kikelet54 2015 aug. 07. - 14:16:06
(223/543)
Lucrecia és Julián jól ráhozták a szívbajt az atyára!

Na most ez komoly, vagy lemaradtam valamirõl? Igaz, hogy egy hete beteg vagyok /tiszta röhej, 40 fokban köhögés, mellhártya gyulladás, meg ami vele jár/, de azért próbáltam követni az eseményeket, de nem emlékszem, hogy lett volna a két fiatal részérõl udvarlás, randizgatás, nagy vallomások, örök hûség, stb., stb., még csak nagyon barátságosak sem voltak egymással, hanem rögtön az esküvõ.

Szerintem ebbõl nem lesz semmi, legalábbis egyenlõre, a két rosszindulatú, áskálódó anyának lesz hozzá egy-két keresetlen szava.

Renata úgy ahogy van, kívül-belül nagyon egy gátlástalan, utálatos teremtés. Szerintem sok fejfájást fog még okozni a fiataloknak.

Egyébként túl sok a gonosz ebben a sorozatban, lehet, több mint a jó. Lehet, hogy ezért még nem tudom, mit is gondoljak róla. Ahhoz képest, amilyen nagy felhajtás volt körülötte, azt hittem már más lesz, így a 25. rész körül.
Kíváncsian várom a folytatást, hogy mi is sül ki belõle.
syuzi 2015 aug. 07. - 11:02:05
(222/543)
Blanca szerintem is terhes Carmelotól. Justina már milyen gonosz szegény Blanncaról és a nagybátyáról milyen aljas dolgot pletykál. Csak hogy védje magát hogy ne derüljön ki a megcsalása .

Blancitát sajnáltam amiért elmondta mindenek a boltos nõ és még a boltból is kidobták

Már várom a mai részt:)
4/10
napraforgó 2015 aug. 06. - 18:01:30 4/10
(221/543)
szerintem is terhes lett szegény buta Blanca, és Justina rosszindulatú pletykáinak köszönhetõen majd nyilván az atyát vádolják meg, ha kiderül. Renata frizurája tényleg borzalmas, én nem szeretem az ilyen asszimetrikus, tépett frizurákat. A lila, kék, zöld tincsek meg pláne rondák.
Lucreciát sem értem, ha valakinek olyan pocsék az élete az otthonában, hát igyekszik elkerülni onnan, õ meg állandóan az anyja szeretetéért küzd, persze hiába.
Jeanette5 2015 aug. 06. - 17:44:21
(220/543)
És Rodolfót is sajnálom.Szegény,mág õ érzi azt,hogy nem elég jó Justinának és hogy jobbat érdemel nála.
Jeanette5 2015 aug. 06. - 17:42:29
(219/543)
Szegény Blancát én is sajnálom.Nekem van egy olyan sejtésem,hogy gyereket vár Camilótól.És úgy látszik,hogy mostmár Julián is átlát Renátán.
8/10
gasko 2015 aug. 06. - 17:33:19 8/10
(218/543)
Blancita karaktere nekem nagyon szimpi eddig, a színésznõ is jól teszi a dolgát a szerepben.
juan-ZSU 2015 aug. 06. - 16:56:52
(217/543)
Szegény Blanca olyan kis ártatlan. Nem bírom nézni az ilyet, hogy rosszul bánnak valakivel. :(
Ezt a Justinát nehéz kibírni 1 percig is, nagyon utálatos nõ.
malvinkicska 2015 aug. 06. - 08:34:15
(216/543)
A tegnapi részt most néztem meg, nagyon jó, hogy Gabino lapátra tette a szemét Justinat, igaz nem sokáig maradt nyugton, mert kezdi bemocskolni az atyát. Aztán ami nekem továbbra is fura Renata öltözete rövid nadrág olyan a combjai, az valami borzalom a hajába azok a színes tollak, azzal az éveket nem lehet eltüntetni, õneki ez a szerep szerintem nem való, miért nem egy kis fiatal mutatós színésznõt tettek oda. Lucrécia kis naiv néha vakon hisz azokban akikben nem kéne, na majd meg jön az esze.
4/10
napraforgó 2015 aug. 06. - 06:37:00 4/10
(215/543)
Carmelon mindíg röhögök, ahogy kidüllesztett mellel és fenékkel járkál, mindig arra gondolok, hogy becsinált a nadrágjába...
-------------
Csodálom, hogy Gabino csak most dobta ki Justinát, azt a nõt 5 percig nem lehet elviselni.
Josué nem véletlenül keresi Carmelo társaságát, elvégre testvérek és éppoly parazita mindkettö.

Renata nagy franc, kellene neki Carmelo - férjnek, merthogy gazdag ifjú, de kellene Julián is, nyilván szeretõnek, mert õ meg tetszik nerki...Nem is esik nehezére Rosario kérését teljesíteni....

Azért kicsit csodálkozom, hogy a Szent Szív nevû szigorú leánynevelde ilyen tipusú lányokat nevel föl, mint Renata....

Julián meg egy nagy marha. Ha az én szívszerelmem azért kezdene balhézni, mert lovagolni/sétálni, stb. mentem egy másik férfival... vagy egyáltalánm szóba elegyedtem... hát nem lenne hosszú életû az az ismeretség, pláne szerelem.... hallott valamit a bizalomról az a szerencsétlen ifjú?
juan-ZSU 2015 aug. 05. - 22:51:44
(214/543)
Ezeken a hirtelen esküvõkön én is mindig kiakadok. Haladhatnának normális tempóban, mint a rendes emberek.
syuzi 2015 aug. 05. - 12:59:38
(213/543)
Ez a Renata nem semmi mindent megtesz hogy ne dobják ki Lukreciaék a házból. Lukrecia igen kigyót mellengeta keblén szegény mekkorát fog csalódni Renataban. Rossario pont olyan mint Renata ezért értik jól meg magukat. Juliant is el akarják csábítani szerintem Renatanak sikerülni is fog .

Már várom a mai részt:)
4/10
napraforgó 2015 aug. 04. - 16:03:07 4/10
(212/543)
Szegény ostoba Lucrecia, kígyót melenget a keblén. Hihetetlen, hogy 10 év egy szobábában azzal az álnok kígyóval nem volt elég, hogy kiismerje. Bezzeg Rosario egybõl átlátott rajta.
4/10
napraforgó 2015 aug. 04. - 13:30:01 4/10
(211/543)
Nem is kellene feltétlenül, hogy együtt éljenek, de legalább jobban ismerjék egymást, Mert az, hogy kisgyerek korukban barátkoztak, néha együtt játszottak, még nem kellõ alap egy házassághoz.
6/10
suxel 2015 aug. 04. - 12:24:08 6/10
(210/543)
Folyt: egy felbemaradt ceremonianak kell lennie.

De szeretnek egyszer egy olyan sorozatot latni, ahol csak a végén merul fel az eskuvo gondolata, miutan huzamosabb idot egyutt eltek, de azt hiszem en erre meg jo sokaig varhatok.
6/10
offtopic
suxel 2015 aug. 04. - 12:20:06 6/10
(209/543)
Ez Mexiko. Ez a telenovellak iratlan szabalya. A Blanco Pena novellak irott szabalya pedig az, hogy a sorozat felenel kell lennie eg
4/10
napraforgó 2015 aug. 03. - 16:21:13 4/10
(208/543)
Egy kicsit meglepõdtem, hogy Julián látta vagy háromszor a felnõtt Lucreciát és máris feleségül akarja venni. Mire ez a hirtelen elhatározás?
offtopic
Jeanette5 2015 aug. 02. - 21:04:41
(207/543)
Adriano Zendejas
offtopic
Milibindi 2015 aug. 02. - 13:06:22 Előzmény napraforgó
(206/543)
Off
Ezt csinálják, a magyar sminkesek is! A barátnõm két félét is elvégzett. Azok alapján , amiket mesélt az elsõ tanfolyam módszerével dolgoznak a Televisa sminkesei. Volt, hogy elkísértem egy sminkes boltba és a két eladó úgy ki volt vakolva, hogy húúú. Kimentünk még jó, hogy nem én szólaltam meg elõbb, hogy milyen ocsmány volt ez a smink, a barátnõm közölte milyen szépen voltak kisminkelve. A barátnõm a közösségi oldalakra profil képnek agyon vakolt képeit teszi ki. Nem tudom, hogy mondhatnám meg neki finoman, hogy ne sértsem meg, hogy nem kéne, mert úgy néz ki, mint a saját anyukája!
Ez ilyen sminkes szokás ez az agyon vakolás!
Milibindi 2015 aug. 02. - 12:49:18
(205/543)
Már írja a holdpont elõzetese így kimerem spoilerezni

SPOILER
Nem sokára ki fog derülni, hogy Josue Gabino fia. Mondjuk én a természetébõl sejtettem! Bár a Luxor telitalálatom jönne gy be!

És abban is biztos vagyok , hogy Justina elõbb vagy utóbb ki fogja találni, hogy Julian Paulino fia,csak hogy elválassza a fiatalokat, ami nyilván nem lesz igaz!
Jeanette5 2015 aug. 02. - 08:53:13
(204/543)
Én nem gondolom,hogy Teresa negatív karakter lenne,csak össze van zavarodva,fáj neki,hogy Julian nem szereti viszont.Egyébként Justina zavarta össze,õ bátorította fel,hogy van esélye Juliannál és hogy õ is érez iránta valamit.Az tényleg aranyos,ahogy Julian az apjával bánik.Szegény Rodolfóval Julianon kívül senki nem törõdok,talán még a pap.Matias atya viszont tudja,hogy Justina évek óta csalja Gabinóval,de nem mondhatja el neki (az még nem derült,hogy Paulinoról tud-e),és úgy érzni,hogy elárulja.Egyébként Josue tuti nem Rodolfo fia.Ha megfigyeltétek,még amikor azok a részek mentek,amikor még gyerekek voltak,már akkor is látszott,hogy Rodolfónak-bár õt is szereti-de sokkal bensõségesebb a kapcsolata Juliannal.Már csak az a kérdés,hogy Gabinótól vagy Paulinótól van.