy olyan gonosz es kegyetlen embert megszerettetni(SIKERESEN!!! Sok korabeli olvaso fulig szerelmes lett bele), mint Heathcliff... na az muveszet. Egyebkent asszem rossz korba szulettem mert az eddigi szuperslagerek (HSM-tragya... mar bocs a kifejezesert..., es most Alkonyat-oh jeh...)nem gyoztek meg tulzottan es igazabol hanyinger kornyekez toluk... Bocs... El kellett mondanom...
Neele01 2010 febr. 06. - 10:42:26 Előzmény abus
(90686/91798)
Nem azt mondtam, hoyg en írjákle, ha vlmi nem tetszett, csak, hoyg fikázni, meg a rajongókat lehordni nem illik. Szerintem.
5/10
abus 2010 febr. 05. - 15:00:29 5/10 Előzmény Neele01
(90685/91798)
Hát, tényleg vannak csúnyán lehúzó hozzászólások, de mondjuk ha valakinek nem tetszik a film,akkor már ne is mondja el a véleményét?
A könyv egyszerûen zseniális, de a film hozzá képest egy nagy nulla. Nem tudom,hogy amit egy író(nõ) jól kitalált,azt miért kell átírni,megmásítani, illetve fontos(nak tûnõ) részleteket kihagyni? Nyilván nem lehet szóról szóra megvalósítani egy filmben mindazt,ami le van írva a könyvben, de legalább a lényeg jöjjön át. Leginkább azt a bizonyos vibrálást hiányoltam a két fõszereplõ között, ami az egész könyvben jelen volt. A filmben így tényleg csak egy furcsa tiniszerelemnek látszik,se többnek,se kevesebbnek.
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 05. - 13:02:55 10/10
(90684/91798)
TAYLOR LAUTNER - LA LAKERS

Taylor Lautnert tegnap este a Los Angeles Lakers és a Charlotte Bobcats kosármeccsén fotózták le a paparazzók.

Katt: http://www.celebrity-gossip.net/celebrities/hollywood/taylor-lautner-lakers-lad-215024/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 05. - 13:01:32 10/10
(90683/91798)
PEOPLE @ KELLAN LUTZ

Kellan Lutz a Calvin Klein új arca (és teste)!

A híres izompacsirták, Mark Wahlberg és Djimon Hounsou, nyomdokait követve Kellan Lutz a legújabb hollywoodi pasi aki levetkõzött a Calvin Klein alsónemû kampányához — fõleg az új Calvin Klein X alsónemûkhöz.

“Modellként kezdtem szóval ez a csúcs," mondta Lutz a PEOPLE-nak a 2010-es tavaszi kampányról. “Mi többet tehetnél, hogy szerepelsz egy hirdetésen amelyrõl kiskorodban úgy gondoltad, hogy nagyon szexis és klasszikus? Ez tekintélyes és imádom."

A színész Mehcad Brooks, a spanyol tenisz-sztár Fernando Verdasco és a japán focista, Hidetoshi Nakata, mellett a 'Twilight' sztárja vetkõzött le a logós alsónadrágokra, a provokatív B&W hirdetésekhez, amelyeket Mikael Jansson fotózott. És fura errõl beszélni?

“A modellkedésben, vannak srácok akik megcsinálják a Zoolander dolgot és õk kétségbeesésként mutatják,” mondja Lutz. “Magabiztosnak kell lenned, és jól kell szórakoznod.” Ami azt illeti, az új szexszimbólum nem abból a szemszögbõl látja magát mint mások, “Nem látom magam tökéletesnek. Sosem voltam és nem is akarok az lenni,” mondta.

“Én nem vagyok a jóképû pasi a jó hajjal, mint[a 'Twilight'-os szereplõtársa] Rob Pattinson. Élvezem, hogy nem vagyok annyira csinos.” A hirdetések márciusban jelennek majd meg, így a magazinokban, a tévéreklámokban és a hirdetõtáblákon több Lutzt is láthatsz majd!

Forrás: http://stylenews.peoplestylewatch.com/2010/02/03/kellan-lutz-to-be-the-new-face-and-body-of-calvin-klein-underwear/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 05. - 12:59:01 10/10
(90682/91798)
GOSSIPCOP: STEWART ÉS BLOOM

Tegnap felröppent a pletyka, hogy Kristen Stewart és Orlando Bloom, kissé összemelegedtek a Sundance Filmfesztiválon... na ez vicces... és itt az igazság!

Az igazság a Sundance sztárjairól, Kristen Stewart-ról & Orlando Bloom-ról!

“Orlando Kristen-el csalta meg” ordított a Star magazin címlapja.

A címlap és a magazin természetesen Orlando Bloom-ra és a “Twilight” sztárjára Kristen Stewart-ra célzott.
A magazin szerint, “Orlando Bloom nem úgy nézett ki, mint aki hiányolja a barátnõjét, Miranda Kerrt, aki éppen St. Bart-ban volt, miközben szemtelenül flörtölt Kristen Stewart-al a Sundance Filmfesztiválon.”

A Star azt állította, hogy Stewart éppen a barátaival ünnepelt a Sundance-en amikot “Orlando jött, hogy gratuláljon neki, és a kémiájuk heves volt!”

Heves?!
Várj, lesz még rosszabb is...

Miután egy privát asztalhoz mentek, azt írta a Star, “Orlando megragadta a kezét, és erre õ megérintette a mellkasát. A dolgok nagyon intenzívek voltak.”
Igen. Sokkal rosszabb…

Miután elhagyták a bárt, a Star azt állítja:

“Összejöttek akkor este abban a lakásban amit Kristen bérelt. Azt mondta vad volt, és ismét szeretné megtenni!”

A kicsi dolog: Stewart nem bérelt lakást a Sundance-en.
A fõ dolog: Ez SOSEM történt meg.

Stewart és Bloom nem jöttek össze, és ezt a történtekhez közelállók (és nem, mi nem a Jersey Shore-os pasiról beszélünk) mondták a Gossip Cop-nak.

Forrás: http://www.gossipcop.com/star-sundances-around-the-truth-with-kristen-stewart-orlando-bloom/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 05. - 12:55:12 10/10
(90681/91798)
ROBERT A HAWAII ISKOLÁKON SEGÍT!

A 'Twilight' sztárja, Robert Pattinson a Hawaii iskoláknak segít!

Mostmár Robert Pattinsont jótékony pasiként kell kezelnünk. Csak most jelentették be, hogy Pattinson résztvesz egy helyi Hawaii Montessori iskola adománygyûjtésében, és dedikált posztereket és 'Twilight' könyveket ajánlott fel a Montessori Hale O Keiki adománygyûjtõ gálára, az "The Orchid Ball"-ra.

Pattinson dedikált posztereire és könyveire a "The Orchid Ball"-on lehet majd licitálni február 5-én, és a befolyt összeggel a Montessori iskola programját támogatják majd.

Forrás: http://www.examiner.com/x-4908-Twilight-Examiner~y2010m2d4-Robert-Pattinson
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 05. - 12:54:02 10/10
(90680/91798)
ANNA KENDRICK REAKCIÓJA

Anna Kendrick majdnem szó nélkül hagyta az Oscar-jelölését...

A 24 éves színésznõ, ezt mondta február 2-án, amikor megtudta, hogy a 'Legjobb mellékszereplõ' kategóriában jelölték az arany szobrocskára, “Eléggé megborzongtam, hogy ilyen tehetséges inspiráló nõkkel jelöltek. Egy olyan különleges film részesének lenni, mint az Up In The Air, egy álmom vált valóra. Elhalmoztak és megtiszteltek ezzel a jelöléssel, és nagyon hálás vagyok, hogy részese lehettem ennek a tapasztalatnak George-al [Clooney], Vera-val [Farmiga] és [rendezõ] Jason-nel [Reitman].”

Forrás: http://justjaredjr.buzznet.com/2010/02/03/anna-kendrick-oscar-reaction/
10/10
offtopic
alexa_1988 2010 febr. 05. - 12:52:58 10/10
(90679/91798)
EXAMINER @ SXSW FESZTIVÁL

2 'Twilight' sztár a SxSW fesztiválon!

2 filmmel állnak készen a 'The Twilight Saga: New Moon' és a 'The Twilight Saga: Eclipse' sztárjai az SxSW-re, a márciusi filmfesztiválra.

Larry Richman (Pro Networks) információ szerint, a 'The Runaways'-t és a 'The Loved Ones'-t (Xavier Samuel-el) is kiválasztották a fesztiválra.

A 'The Runaways' a fesztiválok egyik vezetõ filmje, és elolvashatod Richman kritikáját is. A 'The Runaways'-t most mutatták be a Sundance Filmfesztiválon. A film az azonos nevû lánybanda felemelkedését és bukását mutatja be (Joan Jett és Cherie Currie vezetésével).

A 'The Loved Ones'-t a "Midnighter"-ek közé sorolták és Richman kritikáját itt elolvashatod. A 'The Loved Ones' már a tavalyi TIFF-en(Toronto International Film Festival) bemutatkozott, szeptemberben.

Az SxSW március 12-tõl március 20-ig tart majd Austin-ban, Texas-ban. És azt is bejelentették, hogy a 'Twilight' soundtrack egyik közremûködõje, Bobby Long zenei vendégként jelenik majd meg a fesztiválon.

Forrás: http://www.examiner.com/x-4908-Twilight-Examiner~y2010m2d4-SxSW