Téma: Autómánia

offtopic
go84 2009 nov. 14. - 10:32:27
(48/68)
Szamomra hihetetlen, hogy ez a musor ezzel a ripacs irritalo musorveztovel hogy meg mindig kepernyon? Ez a gyerek vkinek a valakije a RTL-nel vagy mi? A F1-es musorban is siralmas a srac. Autokhoz nem ert. Ahogy lattam egy ket "tesztet" tole meg vezetni se tud. Az a fajta aki besz*r ha az auto megcsuszik. Unalmas az egesz...Hol van az mar mikor meg jo volt ez a musor is. 5 eve? TC sincs mar. A Viasat3-on levo meg ugy ahogy elmegy.
zzz.2 2009 szept. 29. - 19:43:09 Előzmény Nesselrode
(47/68)
Tényleg szörnyûség, amit a magyar autós mûsorok produkálnak. Annyira látszik, hogy mindegyik marketing fogás. Talán a sportverda , ami a sport tv-n fut, szerintem egész kellemes. Ott is vannak hiányosságok, de legalább nem akarnak többnek látszni, mint amik valójában.
Viffer 2009 jún. 21. - 10:04:30 Előzmény goldaxe
(46/68)
Én éppenséggel nagyon is szerettem a Total Car-t. Persze ízlések, pofonok, stb. de ott megvolt legalább a megfelelõ szintû hozzáértés, az informatív közlésmód, a téma iránti érdeklõdés, az õszinte vélemyények a bemutatott jármûvekrõl (nem pedig ez a marketing f*s, hogy kicsit sz*r a gép, de nagyon megér Xmillió FT-ot..) Röviden mindaz, aminek a hiánya ezt a mûsort olyanná teszi, amilyen.
Az egész annyira alacsony színvonalú, hogy a legnagyobb jóindulattal, a legóvatosabban megfogalamazott, építõ jellegû kritikával is övön alul üt(ne) az ember.

A mûsorvezetõrõl csak annyit, hogy akkora érdeklõdést mutat az egész iránt, olyan mély érdektelenségbe taszítja a nézõt, hogyha egyszer, miközben az elõre megírt szövegét mondja fel a kamerának (mint valami iskolás) és hirtelen áttérne mondjuk a túróstészta elkészítésének mikéntjére, az sem tûnne fel senkinek. Lehet neki sem.
Az AM képi világa finoman szólva is kaotikus. Teszem azt, ha mondjuk éppen a hátsóajtóról van szó, akkor én személy szerint nem arra vagyok kíváncsi, hogy az operatõr milyen gyorsan tudja rángatni a kamerát, vagyhogy hányféle szögbõl, hányféle dolgot tudnak megmutatni, ami nem a hátsó ajtó.

Tudom, hogy nem kötelezõ nézni, ha nem tetszik, de idõrõl idõre esélyt adok neki, hátha.. Szeretem az autókat, szívesen nézek (néznék) velük foglalkozó, naprakész mûsort, de azért mégse ez a Gyulai gyerek gyõzködjön már arról, hogy az utastérben használt mûanyagok, amiknél a mobil WC-k különbbõl készülnek, mennyire jók és/vagy elfogadhatóak az adott árkategóriában.

Aki erre a reklám blokkok közé izzadt akármire kicsit is több pontot ad, az még nem látott autós mûsort. Aki mondjuk 6 pontot, vagy többet, az még autót sem.
4/10
goldaxe 2009 máj. 29. - 23:38:19 4/10
(45/68)
Szerintem is egy pocsék mûsor. A Total Car EB még elsõre nézhetõ volt, érdekes volt, hogy a TV2-n adnak ilyen mûsort, de az sem volt valami nagy. Bár érthetõ, hogy gyári autókból, félóra alatt, minden héten nem lehet új, izgalmas és népszerû autós mûsort csinálni, de azért fel lehetne dobni valamivel, mondjuk egy jó mûsorvezetõvel, aki nem csak kényszerbõl, a pénzért csinálja, hanem mert az autók az élete.
CDK 2009 febr. 02. - 16:27:29 Előzmény Nesselrode
(44/68)
Szerintem nincs, de ezen tényleg nem veszünk össze ;)
Annyira kilóg a lóláb, hogy marketing-erõlködés az összes magyar, izzadságszagú, nyögjünk már valamit, hogy eladjuk ezt a qrva f*st, ami múgy nem kellene senkinek, Turán 3 percben 37x mondja ki azt a szót, hogy autó, aztán+ megy egy laptimingot vmi sztrítrészing verdával NÉMÁN!! vs. Vicki/Needell/Ford/Plato ötletesen vidám és szellemes 'meghajtós' bemutatóival.
Nesselrode 2009 jan. 26. - 02:17:51
(43/68)
Jó ok.
Répa Kata vs Vicki teljesen érthetõ. Még a Turán Frici Skoda SuperBÉ-jét is aláírom. De ha azt mondanám, hogy hasonlítsuk össze az Gyulai Balázs féle Autómánia bármely tesztjét, akármelyik garázs rész Turán Frici részével (www.garázs.tv - és itt azért még érdekes verdák is vannak), vagy ne adj Isten a Start Autó nevû paródiával, nem mondhatod, hogy nincs legalább egy picit igazam? :) Ha nincs, akkor elfogadom, hogy ez a te véleményed. Ezen nem veszünk össze. Egyébként megdöbbentõ, mennyire nem tud senki autós mûsort csinálni a Top Gear-eseken kívül. A német mûsorok is uncsik - érdekes autók, de borzalmas tálalás. Vagy tud akárki egy nagyon jó, kiemelkedõ, vagy legalább azonos szintû mûsort a Top Gear mellé? (a Fifth Gear-t hagyjuk, az egy más story, és végülis a kettõ valaha ugyanaz volt nicht wahr?)
CDK 2009 jan. 24. - 15:33:14 Előzmény ceia
(42/68)
Na most Répa Kata is egy ilyen marketingizé volt, de becsületére legyen mondva, abszolút outsiderként korrekt és alapos összefoglalásokat adott (tegyük hozzá, nõi szemmel, ami egyáltalán nem baj, nõknek is el kell adni), csak hát az a fránya szakmaiság, ha összevetjük Vicki Butler-Hendersonnal, érthetõ mire gondolok.
CDK 2009 jan. 24. - 15:04:25 Előzmény Nesselrode
(41/68)
Jajjj, Turán...ne már.Aki a Skoda Superb-et(szuperb), szuperbé-nek mondja? Há mien ótóversenyzõ az ien?:D
A Garázs is tök langyi, semmi normál autósmûsor nincs a magyar palettán, csak ilyen marketingizék:P
TC volt az utolsó nézhetõ.Inkább megnézem az 1000x adott TopGeart a Discoveryn:(
Nesselrode 2009 jan. 23. - 20:41:51
(40/68)
Igaz, hogy szerintem legalább 2 nullával nagyobb a költségvetése mint bármelyik hazai autós mûsornak, de kevésbõl is tudunk jót alkotni (ld. Totalcar), ha nem is olyan jót, de szórakoztatót. Nem értem, hogy ma, amikor minden a piackutatásról, meg a N Y U G A T majmolásáról szól, miért nem lehet egyszer a jót, lenyúlni, jól (teszem hozzá, mert rettentesen ócskán is le lehet nyúlni).
Nesselrode 2009 jan. 23. - 20:28:47
(39/68)
Igen, a Totalcar volt a legjobb, egy próbát megér a Garázs c. HírTv-s autósmûsor is (Turán Friciékkel), amivel csak az a baj, hogy nézhetetlen idõpontokban van, no meg idõnként uncsi, és persze: sablonos. De a fenti kettõ, sõt még az Autómánia is kilomtérekkel veri a Start Autó c fergeteges csodamûsort amit a Viasaton nyomnak vasárnap dél körül. Ez legalább csak unalmas. Az viszont iritáló. Kár a Totalcarért.
(És igen, TOP GEAR - fõleg J.Clarkson - a best)
harrold 2008 nov. 22. - 08:15:42 Előzmény colin.com
(38/68)
szerintem is nagyo jó volt a Totalcar, volt saját arculata, volt lényegi mondanivalójuk az autókról, amit úgy mondtak el, hogy érthetõ volt a hülye laikusoknak is (pl. én), de ugyanakkor érezhetõ volt, hogy baromira értenek is az autókhoz, nem csak azt tudják eldönteni saját kisujjból egy autóról, hogy hecsbek-e vagy szedán, mint ez a szerencsétlen, szafaládéfejû gyulai gyerek, hanem marhára vágtak mindent az autókról, de mindent, a mûködést keresztül kasul, legyen az mechanika vagy elektronika, az évjáratok minden darabjait, stb., stb., nem is a winkler fõleg, hanem a másik srác, akirõl néha az volt a halálfélelemhez hasonló univerzális kétségbeejtõ érzésem, hogy ez csak úgy lehet, ha õ ismer minden egyes DARAB autót a világon...! :)
1/10
colin.com 2008 szept. 06. - 11:54:02 1/10 Előzmény Iceman87
(37/68)
serintem a totalcar egeszen jo volt de de ezek total-gagyik. minden jo musort torolnek csak a ***moderálva*** maradnak.
Iceman87 2008 aug. 23. - 13:19:01
(36/68)
Top Gear a legjobb!!!!! Az autómánia az szánalmas. nem is tudtam hogy a mûsorvezetõknek is kell kaszkadör... :S
igaz a top gearban is van ott legalább adtak neki nevet: Stig. itt meg semmmi. semmi hangulata nincs a mûsornak. sztem
1/10
ceia 2008 aug. 23. - 07:27:38 1/10
(35/68)
Szerintem ez a mûsor pocsék. Valójában nem az autókról szól, hanem a gy. balázsról alias "rtlklub-hero". Túlnyomórészt az õ nagy fejét mutatják, ahelyett, hogy az autót mutatnák be. Az pedig szánalmas, ahogy próbálják beadni, mintha õ vezetné húzósabb helyzetekben is az autót, de látszik, hogy valaki más. Na, meg amikor öltönyt, nyakkendõt vesz, mert valami luxuskocsiról van szó, de azért mégis valami rock zenét nyomatnak közben, mintha a kettõ összeillene.. (ráadásul túl hangosan)
Régen, amikor még Répa Kata is benne volt, miatta érdemes volt megnézni. Naná! De ma már a bányászbéka s**** alatt vannak. Különben is: ha autómánia, akkor miért erõltetik benne a motorokat, meg a sz**határ quadokat?
Ha lenne motormánia is, abban biztosan nem adnának autót..
Érdekes, hogy a Sportklubon szinte azonos idõpontban adják az autómániát.

Régen, még a hõsidõkben, a Totál Car jó volt, még ma is nézhetõbb, mint ez a szemét.
N. Tamas 2008 aug. 09. - 12:44:29
(34/68)
Ezidáig egy hozzászólásom volt, honnan is tudod, hogy én milyen vagyok? Meg hogy MINDENKIT kritizálok? Annyira viccesek vagytok. Tetszik vagy sem, a TC-s srácok milliószor jobban értenek autókhoz, gépészethez, technikához, mint a gyulai gyerek. Az õ képességei odáig terjednek, hogy el tudja olvasni, ami a papíron van. Lehet, sõt biztos, hogy a tc-sek kritikusak, de legalább értenek ahhoz, amit csinálnak. Az meg a legszánalmasabb, ahogy egy idõben az autómánia elkezdte másolni a tc-t, hogy õk is olyan hú de poénosak voltak. Hát, inkább izzadságszagú volt a dolog, mint poénos.
N. Tamas 2008 aug. 09. - 12:40:05
(33/68)
Úgy látom, egyedül susunak van itt esze, õ tud értelmezni dolgokat, ti nem.
N. Tamas 2008 aug. 09. - 12:39:24 Előzmény Alex04
(32/68)
Mibõl is szûrted le, hogy én mennyire értek az autókhoz vagy a mûsorvezetéshez? Mesélj, kíváncsivá tettél!
N. Tamas 2008 aug. 09. - 12:38:24 Előzmény grzzt
(31/68)
Gondolom, te is hasonló nagyfijú lehetsz, mint zsoccika. Írásodhoz innen is gratulálok.
10/10
zsoccika 2008 aug. 08. - 19:57:31 10/10 Előzmény N. Tamas
(30/68)
na figyelj ide n.tamas! te sem a kutúrált megnyilvánulásodról vagy híres, ahogy ezt a kis irományodat olvastam, rájöttem! mindenkit csak kritizálsz, lehet h. nem csinálod jobban mint Gyulai, és ígazad lehet afelõl, hogy nem kell jobban csinálnod hogy kijelenthesd, hogy rosszul mutatja be az autókat. De az biztos, hogyha nem szídnád a másik embert, akkor én sem így álltam volna hozzá ehhez a dologhoz! a másik fele a dolognak pedig az, hogy a politikát nem kell, sõt nem szabad összevetni az autóbemutatásokkal, de a színvonal beli külömbségek a totalcar és az autománia között szerintem kézenfoghatóak (az autománia javára)! a többieknek pedig köszönöm, hogy igazat adtak nekem..
1/10
susu88 2008 aug. 02. - 16:30:59 1/10
(29/68)
Nem értem, miért bántjátok a srácot... meg egyébként is hogy jön ide ilyen szöveg, h kanc*gány meg fidesz meg szdsz... az a primitív aki ezt itt használja...
Nem mondta, hogy õ jobban csinálná, de teljesen igaza van, hogy a Gyulai sz*rul csinálja. Ahhoz, h megállapítsuk valamirõl, h sz*r, ahhoz még nem kell tudnunk azt jobban csinálni.
A Totalcar meg azért jó, mert még az is szívesen nézi, aki annyira nem ért a kocsikhoz a mûsorvezetõk stílusa miatt. De ha akartok mondhattok konkrét példát arra amikor valami hülyeséget mondtak, had legyen igazatok...