Norcy_ 2013 aug. 04. - 11:24:33
(1093/1893)
Esetleg ha sokan írnának e-mailt, hogy ne vegyék le, az Élet iskoláját is át tudták tenni délre, ezt miért ne??
kozonsegszolgalat@tv2.hu

Nem tudom, hogy nyáron milyen nagy nézettséget várnak, ilyenkor kevesebben néznek tévét, inkább rögzítik és visszanézik. Ki nézi majd a Született feleségek utolsó évadját újra egy premier sorozat helyett? Ez sem rosszabb sorozat az Élet iskolájánál.
yanoséquiensoy 2013 aug. 03. - 17:02:17
(1092/1893)
7/10
napraforgó 2013 aug. 03. - 15:59:30 7/10 Előzmény k.attila200
(1091/1893)
Amúgy ezt hol olvastad? És mikortól lenne érvényes?

Mert a Port.hu még aug 15-re jelzi a sorozatot 16.00 órára:

Hétfõ (Augusztus 5.) 16:00
Kedd (Augusztus 6.) 16:00
Szerda (Augusztus 7.) 16:00
Csütörtök (Augusztus 8.) 16:00
Péntek (Augusztus 9.) 16:00
Hétfõ (Augusztus 12.) 16:00
Kedd (Augusztus 13.) 16:00
Szerda (Augusztus 14.) 16:00
Csütörtök (Augusztus 15.) 16:00

És az epizódlistán is szerepel a következõ két hét:

07
TV2 augusztus 5. 16:00
108
TV2 augusztus 6. 16:00
109
TV2 augusztus 7. 16:00
110
TV2 augusztus 8. 16:00
111
TV2 augusztus 9. 16:00
112
TV2 augusztus 12. 16:00
113
TV2 augusztus 13. 16:00
114
TV2 augusztus 14. 16:00
115
TV2 augusztus 15. 16:00
116
TV2 augusztus 16. 16:00

Remélem, hogy csak vaklárma a sorozat megszüntetése.
7/10
napraforgó 2013 aug. 03. - 13:02:55 7/10
(1090/1893)
A Marinát is állandóan ismételgetik, meg a Klónba is állandóan belebotlok, nem gyõzõm kikerülni, meg A végzet hatalmát is láttam feltûnni valamelyik kisebb csatornán. Már kiütést kapok Sandra Etcheverriától, ahogy végig nyüszíti az összes sorozatot, már egy tavat telesírt a szerencsétlen.
Ezt meg eltüntetik, pedig még röhögni is lehet rajta.

A TV2 nálam feketelistára került.
Amúgy ezt a sok idétlen doku-realityt én sem nézem, akármelyik csatorna adja is éppen. Ki a fenét érdekel ez a sok mûkedvelõ hülye idióta, akiket ki tudja miért "sztároknak" titulálnak. Ehelyett inkább gyártanának valami rendes TV-játékot, igazi színészekkel.
v_zsuzsi 2013 aug. 03. - 12:20:28
(1089/1893)
Jó sok e-mail-lel kellene "megbombázni" õket, hogy lássák mennyien szeretik...ezt nem kéne annyiban hagyni, mert ez tényleg egy jó kis sorozat :((
6/10
suxel 2013 aug. 03. - 12:16:37 6/10
(1088/1893)
pedig a nezettsegben keresendo az ok, a sorozatguru oldalon voltak adatok, es sosem gyozott az rtl-es ellenfeleivel szemben. Nem birt veluk, de hogyan is, ha alig a kezdes utan mar varialni kezdtek, s aztan meg folyamatosan. Sokan vannak ugy vele, hogy varialgatnak, s elmegy a kedvuk a folyamatos idopontcseeretol. S sajnos az is igaz, hogy a gagyi magyar dokurealityknek, vagy legyen nemet, azoknak mar sikerult megszorongatni a kettos jatszmat, vagy eppenseggel a bosszu angyalat a veled is megtortenhet folyamatosan veri.
Nem tudom miert kell meg a huszadik dokureality is a nepnek, hisz gyakran ismetlodnek, es tulajdonkeppen nekem olyan, mint egy monika soooooo pepitaban.
Az rtl sem egy makulatlan tarsasag, de annyit becsulok bennuk, hogyha valami nem ugy megy, akkor nem tuntetik csak ugy el, hanem a lentebb irt modokat hasznaljak, vagyha tobb evadoa egy sorozat, akkor legalabb az elsot vegig megveszik, s utana hagyjak abba, lehetett volna igy a szerelmes annaval is.

Amit meg lehetne szerintem, megkeresni e-mailen valamelyik szinkronszineszt, studiot esetleg, hogy meddig van kesz a szinkron, mert ha netan vegig, akkor valahol elobb-utobb annak levetitesre kell kerulnie. S lehet akadna vki, aki valaszolna, csak a pelda vegett, lux adam mar bukkant fel telenovellas oldalon. Ha csak 111 resz van leszinkronizalva, akkor egyaltalan nem eri meg remenykedni a folytatasban.
10/10
filmimádóó 2013 aug. 03. - 11:36:40 10/10
(1087/1893)
Nem tudom, hogy miért kell ezt folyton csinálni....játszották a szerelmes annát aztán felénél levették, ugyanezt csinálták a csoda manhattannel és még fel lehetne sorolni egy-két mûsort, sorozatot amivel ezt tették...
yanoséquiensoy 2013 aug. 03. - 11:25:17 Előzmény vikitaa
(1086/1893)
Mikor az Árva angyal meg sem közelíti ez mivel szerintem ez az utóbbi évek legjobb telenovellája! nem az a szokásos hisztizõs és siránkozós szereplõkkel teli mint az ilyen sorozatok nagy része.
yanoséquiensoy 2013 aug. 03. - 11:21:44 Előzmény vikitaa
(1085/1893)
És még õk akarnak több nézõt szerezni! Hogyan? Az RTL klub legalább leadja végig amit megvesz ha másik idõpontba is átteszi de azt sem olyan sûrûn teszi! Valahogy én sem lepõdtem meg mivel az Élet iskoláját is áttettek korábbra 1 órára most meg délre és úgy volt eredetileg, hogy leveszik azt is végleg, így hátha ez sem véleges. Ha már annyira nem jött be a tv2nek a PEAM akkor mért pont most hagyják abba mikor márcsak 70 rész hiányzik belõle? Az idõpont engem nem annyira izgatna csak adják le végig hisz a netre úgyis felkerül elõbb utóbb! Ez rohadtul kicseszés, meg az is, hogy Fernandonak és Blancának tuti már nem kevés rajongója van itt, így nem hinném, hogy annyira rossz lehet a nézettsége :||
10/10
vikitaa 2013 aug. 03. - 09:43:58 10/10
(1084/1893)
Miért nem lepõdöm meg? A TV2 minden egyes sorozattal ezt csinálja.:(((
Szerintem jó volt a nézettsége, még az RTL Klubon futó Kettõs játszmánál is jobb, erre betennék helyette a Csapdába csalvát? Komolyan? Miért akar ennyi ellenséget szerezni magának a tv2?
Egyébként a tvmustra.hu oldalon augusztus 15-re (csütörtökre), sõt már a hét elejétõl azt mutatja, hogy nem lesz Amit a szív diktál, de itt a port.hu-n még írja.
Nagyon remélem, hogy nem veszik le, vagy ha igen, gyorsan átteszik egy csatornára.
Az biztos, hogy a TV2 sok-sok embert haragított/haragít és fog is haragítani magára...
Egyébként az elõttem szólóhoz tényleg igaz, hogy az Árva angyalt vagy 3x leadta, ezt meg 1x sem tudja befejezni?!
6/10
suxel 2013 aug. 03. - 09:39:27 6/10
(1083/1893)
na ezen esemenyek miatt nem nezek semmit se a tv2-n. A legrosszabb tv csatorna, sot tarsasag. A story4-esek legalabb ha abbahagytak valamit folytattak vegig a kiscsatornajukon, ha az rtl-en megbukott valami akkor azt korabbi idopontra tettek, itt meg csak egyszeruen leveszik. Szanalmas, amit ez a csatorna produkal. Es ok probalnak minel tobb nezot szerezni, kerdem en, igy hogyan? Bezzeg a veled is megtortenhet, csapdaba csalva mocskok omlenek a csatornatol.
malvinkicska 2013 aug. 03. - 07:27:13
(1082/1893)
Felháborító amit csinál a tv2 a hazugságok gyûrûjében is levette Szulejmannal tette egy ídõben az még érthetõ de ezt miért mikor Colungának amugy is nagy a rajongó tábora semmit mondó nyálasokat ismétel.A nézõket miért kell be csapni.
7/10
napraforgó 2013 aug. 03. - 05:16:09 7/10
(1081/1893)
Vajon miért? Nem volt talán nézettsége?

Végre egy sorozat, amely elég vicces és a története sem a szokványos bugyuta sztori.

Már nem elõször csinál ilyet a TV. Ugyanez volt A megkövült szívekkel. Új sorozat volt, nem ismétlés, elkezdték, aztán már csak a csak a Story5-ön lehetett továbbnézni. Az meg nincs mindenkinek. Vagy a Szerelmes Anna. 42 rész a TV2-õn, aztán további 58 a FEM3-on, majd nincs tovább. Bezzeg azt az ostoba, agysorvasztó Árva angyalt 3X is leadták egymás után! Ha azt kibirta a csatorna, ezt vajon miért nem?
k.attila200 2013 aug. 02. - 22:50:58
(1080/1893)
12,00: Az elet iskolaja
13,00: Monk – Flúgos nyomozó
14,00: Tények Délután
14.50: Született feleségek
8. évad 1. rész
15.50: Csapdába csalva
17,00: Veled is megtörténhet!

Az Amit a sziv diktal 111. resszel bucsuzik. A TV2 leveszi a kepernyorol.
7/10
napraforgó 2013 aug. 02. - 16:32:54 7/10
(1079/1893)
Jajj, most meg kiderült, hogy nemcsak Xochitl szûz, hanem Fernando (!) is! Hát mit csinált azzal a sok nõvel, akiket kergetett?
7/10
napraforgó 2013 aug. 02. - 16:15:05 7/10
(1078/1893)
Kicsit meglepõdtem, hogy a Ray nevû kisfiúról kderült, hogy lány.

Chatita mégsem olyan buggyant, rájött, hogy Ury körül nem simmel valami.

És Alma és Elias is hirtelen rádöbbent, hogy Jesust zsarolják! És Rogeliora is ráhibáztak, mert valóban õ áll a háttérben.

Veronicáról viszont nem gondoltam, hogy ilyen könnyûvérû. Állítólag annyira odavan Jesusért, de azért már azon töri a fejét, hogy lefekszik Rogelioval.
7/10
napraforgó 2013 aug. 02. - 10:19:03 7/10
(1077/1893)
Vajon Csucso meddig birja a szerettei nélkül? Ury, meg Chatita??? Szegény öreglány, vajon rájön majd, hogy ez a pasi rossz ember??? Mert most még a kedvében jár, mert azt hiszi Csucso barátja.

Na és Veronica? Nagyon kavar Rogelioval! Vajon mit lép Patricia??? Eltûri, hogy lenyúlják a pasiját?
10/10
filmimádóó 2013 júl. 31. - 20:54:13 10/10
(1076/1893)
Valaki le tudná írni röviden a mai részt?? Mostmár lehet, hogy többet nem kérek ilyet, mert lett ilyen felvevõnk (persze csak a digitális átállás miatt). Csak pendrive kéne hozzá...
10/10
filmimádóó 2013 júl. 31. - 11:48:45 10/10
(1075/1893)
Köszi, hogy leírtad. :)
10/10
Milibindi 2013 júl. 31. - 00:44:08 10/10
(1074/1893)
Jesus megérkezik Uryhoz, aki öneklégülten vigyorog leülteti, elõször nem tér a mondandója lényegére direkt idegesítõ Jesust. Közli legszívesebben megölné, Jesus közli tegye meg , de ne bántsa Almát és Valentinát. Ury közli nem nem fogja megölni. Megkérdezi kit szeret a legjobban , mielõtt Jesus szólhatna mondja nem kell válaszolni ,mert tudja Valentina és Alma! Jesus közli megöli , ha egy újjal is hozzájuk ér! Közli nem õ fog fájdalmat okozni neki, hanem maga Jesus ugyanis azt követeli hagyja el õket különben kinyírja mindkettõjüket! Távozás elõtt siekül egyet behúznia Urynak. Veronica lemondja a randiját Roigelioval helyette Minervával iszik, el van keseredve úgy érzi két szék közül a pad alá esett amikor elhagyta Eliast Jesus miatt.Ráadásul Valentina is szívesebben van valamelyik apjával.Patrica és Alma õszintén beszélgetnek , elmondja hogy Rogelio Veronicával kavar . Elmondja tudja , hogy Jesust azóta szerette Alma mióta megismert, de bevallja azért akarta mindenáron összehozni Jesussal, hogy õ Rogelioval lehessen. Bevallja , hogy teherbe akar esni . Alma ledöbben és próbálja lebeszélni errõl lebeszél Patriciát. Elmondja, hogy már egy ideje próbálkozik. Tõle nem akar gyereket Rogelio ,mert nem tartja a génjeit olyan jónak,mint Almát. Alma leszidja, hogy alázhatja így meg magát. Bevallja Patricia azt is, hogy kleptomániás. Alma javasolja kezeltesse magát. Xochitll és Fernando nagyon jól érzik magukat az étteremben , Xochi Fernando arcára keni a tejszínhabot, amikor a férfi viszonozni szeretné ezt véletlenül a szomszéd asztalnál ülõ pasi fejére dobja. A picér távozásra szólítja fel. Haza kíséri Xochitlt mindketten részegek, anyja kinyitja az ajtót . Alig tudja bemutatni Fernandot a részegsége miatt , amikor kimondja végre Rivadeneira rettentõen megörül lánya választottjának , Be is szeretné invitálni, de Xochi nem akarja. Végre beszól az anyjának, hogy nem hagyja magát terrorizálni ezúttal.Raymunda az ajtóban várja Chatitát ,mert hiányzik neki az anyja és szeretne átmenni hozzá. Cantu irigykedik Rogeliora, hogy két nõje van és egy harmadikat szeret, de közli õ legalább soha nem szeret bele egy nõbe sem. Megkérdi Rogeliotól mit akar Veronicától , közli le akarja fektetni. Késõ éjjel beállít Jesus Elishoz , hogy látni szeretné Valentinát. Valentina felébred és elmondja apjának mennyire szereti. Jesus becsönget Almához , aki nagyon megörül neki. Jesus a kezébe nyom egy borítékot ez a tied Alma megörül, de sokként éri mikor megtudja az Jesus felmondó levele. Arra hivatkozik, hogy az Orionnál jobb állása lesz , Alma nem ért miért teszi ezt.Marisela bevallja apjának és Chatiténa Eliasba és Ricardoba is szerelmes úgy érzi. Rogelio azt álmodja Ury megöli Almát, fel is hívja , hogy mi van a nõvel közli tegnap még jól volt. Malvinoék követik Jesust az Orionig jelentik Urynak . Kiderült a telefonját is lehallgatják. Aida nagyon megörül Jesusnak, hogy újra az Orionnál van.Aláíratnak Jesussal egy titoktartási nyilatkozatot.