Téma: Ally McBeal

10/10
hozzászóló 2007 júl. 02. - 19:57:15 10/10
(923/2983)
Sziasztok! Üdv mindenkinek!

:-)
10/10
hozzászóló 2007 júl. 02. - 19:55:29 10/10
(922/2983)
TOP 10 FILMEK TERÉN:

uhhhhhhhhh...nagyon sok van..legalább 100-150 film van , ami nagyon tetszett és imádom!!! :-)
Ezek közül 10-et szívesen megosztok veletek!

1. Miss Potter
2. Sztárom a párom
3. Micsoda nõ!
4. A tökéletes pasi
5. Két hét múlva örökké
6. Micsoda nõ!
7. Vágyaim netovábbja
8. A szerelem hálójában
9. Édesek és mostohák
10. Holiday

Amiket még nagyon szeretek:
Átkozott boszorkák, Földre szállt boszorkány, Kõkemény család , Szerelmes Shakespeare , Légcsavar , Pánikszoba , Nanny Mcphee -A varázsdada , Értelem és érzelem , Kísérleti gyilkosság, Én,Pán Péter , Iris, A vér szava, Szellemhajó, Transamerica, Oltári nõ!............................és még sok más!
10/10
hozzászóló 2007 júl. 02. - 19:33:22 10/10
(921/2983)
Kedves Jocsill!

Hidd el, hogy nagyon nagyon nagyon sokat gondolok rád !!!
Örülök, hogy a vizsgáid sikerülnek és ügyesen igyekszed "túlélni" ezt a stresszes idõszakot!

Mondthatnám, hogy már én is voltam ien helyzetben , de ennyire stresszes és húzos idõszakom még nem volt!
Bár, az iskolában volt már olyan idõszakom, hogy annyit kellett tanulni, anny volt a lecke és a sok szóbeli, hogy úgyéreztem, hogy nem bírom tovább, megtelt az agyam és szét fog robbanni a sok infótól! :-)

Hidd el, menni fog! De a tanulás mellett figyelj arra, hogy néha pihenj és kikapcsolodj!
Sokszor gondoltam arra, hogy mien nagy kihívás lehet neked anyaként ,feleségként és diákként is helytállnod! Nekem csak a tanulás és az itthoni kötelezettségeim voltak, de már sokszor így is beleszakadtam a terhekbe, ha nevezhetem ezeket tehernek! Szóval , lélekben veled vagyunk és várjuk az írásaidat!

Ha bármi lenne veled , amit megosztanál velünk, akkor bátran írj! Ha csak rossz kedved van ..vayg bármi, akkor is írj nekünk!!!!!! Nélküled ez a fórum sem az igazi, Melivel jól eldumcsizunk, de azért hiányzol nekünk!

Szóval köszi , hogy írtál és sok kitartást és sikert neked !

Minden jót a családodnak, akis Emmának is sok puszit küldök! Átadnád neki?

Sziasztok! Üdv!
10/10
hozzászóló 2007 júl. 02. - 19:21:22 10/10
(920/2983)
Hát.....sokszor nagyon meleg van!

Viszont eldöntöttem , hogy elkezdek futni és sûrûbben fogok kerékpározni és sétálni!

Remélem Ti is élvezitek a nyarat! Emma bizti nagyon kis cuki az új kis rucijában!

Nyaralni nem megy idén a család! :-(
Ez a családomnak rossz , de én kissé örülök , mert nem vagyok az a nyaralgatós típus! :-)
10/10
hozzászóló 2007 júl. 02. - 19:15:07 10/10
(919/2983)
SOROZATOK!!!!!!!!!!!!!!!!

1. TRU CALLING-AZ ÕRANGYAL: Régebben, amikor még elõször vetítették Magyarországon, akkor elkezdtem nézni a közepétõl! Májusban kezdták el ismételni a Cool-on, ott elkezdtem! Aztán az RTL-en is elkezdték újból, de sajnos ebben az idõben Az elveszett ereklyék fosztogatóit néztem !
De ma ez befejezõdött, pedig imádom!!! Izgalmas, kalandos, akciódús , történelemmel foglalkozik és jók a szénészek! Tia Carrere az egyik kedvenc színésznõm!

De valószínû, hogy holnaptól a True Calling -ot fogom nézni, mert szerintem is nagyon jó sorozat! Jó, hogy nem egy "tipikus" sorozat, azaz nemcsak azzal foglalkozik, hogy ki kivel jött össze, ki kivel csalta meg a másikat, meg hogy kinek kitõl van titkos gyereke! Az akciót is szeretem, de nem az a legkedvesebb mûfajom! Ha választani lehetne, akkor inkább a romantikus alkotásokat, drámákat és vígjátékokat szeretem!
Az a jó, hogy ez a sori keveri a mûfajokat........izgulhatunk és persze vannak drámai pillanatok is! :-)

Nagyon érdekes a téma is........éspersze Tru is nagyon szimpatikus és érdekes fõhõs! Tetszik, ahogy a bizonyos helyzetekben helytáll! És mindig elgondolkodtat, hogy mit tennék, ha egy ien szörnyû, de mégis bizonyos szempontból áldásnak vélhetõ erõ lenne a birtokomban!!!

2.KÜLÖNLEGES ÜGYOSZTÁLY:
Ezt tényleg ajánlom mindenkinek, mert nagyon tanulságos sorozat!éS A FÕSZEREPBEN a Golden Globe-és Emmy-díjas magyar származású színésznõ, MARISKA HARGITAY!!!!!!!!!

Miss Potter: szerintem ez neked tetszene Jocsill!!! :-))))))))))
10/10
hozzászóló 2007 júl. 02. - 18:55:54 10/10
(918/2983)
Szia Jocsill!!! Ez a hét nmáris jól kezdõdik: ÍRTÁL!!!!!!HURRÁ! :-)))))))))))))))))))

Köszi, én megvagyok! Próbálom élvezni a nyár kínálta lehetõségeket,........de nagyon izgulok az új iskolám miatt!
Új suli...új osztálytársak..új szokások..szinte az egész életem egy nagy változáson megy át hirtelen! De ez talán így van rendjén : egy idõszak lezárult és egy új kezdõdik el!!! :-))))))))))))
Csak én mindig félek a változásoktól, az új emberektõl .... :-(
Azt se tudom mi lesz velem az elsõ napon! :-(

Szóval rettegek! Nehezen barátkozok, sokszor hamar ítélkezek és rossz szokásaim is vannak! Rettegek attól, hogy egy új közösség is úgy fog fogadni, mint az elõzõ három osztályközösségem! Emlékszek, ott is nehezen indult..elõször bántottak, piszkáltak, kiközösítettek, de szép lassan....akarom mondani extra lassan (1 év) észrevettem és észrevettek az értékes és jóindulatú emberek! :-)

Ez nmagyon jó volt, de ezzel is van egy baj! Sajnos a régi barátok között egy se akadt, akinek én lettem (vagyok) az elsõ! Nem tudom, hogy értitek -e mire is gondolok? :-)

Szóval, ha testnevelés óra volt, akkor kellettt egy ember, aki a párom lesz! Osztálykiránduláson kelletttek barátok, akikkel lehetek egy szobában, kellettt egy barát, aki a padtársam lehetett! ..........Utállok ráakaszkodni az emberekre, fõleg azt utálom , ha a tanár "sóz" rá valakire, aki utána érezteti velem, hogy teher vagyok!
Eddig ezeket a problémákat úgy vészeltem át, hogy volt az osztálybanm egy fiú, aki minden srûáccal jóban volt, de mivel nem jutott neki padtárs , ezért velem kényszerült ülni,...stb.

1. szó szerint "szar+ volt, mert nem tudtam vele beszélgetni, nem volt közös témánk...mindig meg kellett játszanom, hogy érdekelnek a számítógépes dolgok, a kerti tavak.................ez szörnyû volt, de a kényszer erre kötelezett! Ha túl akartam élni az általános iskolát, akkor kellett bizonyos kompromisszumokat kötnöm!!! Sajnos! :-(
De az élet már csak ilyen! KEGYETLEN SOKSZOR!

Most attól tartok, hogy ugyan így járok az új sulimban! Félek, hogy senkinek nem leszek az "elsõ". :-(
De megpróbálok tenni ellene! Megteszek mindent, hogy egy szimpatikus és barátkozó srác legyek! Tudom, hogy változhatunk, de nehéz megváltozni!
10/10
jocsill 2007 júl. 02. - 13:17:59 10/10
(917/2983)
Apropó...

Remélem mindannyian jól vagytok, élvezitek a jó idõt... Nagyon tudunk szenvedni a nagy melegben, de inkább meleg legyen, mert télen úgyis jön a hideg, addig kell élvezkedni...

Nyaralás?

Mi az idén nem nagyon megyünk, hanem a szüleimnél töltünk egy kis idõt, grillezünk dumálunk, pihenünk, és talán egyet strandolunk... Emmának vettem állati cuki, francia alsós kétrészes fürdõruhát... Életveszélyesen édes benne...

Most megyek, legyetek jók, és talán tudok irkálni is...

Üdv: jocsill
10/10
jocsill 2007 júl. 02. - 13:12:00 10/10
(916/2983)
Ha már annyi sorozatról írunk, nem nézitek véletlenül a Tru Callingot? Nekem nagyon tetszik, csak mindig lemaradok fontos részekrõl, úgyhogy vannak kételyeim, de nagyon jó sorozat...

A különleges ügyosztály nagyon érdekelne, de nem értem hogy lehet egy ennyire jó sorozatot ennyoire késõre tenni... Már a Dr. House-t is alig bírom kivárni, nehogy még késõbb. Nagyon jó lenne, ha ismétlésként kicsit emberibb idõre tennék...

Mozi: régen, még "hajadon" koromban õrülten imádtam a mozit... 1994. októbere óta gyûjtöttem a Cinema magazinokat azt hiszem 2005-ig... Aztán saját lakásunk lett, és akkor már másra kellett a pénz... Se mozi, se magazin... Ha valakit egyébként érdekelnek a korábbi Cinema számok megalkudhatnánk vele, nagyon jó állapotúak, addig szinte a gyerekeim voltak, most is jó lenne, de erre nem futja... Inkább már HVG-t olvasok, azt is elég nehéz kigazdálkodni, hogy másra is jusson...
Szóval nagyon kíváncsi vagyok Miss Potterre, mert Renee Zellweger nem rossz színésznõ és a romantikus filmeket szeretem, bár amire nagyon rá vagyok kattanva a Faterok Motoron... Kell a nevetés, mert nem sok okunk van most nevetgélni... Szóval struccpolitikaként drámát nem szeretek, mert nagyon felzaklat, inkább a nevetés jöjjön... Nektek mi a kedvec mûfajotok filmben... És Top 10 listátok filmek terén?
10/10
jocsill 2007 júl. 02. - 12:56:00 10/10
(915/2983)
Sziasztok Kedveseim!

Elõször is nagyon örülök, hogy írkáltatok egymásnak és életben tartottátok a fórumunkat!!! Köszi...

2.x nagyon köszönöm, hogy gondoltatok rám, és hiányoltatok, meg szurkltatok, hogy a vizsgáim sikerüljenek... Szerencsére zömük sikerült, de bepottyant egy malõr és eggyel több vizsgám lesz augusztusban, mint kellene, de majd lesz valami...

Laci egyik írásodban olvastam, hogy sokat mélázol, nem vagy annyira spontán... Alapvetõen én sem, de életem nagy horderejû döntései teljesen spontán jellegûek voltak...
Pl: nem akartam beadni a papírjaimat a jogra, aztán az utsó jelentkezési napon mégis megtettem... Lassan majd vége is lesz a sulinak, nehéz, küzdelmes, sokszor utálattal csinálom, de káromra nem válhat, és remélem hamarabb találok állást a GYES után... Vagy anno spontán döntöttük el a barátnõmmel, hogy melyik hétvégén menjek hozzájuk látogatóba, és akkor találkoztam életem szerelmével, azóta már a férjem a kis drága :-) Sõt sponán döntöttem el, hogy a szerelmemet nem engedem elveszni és inkább állást és lakhelyet váltok...
Szóval néha jó dolgokat hozhat ki a spontaneitás... Néha be kell vállalni. Néha jól sül el, néha meg nem... :-) (az itteni példák jól sültek el :-)
10/10
hozzászóló 2007 jún. 29. - 13:10:05 10/10
(914/2983)
Szia Meli! Üdv Mindenkinek!

Én is imádom Sandra Bullock-ot!Szerintem az egyik legjobb színésznõ manapság! Szeretem a filmjeit!

A Ház a tónál-t én 2X néztem meg moziban!!! Nagyon tetszett, teljesen elvarázsolt a film!!!

4 óra Ally!!!! :-) Ez aztán jól hangzik! Nekem szinte a 4. évados részeket kellene megnéznem, mert jó lennne kicsit visszatérnem Allyhez!!!!! :-)

Tegnap kezdtem el egy új sorit nézni!!!!!!! :-)
A Különleges ügyosztály c. sorozat , igaz már tegnap a 9. vagy a 10. rész ment, nekem nagyon tetszik! Ezentúl egy részt se fogok kihagyni! Nagyon jól játszanak bennne a színészek és van mondanivalója, tanulsága!!!!!!!

Számomra nagyon fontos egy sorozatnál, hogy egy -egy rész után , amikor az ember kikapcsolja a TV-t, eltudjak gondolkozni a látottakon és a hallottakon!!!
Szeretem levonni a tanulságot.....és persze érdekes látni, hogy a szereplõk hogy reagálnak egy -egy szituációban, mik a reakcióik!

A Miss Potter-t ajánlom ! Ha egyszer úgy adódik...........és lesz kedved...nézzd meg! :-)

Ez nem lehet igaz!!!!!!!!!!!Én képeket szeretnék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nem értem miért nem lehet már képet feltölteni!!! Pedig szerintem jó volt!!!!!
:-(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

:-(
Na, de mind1! Ez van! :-((((((((((((((

Kirándulásokkal hogy állsz Meli! Mész valahova mostanság a családdal ? Vannak terveid ien téren?

Várom a válaszod! :-)
Szia! Köszi, hogy írtál!
10/10
Meli 2007 jún. 28. - 21:44:16 10/10
(913/2983)
Hali-hali!
Eszembe jutott mit néztem moziba utoljára: A Ház a tónál címû filmet, Sandra Bullock rajongó vagyok. Érdekes lehet a Miss Potter, felkeltetted az érdeklõdésemet, majd utána nézek itt a neten. Én nem igazán szoktam többször megnézni egy filmet, de volt egy amit 3x néztem egymás után moziban, és ez a Sliver volt, nem tudom mi hozta ki belõlem. :-))) Annyira tetszett a két fõszereplõ alakítása!!
Aha, valóban Jane visszakapta a hangját. Képzeld találtam egy kazit amelyen 4 órányi Ally van! Majd megnézegetem újra!!
Üdv! Jó mozizást!
Üdv Lisának is!
:-((( Már itt sincs, hogy kép beillesztése...
Lisa111 2007 jún. 27. - 23:50:09
(912/2983)
Halihó!

Én is nagy mozirajongó vagyok, a Zodiákust néztem meg utoljára, és ki az egyik fõszereplõ? Robert.........:)) (igazából miatta néztem meg...)
mellékszerepben meg James LeGros volt..

Üdv: Lisa
10/10
hozzászóló 2007 jún. 27. - 21:25:14 10/10
(911/2983)
Szia Meli! Jó, hogy írtál! :-)))))))))))))))

Én mostanság 4X voltam moziban.... :-))))
Elõször az Egy botrány részletei c. filmet néztem meg, majd a Miss Potter -t!!!
A Miss Potter-t 3X néztem meg....annyira jó film!!!
Nagyon tetszett , szerintem hiányzott az életembõl egy ilyen filmélmény. :-)
Novemberben fog csak megjelenni DVD-n........de az olyan sokár lesz..addig nem bírom ki!! :-(((((((((((((((((

Én is szeretek otthon mozizni,...de a mozinak van valami különleges hangulata...... :-)Bizti tudod mire is gondolok!:-)

Mindig elszomorít, ha egy nagyon jó filmet nézek a moziban,........és újra és újra és újra megnézném, de várni kell 6 hónapot a megjelenésig!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:-)
:-(
10/10
hozzászóló 2007 jún. 27. - 21:19:25 10/10
(910/2983)
Szia Meli!

Hála Isten csak egy rész erejéig történt hangváltás............

:-)
10/10
Meli 2007 jún. 27. - 20:35:41 10/10 Előzmény hozzászóló
(909/2983)
Szia Laci!
Nekem fel sem tûnt a hangváltás.... :-))))))))))))))))
Jól elvagyok. :-)))))))))))
Túl meleg van/volt/lesz....
Üdv!!!
10/10
Meli 2007 jún. 27. - 20:33:36 10/10 Előzmény hozzászóló
(908/2983)
Naaa, dupla lett (majdnem), mert azt kaptam, hogy nem sikerült. ....de úgy látszik mégis! (majdnem jól emlékeztem, hogy mit is írtam pár percel elõtte... :-)))
10/10
Meli 2007 jún. 27. - 20:27:51 10/10 Előzmény hozzászóló
(907/2983)
Olykor elmegyek, de szeretek itthon DVD-zni az ágyból. A moziünnepet kihasználom!:-) Már kicsit zavar, hogy túl hangosnak találom, csámcsognak és zörögnek körülöttem. Öregszem!!! :-)))) Mit is néztem utoljára?..... :-)))))))))))
10/10
Meli 2007 jún. 27. - 20:22:07 10/10 Előzmény hozzászóló
(906/2983)
Köszi az új képeket!!!!!
10/10
Meli 2007 jún. 27. - 20:20:37 10/10 Előzmény hozzászóló
(905/2983)
Hiába próbálkozom, nekem sem teszik be... :-((((
10/10
Meli 2007 jún. 27. - 20:19:51 10/10 Előzmény hozzászóló
(904/2983)
Nem nézem. Legutóbb egyet megnéztem, abban éppen egy ruhabemutatóra készültek és az egyik csaj nagyot esett a színpadon... :-)