Téma: Ally McBeal

10/10
Meli 2007 aug. 09. - 11:07:30 10/10
(1163/2983)
Szióka!
Ahhha! Az a tangós rész naggggyon eszméletlen volt!:-))))) Nekem is tetszett!
Most meglepi nekem az is, hogy "A férfi a fán terem" fõszereplõje Anne Heche éppen szereplõ a Kés/alatt-ban!:-))
Üdv! Kellemes tévézést és netezést!:-)
Lisa111 2007 aug. 08. - 21:49:51
(1162/2983)
Belenéztem a tegnapi Kés/alattba, a tangós jelenet nagyon tetszett ! meg ez a Christian anyja is érdekes vonal volt.
10/10
Meli 2007 aug. 07. - 21:04:15 10/10
(1161/2983)
Ha a másodikat nem lehet megnézni, (nekem nem sikerült), Íme: <a target="_blank" href="http://kismadar.hu/index.php?whois=3547" title="http://kismadar.hu/index.php?whois=3547">kismadar.hu</a>
Elsõ album.
Üdv! Szép napokat, kellemes nézelõdést!
10/10
hozzászóló 2007 aug. 03. - 23:31:08 10/10
(1159/2983)
Igen!!!!
mindennel egyetértek Melivel!!!

Ally nagyon hiányzik....irnánk róla is.........de olykor olykor elõkerül! :-)))
Reméljük a közeljövõben Õ lesz a "fõtémánk"!!!!!!!
Legyen így!!!!!!!!!!!!

:-))))))))))))))))))))))))))
10/10
hozzászóló 2007 aug. 03. - 23:22:50 10/10
(1158/2983)
Igazatok van : Ally nem nagyon volt sose beteg...csak depis idõszakjai voltak!!!
pl.: amikor Larry megcsókolta a volt feleségét és emiatt összevesztek Allyvel, akkor Ally másnap ki sem akart kellni az ágyból egész nap!!! De ez volt akkor is, amikor véglegesen szakítottak!!! :-(
10/10
hozzászóló 2007 aug. 03. - 23:19:45 10/10
(1157/2983)
Szia!!!!!!

Örömmel olvasom , hogy megyógyultál!
hurrrrrááááááááááááá!!!!

Vigyázz magadra!

:-)
10/10
hozzászóló 2007 aug. 03. - 23:18:02 10/10
(1156/2983)
Köszi a "helyzetjelentést" ! :-)))))))
10/10
Meli 2007 aug. 03. - 20:16:02 10/10
(1155/2983)
Hali!
Sikeres vadászatot a barinõddel Blythe!
Jó-jó, írunk Allyrõl is! Tettem be képeket róla, olykor. Megnézted?
Van ám Kés/alatt fórum is, de inkább itt szórakoztatunk titeket vele... He-he-he
A helyzet az, hogy Ally sori még nem megy, de két allys nézi a Kés/alatt-ot ami most megy... hi-hi
Jó-jó írunk Allyrõl is....
Pusz-pusz!:-))))))))))
10/10
Meli 2007 aug. 03. - 20:09:19 10/10
(1154/2983)
Szióka Blythe!
Jól van, jól van tényleg igyekeztél meggyógyulni! Gratulálok! További remek egészséget!Köszönjük a hosszú sorokat! Ally betegségére én sem emlékszem, csak dilizett néha otthon.:-)Sok mosolyt kívánok Neked!:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
10/10
Meli 2007 aug. 03. - 20:04:39 10/10
(1153/2983)
Helló Sziasztok!:-)))))))))))))
Aludtam már mikor ezeket a sorokat írtad. Mindjárt nézem kaziról az esti sorit. Hû de jó, még elõttem az izgalom!:-)))
Ááá, dehogy Laci! A viccemen röhögtek amit a rádióba ajánlottam be!:-)))))))))))
Tudod, ha nem vagy biztos abban, hogy a te inged, nem hiszem, hogy magadra kellene venned!:-))))))))))))))))))
Igaz, igaz, a pletyó nagy divat, a fikázás, keresik a szálkát mások szemében bár a gerenda lóg a sajátukban.:-)))))))))))))))))))
Üdv!!
10/10
Blythe 2007 aug. 03. - 10:47:25 10/10
(1152/2983)
És még egy utolsó élménybeszámoló aztán irány a munka :(
(Hú Laci, de irigyellek a nyári szünet miatt, sose nõjj fel!!! :))

Tegnap voltam egy kollégámmal a Széchenyi-fürdõben! Elõször életemben. Gyönyörû! Nagyon jól éreztem magam. És még egy helyes fiút is kiszúrtam magamnak, õ is engem. Csak nem tudtunk közelebbrõl megismerkedni, mert mi összefutottunk haverokkal és egy nagyobb társaságban voltunk, így szegényke elmenkült. Kár érte, de kimyegyek máskor is, hátha elcsípem :)

Visszem a szingli barátnõimet is :)

Na jók legyetek és beszélgesstek Allyrõl is, mert átnevezem a fórumot kés/alattra, ha így haladtok! :)
10/10
Blythe 2007 aug. 03. - 10:41:35 10/10
(1151/2983)
Laci!

Akkor rövid helyzetjelentés: ugyanott tartunk, ahol eddig. Volt egy megbeszélt mozizásunk szerdára, de lemondta, amivel eléggé letörte a lelkem, de aztán tegnap kárpótolt, mert taliztunk.

Itt szeretném megjegyezni Jocsill kedvéért, hogy igazán nagyon rendesek vagyunk, nem történt még köztünk semmi, CSAK beszélgetünk, még egymáshoz sem érünk.

Az bizti, hogy tetszem neki, mert csak nem akarja abbahagyni ezt a kerülgetõs játékot, pedig mondtam neki, ha úgy érzi, mondja ki nyíltan, hogy hagyjam békén. Nem hinném, hogy ebbõl lesz valaha valami, mert gyakorlatilag kikészítjük egymást ezzel a bizonytalansággal, de valahol meg mindkettõnknek jól esik, hogy tetszünk egymásnak és nem bírjuk abbahagyni.

Egyelõre jó ez így nekem, most szakítottam, nem akarok rögtön férjhez menni. Ha lesz valami komolyabb fejlemény be fogok számolni róla, ígérem :)
10/10
Blythe 2007 aug. 03. - 10:36:27 10/10
(1150/2983)
Üdv Laci!

Ja, augusztus elsõ napja volt a névnapom és egy csomó olyan embertõl kaptam köszöntést, akitõl nem is számítottam rá. Meg sajnos egy csomó olyan felejtkezett el róla, akitõl örültem volna, ha eszébe jut :)

Vegyes egy nap volt, mert akkor voltam a legbetegebb, és a srác (akirõl korábban meséltem és akirõl kérdeztél) lemondta az aznapi talinkat, amivel enyhe depresszióba sodort és önygilkossági módozatokon kezdtem törni a fejem :) (Ez utóbbi vicc, nyugi!)

Szóval asszem azért is voltam rosszul, mert beteg is voltam, meg lelkileg is kikészültem, plusz a meló is omlik a fejemre...

De ma jobban vagyok, teljesen ráizgultam a melóra, hogy ma igenis befejezem.

Ja jövõ héten nem nagyon fogtok hallani rólam, mert szabin leszek és nem tudom, mikor lesztek gépközelben, de addig is jó beszélgetést Nektek!

B :)
10/10
Blythe 2007 aug. 03. - 10:31:57 10/10
(1149/2983)
Üdv!

Meggyógyultam, jipppííí! 3 napig neocitránon éltem és a tegnapelõtt éjszakám egy katasztrófa volt, de most nagyon és teljesen minden okés :)

Amíg beteg voltam, azon gondolkoztam, hogy Ally-t láttuk-e betegnek? Asszem igazán beteg nem volt, csak sokszor depressziós, és nem volt kedve kikelni az ágyból. Hát én is voltam már hasonló állapotban...
10/10
hozzászóló 2007 aug. 02. - 23:04:04 10/10
(1148/2983)
Szia Meli!!!

Hát.......eltelt az este is!!!
Volt minden: beszélgettünk, sokat bringáztunk, meg volt kis nézeteltérés is.........!
Régi ismerõseim ( kb. 5-6-an) ültek a játszótéren! Ekkor én és a barátom mentünk el biciklivel az úttesten! A barátom, Merci, sajnos egy kis kátyuba kerûlt! na, de végül kikeveredett....miután távolodtunk a játszótértõl, akkor egy nagy, hangos, csoportos " röhögést" hallottunk!!! :-(((
Szerintem tutira rajtunk nevettek, mert tudom, hogy ki nem állhatnak!!!!! :-((((

De olyan sz*r, amikor valakik mások szerencsétlenségén vagy balszerencséjén nevetnek!!! Manapság mindenki "kifikáz" ( megszól, leszól ) mindenkit!!! A tisztelet kihalt!!!

Na de mind1!!!
Azért jó volt, holnap is megyünk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:-))))))))))))))
:-)
:-)))))))))))

Nemsokára jön a kés/alatt!!! Jó TV-zést és jó 7végét!!!!!

Üdv,
Laci

:-)))))))))
10/10
Meli 2007 aug. 02. - 19:57:32 10/10
(1147/2983)
Helló!:-) Bekukkantottam még ide ma... :-))
Remélem remek estéd lesz!:-)))))))) Jó pedálozást!:-)))))

Tényleg ari volt Sean az idõs hölggyel. Bár a film végén egyedül, otthon... ej-ej. Pedig Sean nem ilyen gyengének látom!

A kövér nõ elmesélte, hogy tisztaságmániás volt és nagyon soknak látta a munkát, fájt is már a háta, lába és inkább úgy döntött nem foglalkozik a házimunkával, dacolt. Ez néha velem is elõfordul: Átgondolom, hogy fúúú annyi mindent kellene csinálni, aztán nem csinálok inkább semmit. Végül még nagyobb rendetlenség lesz és össze kell szednem a gondolatomat, beosztani a munkát. Elkezdem és végül a halogatott rejtettebb zugok is sorra kerülnek. Szerencsére engem nem hátrál fájdalom.

Valóban csalókák a filmek, nehéz dönteni, mi lehet igaz és mi nem.

A ragasztós sztori szerintem lehetett egy fogadás elvesztésének eredménye, vagy valami bevállalós buli. Csupán a ragasztó volt a legrosszabb választás!

Szia-szia! Szuper hétvégét neked is!:-))))))))))))))
10/10
hozzászóló 2007 aug. 02. - 16:08:24 10/10
(1146/2983)
Szia Meli!

Futottál a buszra??? Ismerem én is ezt! :-)
Sajnos olyan vagyok, hogy ha idõre el kell indulnom ( pl.: buszra), akkor a készülõdést mindig az utolsó pillanatokra hagyom . :-) :-(
Aztán mindig rohannom kell a buszmegállóba, bár szerencsés vagyok abban, hogy a megálló csak egy utcára van az otthonomtól!!! :-))))))))

De akkor is utállok kapkodni! :-)

Köszi, igyekszek futni, tornázni! Mostanában két-három naponta megyek, de iogyekszek akkor is megmozgatni magam!

Ma este a testvéremmel és egyik barátunkkal megyünk egy kicsit kerékpározni!!!
Az is jól megdolgoztatja az embert!
Nagyon várom az estét, jó lesz kicsit kimozdulni, beszélgetni!

Nagyon jó, hogy írtál!!! Legyen klassz heted!

Üdv,
Laci

:-)
10/10
hozzászóló 2007 aug. 02. - 16:00:05 10/10
(1145/2983)
Helloka! :-)))

Hát igen...vannak durva dolgok!

1. Szerintem az Alzheimer -kóros férfi felesége csak egy lehetõséget akart, csak egy esélyt szeretettt volna. Én nagyon sajnáltam! :-(((
Fura belegondolni, hogy ilyen bizony a való életben is van ! Szóval én is gondoltam, hogy nem fogja megismerni, mivel beteg! :-((( De valószínû, hogy sokan úgy cselekednénk, ahogy a hölgy is tett: megragadnánk minden lehetõséget, hogy életünk párja megismerjen! Na mind1. Ez eléggé szomorú volt, de Sean jófej volt, hogy azért megmûtötte, bár biztos õ is azért vonakodott kissé, mivel gondolta mi lesz a végeredmény! :-(

2. A kövér nõs rész is nagyon durva volt! Bár nem tudom felfogni, hogy hogy bírta ki, hogy csak ült egy helyben és nézte a TV-t éveken át! Fura, hogy nem érezte szükségét, hogy a kezdetkben kimenjen a mosdóba vagy ilyenek! Mert elég érdekes , hogy azt mondta, hogy nagyon nem volt kedve takarítani, meghogy fáradt volt mindig!
Énse kértem volna a helyében újraéleztést...Talán jobb is , hogy csendben meghalt, mivel ha életben mrad , akkor valószínû elvesztette volna a lábait stb. :-(

3. Adrien holtteste tényleg nagy kamu volt!!!!! :-)
Dehát ezért film a film....már én is tudom, hogy nem kell mindent elhinni, amit ott mutatanak!!!!!!!!! :-)
De akkor is: nagyon durva volt, ahogy megmutatták a kukacokkal meg azokkal a bogarakkal együtt a tetemet!!!!!!!!!!!!

4. Nagyon hülyék voltak a srácok,akik odaragasztották magukat a másikhoz ipari ragasztóval!!! Bele se merek gondolni, hogy vajon mi volt a céljuk vagy mit is akartak csinálni úgy????????????
10/10
Meli 2007 aug. 02. - 09:58:03 10/10
(1144/2983)
Helló!
Köszi, neked is jó nyarat! Kellemes már ez a hõmérséklet. Jó testedzést kívánok, hajrá!:-)) Tegnap én is edzettem: futottam a buszra!:-)))

Szóval lesz a soriban még több érdekes fordulat! A segítõ tesó? Csak nem a nyomozónõ? ...Szeritem ne áruld el!!
Tegnap gondoltam, hogy a beteg pasi nem fogja megismerni a feleségét a változás után sem. Hiszen beteg!
Nem semmi volt a kövér nõ múltkor aki a kanapéhoz nõtt! Csoda lett volna ha túléli, nagyon nagy volt a fertõzés veszély!
Na, Adrian holtteste nagy kamu volt! Honnan jöttek a férgek?!? Épp volt egy mûsor, hogy egy magányos ember hullája a zárt légterû szobában mumifikálódott. Maximum rothad volna, de ha egy légy sincs, akkor nem lesz olyan a hulla, mint a filmben volt, pláne pár hét alatt.
Juj, a fiatalok az ipari ragasztóval!! Durva volt az is!:-))
Üdv!