Téma: Ally McBeal

10/10
hozzászóló 2007 aug. 15. - 00:25:41 10/10
(1183/2983)
:-)
10/10
hozzászóló 2007 aug. 15. - 00:24:31 10/10
(1182/2983)
Szia Lisa!!! :-)))))))))))))


Neked Robert Downey , Jr. az Ally elõtt is a kedvenc színészed volt, vagy csak az Allyben szeretetted meg???


:-)))))))))))))))))
10/10
hozzászóló 2007 aug. 15. - 00:22:15 10/10
(1181/2983)
Ally & Larry 4ever!

Kár, hogy Larry nélkül folytatódik a sori!!!!


:-(((((((((((((((((((((((((((((((((((
Pedig nagyon bírtam Larryt .......és Allyvel olyan aranyosak voltak!!!!!!!

:-((((((((((((((((
10/10
hozzászóló 2007 aug. 15. - 00:19:47 10/10
(1180/2983)
:-)
10/10
hozzászóló 2007 aug. 15. - 00:19:17 10/10
(1179/2983)
Tökre megújúltunk!
:-)))))))
Képet isfel lehet végre tölteni!
Nagyön örülök!
:-)))))))))))))))))))))
10/10
hozzászóló 2007 aug. 15. - 00:16:26 10/10
(1178/2983)
Nagyon jó lesz, hogy végre folytatják!

El se hiszem......
:-))))))))))))))))))))



ha most itt lenne valaki velem, meg is kérném, hogy csípjen meg! lehet álmodom!
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
10/10
hozzászóló 2007 aug. 15. - 00:14:25 10/10
(1177/2983)
Szia!!!!!!!!!

Tuti az 5. évad lesz, mert a 90 valahányadik résszel kezdünk ........


:-))))))))))))))))))))))))
10/10
hozzászóló 2007 aug. 15. - 00:13:22 10/10 Előzmény Meli
(1176/2983)
Hello!

Jaja..........nekem is ilyen videóm van, csak be kell programozni és veszi is! :-))))))
Csak mindig izgulok, hogy elrontom a programozást....mert ha csak egy számot is elrontok( idõpont, csatorna száma, kezdés-befejezés ideje..stb. ...), akkor nem veszi fel! :-(

De most Ally miatt figyelni fogok , de nagyon nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lisa111 2007 aug. 15. - 00:12:24
(1175/2983)
Ügyes voltál !! Én nemrég láttam ezt a részt, csak angolul, így erõsen kellett koncentrálnom..

Szerintetek elölrõl fogják adni az Allyt vagy csak az 5ös évadot?
10/10
hozzászóló 2007 aug. 15. - 00:07:24 10/10 Előzmény Meli
(1174/2983)
Szia Meli!!!!!!!!!!!!!!!

Remélem ügyes voltam a válaszokkal! Igyekeztem ám!!!





Ez a kép akkor készült , mielõtt elcsattant Ally és Larry 1. csókja!
Szép pillanat volt!
:-)
10/10
hozzászóló 2007 aug. 15. - 00:04:19 10/10 Előzmény Meli
(1173/2983)
6. Ally és Renee üldögélnek és bámulják a mobiljaikat, várják a pasik hívását. Csengetés!! Felkapják a telefont. Ám az ajtónál csengettek. Ally siet az
ajtóhoz, kinyitja. Larryt látja mögötte! Megöleli, megcsókolja. (Vajon tényleg Larry volt az??)


Nem, nem ....de nem ám!!! :-)
Jackson volt , akit megölelt és megcsókolt!
ááááááááááááááááá :-)


7. John és Melanie kuksol a vécé mögötti kuckóban. Tárgyalnak a gyermekvállalásról. John nem hiszi el, hogy Melanie nem akar gyereket, szerinte a gyerek
egy csoda és és Melanie majd akkor szeretne majd gyereket, ha a párja olyan akitõl nem tudná elképzelni, hogy ne legyen gyermeke. Ám Melanie szerint
akár John is lehetne az, de õ akkor is elhagyná. Mivel õ ilyen, a szenvedélyt keresi, és ha eltûnik, akkor õ kilép a kapcsolatból. Nem akarja, de úgy
is meg fogja tenni. Nem hisz az örökké kapcsoltban. John nem érti, (meg én sem). (Mit mond John??)

Mikor Melanie elmondja Johnnak, hogy 1 nap elfogja hagyni, John így válaszol:
" Akkor mielõtt valaki szíve megszakad...Mi lenne, ha ezen a napon tennéd meg?! "
:-(((((((((((((((((((((((( Szomorú jelenet!!! :-((((((((((((((


8. Ally fekszik a szobájában. Nézi a hûtõt ami ott áll a szobában! Feláll és kinyitja a hûtõ ajtaját. (Na mi van benne??) :-))

Az a hóemberke, amit arry csinált mielõtt elutazott Detroitba! :-((((((((((((((((



9. Bemegy Renee-hez. Alszik a párjával. Ally le szeretné kapcsolni a tévét, közben rabul ejti a pillanat látványa. Tetszik neki az alvó pár. Nyúl a
távirányítóért ami az ágy szélén van. (Mi történik??)

Sajnos ekkor Jackson forgolódni kezd és a lába alá kerül a távirányító, ami már Ally kezében van! :-)))))))))))))
Jackson , majd Renée is felébred. A férfi azzal vádolja Allyt, hogy kukkolta Õket!!!!!!!!!!!!!!!!
- Ami azt illeti , igen.- válaszolta Ally
- Miért?- kérdezte Renée felháborodva
- Kedves látvány vagytok. Így kevésbé éreztem magányosnak magam egy percre , amíg Titeket néztelek.

:-))))))))))))))))))))))



10. Ally hazaér. A konyhában azonban a hóemberrel találkozik, aki elhagyta a hûtõt. Meglepõdik, és egy kérdést hall amire felkapja a fejét. (Mi volt a
kérdés??)
" Bedugtál a frigóba???"



11. -Az üdvözlés sem az erõsségem, mondja Larry.
-Mennyi idõre jöttél?-kérdezi Ally.
-Örökre. Mit szólnál ha ide költöznék?
-Nem bírnám elviselni, ha megint elmennél.
-Nem baj, nem is akarok. Most kezdelek megszeretni.
CSÓK!! (Mit csinálnak a hóemberrel??) CSÓK!!

Szegény hóembert "kiköltöztetik", vagyis szétszedik. :-))))))
CSÓK!! CSÓK!! CSÓK!! CSÓK!! CSÓK!! CSÓK!! CSÓK!! CSÓK!! CSÓK!! CSÓK!! CSÓK!!!!!!!!!!! CSÓK! CSÓK!!! CSÓK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:-)))))))))))))))
10/10
hozzászóló 2007 aug. 14. - 23:46:53 10/10 Előzmény Meli
(1172/2983)
Szia Meli!!!

Nagyon jó ez a játék! :-))))) Szeretem az ilyeneket! :-)

Válaszok:
1. Ally repülõn ül. Mellete egy apáca ül, aki szexuális felvilágosítást ad Allynek. Zavarba is jön, feláll és megkérdezi hol a mosdó. Elsõ ajtó balra.
Ally elindul és.... (Mi történik??)

Miközben Ally ki akarja nyitni a mosdóajtónak vélt ajtót, a légikísérõ felkiált, hogy " az az AJTÓ!!!!!!!!!" , vagyis a repülõgép ajtaja! Már késõ, Ally kinyitja az ajtót és kirepül a gépbõl , majd nagy sikoltozás közeptte zuhanni kezd! :-)))))) Még jó, hogy ezt csak álmodta!
:-))))))))))))))))))))



2. Ally egy rossz álomból ébred, kerek szmekkel ül fel az ágyán, majd berohan Renee-hez és nyomban bebújik mellé. Viszont Renee hamarosan megjelenik az
ajtóban. Sikoly, sikoly, sikoly... ( Ki volt az ágyban??)

Jackson volt az ágyban!!! :-)
Jók voltak a sikolyok! :-)))))))
Ja, és Jacksonon nem volt ruha! :-)



3. A munkahelyen a pereskedés arról szól, hogy a feleség nem akar gyereket, ezért a férj érvényteleníteni szeretné a házasságot! John viszi az ügyet, a
férjet képviseli. (John nyer vagy veszít, mi lett az ügy vége??)


A házasságot nem érvénytelenítették.
John elvesztette ezt az ügyet! :-(



4. Közösen ül a csapat az asztalnál, Richard beszél. Ally figyeli õt, de egyik pillanatról a másikra Larryt látja Richard helyett. Erre Ally felpattan
és.... (Mi történt??)

Szorosan átöleli Richardot , majd miután rájön, hogy nem is Larryt látja, mérges lesz és kirohan a terembõl. ( még jó, hogy nem csókolta meg)


5. Ally kirohan az irodából, menekül. Hívja a liftet. Az ajtó kinyílik és... (Mi történt??)

Ally belezuhan a liftbe!!! :-)))) ( Ally képzelõereje uhhhhhhhhhh :-)))) )
10/10
Meli 2007 aug. 13. - 22:45:40 10/10
(1171/2983)
***JÁTÉK***JÁTÉK***JÁTÉK***
Ally repülõn ül. Mellete egy apáca ül, aki szexuális felvilágosítást ad Allynek. Zavarba is jön, feláll és megkérdezi hol a mosdó. Elsõ ajtó balra. Ally elindul és.... (Mi történik??)

Ally egy rossz álomból ébred, kerek szmekkel ül fel az ágyán, majd berohan Renee-hez és nyomban bebújik mellé. Viszont Renee hamarosan megjelenik az ajtóban. Sikoly, sikoly, sikoly... ( Ki volt az ágyban??)

A munkahelyen a pereskedés arról szól, hogy a feleség nem akar gyereket, ezért a férj érvényteleníteni szeretné a házasságot! John viszi az ügyet, a férjet képviseli. (John nyer vagy veszít, mi lett az ügy vége??)

Közösen ül a csapat az asztalnál, Richard beszél. Ally figyeli õt, de egyik pillanatról a másikra Larryt látja Richard helyett. Erre Ally felpattan és.... (Mi történt??)

Ally kirohan az irodából, menekül. Hívja a liftet. Az ajtó kinyílik és... (Mi történt??)

Ally hat hete van Larry nélkül, nagyon szenved, de úgy gondolja ettõl õ nagyon szerencsés, mert fájhat valaki után a szíve.:-))

Ally és Renee üldögélnek és bámulják a mobiljaikat, várják a pasik hívását. Csengetés!! Felkapják a telefont. Ám az ajtónál csengettek. Ally siet az ajtóhoz, kinyitja. Larryt látja mögötte! Megöleli, megcsókolja. (Vajon tényleg Larry volt az??)

John és Melanie kuksol a vécé mögötti kuckóban. Tárgyalnak a gyermekvállalásról. John nem hiszi el, hogy Melanie nem akar gyereket, szerinte a gyerek egy csoda és és Melanie majd akkor szeretne majd gyereket, ha a párja olyan akitõl nem tudná elképzelni, hogy ne legyen gyermeke. Ám Melanie szerint akár John is lehetne az, de õ akkor is elhagyná. Mivel õ ilyen, a szenvedélyt keresi, és ha eltûnik, akkor õ kilép a kapcsolatból. Nem akarja, de úgy is meg fogja tenni. Nem hisz az örökké kapcsoltban. John nem érti, (meg én sem). (Mit mond John??)

Ally fekszik a szobájában. Nézi a hûtõt ami ott áll a szobában! Feláll és kinyitja a hûtõ ajtaját. (Na mi van benne??) :-))

Bemegy Renee-hez. Alszik a párjával. Ally le szeretné kapcsolni a tévét, közben rabul ejti a pillanat látványa. Tetszik neki az alvó pár. Nyúl a távirányítóért ami az ágy szélén van. (Mi történik??)

Ally hazaér. A konyhában azonban a hóemberrel találkozik, aki elhagyta a hûtõt. Meglepõdik, és egy kérdést hall amire felkapja a fejét. (Mi volt a kérdés??)

-Az üdvözlés sem az erõsségem, mondja Larry.
-Mennyi idõre jöttél?-kérdezi Ally.
-Örökre. Mit szólnál ha ide költöznék?
-Nem bírnám elviselni, ha megint elmennél.
-Nem baj, nem is akarok. Most kezdelek megszeretni.
CSÓK!! (Mit csinálnak a hóemberrel??) CSÓK!!

Sziasztok!! Várom a válszokat!:-)))))))))
10/10
Meli 2007 aug. 13. - 22:06:05 10/10
(1170/2983)
Hali Laci! Sziasztok!
Fúú, már pontos idõpont is van!:-))))))))
Jó, hogy írtál, már hiányoltam!:-))))))
Úgy szoktam megnézni a részeket, hogy felveszem videóra. Már talán nincs is csak lejátszó, felvevõsek a videók, ami azt jelenti, hogy betáplálható a felvétel idõpontja. A tévét be sem kell kapcsolni és felveszi a filmet amíg alszok, vagy otthon sem vagyok. Az új videók már DVD-re is vesznek fel. Meg hát már videó nélkül is mûködik mindez egy szuper tévével, amit reklámoztak.
Üdv!:-))))))))))
10/10
Meli 2007 aug. 13. - 22:00:34 10/10
(1169/2983)
Szia Jocsill! Sziasztok!
Köszönöm a sorokat, jó volt olvasni felõled!:-)))))
A jó hír pedig nagyon remek!!
Biztosan felpezsdül a fórum!:-))))))))))
Sok sikert a tanuláshoz!:-)))
Üdv!
10/10
hozzászóló 2007 aug. 13. - 21:23:22 10/10
(1168/2983)
Sziasztok!!!

AUGUSZTUS 22-ÉN REGGEL 8.00 ÓRAKOR KEZDÕDIK A VIASATON AZ 5. ÉVAD!!!!!
HURRÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:-)))))))))))))))))))))

SAJNOS ÉN SZEPTEMBERTÕL ISKOLÁBAN LESZEK ! MARAD A VIDEÓ! DE LEGALÁBB LEADJÁK!!!!
:-))))))))))))))))

UI.: Meli, Blythe- Ti hogy oldjátok meg, hogy meg tudjátok nézni???

az esti vagy délutáni idõpont jobb lett volna!
:-((((((((((((((

De nem leszek elégedetlen!
:-(
:-)))))))))))))))))))
10/10
hozzászóló 2007 aug. 13. - 18:58:33 10/10
(1167/2983)
Szia Jocsill!!! :-)))))))))

Vizsgák, a sok tanulás! áááááááááááá bele se merek gondolni mi lesz velem szeptembertõl!
Új suliba megyek és már nagyon rettegek! Nagyon sokat stresszelek és görcsölök emiatt, de ezen gondolom mindenki túlesik ilyen helyzetben! :-(

Sok sikert kívánok a vizsgákhoz, tiszta szívbõl remélem, hogy eredményesen fejezed be õket! Én nagyon szurkolok, majd gondolok rád augusztus végén, szeptember elején! Bár így is sokat gondolok Rátok, de akkor a vizsgaidõszakban többet fogok! :-)
Sok szerencsét!!!!!!! :-))))))))))))))))))))))))

Emmának sok puszit küldök! Remélem Õ is jól van!!!! :-)

Gyógyulj meg hamar !
Puszy

üdv,
Laci
10/10
hozzászóló 2007 aug. 13. - 18:46:00 10/10
(1166/2983)
Szia Jocsill!

Örülök, hogy írtál és , hogy jól vagy!!! :-)))

Végre lesz Ally!!!!!!!! :-))))))))))))))))
Nekem is ezt írták májusban, hogy majd szeptembertõl! De augusztus közepe mégis jobb!!!! :-)
Remélem nem vágnak át minket!!! :-)))))))))))))
10/10
jocsill 2007 aug. 13. - 16:34:51 10/10
(1165/2983)
Ti legyetek jók, élvezzétek azt, ami még megmaradt az augusztusból, sajna nekem csak a meló része marad, mert 27-én és 29-én vizsgázom, addig hajtás... Remélem meglesznek a vizsgák, mert szept. 3-5-ig már s0uli van új tárgyakkal...

Szóval Nektek szép napokat, valszeg csak szeptemberben tudok jönni, már nem nagyon leszek addig gépközelben, egyik nagyitól a másikig vándorlunk, így segítenek nekem tanulni... Meg Emmát is viszem a hörgõit ellenõriztetni Szegedre A GYEREKKLINIKÁRA.

Puszi, és örülök, hogy ilyen jókat dumcsiztok!!!

Üdv:jocsill
10/10
jocsill 2007 aug. 13. - 16:31:36 10/10
(1164/2983)
Sziaztok!

Egy jó hír:" Az Ally McBeal c. sorozat 5. évadját augusztus második felében kezdjük vetíteni.
Hétköznaponként reggel 8 órától lesz látható." tartalmú üzenetet kaptam a Viasattól... Remélem így is lesz, bár nem tudom így hogy fogom látni, ha vizsgázni járok, elõadásra megyek, stb... Szívás...

Bocsi, hogy el vagyok veszve, de tanulnék most is ezerrel, de ma nem sikerült, Emma szinte végig hisztizte a napot... Kicsit kivagyok...

Szóval Emmának nem mesélek, ha kéri, akkor olyan meseféle van, de szép, tartalmas mesekönyvbõl egyelõre nem mesélek, mert Emmát a képek nagyon érdeklik, és egyelõre gyûri, tépi a könyvet, ezt pedig nagyon sajnálnám...

Boginak üzenem, hogy örülök h. meggyógyult, most én vagyokm egy hete megfázva, de nem nagyon tudom magam mögött hagyni, bár jobb, mint volt... (egy lagziban úgy táncoltam, hogy utána megfáztam..., a lagzi egyébként nagyon baba volt...)
Szóval Bogi: tégy úgy, ahogy jónak látod, és nem szeretném lehûteni a lelkesedésedet, de ez a fiú szerintem nem érdemel figyelmet, mert egyikõtökkel sem korrekt... Hiteget Téged, a barátnõjét meg folyton átvágja... Szerintem nagyon rosszul fogsz kijönni a dologból, remélem nem lesz igazam... Ne adja ég, hogy a másik tudomást szerezzen Rólad, mert szerintem neki is feltûnik, hogy a párja megváltozott, lehet sejti veszélyben a "haza"...
Szóval Te tudod, de ahogy én látom ennek szenvedés lesz a vége...nagyon jó lenne a Szecskás fiú!!!! vagy vaki más...