Téma: Ally McBeal

10/10
Meli 2007 júl. 04. - 18:38:38 10/10
(943/2983)
Láttad Zellweger kisasszonyt az Én és én meg az Irén-ben? Húúú az kicsit durva, mit össze ökörködnek Jim Carrey-vel!:-))) Abban volt a citromos sztori amit említettem!:-))))))))))
10/10
Meli 2007 júl. 04. - 18:31:30 10/10
(942/2983)
Üdv!
Szóval Bullock filmek:
Igen, megválaszoltam, hogy éppen megnézte Alex a postaládát, de amikor már évek óta nem is írtak egymásnak, akkor, hogy lehetett az, hogy éppen abban a fél napban vagy pár órában jutott az eszébe bekukucskálni a ládába hátha talál valamit? Elõtte évek óta semmi, aztán pár óra után meg meghalt volna. Na, jó! Egy barátnõmmel azt beszéltük be, hogy Megérzése támadt! He-he-he...

Igen, láttam sok filmet amiben Sandra szerepel. A kedvencem a top 10-ben van, a Mint a hurrikán!A két hét múlva örökké is jó valóban. Abban volt, hogy teli ette magát aztán közlekedési dugóba ragadtak? He-he!:-))) A Kísérleti gyilkosságok nagyon tetszett, mint film nagyon szuper, tanulságos is, és jó a csavar a végén! Meglepõen jó film, nem úgy ültem hozzá.:-))
Láttam még a
-Pusztító (ebben elsõként Sandrát)
-Beépített szépség 1-2. (Az 1. jobb volt)
-Átkozott boszorkák
-Féktelenül 1-2.
-Ha ölni kell
-Képtelen képrablás (Ez is tetszett.)
-Aludj csak én álmodom (Ari film.)
-A hálózat csapdájában (Jó!)
-Szerelmi bájital ( Amolyan Beépített szépség féle.)

Ezek jutottak az eszembe. Te miben láttad még?

Kedvenc színészem még Bruce Willis, Jim Carrey, William Baldvin, Cristhoper Lambert. Tetszik Bridget Fonda és Andy Garsia is.
Na, csõ! :-)))
10/10
hozzászóló 2007 júl. 04. - 18:20:28 10/10
(941/2983)
Szia!
jahm!!!!!!!!!!!
kár, hogy nem tudunk képet feltennni
:-((((((((((
10/10
Meli 2007 júl. 04. - 17:58:05 10/10
(940/2983)
Hali Laci! Látom épp itt vagy! Én is... :-)))
Képek?!? Háááát reménykedjünk, hogy visszakerül a lehetõség! Olyan jó volt!
10/10
hozzászóló 2007 júl. 04. - 17:44:57 10/10
(939/2983)
Szia kedves Jocsill! Örülök, hogy velünk vagy! Szia! :-))))))))

Ez a port.hu megõrhít!!!!!!!!!
Szerettem képeket feltölteni, nem értem mért nem lehet!
Ti nem tudtok errõl valamit? :-((((((((((

Köszi Jocsill az elismerõ szavakat, szerintem mindenki igyekszik megfelelni, ami néha nagyon nehéz! De ien az élet!

:-))))))))))
10/10
hozzászóló 2007 júl. 04. - 17:37:32 10/10
(938/2983)
Szia !

Balaton!!!!!!!!! Ez jól hangzik, érezzétek jól magatokat!!!!
:-))))))))))))

Jó nyaralást!

:-))))))))))))
10/10
hozzászóló 2007 júl. 04. - 17:30:28 10/10
(937/2983)
Kedves Meli!!! :-) Szia! Hello! Szervusz! Üdv!

Ház a tónál!!!!- ez egy fantasztikus film! Bár, vannak tényleg komplikált dolgok benne! :-S
Szóval, .......szerintem meg is válaszoltad a kérdésedet! :-)
Érdekes, hogy Alex pont akkor nézte meg a postaládáját, amikor már közelget a halála a múltban!!! :-(
Erre én sem tudok mást mondani, tényleg eléggé érdekes dolog! :-)
Bevallom, én azt hittem, hogy Alex meghal a film végén! :-(((
De hála Isten nem történt meg! Bár nagyon elméláztam azon, hogy Kate levelet írt és betette a postaládába, majd Alex éppen, mielõtt átment az úttesten, pont akkor olvasta el, azaz nézte meg a levelet a kezében!

A film megvan DVD-n, bár még nem néztem meg egyszer se! :-( Itt az idõ, hogy megnézzem! :-)
Sajnos a film magyar változata nekem nagy csalódás volt, mivel szerintem Für Anikó hangja illik jobban Sandra Bullockhoz, nem pedig Györgyi Anna! Nagyon készültem a DVD-re, fél évig azt vártam, hogy megjelenjen és Für Anikót hallhassam S.B. magyar hangjaként! :-)
Szóvalo ez nagy csalódás volt, a,mit azóta sem hevertem ki! :-((((((((((
Tudom, ez eléggé hülyén hangzik, de nekem nagyon fontos a szinkron, fontos, hogy egy külföldi színészt egy megszokott magyar színész szinkronizálja! Lehet , hogy külsõ tulajdonságaiban inkább Györgyi Anna hasonlít a színésznõre, de sztem Für Anikó sokkal jobb! De ez csak az én véleményem!!!!!!!!
Meli! Írtad, hogy nagy kedvenced Sandra Bullock! :-)))
Te sok filmjét láttad? Van tõle kedvenced?

Nekem sok filmje megvan , és imádom mind1iket!
A Két hét múlva örökké szerintem az egyik legjobb! Nagyon szeretem azt a filmet! A Kísérleti gyilkosságot emelném még ki! Ezt láttad , Meli?????

Szóval nagyon fontos a szinkron!
PL.: Ha Sandra Bulock -filmet veszek, akkor Für Anikó munkája is érdekel, ha Kate Winslet-filmet veszek, akkor Major Melinda kiváló szinkronmunkája is érdekel,......és így tovább!!!!!!!!!!!!

Nektek ki(k) a kedvenc színészetek(színészeitek)??????????
Én Sandra Bullockot , Julia Robertset , Renée Zellwegert , Tyne Dalyt, Amy Brennemant nagyon szeretem, nagyon jól játszanak!
10/10
hozzászóló 2007 júl. 04. - 17:07:22 10/10
(936/2983)
Köszi Meli! Aranyos vagy! :-)))))))))))))))))))))))))
10/10
jocsill 2007 júl. 04. - 13:25:42 10/10
(935/2983)
Most sajna mennem kell, mert Emma rövidesen ébred és nem ártana kicsit tanulni is, amíg lehet!

Puszillak benneteket és remélem holnap is jövök!!!!

Apropó vasárnaptól egy hétre megint nem leszek, mert megyünk le Anyukámékhoz... Apukám akkor jön haza és ez lesz a "nyaralás", hogy együtt lehetünk otthon pár napot!

Szóval üdv!!!!!!
10/10
jocsill 2007 júl. 04. - 13:22:20 10/10
(934/2983)
Apropó, köszi a gratulációkat... Nagyon nem szolgáltam rá, de azért egy része megvan...

Jut eszembe, Laci, szerintem is tetszene nekem a Miss Potter, remélem eljutunk a szerelmemmel kis mozizásra...

Köszi egyébként, hogy érdeklõdsz arról mi is bánt... Nos remélem lassan megoldódik...
A nagy "titok", hogy a nagypapám rákos. Hétfõn mûtötték meg, kivették a rosszindulatú daganatát, reméljük sikerült maradéktalanul eltávolítani és reméljük, hogy idõben csípték el, egyelõre nem volt áttét, reméljük így is van!!!! A továbbiak késõbb derülnek ki. Pénteken én vittem be a kórházba a nagymamámmal együtt. Tartottam magam, nem sírtam, mert mama így is nagyon összetört lelkileg. Annyira szeretik egymást, csak remélem a férjem és én is ilyen gyönyörû szeretetben tudunk megöregedni egymás mellett. Másfél év múlva 50 éves házasok lesznek!!!! Szerintem csodás dolog!!!!
Ez volt, ami miatt nem érdekelt az utolsó elõtti vizsga, akkor vártuk a szövettan eredményét, és sokként ért bennünket, hogy rosszindulatú. Aztán össze kellett szedni magunkat, nekünk kell az erõt sugározni, hogy nekik legyen erejük "felállni" a sokkból és reménytelenségbõl!!!!!
10/10
jocsill 2007 júl. 04. - 13:15:10 10/10 Előzmény Blythe
(933/2983)
Nos, az X-akták valamikor nagy kedvencem volt, de amikor késõre tették, nem tudtam fennmaradni és nézni, lemaradtam...

A született feleségek nagy kedvenc volt, de Gabrielle Solis annyira mélységesen felháborítja a konzervatív gondolkodásomat, hogy örjöngtem anno, amikor elfogadta az elsõ szériában John hitelkártyáját, amikor Mr. Solissal fasírtban voltak... Undorító!!!! Én meg hülye, hogy ilyenen felhúzom magam...

Tru Davies egy hullaházban dolgozik. Átlagos lány is lehetne, ha nem lenne meg az adottsága, hogy a halottak a hullaházban segítséget kérnek tõle, általában ennyit mondanak: "Ments meg", ezzel az idõ visszapörög és True újraéli a napot, és azon töri magát, hogy az adott segítségkérõt megmentse, azaz megkadályozza a halálát... Csak Õ emlékszik az elõzõ napra, és eszerint próbálja meg elkerülni az adott nap buktatóit...
Most bonyolódik a sztori, hogy van egy ellentéte is, aki azon van, hogy akinek meg kellene aznap halnia az meg is haljon... (True anyukája is rendelkezett ezzel az adottsággal, csak Õ meghalt, megölték (az már plusz csavar, hogy True apja ölette meg, mert az õ párosuknál az apja volt, aki a halált akarta beváltani...)
Lehet kicsit zagyva voltam, bocsi akkor...
10/10
jocsill 2007 júl. 04. - 13:07:33 10/10
(932/2983)
Szóval Sorozat Best of: Ally McBeal, Dr. House, Jóbarátok, Kaméleon, Alias, Tru Calling... Ezek, amik nagyon tûzbe hoztak, de zömükkel megszívtam, mert egy részüket késõre tették, vagy levették a mûsorról...

Mozi Top10:
Büszkeség és Balítélet (BBC sorozata), Anne (sorozat), Elfújta a szél, Halálsoron, Rettenthetetlen, Igazából szerelem, Dirty Dancing, Sztárom a párom, Kockán nyert szerelem, My Fair Lady, az Ének az esõben és A szerelem hálójában verseng a bekerülésért... (nem tudok közöttük dönteni)... van még egy, azt hiszem Meghalsz újra a film címe Kenneth Branagh-val és Emma Thompsonnal, nem tudom látta-e valaki...

A Dirty Dancing alapmû, nem mintha mûvészfilm lenne, de annyira imádom benne Patrick Swayze felsõtestét, hogy sokat adtam volna érte fiatalabb koromban...

Alapból a könnyedebb filmeket szeretem... Amióta megszültem Emmár, ha lehet még érzelgõsebb lettem, szóval a drámák teljesen kicsavarnak, nem annyira szeretem õket, sokat morfondírozok rajtuk, és ez nem tesz jót a lelkemnek
10/10
jocsill 2007 júl. 04. - 12:56:28 10/10 Előzmény hozzászóló
(931/2983)
Szia Laci!

Tegnap késpzeld írtam választ, és ez a fránya rendszer nem küldte el, valamit kiírt, kicsit pipa lettem...

Ami sokkal jobb, hogy nagyon édes Tõled ez a jópár kedves sor... Istenemre mondom, annyira jól esett, hogy még a napomat is bearanyozta!!! Nagyon köszi!!!! Nagyon jól esik látni, hogy ennyire hiányoztam Neked/Nektek... Ti is nekem, nagyon jó "eszmét cserélni"...

Szóval ami a stresszt illeti, hát van belõle bõven, próbálok helytállni, néha megy, néha meg nem.

Ami azt illeti, nem hasonlítható össze a kettõnk helyzete... Nem hiszem, hogy kevésbé lenne stresszes a Te életed, és nem hiszem, hogy jobban helytállnék mint Te! Lassan 30 vagyok, rengeteg szuper dolog kijutott, most egy stresszesebb idõszak van... Te fiatalabb vagy, és máris tele stresszel, szóval úgy gondolom kitûnõen állod a sarat!!!!!

Büszke lehetsz magadra, mert nagyon értékes vagy!!!! Sokkal érettebb, mint a korosztályod!
Folytatom, de próbálom elküldeni ezt a pár sort...
10/10
Meli 2007 júl. 03. - 22:00:52 10/10
(930/2983)
Üdvözletem Mindenkinek!
Milyen jó, hogy így együtt vagyunk ismét!:-)))
Szia Blythe, Jocsill és Laci!
Kellemes szórakozást a fórumhoz!
Sziasztok!
10/10
Meli 2007 júl. 03. - 21:55:20 10/10 Előzmény jocsill
(929/2983)
Nocsak Jocsill, Szia-Szia!! :-)))
Az említett sorikat nem nézem. Nyáron kevesebbet tévézek.
Mûfaj? Tetszenek a jó poénok, az õszinte gondolatok amelyekrõl egyébként nem beszélnek az emberek úgy mint a filmben. Elsõsorban vígjátékok, sci-fi.
Top 10 mozifilm?
1. Sliver
2. Kaszakõ
3. Bérgyilkos a szomszédom
4. Mint a hurrikán
5. Pusztító
6. Szûnj meg Fred
7. Ollókezû Edward
8. Truman Show
9. Bérgyilkosnõ
10. Ezen már jó ideje gondolkodok..:-)))
Szóval ennyi jutott az eszembe hirtelen! :-))

Üdv! Minden jót!
10/10
Meli 2007 júl. 03. - 21:19:42 10/10 Előzmény hozzászóló
(928/2983)
Helló Laci!

Szóval kétszer is megnézted a Ház a tónál c. filmet, akkor biztos tudsz magyarázatot adni a végére. Ugyanis én nem értettem hogyan kapta meg a srác a levelet. Ugyanarról a napról volt szó a jövõben és a múltban, már évek óta nem váltottak levelet, a lány délelõtt megtudta, hogy délután meghal a fiú, ezért gyorsan levelet írt. A fiú pedig éppen megnézte a postaládát amit már évek óta hanyagoltak, éppen abban a fél napban, a halálesete elõtti pár órában! Legalább lehetett volna valami a filmben amitõl a srácnak eszébe jut bekukkantani a postaládába, vagy egyáltalán arrafelé járni. Más sok zavar is van a filmben a két év egyeztetésében, de ez elnézhetõ, csupán a vége lett kissé suta.

Nézegettem a Miss Potterrõl. Hát kosztümös, komoly, életrajzi film... Nekem?? Renee Zellweger helyeske! Imádom én is ahogyan összeszedi az arcát, mint aki citromot nyalogat. :-))))
Mesekönyves, írótörténetes, érdekes kis film a Sohaország, ami viszont tetszett!!

A kirándulásokat most inkább a strandolás és kerti partik helyettesítik. Gyûjtünk a Balcsira! Két két múlva ott kirándulok majd, Szigliget, Szent György-hegy, Szentbékálla, stb. Persze Dobogókõ és Szombathely a tarsolyban van még. Kánikulában vagy felhõszakadásban inkább elnapoljuk.

Szép napokat, jó netezést!! Üdv!
10/10
Meli 2007 júl. 03. - 20:56:22 10/10 Előzmény hozzászóló
(927/2983)
Ez egy nagyon helyes kis hozzászólás. :-)))
10/10
Blythe 2007 júl. 03. - 10:46:58 10/10
(926/2983)
Elég érdekes sorozatízlésem van: vagy a vicces sorozatokat szeretem, illetve amin inkább a poénon van a hangsúly (Ally Mc Beal, Született feleségek, Szívek szállodája, Szex és New York és az abszolút favorit: Jóbarátok) vagy az olyat, aminek végképp semmi köze a valósághoz (X-akták, Supernatural-Odaát, Star Trek sorozatok, Csillagkapu)
De az ilyen, ki kibe szeret bele válik el szül neki gyereket típusú nem hoz lázba. Bár a Melrose Place-t néztem egy ideig, de aztán ahogy felpörögtek benne az események, elévesztettem a fonalat. És persze ott vannak gyerkkorom nagy kedvencei, a feledhetelenek: Szomszédok, Dallas, Linda, Familia Kft. :)
10/10
Blythe 2007 júl. 03. - 10:42:42 10/10
(925/2983)
A Tru Callingot nem ismerem, egy részt sem láttam. Kb mirõl szól?
A különleges ügyosztályból láttam pár részt. Érdekes, hogy mindent a zsaruk szemszögébõl mutatnak, Pl. a kihallgatásokat, helyszín, látjuk, hogyan következtetnek, sosem látjuk, hogy a kikérdezett szereplõ mit csinál, mikor nincs ott egy rendõr. Szerintem ez poén, de tényleg szörnyû késõn van és mindig elfeljtem, hogy melyik nap, úgyhogy csak véleltlenül szoktam elkapni 1-1 részt.
10/10
Blythe 2007 júl. 03. - 10:40:10 10/10
(924/2983)
Üdv Jocsill!
Jó, hogy visszatértél közénk! Gratula a vizsgáidhoz!
B :)