1/10
77zsuzsi77 2014 febr. 17. - 20:11:23 1/10
(30/50)
Mert?.... Ki ez a Pamela? Most, h. különment attól az elmebeteg párjától, pontosan ugyanolyan lett, mint az összes többi... más: Ezt a valóság showból ránk zúdított libát miért hagyják szabadlábon? Ez a nõ közveszélyes!
megint más: Tessék mondani, olyan mûsor nincs, amire ne sajnálnék 5 ft.-ot kidobni?! Most mondja, idézem: "Engem tuti a mentõ visz el" Na végre! Ezt vártam!
1/10
Obsession 2014 febr. 17. - 15:18:52 1/10 Előzmény fhajnalkarita
(29/50)
Egyetértek veled! Attól meg hogy a Pamelát belerakták még senki sem fogja nézni ezt a sz*rt!!!!!!!!
tomi898989 2014 febr. 15. - 20:34:46 Előzmény papzo
(28/50)
nagyon jok
papzo 2014 febr. 14. - 05:50:48
(27/50)
Ne bosszankodj. Nem ér annyit. Ott a távkapcsoló és van sok más nézhetõ csatorna. Ha nincs, akkor vannak jó könyvek, séták a családdal, társas játékok.....végtelen a sor. A TV nézés nem kötelezõ, csak egy opció.
Mi nem rendszeresen de nézzük, vagy inkább néztük ezt a mûsort. Már kihagyjuk, mert uncsi lett, túl blõd.... Van élet a TV nélkül is.
Janika35 2014 febr. 13. - 19:51:22 Előzmény kazsagx
(26/50)
Szerintetek ki volt az a finoman szólva elmebeteg vadállat aki ezt a halom szart
fõmûsor idõbe rakta be????
Mert,hogy full nem normális az tuti!!!!!
Nézzük csak sorban:
- Berki, ezt a majmot, adócsalót, sikkasztót kell nézni, ez a faszagyerek?!
- Továbbá a legnagyobb kedvencem: Gyõzike:)!!!! Nem kevés millióval tartozik a NAV-ocskának
de ettõl függetlenül itt van a képernyõn és ezt kell nézni! De ha én tartozok 2 ft-tal
akkor már le is nyakaznak akár! Ez a tetves, senkiházi retek mocskos cigány meg él mint hal a vízben!!!
A testvérével együtt annyi esze van mint egy marék szárított lepkének!
De úgy látszik a magyaroknak ez kell ezt szeretik nézni... nevetnek a saját nyomorúságukon...
Csak azt felejtik el,hogy a sok minimálbéres dolgozó azért fizeti az adót,hogy ezek a csótányok vigyorogjanak
rájuk a képernyõn keresztül!!!
ponca 2014 febr. 13. - 06:06:36
(25/50)
A minap pont akkor kapcsoltam oda, amikor Berki Pamelája eszetlenkedett valami albérletet keresvén!
Hát ennek a nõnek tényleg annyi esze van amennyi látszik!
Abba a putriba normális ember a lábát nem tette volna be, ez a buta tyúk meg részletesen szétnéz egy elemlámpával, mert ugye még áram sincs.
Tényleg ilyen hülye vagy van az a pénz, amiért ennyire hülye ez a hisztérika?
3/10
kazsagx 2014 febr. 09. - 21:28:46 3/10
(24/50)
*értem*
3/10
kazsagx 2014 febr. 09. - 21:27:30 3/10
(23/50)
Úgy látom,hogy Berkiéket ebbe is betették...nem nézték elegen talán azért? Nem érte...
katikaaa 2014 febr. 08. - 19:48:20
(22/50)
Azt hittem, hogy az "Édes élet"-nél lejjebb már nem tud süllyedni a csatorna. Nos hát tudott... :(
gyorgye 2014 febr. 05. - 09:04:36
(21/50)
Ezek a moslék sorozatok megmutatják az új tulajdonú Televízió szerkesztõinek színvonalát.A film közbeni reklámjukkal együtt.
papzo 2014 febr. 04. - 08:45:05
(20/50)
Magam egyetlen részt nem láttam, mert a promó is sok ebbõl a mûsornak titulált valamibõl.
Ki frász kíváncsi no name alakok faszkodására?
sage 2014 febr. 01. - 17:14:18
(19/50)
Ez is kaka a másik is az,de ezek sem ismeretlen emberek. Bár nem is hétköznapi panelban élõ egyének. Viszont a másik az édes élet az tiszta szerep megvan játszva az egész. Gyõzike mû elesése stb hagyjuk már szánalom az egész magyarnak ez kell lessed. :)Bár ez is megvan játszva. És kérdezik miért adósodott el a Tv2-hát szerintettek? Mennyit kap ezért egy ilyen ember aki szerepel,manapság senki nem akar kõmûves,szakácsnõ lenni,mert abból nem lehet megélni ebbõl meg kaszálni lehet ennyi.Még valami ez olcsóbb mintha megvennének egy filmet,azért van ennyi ismétlés meg Reszkessetek betörök minden hónapba :D
fhajnalkarita 2014 febr. 01. - 05:52:48
(18/50)
Az édes életet szeretem nézni, mert ismert emberek életébe nyerhetünk betekintést...

De ki a f.szt érdekelnek vadidegen, semmitmondó alakok????

Egyetlen egy ilyen szennyet, mint az élet show-ja nem vagyok hajlandó egyetlen pillanatig sem nézni!

- és a Magánnyomozókat, ami legalább értelmes reality-show volt, kellett hétvégére tenni egy ilyen ócska rakás sz.r miatt!

Ez a mûsor 0, azaz nagy nulla pontot érdemel, de még annyit sem, még egy vagon sz.rt sem!

Annyit ér ez a rakás sz.r, mint aki kitalálta, hogy vadidegen, másoknak is semmitmondó idegeneket kelljen nézni. Bele tekinteni sem vagyok hajlandó!

Nagyon remélem, hogy mihamarabb leveszik ezt a f.s mûsort, és soha többé nem adnak ilyen szarokat!
1/10
fkefir 2014 jan. 31. - 19:47:10 1/10
(17/50)
Tudjátok mi a szörnyû ebben!Hogy ennyibe néznek minket,ilyen mûsort akarnak lenyomni a torkunkon!!!Hát nem látja a rendezõ stb. hogy egy rakás f@s!Hát dehogynem de mit gondol??!Bugrisoknak jó lesz!!Hát innen üzenem hogy nézd te te nyomorult büdös bunkó aki mûsorra raktad!!
1/10
fkefir 2014 jan. 31. - 19:43:47 1/10
(16/50)
Ez mekkora egy nulla!!
gyorgye 2014 jan. 30. - 18:48:19
(15/50)
Mikor adnak már le filmeket,meddig adják még ezeket a semmire való sorozatokat.Ha néha leadnak egy filmet,azt is éjszaka.Nem vagyok én bagoly!
rajongo1 2014 jan. 29. - 19:30:01
(14/50)
Sajnos hibás döntés volt a tv2 részérõl ezt a mûsort megcsinálni. Ez tuti bukás lesz. Kb 1-2 hónapot adok neki. Annak idején az rtl klub is próbálkozott. A vacsoracsatát ismeretlen emberekkel készítette. meg is bukott. sajnos ez is meg fog, mert senkit nem érdekelnek ismeretlen, lényegtelen emberek.
ccaty 2014 jan. 28. - 20:47:32 Előzmény ccaty
(13/50)
Eszem megáll. Ez az élet Showja!?!

Íme megint az ingyenélõk, dologtalanok serege.

1.) A dagadt, lusta, nyávogós, másokat kihasználó, anyámasszony katonája lakodalmas zenész sanyarú élete szánalomra méltó.
2.) A ratyi szõke, vén spiné, egy sikoly. Nincs senki, aki megmondhatná neki, hogy elszállt felette az élet és nevetségessé tesz magát a torkig érõ minijével, ordenáré hablatyolásával? Csak nem azt akarja elhitetni a jónéppel, hogy egy kétszáznegyvennyolcad-rangú futballcsapat menedzselésébõl él? Elõre borítékolom, a fejleményeket, hogy megy a lottyadt pasija után, de jól pofára esik.
3.) A magát bonvivánnak képzelõ nyúlszájú ipse, aki még ügyesen csalni sem tud és nem veszi észre magát, hogy egy csõdtömeg, a kutyának sem kell.
4.) A terhes tetováló nõ, aki a saját száján gyakorlatozhatott és irgalmatlanul elszúrta, sem lesz a nézõk kedvence.

Kihagytam valakit? Ha igen, akkor az még felejthetõbb lehetett, mint az említettek.

Magam részérõl, adtam egy esélyt ezeknek, kár volt. A pénzt, amit ezekbe öltek, szétoszthatnák a rászorulók között, mert ezek nem szorulnak rá…
fricsi01 2014 jan. 28. - 20:02:28 Előzmény 77zsuzsi77
(12/50)
minõsíthetetlen...
1/10
77zsuzsi77 2014 jan. 28. - 19:38:34 1/10
(11/50)
Ez a mûsor viszi a pálmát! Kik ezek az alkohol áztatta Ludmillák és a nem 100-as gatyások?!Sok unalmas színvonaltalan semmit láttam már, de ilyet még soha! Ezt adjátok este, a valamire valót pedig éjszaka? Csupán azért, hogy végéig nézzük? Lehet, hogy taktikának szántátok, de én köszönöm, keresek másik csatornát! ( nem lesz könnyû az sem, de ennél az "Élet Showjánál" bármi más jobb! -és ha már máshol leszek, ide vissza sem jövök! Ez nem színvonal! - a többi testvércsatornátokkal egyetemben! Együtt hárman sem tesztek ki egy felet sem!