Téma: Ally McBeal

10/10
hozzászóló 2007 aug. 29. - 17:00:24 10/10
(1683/2983)
Szióka!
Bizony, még Vondának is odaszólt! Van pofája ennek a hapsinak az tuti!!!
10/10
hozzászóló 2007 aug. 29. - 16:46:16 10/10
(1682/2983)
Szióka! Halihó Mindenkinek! Helló Meli!

Remélem jó volt a videózás és tetszett az epizód! A mai is jó volt! A mai részben énekelt Elaine!!!!!! HURRÁ!!!!!!!!!!!!!!! :-)))))ÉLJEN!!!!!
De Glenn is nagyon jó volt, olyan jó, hogy mindenki ( még saját maga és Jenny )számára nyilvánvalóvá vált, hogy Õ és Jenny szeretik egymást! Talán ez így is van jól!
Örülök Nekik! :-)

Ma többször szóba került Larry! Észrevetétek? :-)


Nellnek meg más volt a hangja a mai részben, ami nagyon zavart! Remélem ez csak egyrészes csere volt, mert Rudolf Terézt már nagyon megszoktam. :-)


Juj szegény John... Mikor meglátta , hogy mi lett a kis zugából!!! Én biztos ingerültebb lettem volna a helyében! :-)
Richardnak aztán van stílusa! :-)


Köszönöm Meli, hogy javulást és napsütést kívánsz! :-) Mostanság eléggé zavarosak a dolgok körülöttem! Ez a kéztörés nem hiányzott! :-((( Már alig várom, hogy levegyék !
Egy dolgot megtanultam: nagyon meg kell becsülnünk az egészséget!!!
Higgyétek el, az ember nem is gondol arra, hogy mit csinálna a keze , a lába vagy a szeme nélkül! Mindig akkor jövünk rá, hogy valaki vagy valami milyen értékes és fontos nekünk, ha már elvesztettük! :)
Még jó, hogy megszabadulok ettõl a gipsztõl 2 hét múlva!!!! :)


Ui.: Kissé nehéz a rejtvény, még a leglogikásabb csajon, a tesómon is kifogott! Ügyesen megcsináltad! :-)



Hogy tetszett a mai rész??????
10/10
Meli 2007 aug. 28. - 20:35:40 10/10
(1681/2983)
Szia Kedves Laci! Sziasztok!
Már hiányoltalak! :-)))))))))
Sajnálattal olvastam a balesetedet! :-((((((((((((((
Nem gondoltam volna, hogy ide vezet a jó kis pedálozás!
Gyors javulást kívánok! A napsugár segíthet. De gipsz alatt? Még jó, hogy tévézni így is lehet!:-)
Én még csak most fogom megnézni a mai részt!
Aha, Ling jó kis határozott bíró! Legalább felgyorsulnak az ügyek.:-)
Kíváncsi vagyok Jacqueline Bisset-re. Talán már érzelmekkel figyelem majd, amelyeket a másik soriban váltott ki. Fú, John nagyon fog hiányozni, hiszen az egyik kedvencem!
Valóban, Elaine gyakran szokott a színpadon lenni! Emlékszem, sokszor szervezgetett, meg önmagának adott sok fellépést, harcolt érte. :-)
Ígértem, hogy szólok ha lesz a sori. Bár nem sokan jeleztek vissza. Én szóltam.... :-)
Megyek videózni!:-)
Majd írok! Üdv!
Sajnálom a gipszet tényleg!:-(( Segítenék ha tudnék! :-)
Szia-szia! Szép reggeleket!:-))
10/10
Meli 2007 aug. 28. - 20:23:17 10/10
(1680/2983)
Raymond még Vonda Shepard-nak is odaszólt! :-)))))
Üdv!
Minden jót kívánok!
10/10
hozzászóló 2007 aug. 28. - 19:36:45 10/10 Előzmény Meli
(1679/2983)
Szióka!

Még nem mutattam meg a tesómnak, de majd jövök a válasszal!
10/10
hozzászóló 2007 aug. 28. - 19:23:54 10/10 Előzmény Meli
(1678/2983)
Szia Meli ! Sziasztok! Halihó Mindenkinek!

Bizony! Csak nézzük, nézzük és nézzük újra és újra Allyt!!! Nem tudok betelni vele! :-))
Egyre jobbak a részek és nagyon élvezem!!!! :-)))

Sajnos mostanság elég szörnyû napokon vagyok túl! :-( Stombaton egyik barátommal bicikliztem . Egy váratlan pillanatban elvesztettem az egyensúlyomat és lesetem a biciklirõl! Nagy szerencsémre autó nem jött ! De nagyon megütöttem magam . :-(((
Végülis felkeltem és összeszedtem magam és még elmentünt biciklizni!Fájni fájt , de nem annyira! Egész éjjel nagyon szenvedtem, hatalmas fájdamaim voltak a jobb kezemben!!! Végülis vasárnap délután a balesetsebészeten kötöttem ki! Nagyon féltem, hogy eltört egy csont vagy valami súlyosabb gond van, végülis egy apró csont, a kéztõcsontom ttört el! Begipszelték a jobb kezem!!! :-((((((( Várhatóan két hétig leszek gipszben!
:-((((((((( Nem is tudom mi lesz, mert már most is nagyon rossz! Minden kétszer annyi energiát és idõt igényel , mint ezelõtt! De Allyt nézem, egyetlen egy részt sem bírnék kihagyni!!! :-)))))))

Egy kiss Ally!!!
Ma már többet volt Elaine! :-) De jóóóóóóó!!!!!!!!!!
Elaine Allynek:
"A romantikus értékrended lehetne kissé engedékenyebb."

Ally és Glenn között alakul a dolog! VÉGRE!!!!!!Ally hiába próbál ellenálni....tényleg nagyon tetszik neki Glenn!
Mit szóltok a mai rész elsõ pillanatihoz???
Tök jó volt, amikor Ally felébredve az álomból, elkezdett táncolni, aztán meg gyorsan lehûtötte magát a csengetéskor!!! Nagyon jó jelenet volt! :-))))))))
Kiváncsi leszek, hogy fog alakulni ez az Ally-Glenn dolog!


Jenny és Raymond is szép pár lenne! Remélem Raymond nem rontja el ezt a lehetõségét Jenny-vel! Köztük is elcsattant az elsó csók!
Jenny így mesél Allynek az eseményrõl:

" Beengedtem a vastag , kanos nyelvét egészen a gégémig. "

Találó megfogalmazás! :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))



Ally Jenny-nek:

" A hozzánk illõk nem bánthatnak. Az IGAZIK szoktak. Õk GYILKOSOK. "

Milyen igaz! Ebben tényleg van valami! Olyan jó, hogy amellet, hogy jól szórakozunk a muris jeleneteken, vannak ilyen elgondolkodtató gondolatok. ugye???



Nell egyre kedvesebb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
Nell: "Történt valami? Talán rossz a fogfehérítõd? " -mondta Glennek.
Nell: "A parfümöd kinyírja a virágaimat ! " - szintén Glennek.



Tényleg, a tegnapi részben volt ROMA MAFFIA, azaz Liz a kés/alatt-ból!
a hangja borzasztóan szokatlan volt, de gondolom fura lett volna , ha itt is Kocsis Mariann lett volna, mert Õ itt Renee-t szinkronizálta! :-)

A mai részben is volt egy kés/alatt-os , Jacqueline Bisset!!! Õ volt James, itt pedig Jenny anyukája!!!!!! :-))) Neki a kés /alatt-ban Andresz Kati volt a magyar hangja, aki itt ( az Allyben) is jobb lett volna! :-)


Ally ruhái nagyon tetszenek, tényleg szép, nõies és szexis kis rucikban flangál! :-) Ha kell bájos , ha kell nagyon szexis tud lenni! Csini!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:-))))))))))))))))))))



A fõcim nagyon tetszik , sokszor ( ha felveszem) visszatekerem és sokszor újranézem!!!!!! IMÁDOM!!!!!!!!!!


JOHN IS ELTÛNIK??????
http://www.youtube.com/watch?v=7sVkkvtxfjA&mode=related&search=
Ez az 5. évad egyik fõcíme! Szóval szerintem Õ is elmegy! :-(((((((((




Reklámozhatnák Allyt!!!!!!! :-))) ez nagyon igaz!!!!!!!!!!!!!



nagyon szeretem ha énekelnek!!! Elaine is énekelhetne! :-)))
Aki lenyûgözi Linget, annak le a kalappal!!!!!!!


Ling jó kis bíró, nem?



Sziasztok ! Jó sori nézést! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))



Köszi Meli, hogy írtál nekik! Ez tényleg rendes tõled! Jó, hogy gondoltál erre! :-)))
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))



Üdv,
Laci:-)
10/10
Meli 2007 aug. 27. - 21:44:23 10/10
(1677/2983)
Üdv!
Nézegettem a mai részt! Irogatok kicsit róla.
Ajjaj, hová tûnt John?!? :-((
Most megismerhettük jobban Raymondot.
Óóó, és kit láttam? Liz-t a Kés/alattból!:-)) Igaz, más hanggal.
Szóval Raymond súlyos orvosi eset?!?:-)) Õsember? :-) Na és, otthon tudná hagyni az õsembert? :-))))))))Aztán kiderült, nem ostoba, csak kicsit félnótás!:-))))))
Azt mondják, õk nem férfiak...:-))))) Mármint Glenn-nel.
Ally: -Glenn miatt? Ez a Glenn miatt?
-Ez ágyba dönt,.... vagyis dugába! :-)))
-Ha ez gyerekes, akkor legyen gyerekes, legyen gyerekes, legyen gyerekes. :-))
-Haladjunk, kövi, tikk-takk! :-))))))))
Milyen kis helyes ruciban volt ismét Ally. Ally-son!:-)))
Elején egy "A"-val, vagyis "A"-vel!:-)) A kis világos felsõ is tetszett amelyiknek az ujja könyékig felvágott. Nõies. :-))))
Éééés Jenny, aki szeplõkkel nyeri a pereket!:-)))))) Vajon õ és Raymond?!? Hááááá!....
Üdv Mindenkinek! Nektek mi tetszett a soriban?
Szép reggeleket!:-)))))))))
10/10
Meli 2007 aug. 27. - 21:24:14 10/10
(1676/2983)
Helló Lisa!
Ugyan a betûket össze tudom olvasni, de nem értem az eredményt. :-)))
Valami olyasmi, hogy a zenei jog törvényével van gondjuk és a DVD külön téma és így nem lehenek rajta a dalok.
Nem emlékszem, hogy láttam volna az említett filmet.
Üdv! :-)) Kellemes tévézést!
Lisa111 2007 aug. 27. - 09:32:44
(1675/2983)
ahogy így olvastam, rájöttem, hogy a Life goes on, az nálunk is ment, egy olyan családról szól, ahol Down-kóros a srác.
Látta vki rajtam kívül?
Lisa111 2007 aug. 27. - 09:20:26
(1674/2983)
egy kis érdekesség, Usában miért nem adják ki DVDn:
Actually, the music is the ONLY reason we are not seeing a US release of Ally McBeal: Season One in mid-2007 along with first seasons of The Practice and Picket Fences (which are both confirmed to be released with all the original music, no replacements). David E. Kelley said this himself in an interview... he said "You will see Ally McBeal, but that's a little trickier than other series because there's a lot of music and we haven't tied up all the rights."

The problem with the music is that US has different music rights laws than any other country. So if you play a piece of any song, the studio has to pay for it when they air the episode on TV and then pay AGAIN when they want to release it on DVD. And the person with the rights to the music can demand whatever they want, they aren't required to just charge what the studio originally paid to air it on TV. When this show aired there was no such thing as season box sets, but shows that air now are drawing up music contracts that include DVD release rights so they aren't held hostage by greedy people. www.tvshowsondvd.com is the best site for the DVD releases if you're a TV freak like I am. The music replacement has become such as issue that they watch is very closely and report any replacements that studios make to save money. Married with Children even replaced their theme song which was Frank Sinatra singing "Love and Marriage", they were being charged so much to use it on the DVDs that they gave up and created a new opening theme. The same thing happened to "Life Goes On" which opened with the cast singing The Beatles song. The Wonder Years is also having severe problems trying to clear all of their music.

I bought the entire series of Ally McBeal on DVD from the UK because I believe that the US will never see the complete original episodes on DVD. The only downside is the release is completely bare-bones with just a couple of short interview reels as the only extras.

There is no way they are going to be able to clear all of that music and still make the DVDs affordable. I rewatched the series a few months ago and the amount of music in this show is staggering. I can safely say that the episodes are all complete with no music replacments. Buying a region-free DVD player is a good investment because they are a lot of releases in Japan, Canada or the UK that will never come to the US.
10/10
Meli 2007 aug. 26. - 10:15:21 10/10
(1673/2983)
Hali-Helló-Sziasztok!
Mi ez a lappangás? Jaaa, csak nézitek és nézitek a felvételeket!:-)))))))) Odatapadtatok a tv képernyõre?:-))))))))))))
Ennyi? Jó volt és kész? Mész (és cement) is vissza újra és újra megnézni? :-))))))))
Pedig van ám akinek nagggyon jól áll a nagykockás kosztüm! :-))))))))))
Meg a pótidomok!:-)))))))))))
Mesélni! Mesélni!!!!!!
Na, jó! Holnap is jövök!
Üdvözletem küldöm minden Ally rajongónak!
10/10
Meli 2007 aug. 26. - 10:08:02 10/10
(1672/2983)
Nem megy ez a kép...
:-(
10/10
Meli 2007 aug. 26. - 10:03:22 10/10
(1671/2983)
...
10/10
Meli 2007 aug. 26. - 10:01:56 10/10
(1670/2983)
Mi is ott tartottunk! :-)))))))))
10/10
Meli 2007 aug. 26. - 10:00:44 10/10
(1669/2983)
Meglepõen hiányoltam én is, hogy egy reklámot sem láttam a filmbemutatók közt, hogy ismét mûsoron van Ally! Hm?!? :-(
10/10
Meli 2007 aug. 26. - 09:58:59 10/10
(1668/2983)
Nehéz a rejtvény? :-)))
10/10
Meli 2007 aug. 26. - 09:58:12 10/10
(1667/2983)
Hali!
Elküldtem mindazoknak (13) egy privi üzit akik régen írtak ide a fórumba. Sokan kérték, hogy szóljunk, ha ismét lesz a tévében! Ugyi milyen rendi vagyok!:-)))))))))))))))))))))
10/10
Meli 2007 aug. 26. - 09:55:50 10/10
(1666/2983)
Szia Kávé!
Szívesen az üzit.
Hogyan készítesz másolatot?
Felvettem az elsõ három részt.
Megbeszélhetjük: calistaflockhart@freemail.hu
:-)) Üdv!
10/10
Meli 2007 aug. 26. - 09:51:44 10/10
(1665/2983)
Kellemesek a jelenetek amelyekben énekelnek. Glenn még Linget is lenyûgözte!:-)))
10/10
Meli 2007 aug. 26. - 09:50:05 10/10
(1664/2983)
Valóban jó a fõcím, de szerintem az elsõnek szerdán más volt, az jobban tetszett!
Üdv mindenkinek!:-))