1/10
Meklód fia 2013 ápr. 24. - 14:43:25 1/10
(29/249)
a tv2 túlzásba viszi már az éneklõs mûsorait!
Redwall, holli hobbi 2013 ápr. 21. - 11:57:17
(28/249)
Nekem annyi vele a bajom, hogy nagyon erõltetett. Amúgy OK.
9/10
robee22 2013 ápr. 21. - 11:16:38 9/10
(27/249)
sziasztok
nekem tetszett az elsõ adás
a 8 gyerekbõl 1-2 aki nem tetszett, de a duci gyerek aki igazán meglepett, õt és a hozzá hasonló tehetséges gyerekeket kellene felkarolni a régi énekeseknek, akik tudják mi fán terem az éneklés hiszen õket is ilyen korban fedezték fel, igaz nem ilyen körülmények között
gondolok itt Szandira
annó nõvére egy koncerten meglátta Fenyõ Miklóst, odament hozzá és megkérte, hogy hallgassa meg húgát, akkor még így ment a dolog
a mostani csemeték már beleszülettek ebbe a világba és nem õk tehetnek róla, hogy így kaphatnak (ha csak egy kis) esélyt érvényesülni
bízok benne, hogy jó kis mûsor lesz :)
10/10
Kowaxos 2013 ápr. 21. - 08:07:45 10/10
(26/249)
Csodagyerekbõl még nem biztos, hogy késõbb is kiemelkedõ mûvész lesz. Aztán ezekbõl lesznek felnõtt korban a személyiségzavaros, szenvedélybeteg, stb. emberkék. Tisztelet a kivételnek. Számomra nagyon nem OK ez a mûsor.
olahmiki1959 2013 ápr. 21. - 05:50:11
(25/249)
Készültem a mûsorra, erre délután 4 órától este fél tízig áramszünet volt a házunkban!
Úgyhogy csak a ti véleményetekre tudok hagyatkozni.
Nem sok jót írtatok errõl, nagyjából erre is számítottam.
Egy újabb külföldrõl átvett, licenc mûsor, megfejelve a gyerekek kiszolgáltatottságával.
Az, hogy mostmár hetenként elindítanak valamilyen énekes tehetségkutató versenyt, már meg sem lep.

Arról azért megkérdeznék komoly médiaszakembereket, hhogy ez a kis ország hogy a bánatba' tud eltartaniennyi énekest, akiknek még szinte idejük sincs megvetni a lábukat a szakmában, máris jön a következõ hullám, amelyikl elsöpri õket.

Külföldi csatornákon már láttam hasonló jellegû - gyerek szereplõs - versenyeket, fõként szépségversenyeket.
Hát, az valami borzasztó volt!

Amikor 4, 5, 6, vagy 8 éves kislányok betanított, felnõtt nõket utánozó mozdulatokkal tipegnek végig a kifutón, az egyszerre rendkívül bájos, és egyben borzasztó látvány.
És természetesen, sosem a gyermekek tehetnek arról, hogy ilyen szerepben tetszelegnek, hanem a szüleik, akik ebbõl busás hasznot remélnek, és amikor rákapnak az ízére, és rájönnek, hogy a gyermekük segítségével jó sok pénzt lehet keresni, akkor városról városra, államról államra, versenyrõl versenyre hurcolják a kicsit.

Egy ilyen fiatalon a média mókuskerekébe bekerült gyereknek milyen gyerekkora van?
És milyen személyiségtorzulásokon megy keresztül?
A valós koruknál 10-15 évvel idõsebbnek maszkírozott, kisminkelt 4-5 éves kislányok a nagy sztárokra jellemzõ allûröket vesznek magukra, hisztiznek, toporzékolnak, affektálva beszélnek, felnõttesen viselkednek, és senki nem törõdik azzal, hogy ezek az évek elmúlnak, és az elveszett gyerekkorukat soha, senki sem fogja visszaadni nekik.

Én már igazság szerint az X faktor, a Csillag születik, a Megasztár, vagy a Voice versenyek ránk való ömlesztését is némileg idegenkedve figyeltem, - a rengeteg felkapott, a csillogás ígéretével megszédített, aztán nyom nélkül el is tûnt fiatal tehetséggel együtt, - de hogy most még a gyerekeket is elkezdik bevonni ebbe a kereskedelmi média-õrületbe, az tényleg túlmegy minden határon.

(Hogy hány - valóban tehetséges - fiatalt sikerült kiejtenie a ZSÛRINEK ezekbõl a versenyekbõl, és hány hamis, erõtlen hangú, tehetségtelen kutyaütõt nyomtak egészen a döntõkig, vagy akár a gyõzelemig, arról nem beszélek, mert az egy nagyon komoly tanulmányt érdemelne!)

Ceia példáján fetrengtem: "Édesapám hentes, szereti az állatokat." - zseniális.
Kb. olyan, mintha valaki azt mondta volna, hogy "Édesapám egy igazi emberbarát. Temetkezési vállalkozó."

Nem tudjátok véletlenül, hogy ezt az adást megismétlik-e valamelyik TV2-höz tartozó csatornán? FEM3, Pro4?...
A net az rendben van, de az egész családdal szeretnénk megnézni az áramszünet okozta adáskimaradás miatt.

Köszi.
pneklara 2013 ápr. 20. - 21:53:27
(24/249)
Az osztályfõnök úr levizsgázott hozzáértésbõl: Énekel a kislány szomorkásan, ahogy a dal kívánja:
Repülj madár, repülj!
Menaságra repülj!
Kedves galambomnak gyenge vállára ülj!
Fridi a háttérbõl integet, mutogat: mosolyogj!

Ennél a dalnál? No hiszen.
Nem tetszett az elsõ adás. Azt sem tudták, hogy kis karaoke palántákat hogyan dicsérjék a zsûritagok, egymást túllihegve.
Kicsit szánalmasak ezek a gyerekek. Különösen az a hajlítgatós fiú - felnõtteket majmolnak, felnõttként akarnak szerepelni, gyerekésszel. Hova ez a sietés, és miért?Felnõttekkel sem mûködött ez, mikor a mester kifordította önmagából a jelöltet, most gyerekekbõl tapossák ki a produkciót? Elképzelem, ahogy visszamennek ezek a kis bálványok az iskolába, a hétköznapokba...
8/10
Bubus53 2013 ápr. 20. - 20:40:38 8/10
(23/249)
Igen is vannak normális gyerekek, de azok épphogy nem az utcán kódorognak, mert nem úgy vannak nevelve, és nem ez a napi "szórakozás", és épp azért, mert a szülõk nem sz@rnak bele. :) De inkább rá. :)
8/10
Bubus53 2013 ápr. 20. - 20:34:39 8/10
(22/249)
Épp a mûsor kedvéért kellett híznia, elmondanám.
fo.ma 2013 ápr. 20. - 20:24:03
(21/249)
Ne röhögtess már b+! Most majdnem megfulladtam! :D
Bigpapa 2013 ápr. 20. - 20:19:14
(20/249)
Ha másra nem is jó ez a mûsor, már arra jó volt, hogy valami reményt láttam.Ha csak ez a 40 normális gyerek van ebben az országban, már jó. Állatszeretõ, normális gyerekek.
Mert én amerre csak nézek (tisztelet a kivételeknek) kis köcsög fiatalokat látok, akiket valami katonai táborba küldenék, hogy megneveljék õket,mert a szülõk láthatóan szarnak bele.
De most jó..., végre van remény. Remélem, a mûsor miatt több gyerek kezd normális irányba fejlõdni.
Zoltka 2013 ápr. 20. - 20:17:11
(19/249)
Ez a Friderik csak nem tud koplalni, már megint 20 kilóval több a feje.
Bigpapa 2013 ápr. 20. - 19:45:47
(18/249)
Ez a szemüveges kis kölyök kurva nagyképû (már most,mi lesz ebbõl késõbb? ), viszont szerintem szarul énekel...

Friderikusz mi a halálért magázta azt a szegény kislányt?
ceia 2013 ápr. 20. - 19:37:37
(17/249)
Azért belenéztem.. és érdemes volt! Komolyan!, Éppen egy újabb lány mutatkozik be: "Édesapám hentes, szereti az állatokat." :DDDD
ceia 2013 ápr. 20. - 19:25:42
(16/249)
Most már nem kérdés, Magyarország ének-nagyhatalom! Sehol sem énekelnek ennyit a tv-ben fõmûsoridõben!
DrAgy 2013 ápr. 20. - 19:08:11
(15/249)
Még egy adás sem ment le de már tizenhárman lepontozták.
Bravo :DDD
gyorgye 2013 ápr. 20. - 18:55:22
(14/249)
Én is azt mondtam hogy legalább 100 csatorna van,miért pont ide és miért nem bárhová máshová rakták Fridit. Csak ide ne!!!,és legalább ne fõ mûsor idõbe.Igy sajnos át kell menjek a konkurens csatornához tv-ét nézni.
fo.ma 2013 ápr. 20. - 17:40:57
(13/249)
Nem kérdés, úgy fogok tenni.
10/10
rozsika.f 2013 ápr. 20. - 17:32:46 10/10
(12/249)
Én nagyon szeretem Friderikusz mûsorait. Biztosan ez is nagyon jó,szórakoztató lesz. Aki nem ilyen mûsorokra vágyik, van vagy 100 csatorna, tessék abból választani!!!!
fo.ma 2013 ápr. 20. - 17:08:37
(11/249)
Egyszerûen rühellem, amikor egyesek azon verdesik a térdüket a gyönyörtõl, ha gyerekeket felnõttként produkáltatnak! Nem szeretem a csodagyerek táncosokat, énekeseket, akrobatákat sem és kifejezetten taszítanak, ahogy itt elõttem már megjegyezték, a felnõtt nõnek öltöztetett 4-5 éves bazári majmok is! Egy gyerek legyen ügyetlen, egye le magát, essen seggre biciklizés közben, legyen leverve a térdérõl a glazúr, urambocsá lógjon a taknya és ne elõre begyakorolt mozdulatokkal kápráztasson el. Engem még az élsportoló gyerekektõl is kiver a víz.
1/10
-greghouse- 2013 ápr. 20. - 12:16:54 1/10
(10/249)
Lefogadnám, hogy pár év, és itt lesz a gyerek szépségverseny is, ahol majd csini ruhákban kell ugrabugrálniuk a nyolcéveseknek, hogy megtanulják, "az a fontos, hogy celeb legyél, kislányom."
Undorodom ezektõl.