Téma: Ally McBeal

10/10
Laci911 2008 máj. 26. - 11:31:08 10/10 Előzmény Meli
(2643/2983)
Sziasztok!

Igen, Meli nagyon szép karkötõt készített osztálytársam, a barna világos és sötét árnyalatait használta fel. Nekem nagyon tetszik. :-))
10/10
peejay 2008 máj. 26. - 09:42:40 10/10
(2642/2983)
Nagyon fog hiányozni ez a sorozat.
Az életem része lett, Ally azt mondta az utolsó részben, hogy kincsként õrzi magában azt az 5 évet, én pedig kincsként õrzöm magamban ezt a sorozatot.

Valaki írta itt, hogy szomorú a vége, mert nem talált senkit, de ez minden szereplõre igaz Richard kivételével. Így azért elviselhetõ :-)

Apropó valakinek nincs meg a fõcímdal "Searchin my soul", de az újabb verzióban? Korábbi nekem is megvan. Az elsõ évadnál másképp kezdõdik, mint a többinél.
10/10
Laci911 2008 máj. 24. - 23:55:57 10/10
(2641/2983)
Hali!
Volt szerencsém látni a filmet és nagyon tetszet, James Marsden is jó volt nagyon és azok a dalok nem akármilyenek, nagyon szeretem azokat! :-)
10/10
Laci911 2008 máj. 24. - 23:54:49 10/10
(2640/2983)
:-))))))))))
10/10
jeffero 2008 máj. 24. - 23:54:38 10/10
(2639/2983)
Találtam most egy ilyet: a Bûbáj címû filmben játszik az Ally 5. évadából is ismert James Marsden. Bõvebb infó a filmrõl és egy ajánló videó az alábbi oldalon látható:

http://filmclub.hu/index.php?option=com_filmek&task=reszletes&id=3365
10/10
Laci911 2008 máj. 24. - 23:53:06 10/10
(2638/2983)
Mennyi képet töltöttünk ide fel, ez a fórum egy igazi kincsesbánya, kincs nekünk! :-))) Ally történetei, a mi történeteink, a sok-sok kép! :-)))
10/10
Laci911 2008 máj. 24. - 22:31:10 10/10 Előzmény Meli
(2637/2983)
Szió!

Ally és Larry???

Érdekes vélemény, ilyen szemszögbõl nem gondoltam a kapcsolatukra.
Szerintem természetes, hogy Larry-nek a fia volt az elsõ, végülis ezt Ally is megértette.
Írtad, hogy Larry nem passzolt Ally rózsaszín álomvilágába. Ez nagyon is igaz, csak talán Ally közben rájött, hogy engednie kell a követelményeibõl, hogy boldog legyen. De ki is derûlt, hogy nem passzolnak össze. Aztán megtudtuk, hogy Victorhoz sem passzol, de akkor ki is illene Ally-hez??? Egy tökéletes világban talán Ally is párra lelne...
Eléggé gonosznak érzem magam, de lehet, hogyha folytatnánk a sorozatot és Ally nem engedne a követelményeibõl akkor vén lány maradna, ahogy írtad Meli.
Érdekes....


:-)) Neked is huncut napokat kívánok és sok-sok jó hangulatú eprezést!
Laci voltam:-)
10/10
Laci911 2008 máj. 24. - 22:21:36 10/10 Előzmény Meli
(2636/2983)
Szia Meli! Hali Mindenkinek!

Eper???...nyam-nyam! :-))))))))
Már én is ettem az idei epertermésbõl, de sajnos nem az az igazi eper volt még. Legutóbb cseresznyéztem, és tök fura érzés volt ezt az ízt érezni, amit talán egy éve nem éreztem. :-))
Igazad van Meli, ez már a nyár íze, valóban! :-))))

Sorozatok???
Hát..nekem tetszik azért a Testvérek, bár tényleg nem tökéletes, de néha jól jön az ilyen. Fõleg heti egyszer kibírom. :-)
Jelenleg egy halom sorozatot nézek: Amy-nek ítélve, Életképek, A Grace klinika, Született feleségek, Szellemekkel suttogó,.....de egy jó filmtõl sem riadok meg. :-)))
Énis sokat használom a jó öreg videómat. Jó, hogy akkor nézem meg a felvételeket, amikor idõm engedi, meghát nagyon sok idõt spórolok meg a reklámok elpörgetésével. :-))) Ez idõtakarékosság! :-)))))
10/10
Laci911 2008 máj. 24. - 22:05:00 10/10 Előzmény Meli
(2635/2983)
Ez se olyan rossz, nem?
:-)))))))))))))))))
10/10
Meli 2008 máj. 24. - 13:21:19 10/10 Előzmény Blythe
(2634/2983)
Jó kép!:)
10/10
Meli 2008 máj. 24. - 13:15:30 10/10 Előzmény Blythe
(2633/2983)
Hellóka!:) Szia Blythe!
Szuper, hogy benéztél az Ally fórumba és írtál!
Éppen jól kitárgyaljuk Ally jellemét és amit leírtál a Testvérekbõl tényleg olyan Allys. Hú nézel néhány sorit! Nekem kettõ is sok amikor odakinn nincs tél.:) Én a Miért éppen Alaszkát nézem, tetszik benne a humor és a téma. Még ezt is videóra veszem, hogy akkor tudjam nézni amikor én akarom. :))
Neked és Nektek hogy telnek a napsütötte napok? Már az eper is megérett!! Én és a párom kimentünk a "Szedd magad" eperföldre, hmmm a nyár íze!:))
10/10
Blythe 2008 máj. 22. - 17:48:58 10/10 Előzmény Meli
(2632/2983)
Ezen a képen annyira jól néz ki Calista!

Amúgy nekem tetszik a Testvérek. Általában egyszerre csak egy olyan sorozatot nézek, ami arról szól, hogy ki kit szeret, kivel fekszik le, kit csal meg és jelenleg nekem ez a Testvérek, így el tudom viselni. (amúgy CSI, House, Nyomtalanul, Reaper, Odaát, semmi érzelgõs :))) Calista egyébként még életében nem nézett ki olyan jól mint abban a soriban, pedig uyge szaporodtak a ráncai. :)

Nekem ami bejön a Testvérekben az az, hogy lehet rajta jókat nevetni. Van bennük 1-2 Ally-s stílusú jelenet. Fõleg Calista és Sally Field között. Bár néha nagyon agyment baromságokból tudnak problémát csinálni, néha meg teljesen logikátlanul döntenek a szereplõk. Pl. Calista most egy szenátorral jár és az egyik részben még õ maga akarja titkolni a kapcsolatukat, aztán meg fel van háborodva, hogy a szenátor "rajongói" nem kedvelik, szóval elég követlekezetlen a csaj kapcsolatait tekintve.

Most hogy így leírtam, ez egész Allysen hangzik :)))
10/10
Meli 2008 máj. 22. - 17:45:06 10/10 Előzmény Laci911
(2631/2983)
Halika! Szia Laci!
Örülök a soraidnak!
Sikerült az osztálytársadnak szép karkötõket gyártani?
Jó lehetett az osztálykirándulás! Szerintem mindig remek kiruccanás.
Lehet, hogy egyedül vagyok a véleménnyel, hogy érthetetlen miért kellett Allynek Larry. Hiszen eléggé lekezelõ volt vele. Olyan érvei voltal Larrynek ami nem is fér Ally rózsaszín álomvilágába. Aztán kiderült, hogy nem szeret érzelgõsködni, mint a karácsony és a búcsúzkodás. Megmutatkozott, hogy Larrynek fontosabb a fia minden nõnél. Szóval számomra érthetetlen, hogy miért tartja sok rajongó idillikusnak az Ally és Larry párost. Én majdhogynem utálom Larryt, és olyan mintha Allyvel együtt a rajongók is csupán a külsõ megjelenést nézik Larryben.
Vélemény?
Üdv! Huncut napokat!!:))
10/10
Laci911 2008 máj. 22. - 00:52:31 10/10 Előzmény Meli
(2630/2983)
Szió Meli!

Ismét ily késõi órában jelentkezem (megint az utolsó idõpontban küldöm be a versenyt e-mailen)... :-))))

Sajnos a Fábry mûsort nem tudtam megnézni, de nagyon érdekelt volna... :-(
Azon a napon egy osztálykiránduláson voltunk. Elmentünk Pestre a Szépmûvészeti Múzeumba és megnéztünk egy érdekes kiállítást. A reneszánsz mûvészetrõl volt szó részletesen. Nagyon érdekes volt. :-))))

Látom meg van a vélemény Ally-rõl... Hát..roppant érdekes. Én még nem gondolkoztam ezen, de be kell lássam, hogy igazatokvan. Ally nagyon várta a tökéletes hercegét fehér lovon, egy olyan férfit szeretett volna, aki nem létezik. Mert szerintem tökéletes nincs, csak majdnem tökéletes. :-) Én mindig is Larry-t tartottam a tökéletes párnak Ally számára, de tudjuk, hogy az is komplikált ügy volt (sajna)... :-(
Victorral is érdekesen alakultaka dolgok, valahogy az 5. évad részei csak úgy lementek.... Fura, mert a 4. évadból annyi szép pillanatot fel tudok idézni, de az 5. évadban jóformán Ally anyai oldalát ismertük meg igazán. Na mind1.
Most megyek és alukálok kicsit...
üdv,
Laci:-)))))
10/10
Meli 2008 máj. 21. - 18:21:57 10/10 Előzmény shamrock
(2629/2983)
Hali!
Oh, végre!
Örülök, hogy írtál a fórumba!:))
A véleményem nekem is hasonló. A sori végére Allyt olyannak látom mind aki várja az elképzelt hercegét fehér lovon, akinek elképzelhetetlen, hogy valaki változni is tud. Furcsa okok miatt ejtett több pasit. Victor állítólag nem tartja benne a tüzet, de ki hiszi azt, hogy folyton égni kell? Ally maga is megváltozhat, fõleg, hogy anyuka lett.Azon sem csodálkoznék ha vénlány maradna.
Üdv! Jó szórakozást a sorihoz!:))
shamrock 2008 máj. 20. - 16:53:09 Előzmény Meli
(2628/2983)
Sziasztok!

Én nézem a sorozatot. Felveszem videóra, mert olyan hülye idõpontban megy, hogy a "dolgozó nép" nem láthatja.
Ami engem illet, egy kicsit ki vagyok már akadva Allyre. Már mindenkiben csak a bajt keresi. Pedig lehet, hogy elõbb magába kellene nézni. A helyében nem dobtam volna ki Viktort.:)))
10/10
Meli 2008 máj. 16. - 05:40:45 10/10 Előzmény Laci911
(2627/2983)
Szióka Laci!
Írnék, csak nincs igazán kinek. Úgy látszik nem magyon nézik a sorit, pedig még mindig mûsoron van. Nem a legjobb az idõpont, de létezik felvétel. Kevésbé nézem a tévét mikor szép napos az idõ és enyhék az esték. Legutóbb azonban Jim Carrey alakításán nevettem. Tegnap pedig a Fábry mûsorában a szinkronhangot adókról volt szó! Biztosan nézted Laci!! Érdekes volt látni a Jóbarátok lányok magyarhangját adó hölgyeket!
A Testvéreket nem nézem, nem tetszettek a bemutatói, csak az elsõ részt néztem meg. Sok a vita és egy zöld lötty kell ahhoz, hogy kedvesebbek legyenek. Nekem ez nehéz.
Na, csá! Örültem a soraidnak!
Üdv, szép napokat!!
10/10
jeffero 2008 máj. 15. - 16:20:17 10/10 Előzmény Laci911
(2626/2983)
Pár napja megjelent a sorozat 2. évadja. Rendelhetõ pl. innen:
*moderálva*
Nekem egyelõre még nem fér bele, de várhatóan másfél hónap múlva mindenképp megveszem.

Volt csomó jó film most Pünkösd hétfõn a tévében. Pl. nagyon örültem, hogy leadták a kevésbé ismert Dennis a komisz filmet, az 1998-as "ismét pimasz" változatot.
Ezenkívül volt az m1-en az elbûvölõ Audrey Hepburnnel a Hogyan kell egymilliót lopni (azt se láttam még eddig), a TV2-n a Casper, az RTL Klubon pedig a Csodabogár 2.

Tegnap este néztem egy jó filmet dvdn, bár csak feliratosban, címe: Egy kisebb Isten gyermekei, 1986-os, és játszik benne az a Marlee Matlin, akit mostanság a Mi a csudát tudunk a világról? címû új típusú, játékfilm-dokumentumfilm jellegû alkotásból ismerhetünk.
Az említett 1986-os film siketek iskolájában lévõ fiatalokról szól és egy tanárról, aki feloldja a kommunikációs korlátokat és vidámságot visz az életükbe. Közben beleszeret a szintén siket és fiatal gondnok lányba, de nehezen sikerül elfogadnia, hogy az nem akar kitörni a csend világából.
10/10
Laci911 2008 máj. 12. - 18:00:53 10/10
(2625/2983)
Halihó! Sziasztok!

Látom elég kihalt a fórum... :-((((
De azért írjatok, ha tudtok!
________________________________

Mi újság veletek? Valaki látott mostanában valami jó filmet?




Ui: Meli, a Testvéreket nem nézed??? :-)
10/10
Meli 2008 máj. 09. - 13:57:16 10/10 Előzmény Blythe
(2624/2983)
Halika!
Örültem a soridnak Blythe!!!
Köszike az ajánlást! (Kicsit én is írtam errõl ide, lentebb.)
Szuperjó napokat kívánok Neked!!
Üdv!