Téma: Ally McBeal

10/10
hozzászóló 2007 szept. 22. - 10:51:09 10/10
(1903/2983)
Sajnos nem!!!!!!!!!!
Nekem a TV-újságom azt írta, hogy lesz, de a Teletex már nem írta!
:-((((((((((((((((

Most nagyon sok mindent megadnád, még egy ismétlésért! :-(((
:-((((((((((((((((
Annyira szeretném csak még1X látni a sorozatot! Bárcsak felvehetném az összes epizódot! Ez nagy vágyam!
Vagy jönne már az a DVD!!!
:-(((((((((((((((((((((((((((((((((((((
10/10
hozzászóló 2007 szept. 22. - 10:48:59 10/10
(1902/2983)
Szia Lisa!!!!!

Örülök, hogy láttad a filmet!
Engem is nagyon érdekel, úgyhogy meg kell vennem vagy ki kell kölcsönöznöm valamikor ( ha egyszer lesz idõm ).
Mesélsz róla kicsit?
Neked, hogy tetszett??? Szerinted maga a film milyen?

Te szinkronosan láttad? Ha igen, akkor mien volt a szinkron?

Köszi elõre is a válaszokat!!!



Hogy tetszett az utolsó epizód????????
:-((((((((((((((((((((
10/10
Fauna09 2007 szept. 22. - 10:38:09 10/10
(1901/2983)
Szóval ez már valóban az utolsó rész? A legutolsó? :( És persze megint sikerült egy sorozat utolsó részét NEM felvennem videóra... Légyszi, mesélje el nekem valaki, hogy mirõl szólt! Nagyon szépen kérem! :)
10/10
Fauna09 2007 szept. 22. - 10:36:51 10/10
(1900/2983)
Nem volt... Valami fura régi sorozat volt helyette, talán krimi, nem tudom.
Lisa111 2007 szept. 22. - 00:29:41
(1899/2983)
Végül volt ma elsõ rész??
Lisa111 2007 szept. 22. - 00:25:20
(1898/2983)
szerintem pont nem leszek Bpen akkor, meg a Batman-en kívül nem is nézek képregényfilmeket..
Nah jó, a Vasembert jövõre megnézem Robert-el..

Laci!
Láttam A szépség és a szõrt a Cinema DVD vetítésén, hát felkavaró egy élmény volt..
Nicole és Robert jól játszottak..szegény Robert tiszta szõr volt, csak a 2 szeme látszott ki.
10/10
Blythe 2007 szept. 21. - 14:31:39 10/10
(1897/2983)
Hahó!

Én már jelentkeztem is, vissza is igazoltak, szóval ott leszek! Bár nem hiszem, hogy 3 Pókember filmet képes leszek végigülni. Inkább csak az elsõ kettõt.
Jön valaki esetleg?

B :)
10/10
Meli 2007 szept. 20. - 21:45:24 10/10
(1896/2983)
Üdv!
Gondolom ti is kaptatok emailt! :-))
Ki megy moziba???
Deeeee jóóóó a budapestiekneeeeeek!!!:-))
Azért a gesztus nagyon kedves, igazán!:-))))
Köszönjük!! :-))

Kedves Fórumozók,



Ezúton szeretnénk meghívni Titeket és partnereteket a PORT.hu soron következõ filmvetítésére szeptember 27-én, 18 órától a Palace MOM Parkba.
A rendhagyó vetítés apropója a Pókember eddigi három részének DVD díszdobozban történõ megjelenése.

http://www.port.hu/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=46883&i_city_id=3372&i_county_id=-1

http://www.port.hu/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=62079&i_city_id=3372&i_county_id=-1

http://www.port.hu/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=75078&i_city_id=3372&i_county_id=-1

A három rész egymás után kerül levetítésre, így igazi megamoziban lehet részetek! A vetítés várhatóan éjfélig tart.

A PORT.hu tavaly év végén indította útjára véleményközlõ rovatát, ahol legnagyobb örömünkre szûk egy év távlatából egyre többen csatlakoztak a hozzászólok táborához. Olyannyira, hogy mára az a tapasztalat: kis fórumunknak erõs közösségformáló hatása van.

Ezért gondoltunk arra, hogy valamelyest meghálájuk az interaktivitásotok és ezzel a mozimaratonnal kedveskedjünk Nektek.
Túl a filmélményen ilyenformán szervezett keretek között is lehetõség nyílhat a személyes találkozásra egymással!

Amennyiben éltek a meghívással, azt a forumclub@port.hu e-mail címen jelezzétek vissza legkésõbb a vetítést megelõzõen szeptember 25-ig.



Üdvözlettel,
A PORT.hu csapata
10/10
Meli 2007 szept. 20. - 21:17:30 10/10
(1895/2983)
Halihó Blythe!
Hiányozni fog bizonyára, hogy nem tudom nézni a bájos kis szinésznõt!
Az utolsó részben jó volt látni a régi szereplõket és néhány emléket. Szerintem nincs olyan Ally sori rajongó aki nem pityereg el egy kicsit ezen az epizódon, hiszen bárki is benne a kedvence itt aranyos lesz. Bár furi, hogy Nell szerepelt, de Ling nem jött be a fináléra. Talán Richard szerelme miatt, de attól még Allyvel összefuthatott volna.
Kedves kis befejezõ rész volt.

1. kérdés:
Ti hogyan folytatnátok a sorozatot???

2. kérdés:
Ha tudnátok, hogy a mai nap az utolsó (pl. mert holnap megszûnik létezni a Föld ), akkor hogyan élnétek le az utolsó napot???
Mivel Jocsill említette, hogy van aki azt mondja: "úgy kell élni minden napunkat, mintha az utsó lenne".
Gondolom a válaszok tanulságosak lesznek! :-))

Üdv! :-)))
10/10
Blythe 2007 szept. 20. - 11:13:56 10/10
(1894/2983)
Nem hiszem el, hogy vége!
Hát én rendesen megkönnyeztem a mai utolsó részt :(
Nektek hogy tetszett?
Pusz!
B :)
10/10
Meli 2007 szept. 20. - 11:10:34 10/10 Előzmény jocsill
(1893/2983)
Helló Jocsill!
Igen, tulajdonképpen így történt ahogyan leírtad! Arra számítottak, hgy ha Helen elkezdi szedni a pirulákat akkor eltûnik Helena. Ám nem így lett! Akkor jelenetek meg nála Allyék, és csalódottan néztek, ahogyan a nõ elhagyja férjét.

Már sokszor akartam írni, most kerítek rá sort:
Láttátok, hogy Ally íróasztalán mennyi színes kütyü sorakozik? Ari volt!!:-))
Ma pedig a csíkos blúz amelyben volt, pont olyan amilyen nekem is van!:-))) De jóóó!:-)))
Üdv Mindekinek!!
10/10
Meli 2007 szept. 20. - 11:05:58 10/10 Előzmény jocsill
(1892/2983)
Hali!
Jutott még szülinap Allynek az utolsó részeknél! Úgy döntött másképpen áll hozzá. Furi érzés volt, hogy éreztették, hogy öt évrõl van szó, hiszen még csak 28 volt mikor az irodába került!:-))
A szülinapon, már nem sok ajándék volt, még "pillangó" is elmaradt! :-))))
Nos, igen, gyerekként a szülinap csupa játék, meglepetés és ajándék, körülrajongás! Persze, hogy tetszik egy gyereknek. ( Az már más kérdés, hogy mit vált ki, és érdemtelenül követeli majd az ajándékot és bocsánatokat a kinevezett nap miatt...)
Azt írod: "Remélem az Istem megengedi, hogy a gyerekem és a majdani gyerekeim rendben felnõjenek és kiteljesedjenek, élhessenek egy teljes, hosszú életet" Isten? Tujadonképpen éppen azt akarja, hogy minden ember éljen, mégpedig egy teljes, hosszú, örök életet, aminek elengedhetetlen követeleménye, hogy Istennel élj, tanácsai szerint.

Mi pedig itt hanyatlásnak indulunk, öregedni kezdünk.
Hallottam egy beszélgetést a buszon, mert az idõs hölgy már kissé csökkent hallású lehet, hiszen azzal kezdete:
-Öreg vagyok már, elmúltam 80 éves!
Majd arról beszélt, hogy a fia nem segített neki a szõlõgazdálkodásban, stb.

Mire gondoltam én? Nyafogunk az öregedés miatt, pedig még FELE ANNYIT SEM éltünk, mint ez a néni, aki még mindig a szõlõsben dolgozik!!!

Jocsill! Sok-sok boldogságot kívánok neked!
10/10
Meli 2007 szept. 20. - 10:48:56 10/10 Előzmény jocsill
(1891/2983)
Helló Jocsill!
Valóban nagy kár, hogy mégsem lesz ismétlés, és még az elsõ részt sem adják le holnap, jó lett volna megnézni. Pedig most felvettem volna mindet! Talán majd máskor.

Ma amikor bemutatták a film elõtt, hogy mi is volt régen, nagyon sokminden eszembe jutott ami hiányzott az ötödik évadból! Például valóban több volt a csalódás és szomorúság, mint az öröm. Hiányzott, hogy a fejükben nem tombolt egy dallam, nem táncikáltak a mosdóban. Kevesebb volt a trükkös rész. Hiányát éreztük a megkedvelt régi szereplõknek!
Fura volt, hogy újként jött Jenny és Glenn, de hamar el is mentek, de ez még elfogadható. Viszont miért volt Corretta és Raymond? Hogy kitöltség a köztes idõt? Mert nem sok emlékem fûz hozzájuk, nem kaptak emlékezetes szerepet szerintem. Cler az emlékezetes, de nem volt kicsit túlzás? Na, mindegy, talán éppen ezekért olyan õrült ez a sora amilyen!!:-))))))))
Üdv! Szép napokat, sikeres döntéseket!!
10/10
Meli 2007 szept. 20. - 10:35:37 10/10
(1890/2983)
Helló Datolya!
Igen, ez volt az évad befejezõ része. Szerintem is értelmes volt, hogy végülis arról szólt az egész, hogy az elsõ részben bekerül Ally az irodába, az utolsóban pedig elmegy. Kerek.
Viszont kicsit tényleg laposodott már, de hát nem is így akarták befejezni eredetileg!!!

A Victor ügy úgy történt, hogy a közös üdülésükbõl úgy jöttek vissza, hogy nem sikerült valami jól. Utána Victort beperelte a volt barátnõje, mert nem festett neki annyit amennyit a szerzõdésben ígért. Allynek is akkor derült ki, hogy Victor fest! Megmutatta a mûhelyt és kiderült, hogy absztrakt aktokat készít. Victor azzal magyarázta ki, hogy nem mondta eddig Allynek, hogy róla is készül egy kép. Igen, ott volt egy mû Allyrõl, amit meg is mutatott. Ám gondolhatod, hogy Allyt hogyan érte, hogy Victornak meztelen nõk pózolnak, és még nem jött szóba mindez, meg ráadásul Allynek fura feneket kerített a festményen. Vastagon kent festékkel, ráncos, cellulitis-es lett. A volt barátnõ pedig azt állította Victorról, hogy fenékmániás, tetszik neki, ha egy nõ feneke nem szimetrikus, vagy celluitis-es, vadul szeretkezik és még harapdálja is.
Ally teljesen elfoglalat lett a hátsójával, még Maddie-vel is
leméregette. Szerinte, sima, kemény, rugalmas és szimetrikus a feneke. Victor szerint is, csak mindez annyira sok volt Allynek, hogy szünetet kért. Így hát Ally azt mondta Victornak, hogy oka volt annak, hogy rosszul sikerült az üdülés, hogy vele nem erõsen szenvedélyes a szex, hogy csak most tudta meg a festészetét, és valamilyen szinten mindketten tudják, hogy nem illenek össze. Ezért felajánlotta a szünetet és meglátják mi lesz. Ennyi. Victor elköszönt az ajtóba és többször nem szerepelt.
Üdv!!
datolya 2007 szept. 20. - 09:29:00
(1889/2983)
sziasztok!

akkor most vége van az évadnak nem? Szerintem, azt leszámítva hogy sajnálom, hogy befejezõdött, normálisan fejezték be.

Bár jobb is, hogy most végzõdött, mert biztos átment volna unalmasba, mint minden hosszúra nyúlt sorozat.


ja és egy kérdés. Pont azt a részt nem láttam, amikor Viktor eltünt, elõtte még együtt voltak az ágyban aztán nem láttam a részt, majd mindenki csak azt mondta: "sajnálom ami Viktorral történt..." de mi történt Viktorral?
10/10
jocsill 2007 szept. 19. - 13:20:24 10/10
(1888/2983)
Végezetül azt szeretném mondani, hogy szerintem Allynek ez haj áll a legjobban, szerintem nagyon tuti így...

Elaine nagyon szuper volt, én tuti fõszerepet adtam volna neki :-)

Annyit tudnátok nekem segíteni, hogy a mai rész végét nem hallottam, de ha jól vettem ki, akkor Helena a bíróságon elhitette a férjével, miután nyert Helen, hogy Õ Helena, és Helenként vette be az orvosságot, de mivel Helen valójában el volt nyomva Helena maradt életben, tehát a gyógyszerrel Helen halt meg, és a törtetõ Helena kisétált az ajtón, elhagyva a férjét????? (vendégem volt, és nem akartam azt mondani csitt :-)

nagyon köszi, ha ezt megmondjátok nekem...

Most irány tanulni, nektek pedig szép hétvégét és jövõ hetet, csak jövõ csütörtökön tudok jönni a legkorábban, mert suliban leszek...

Üdv Nektek...
10/10
jocsill 2007 szept. 19. - 13:15:22 10/10
(1887/2983)
Szülinap!

nagyon érdekes kérdés a szülinapok ügye... Egy ideig nagyon imádtam õket, de harminc körül annyira nem vagyok oda tõlük. Allysen szólva, csak gyûlnek azok a fránya ráncok, és elõadásokon is olyan jó volt, amikor azt mondták az elõadók, hogy maguk még szemteleneül fiatalok, na ezt már nem mondják...

Szóval csodás, hogy van egy kislányom és látom, ahogy Õ cseperedik, gyarapodik (magamon ezt nem szeretem látni, mert én max. az évek számában és kilókban gyarapodom) :-) Viccet félretéve valahogy sokkol, hogy minen évben az ember egyre közelebb kerül ahhoz, hogy egyszer csak azt mondják Game Over... Egyfelõl jó, hogy megérte az ember, mert az azt jelenti legalább még egy napja tuti van, (persze lehet, hogy hosszú évtizedek, de ezt nem lehet tudni, lehet annak van igaza, aki azt mondja, úgy kell élni minden napunkat, mintha az utsó lenne, de ez szerintem nem célravezetõ...)

Bocsi a csapongásért, de kicsit zilált vagyok lelkileg... (biztosan nevetséges, de Colin McRae és a kisfia tragédiája mélyen megérintett, mert meghalt egy 5 éves kisgyerek, aki elõtt ott lett volna egy egész élet... Ráadásul nyáron a szülõfalumban meghalt egy kisfiú, akit agyoncsapott az áram, Õ 3 éves volt... Szóval ha az embernek gyermeke születik, valahogy óvatosabb és esetleg több dologtól szorong... Remélem az Istem megengedi, hogy a gyerekem és a majdani gyerekeim rendben felnõjenek és kiteljesedjenek, élhessenek egy teljes, hosszú életet...

Hû, án aztán összehordok mndent, azt hiszem, ezért utólag is bocsi...
10/10
jocsill 2007 szept. 19. - 12:56:42 10/10
(1886/2983)
Sziasztok!

Azt hiszem "szentségtörtést" követek el, és lehet virtuálisan megköveztek érte... Örülök, hogy vége Allynek... Valahogy úgy érzem, kifulladtak és az 5. széria számomra pár pillanattól eltekintve feledhetõ... Vagyis inkább azt mondanám az 5. széria eleje tetszett, de a vége felé már cseppet sem... Hiáynzik a boldogság belõle, ami miatt óriásikat tudtam nevetni rajta... Bevallom, az egész 5. szériában talán akkor nevettem a legjobbakat, amikor Ally lefejezett, vagy Maddie-t tépázta, vagy az új terapeuta azt mondta: Allison adja ode a kezét és hozzá irtó fura arcot vágott... Életemnek egy nagyon kemény idõszaka áll elõttem, komoly dolgokon kell átrágnom magam, megtalálni az utamat, stb, ez nem segít... Eddig Ally maximális kikapcsolódást hozott arra a 45 percre, és utána tûnõdhettem a gondjaimon, és kereshettem a megoldást... Jelen pillanatban nem tudta már ezt nyújtani, szóval örülök, hogy az "új" Allynek búcsút mondunk... Az viszont igaz, hogy jobban örültem volna, ha újra kezdték volna, legalább nevethettem volna...
10/10
Meli 2007 szept. 18. - 15:51:32 10/10
(1885/2983)
Szia Laci! Sziasztok!
Ez a keddi rész nagyon kedvedre való lesz Laci!!!!!
Ally elfoglalt az újdonsült anyai teendõi közt, viszont Elaine sokat szerepel, nem is akárhogy! Nézd meg mielõbb!!

Igen emlékszem Ally szülinapjára. Áll az ablaka elõtt, töpreng, keresgéli a ráncait, ki sem akar mozdulni otthonról. Nem igazán van oda érte, még a párban is óckodik késõbb, de a dalok azért jókedvre derítik.

Nell szerepe is kedves volt ebben az epizódban!
Üdv! Még lesz két új rész!!!!:-))
Pénteki adás már nem szerepel a Via teletexten.
10/10
Meli 2007 szept. 18. - 15:44:51 10/10
(1884/2983)
Hali!
Igen, hallottam én is a Savaria Karneválról, olvastam a fesztiválok között, és felénk is megtalálható az azt hírdetõ füzet a programairól. Hangulatos lehet nagyon!
Üdv! Sikeres napokat kívánok!