Téma: Ally McBeal

10/10
hozzászóló 2007 szept. 16. - 17:25:35 10/10
(1823/2983)
.........
10/10
hozzászóló 2007 szept. 16. - 17:24:15 10/10
(1822/2983)
..
10/10
hozzászóló 2007 szept. 16. - 17:23:08 10/10
(1821/2983)
..
10/10
hozzászóló 2007 szept. 16. - 17:22:34 10/10
(1820/2983)
...
10/10
hozzászóló 2007 szept. 16. - 17:21:13 10/10
(1819/2983)
Én is nagyon remélem, hogy megmarad a kis csapatunk a sori befejezése után is, és nagyon szeretném, ha azért ismételnék is a sorozatot!!!!!!!!!!!!!!( vagy kiadnák DVD-n!!!!)
:-((((((((((
10/10
hozzászóló 2007 szept. 16. - 16:59:10 10/10
(1818/2983)
Kíváncsi vagyok, hogy zárul a sorozat! :-(((((((((((((((((((((((
10/10
hozzászóló 2007 szept. 16. - 16:58:35 10/10
(1817/2983)
Sziasztok!!!

Milyen nagy kislány lett Emma a legutóbbi képéhez képest!!! :-))) Nagyon aranyos! :-)
10/10
jocsill 2007 szept. 15. - 14:37:19 10/10
(1816/2983)
Sziasztok!

Köszönöm Meli a kedves sorokat, nagyon jól esik... El sem tudjátok emnnyire szeretek én is ide írni, többek között azért, mert ez azt jelenti, hogy egy kvázi nyugisabb idõszakunkat éljük, mint a vizsgaidõszak... Persze Emma okoz érdekes perceket, de mivel lassan 1,5 éves rettenetesen fejlõdik és komiszodik :-))) (Már önállóan iszik a Micimackós bögréjébõl, és néha belepisil a WC-be, bilibe nem hajladnó, szóval vagy pelus, vagy WC)

A lényeg, le vagyok sujtva, hogy Ally elbúcsúzik tõlünk... Annyira hozzánõ az ember, és szerintem annyira szarul, befejezetlenül lesz vége Ally szempontjából (a neten olvastam a tartalmat, nem tetszett az utsó rész)... Próbálom én is megszerezni az öt évadot, néha kell egy kis bolondság, bár meglepõen sok igazság is van a történetekben, nagyon sok párhuzaomt látok a saját életemmel érzelmi téren... Allyvel abban egyet kell értenem, hogy sokat vívódik az ember... Sajna ilyen vívódós vagyok, de ha jól sejtem az "Ally ötletet adó" bogiblythe is :-)))

Remélem a kis csapatunk megmarad ettõl függetlenül ilyen jó kis közösségnek...

Apropó, Lacival egyet kell értenem nagyon szép, nagyon szomorú és egyben megható volt a Victort az elhunyt szerelmének látó néni. Valahogy sejthetõ volt, hogy a rész végén a néni meghal, mert ez a visszaigazolás kellett, hogy a halál nem rossz dolog (bár ezzel így nem tudok azonosulni, a halált ilyen sztoikus nyugalommal és beletörõdéssel nem tudom szemlélni, pedig biztos így kellene)... Szóval szép volt, és Victortól tök rendes!!!!

Tényleg, nektek mi a viszonyulásotok az öregedés, és halál kérdéséhez... Hogy viszonyultok a szülinapjaitokhoz (nem ünneplésre gondolok, mert azt tudom Meli nem szoktad, mert szerinted érdemünk nem fûzõdik hozzá, hanem az idõ múlására gondolok e tekintetben...)

Most szép hétvégét nektek!!! Üdv: jocsilla
10/10
hozzászóló 2007 szept. 15. - 14:04:24 10/10
(1815/2983)
Sziasztok!!!!

Rossz híreim vannak!!!
Szeptember 21-én, pénteken az 1. évad 1. része lesz, de következõ héten nem folytatják sajnos!!!
TEHÁT MÉG EGY HÉT ALLY ÉS VÉGE!!!!!!!!!
10/10
Meli 2007 szept. 14. - 23:28:11 10/10 Előzmény jocsill
(1814/2983)
Helló Jocsill!
Nagyon jó olvasni a neved újra és újra!:-)
hogy tetszik Christina Ricci? Tényleg úgy tûnik, mintha már gülü szemei lennének. :-) Szerintem a magas homlok, vagy a távolról nõvõ haj miatt is olyannak látszanak a nagy szemei. Úgy pörög a csaj alig lehet követni!:-)) Hamarosan kiismerik a trükkjeit. Valóban apró termet lehet, ha még John is kicsi.:-))) Mint megszokhattuk, a szép küllem, rendezett haj, remek ruhák szinte mindenkit elbûvölõvé tesz.:-))
Üdv! A lehetõ legszebb napokat!:-)))
10/10
Meli 2007 szept. 14. - 23:17:21 10/10 Előzmény Blythe
(1813/2983)
Hali Bogi!
Szuper, hogy írtál!
Már rég beszerezted a mikrót és az ágybetétet, remélem!:-)

Maddie? Ari lány, bár nekem is úgy tûnik, hogy nem is egy tíz éves, hanem egy manó, apró ember!!:-)) Tényleg nagyon furcsa, hogy az anyát meg sem említették, csak az apát. Vagy igen?!?
Matthew Perry - Todd jó volt a soriban, Allyvel jókat vitáztak. Szóval már el is tûnt és kész?!? Utoljára a taxiban futottak össze. Jaaaaj, de jó volt az a rész amikor Ally futkozott a taxik között!:-)))))) Teljesen begõzölt!:-)) Végül kicsit Ally és Todd beültek dumálgatni a bárba. Ennyi.

John zenekaros izéje? John el-el tûnögetetett az irodából, utoljára azt mondta Richard, hogy Mexico-ba ment. Kiderült csak egy napra. Végül szóbeszédbõl tudták meg, hogy a városban van, egy ugyanolyan hangulatú bárban. Utána már csak azt mutatták amikor Nell és Richard felbukkan abban a bárban! Tudod John kiakadt, hogy megváltozott az iroda légköre, Allyhez fûzõdõ érzései sem találtak viszonzásra, kis változásra vágyott, ki a megszokott környezetébõl. Szóval szeretné felfedezni a világot ami az irodán túl van. Szerintem ezzel kapcsolatban nem maradtál le semmirõl.

Csúcs!:-)) Bogiblythe! Igazán felemelõ lehetett ilyen Ally bókot kapni!! Minden bizonnyal hasonlítasz Ally karakterére!!!!:-)))))))
Puszi neked is!:-)))))
Üdv!
Meli
10/10
Meli 2007 szept. 14. - 22:52:20 10/10
(1812/2983)
Sziasztok Szióka Mindenkinek!:-)))))
Örülök, hogy jól vagytok és minden rendben, örömmel olvastam a sorokat!:-))))
Ja én, oh a harmadik randim volt! :-)))))))))))
Bár most a barikám elaludt mire bejöttem a fürdõszobából, mert hajat kellett mosnom, szárítanom. Ezért most pizsipartyzok itt! He-he.:-)))))))
Hogy vagytok?

Ma alig volt Ally az epizódban! Az elején rohangált egyet, aztán a kis édes Süti :-)) észrevétlenné tette Ally hiányát! Kellemes rész volt! Még Nell sminkje is mintha szolídabb lett volna.

Elõtte pedig: Ally bepasizott!!!!!!!!!!! Óóóóóóóóóó!
Üdv!
Nézelõdök mihez írjak még...
10/10
hozzászóló 2007 szept. 14. - 21:53:06 10/10
(1811/2983)
Sziasztok! Még jövök, sok dolgot szeretnék még leírni nektek!


Üdv!
10/10
hozzászóló 2007 szept. 14. - 21:41:29 10/10
(1810/2983)
De jó volt Heather Locklear!!!
10/10
hozzászóló 2007 szept. 14. - 21:40:46 10/10 Előzmény Blythe
(1809/2983)
Teljesen egyet kell értenem veled !!!
Corretta nagyon Elaine-s volt,a régi szereplõk háttérbe, az újjak pedig fõszerepbe kerültek!
Lucy Liu szerintem a Charlie angyalai miatt ment el! :-((( Elaine kaphatna több szöveget!!! :-)))
És nekem hiányzik kicsit RENEE!!!!!!! Csütörtökön lesz GEORGIA, BILLY, RENEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Maddie nagyn aranyos, kedves kiscsaj!!! Kissé én is tartottam ettõl a a dologtól, hogy Allynek hirtelen lesz egy 10 éves lánya! Bár jól megoldották az alkotók........nem lett semmi különleges , furcsa végkimenetele a dolognak! :-)
De azért nekem is fura, hogy valaki más hordta ki a gyereket! Vajon õt Maddie nem is tekintette az anyukájának???
10/10
hozzászóló 2007 szept. 14. - 21:35:21 10/10 Előzmény Blythe
(1808/2983)
De jóóóóóóóóóó!!! Nagyon örülök, hogy a barátnõd is megkedvelte a sorozatot! Csütörtökön lesz az utolsó epizód, és utánna indul elõrrõl!! Szóval bõven bepótolhatja a kihagyott részeket!!! :-))
Te, mint Ally? :-)) Kedves , bájos bók! :-)))


Örömökben gazdag , jó Allyzést Nektek! :-)))





a képen: emlékeztek erre a részre? jó kis epizód volt!!!!!!!
10/10
hozzászóló 2007 szept. 14. - 21:30:48 10/10 Előzmény Blythe
(1807/2983)
Sziasztok! Üdv Bogi!

Jó , hogy írtál a fórumba:-) .
Szóval akkor vágjunk bele:

Matthew Perry tényleg jó volt! És külön öröm, hogy figyeltek a szinkronra is!
Ha már itt tartunk: a mai részben volt HEATHER LOCKLEAR ,akinek itt is BÍRÓ ANIKÓ volt a magyar hangja ( a Melrose Place-ben Bíró Anikó volt Heather magyar hangja), Heather -nek csak Bíró Anikó jó, szerencsére Anikó az Ally-ben is hozta a formáját és szuper volt! :-)))
A szinkronról még annyit, hogy engem zavart a 2. évadtól a szinkronváltás, de aztán megszoktam és nagyon meg is szerettem!!! Kisfavi Krisztina szerintem garancia a minõségi munkára!!! Nálam Õ már nagy híresség, hiszen nagyon sok sorozatban hallottam, valamint filmekben is! Jennifer Garner -t is Õ szinkronizálja szinte mindenhol! És szerintem Ti is láttátok már Õt, szerepelt a SZABADSÁG, SZERELEM c. filmben is, azt biztos láttátok a legtöbben! :-)
Valamint Kiss Erika, Kiss eszter ,Rajkai Zoltán,Gáspár András, Seszták Szabolcs és a többiek nagy része is profi! :-)))
Kocsis Juditot emelném még ki, õ volt Georgia hangja ( és remélhetõleg csütörtökön is Õ lesz ), õ is neves színésznõ, én a Szomszédok c. magyar sorozatban is láttam! :-)) Ja , és Õ volt az egyik, aki visszatért az új szinkronban is !:-)


Egy kicsit az epizódokról! :-))))
Hétfõi epizód:
Megvolt Cler elsõ munkája, mégpedig Richarddal!!! Cler kissé, vagyis inkább nagyon buzgón igyekszik "segíteni" , szerintem már ez a fajta nyomulás zavaró, idegesítõ! :-) De tényleg bájos...néha túl is!
Ez a savtúltengése nagyon tuti! :-)
Nagyon nagyon nagyon, de nagyon bájos és megdöbbentõ volt az idõs hölgy története, aki Victorban vélte felfedezni egykori , elhunyt szerelmét! Szomorú volt, hogy a nénike meghalt a végén, de legalább boldogan ! :-(( :-)
A DNS-teszt kérdésében megértem Allyt, miért is szerette volna megcsináltatni a tesztet! És amikor kiderûlt az eredmény? Én is úgy reagáltam volna ! :-))))) Nagyon megható volt!
Cler-re visszatérve még annyit, hogy nagyon rálát a dolgokra, de túl nyomulós! :-))))))
10/10
Blythe 2007 szept. 13. - 16:00:46 10/10
(1806/2983)
Na és mit szóltok Maddie-hez?
Én féltem mikor olvastam hogy lesz egy lánya, hogy elcseszik, de egész valóságosan sikerült tálalni. Kivéve azt a tényt, hogy nem magyarázták el, ugyan ki hordta ki a kislányt, azért ez vicces!
Bon Jovi, nagyon cuki, de Ally tönkre fogja vágni ezt a kapcsoltatot, ezt a mai rész már elõre éreztette. :( Túl egyszerû lenne és könnyû, Ally meg folyton bonyolít és kombinál.
Tök jó, hogy behozták pár rész erejéig Chandlert, vagyis Matthew Perryt. És Vitai András a hangja, mint Chandleré! Komolyan a szinkronra nem lehet panasz, még ha nem is ismertek a hangok, de a munka minõségi! Kár, hogy nem hozzák össze Matt karakterét Allyvel, összeillenének nagyon!

Na és Ally cégtárs lett! Baromi jó! Hogy John elment? Nagyon sajnálom, imádtam a hülyeségeit! Ja és mi ez a zenekaros izé? Én nem tudtam róla, hogy elõbb kezdik, ezért 2 reggel is lemaradtam az elejérõl, így John-ból most kicsit le vagyok maradva. Meséljetek!!! :)

Jaj, hadd osszak meg veletek egy örömhírt még! Képzeljétek, egyik barátnõm, aki mindig húzta a száját, ha Ally-rõl meséltem, elkezdte nézni a sorit és tetszik neki. És azt mondta, hogy ez a csaj (Ally) kiköpött olyan mint én. Ennél nagyobb bókot még éltemeben nem kaptam, hogy Ally-t rólam mintázták :) Hehe :)

Hát most gyorsan ennyit, igyekszem gyakrabban hozzászólni a témához. Mindig nézem ám, és örülök, hgy itt felpezsdült az élet!

Ja és a régieknek külön sok puszi, láttam hiányoltatok, annyira jól esik, hogy gondoltok rám!

Az újakat pedig szeretettel üdvözlöm, maradjatok velünk ne csak akkor, mikor megy a sori, hanem ha már nem lesz mûsoron, akkor is, mert ez egy nagyon jó kis közösség és szeretettel fogadjuk az újakat!

Puszi Mindenkinek!!!!

Bogi
10/10
Blythe 2007 szept. 13. - 15:48:23 10/10
(1805/2983)
Hahó, sziasztok!
Tudom, nagyon eltûntem, de mostanában nem fenékig tejfel a helyzet a melóhelyen. Sok elmaradásom van és fõnök kétnaponta rékérdez, hogy mivanmár... Áh!!!

Na!
Tök jó, hogy beköszöntött az 5-ik évad, iszonyatosan felpörgött a fórum. Bocsássatok meg, de annyira, hogy nem is tudtam minden hozzászólást elolvasni, ami mostanáig született. Szóval bocsi, ha esetleg olyat írnék, ami már lerágott téma.

Szóval új szereplõk: Jenny nekem sok volt az elején, fõleg, hogy számomra olyan volt, mintha majmolná Ally-t, utálom az ilyen majmolós csajokat :)
Glenn szuperédes, de nem Allyhez való.
Raymond az állat viszont nekem nagyon bejött. Az ilyen pasiknak azért szokott lenni rejtett érzékeny pontjuk, lehet még lesz róla szó, hogy szekálták a suliban, vagy ilyesmi.Hihi :)
Corretta az elején nagyon furi és Elaine-es volt, de mostmár kezd kijönni az egyénisége és egész szimpi.
Szerintem nem kellett volna egyébként ennyi új szereplõt behozni, mert a régiekkel meg alig tudnak kezdeni valamit.
Pl. Linget jól ki is írták (azért poénos bíró volt :) - Bár lehet a Charlie angyalai miatt is, nem néztem utána, de gondolom.
Nell számomra nagyon súlytalan, szinte csak végszavaz a többieknek. Nem bírom a csajt, de nem kéne szegényt ennyire kihagyni a mókákból.
Claire karaktere vicces, édes. A valóságban is csak egy olyan irodában tûrnék meg, mint Ally-éké, mert ott mindenki õrült, de sajnos ezzel teljesen elnyomja Elaine-t õ is csak végszavazásra van kárhoztatva, pedig õt bírom...

Nemtom mennyi fér egy megjegyzésbe, úgyhogy egy másikban folytatom :)
10/10
jocsill 2007 szept. 13. - 15:43:52 10/10
(1804/2983)
Szeva!

A mai meg atgnapi rész összefügg.

Szóval Ally: parázik, mert már a 3. randinál tartanak és feléjük az a nagy szexrandi... Egyszerûen retteg, múltkor is elmondása szerint annyira várták a csókot, hogy nem lett belõle semm iaz óriási feszültség miatt... Szóval Victorral erre készülnek, de megegyeznek, hogy majd megtörténik, ha Ally felkészült. Elmennek vacsizni és fogják egymás kezét, szóval romantikusan elvannak...

Richard, Coretta, Nell: Szóval Nell kap egy ügyet, ami egy fõnöknõrõl szól, aki elküldtek antizsarnok programra, mert durva, agresszív, zsarnok, félnek tõle beosztottak... Ally szerint mivel egy nagyon ütõs ügyvéd képviseli az alperest ezért John, pontosabban a SÜTI kell, mert ezt az ügyet csak Süti nyerheti meg... Elmennek egy étterembe, ahol John rumbatökkel zenél és Mariacchi zenész. Azért nem Mexikóban van, mert Mexikó ártatlansága szépsége hiáynzik, így megteremtette a maga Mexikóját... Édes volt ahogy énekeltek és az ajajajajaj a saját hangján szólt... Imádni való pofa ez a süti... Az ellenfél Liza Lolita Bump, Christina Ricci személyében, aki istenien hozza a tenyérbe mászó és szexusával visszaélõ "gyenge" nõt, ahogy manipulálja Johnt.

Közben Feltûnik Todd Merrick, akit ugye Chandler "Matthew Perry" Bing játszik, és Allyt felkavarja, mert larryt juttatja eszébe, mert vele is voltak ilyen mentális, egymással szóbeli pettinging menõ csatáik...

nekem a legjobban az egészben az tetszett, amikor Maddie-t ott hagyta Victor és Ally a házban, hogy elmenjenek a 4. randira. Ally felszabadult, épp hazafelé jötte, folyton csókolózva, amikor is beértek a lakásba, szóltak az idõs dadus néninek, aki mozdulatlanul ült a fotelban, de ez még nem lenne vicces, mert eddig is ezt csinálta, nem is figyelt arra, amit Ally mondott, emrt csak a TV-t bámulta. Ally megrázta a néni vállát és kiesett a távirányító, emrt a néni hullamaervséget kapot a fötelben, mert meghalt. A legtutibb: "Victor nagyon rossz érzésem van a dadus nénivel kapcsoaltban". Ally fantasztikus volt a rémült arcával... Azt hiszem ennyi...