Téma: Álszent

Redfield 2007 ápr. 28. - 22:04:23
(22/42)
hívd fel, és mondd el neki. :) talán még nem változtatott számot...
Brambilla 2007 ápr. 28. - 22:03:29
(21/42)
A legundorítóbb, hogy az "alkotók" elkezdtek azzal védekezni, hogy a kiscica beteg volt és másnap elaltatták volna. Na de ettõl még ugyanúgy fáj annak a nyomorult állatnak ha megfolytják! Meg különben is valami olyan betegségre hivatkoztak, amit két injekcióval kezelni lehet. Nem tudom, hogy azért nagyobb féreg a rendezõ mert megcsinál ilyesmit vagy azért mert utána még mindenféle kifogást keres. Undorító mocsok ez az egész nem mûvészet!
Redfield 2007 ápr. 28. - 20:12:55
(20/42)
kivéve persze mások (beleértve az állatokat is) tényleges bántalmazását, megölését.
Redfield 2007 ápr. 28. - 20:12:21
(19/42)
Én magamat folytanám vízbe. :) A filmért mindent!
little_girl 2007 ápr. 28. - 20:03:16
(18/42)
ez nem mûvészet, egyszerû állatkínzás, miért nem magát folytotta vízbe az illetõ? na meg azt sem értem, hogy a zsûritagok miként tudtak egy ilyen kínzást díjazni, amit sztem egy normális ember nem is tud végig nézni. de úgy láccik egy állat élete abszolút nem számít, törvényi rendelkezés ide, oda. nem pénzbüntetés kell, hanem tényleges börtönbüntetés...!
Redfield 2007 ápr. 28. - 18:10:16
(17/42)
Közzé tették a rendezõ otthoni és mobilszámát az interneten. Én is netes arctól tudom. :) Valószínûleg még ma számot próbál majd változtatni, mert rengeteg ember fogja telefonon kínozni. :)
szisszike 2007 ápr. 28. - 17:10:25
(16/42)
Javaslom, bojkottáljuk mostantól a szemét macskagyilkos összes "alkotását", mindent, amihez köze van. Én biztosan ezt teszem... toepler, te egy UNDORÍTÓ, SELEJT VÉGLÉNY VAGY!
Bigpapa 2007 ápr. 25. - 07:59:23
(15/42)
Soha nem értettem a "mûvészet" azon ágát, ahol egy szadista,beteg rendezõ, a mûvészi megnyilvánulás mögé bújva bármit megtehet egy filmben. Ez a beteg k*csög csak azt érdemelné, amit a kismacsekkel tett. Remélem egy szép napon összehoz minket a sors, és akkor megismertetem az igazi rettegéssel és halálfélelemmel!
A zsûriben is hasonló elmebetegek ülnek, akik közül egynek sem volt gerince, hogy felálljon és azt mondja, ezt a sz*rt nem díjazzuk, sõt! Rendõrségi feljelentést teszünk a rendezõ, és az összes ember ellen, akik ebben résztvettek.
Borzalmas, hogy ebben az országban az utolsó késelõs kisebbséginek is több joga van, mint egy ártatlan állatnak! Még egy állatkinzó sem kapott letöltendõ szabadságvesztést, viszont kemény 10ezer Ft-ra megbüntették õket, amit még egy jobb helyen csövelõ hajléktalan is össze tud spórolni pár nap alatt. Mindent megteszek, hogy ez a rohadék ne tudjon emelt fõvel kimenni az utcára. A portálomon virtuális aláírásgyûjtést fogunk indítani ellene! Csatlakozzatok majd. <a target="_blank" href="http://www.bartels.hu" title="www.bartels.hu">www.bartels.hu</a>
1/10
Lulu 2007 ápr. 23. - 20:39:03 1/10
(14/42)
Ciklon ha ismered ezt az álnéven publikáló magát "rendezõnek" nevezõ förmedvény lényt (mert embernek nem nevezném) akkor fel kellett volna ismerned hogy szadista hajlamai vannak, és kivenni a kezébõl minden eszközt amivel ezt ki élheti, és ha ezt nem tetted meg, te is bûnõs vagy! Az ilyeneket zárt osztályon kell elhelyezni, lakat alatt hogy ne tehessenek kárt másban. Közveszélyes.
mrbundy 2007 ápr. 23. - 15:42:00
(13/42)
Képzelj el valamit. Képzeld magad a macska helyébe. Képzeld el, hogy lenyomnak a víz alá, képzeld el, ahogy beszippantod a vizet, a vízzel tellik meg a tûdõd, próbálsz lélegezni, próbálsz szabadulni, kapaszkodnál az életbe, de nem megy, eközben írtózatos szenvedéseket élsz át, mint lelkileg mint testileg.
Azt javaslom, hogy ezt próbáld ki a gyarkolatban is. Próbáld ki milyen érzés, hogy megtudd, min megy át az akit vízbefojatanak. Nyomd a fejed egy kád vízbe, csak pár másodpercre és közben próbálj lélegezni, közben gondold át, hogy van e olyan film, ami megéri, hogy akár álattal, akár emberre bárki is ezt tegye! Ér e ennyit BÁRMILYEN "mûvészi alkotás"?

Nem lehetett kihagyni a filmbõl? A média fújta fel? Próbáld ki milyen érzés fuldokolni és utána mondd ugyanezt!
Redfield 2007 ápr. 23. - 13:33:35
(12/42)
Láttam a videót, azon nem volt mit kisarkítani.
Redfield 2007 ápr. 23. - 13:32:42
(11/42)
Ha nem tudja megcsinálni trükkel, akkor ne csinálja meg! Ilyen egyszerû. Mutassa be máshogy, vagy tökmindegy, de akármit is üzen a film, még ha pont ezt is, egy film sem ér annyit, hogy életet oltsanak ki érte. A békéért nem lehet háborúzni, ahogy a szûzességért sem lehet b*szni. Attól, hogy nagy mûvész, meg hogy a filmmel mit akar, még senki sem kényszerítette rá, hogy megtegye.
Ciklon1 2007 ápr. 23. - 13:22:46
(10/42)
10 éve ismerem a rendezõt.
Egy csupa szív, csupa lélek ember, a légynek sem tudna ártani.
Állatbarát, segítõkész, nem tud elmenni egy hajléktalan mellett sem, hogy ne segítene...
Viszont fanatikus alkotó, mûvész.
Lényeges, szimbolikus mondanivalója volt ezzel a jelenettel, ami egy vallásos téma köré épült.
Nem lehetett kihagyni a filmbõl.
A média felfújta az ügyet és kisarkította.
Gondolom az sms szavazatokból jött is a "konyhára"...
"Ne ítélj, hogy ne ítéltess!"
Zombecz 2007 ápr. 23. - 09:52:53
(9/42)
Ismerem Toeplert és Garabát is. Garaba visszaírt iwiwen, Toepler mindent töröl. Garaba válaszában kérdezte, hogy most boszorkányüldözés kezdõdik? Meg a Napló akarta, hogy így legyen s õ nem vett részt benne, ne legyek álszent s fogadjak be kismacskát, ahogy õ is tette. Nos nekem van kismacskám, már felnõtt, úgy tudom Toeplernek s Garabának is van vagy volt...Szégyen. Soha ne lássak sem Toepler drámát sem filmet az életben. Menjen gázszerelõnek...áh annak is veszélyes. Aknaszedõnek inkább...
Redfield 2007 ápr. 23. - 00:16:27
(8/42)
egy tökéletes világban. :) De mondtam is, hogy találó a cím.
1/10
Lulu 2007 ápr. 23. - 00:09:55 1/10
(7/42)
Mindenkit, aki a legkissebb mértékben is érintett a film elkészítésében, vetítésében, értékelésében a kiszabható legsúlyosabb bûntetéssel kell súlytani, ami állatkínzásnál kiszabható. Azt hiszem ez két év szabadságvesztés. Ez a minimum!
Redfield 2007 ápr. 22. - 23:38:43
(6/42)
amúgy a videót is törölték már gyorsan, amin látható az eset... felkavaró az is biztos.
mrbundy 2007 ápr. 22. - 23:34:45
(5/42)
Azért én meghallgatnám azt a Tímár Péter interjút is amit végül letiltatott. Nem vagyok biztos benne, hogy ott is azt mondta, mint amit végül levélben megírt. Mellesleg még az is nagyon kevés volt, egy "sajnálom" itt már nem elegendõ... Ezt a filmet díjazni több volt mint egyszerû hiba.
A minimum, hogy a zsûri tagjai együttesen elnézést kérjenek, kezdeményezzék a díj visszavonását és a következõ filmszemlén már legfeljebb csak nézõként vegyenek részt, de még úgyis csak csendben, a sötétben meghúzódva...
Redfield 2007 ápr. 22. - 23:11:32
(4/42)
hát persze, hogy nem szenvedett! :) miért is szenvedett volna, a videó közzé van téve, amin szépen lassan végignézhetjük az elkeseredett küzdelmét, hogy ne fulladjon meg. De... a film kész van. Ez a lényeg, nem? :)
Redfield 2007 ápr. 22. - 21:59:03
(3/42)
Ahogy Stephen Lynch is mondaná: Dead puppies aren't much fun.