Téma: Aloha

go84 2016 febr. 29. - 22:10:03
(4/44)
En nagyon elveztem ezt a filmet. 10/9 de nem tudom miert ugyan. Igaz a ket szamomra legkedvesebb szineszno jatszik benne talan ezert is. Bradley Coopert is birom. Igazabol a sztori ami van benne nem is lenyeg csak egy hatter mert total masrol szol a film.
10/10
wazzap 2016 jan. 12. - 12:15:28 10/10
(3/44)
Érdekes, de nekem ez a film tetszett. Sõt, kifejezetten élveztem. A történet önmagában igen butyuta, viszont nem is számít a filmben. Most lehetne mondani hogy Bradley Cooper az a színész, aki kihúzza ezt a gyenge filmet a csávából, ami igaz is egyébként. De engem valamiért Emma Stone szerepe ragadott meg, nagyon aranyosan alakít és férfi létemre engem teljesen rabul ejtett. Ugyanakkor ott van még Rachel McAdams, szerintem õ is egy nagyon jó színész. Tehát a színészi alakítások abszolút rendben vannak és az a romantikus szál már bõven elég hogy meglehessen nézni ezt a filmet egyszer. Én ajánlom mindenkinek!
8/10
beo71 2015 nov. 20. - 18:38:06 8/10
(2/44)
Az Aloha, az a film, amit nehéz lesz megmagyaráznom, miért is tetszett.
Nem szól semmirõl, sõt Bradley Cooper imázsára épít erõsen. Nem egy Napos oldal, nincsenek benne olyan fantasztikus karakterek, mint a zseniális Rob.De Niro, sõt ide egy idegesítõ Alec Baldwin jut.
Mégis, nekem végig kellemes érzéseim voltak, talán a híresen remek színész választás okán, vagy csak a mosolygós - szomorkás hangulata miatt, egy fajta kedves filmnek éreztem és szerettem nézni.8/10.
Emma Stone itt pl. tényleg cuki, nem úgy a teljesen felesleges Pókember újakban. Szóval ez a film, Hawaii.
10/10
benvenuto1 2015 szept. 29. - 17:00:20 10/10
(1/44)
Bradley Cooper még ezt a közepes vígjátékot is elviszi.