offtopic
zotyo04 2010 nov. 14. - 22:48:48
(121/261)
zotyo04 2010 nov. 14. - 22:42:32
(120/261)
Ha nem hordanál össze annyi baromságot, még igazat is adnék neked...mert én is inkább hiszek abban, hogy képesek voltak akkoriban a sziklákat megmozgatni, korabeli technikával.
Nagyon akarták azokat a piramisokat a fáraók...így hát muszáj volt valahogy megcsinálni a rabszolgáknak. Én nem tudom miért mondják, hogy tükörsima felület...ott voltak elkészültekor és látták, hogy tükörsima?

Mert ha meg olyan technikájuk volt, akkor valaki árulja el nekem, hogy miért nem egyforma kövekbõl csinálták? Talán egyszerûbb lett volna nem gondoljátok? Mint össze-vissza variálni a különbözõ méretû sziklákat:(

Remélem megjelenik a kép "tükörsima" tökéletesen különbözõméretû, össze-vissza farigcsált piramiskövekrõl.
twillight 2010 nov. 14. - 22:00:52 Előzmény Anditos
(119/261)
A tündérek és Óz a Nagy Varázsló nem lehetõségek hanem puszta fantázia. Aki reális alternatívaként emleget olyasmit, mint "a Föld - és az egész világegyetem - 6000 éves, és sz@rjunk az egészbe mert az egész úgyis egy varázsütéstõl függ", az már ne is haragudj, de közveszélyes.
offtopic
zotyo04 2010 nov. 14. - 21:50:52
(118/261)
Ezt már annyiszor hallottam, hogy "nem gondolhatjuk komolyan, hogy egyedül vagyunk az Univerzumban" eheheh

Hát pedig DE...ha visszamegyünk arra, hogy valamiféle furcsa csoda révén jöttünk létre...és az egész világunk, bizony nagyon is lehet hogy ez egy ilyen egyedülálló, különleges dolog. Mindenbe bele lehet magyarázni mindent értem ezalatt a te kis "durvább dolgaidat" amiket állítólag átéltél.

Azért hisznek az emberek Istenben, földönkívüliekben, felsõbb erõkben, csodákban, halál utáni életben és így tovább, mert FÉLNEK. FÉLNEK elfogadni, hogy csak ennyi.

Tulajdonképpen, azzal hogy elképzelik, és hisznek benne hogy vannak földönkívüliek vagy Isten, akkor nekik lesz is. Nekik elég hinni, ahoz, hogy ne csak fantáziálásnak éljék meg.

Én viszont ha ébren vagyok nem álmodok. Két lábon állok a talajon és tudom, hogy csak ennyi, próbálom elfogadni képzelgések, téveszmék nélkül az ÉLETET. Egyedül megoldani a problémákat, mindenféle fantázia segítsége nélkül. Hogy melyik a jobb? Arra nem tudom a választ.
offtopic
Anditos 2010 nov. 14. - 21:22:28
(117/261)
Nem talált. Kiskegyedet nem olvasok, ezo tv-t nem nézek. És ha figyelmesen elolvasnád a hsz-t, akkor láthatnád, hogy odaírtam a "forrás"-t is.
offtopic
Anditos 2010 nov. 14. - 21:20:40
(116/261)
Megértem a "hiszem ha látom" dolgot, végül is nem lehet elvárni senkitõl, hogy csak azért higgyen, mert más már látott ezt vagy azt. De ha nem lettek volna a világtörténelem során kétkedõk, akik nem csak a szemüknek hittek, nem tartanánk ott, ahol most. Lapos lenne a Föld, pl. :-) Az éppen aktuális jelenben élõ Ember mindig azt hiszi, már mindent tud. :-)

Amit írtál, a találkozás az ismerõssel, velem pl sokszor elõfordul, sõt, "durvább" dolgok is történtek velem, ezért én már nem tehetem meg, hogy csak a szememnek higgyek. :-)

Itt az ufó kérdés is: sajnos még nem láttam egyet sem, de ez nem jelenti azt, hogy nem hiszem, hogy léteznek. Mert azt senki nem gondolhatja komolyan, hogy mi vagyunk egyedül az Univerzumban.
offtopic
zotyo04 2010 nov. 14. - 20:57:41
(115/261)
A flash nem olyan, mivel az egy olyan szó, amit nem is lehet mással kifejezni...ellenben amit én a legjobban utálok: "lájkollak" ami ugye nagyon helytelen nyelvtanilag is, amiatt a szánalom fészbúk miatt terjedt el...(mellesleg azt írtad tutti az nem helyes mivel egy té tuti, max. a tutti-frutti kétté)

Ha nem lennének ezek a dolgok elrejtve a ma embere elõl, akkor pl. én is hinnék...mivel én "hiszem, ha látom" típusu ember vagyok. Csak úgy hinni látatlanul dolgokban nem tudk. Talán akkor eljuthatnánk, arra a magasabb tudati állapotra...Tudom én hogy rejlik bennünk valamiféle telepátia, vagy kapcsolat az információs hálóval, de tapasztalni akarom, vagy inkább irányítani. Mint pl. mikor megérzed, hogy ha nemsokára találkozol valakivel. Pont múltkor volt nekem ilyen, mentem be egy bevásárlóközpontba és a bejárat elött hírtelen eszembejutott egy ismi, akivel rég taliztam...erre megyek be és olyan 30 lépés múlva szembejött...hát köpni-nyelni nem tudtam a gyönyörûségtõl. Magam szeretném ezt irányítani és használni, ne csak véletlenül mûködjön.
Wilde 2010 nov. 14. - 20:56:34
(114/261)
-Ez lassan ilyen vérre menõ vitafórum lesz!!:))
tombenko 2010 nov. 14. - 20:29:03
(113/261)
Ki tételez fel? Hova tûnt ez a "fejlettebb technika"? Miért? Mi az a "magasabb tudati szint"? Honnan ismerjük fel? Honnan veszed az információidat? Kiskegyed+ezotévé?
offtopic
Anditos 2010 nov. 14. - 20:16:33
(112/261)
Azok az egyiptomiak, akikrõl itt beszélünk - akik fáraóikat a piramisokba temették, és akik "falfirkáltak" - nem azok, aki a piramisokat építették. Az úgynevezett történelem elõtti idõszakról - amirõl nincs írásos feljegyzés - sokkal fejlettebb tudást és technikát feltételeznek, de ez mára már elveszett, lásd Frigyláda, vagy akár az egyiptomi kereszt (Ankh) mindent gyógyító hatása.(ez utóbbi "mûködtetéséhez" magasabb tudati szint volt szükséges, ami a ma emberében már nincs meg. És ha meg is lenne, tutti nem arra használná, hogy gyógyítson vele másokat, ezért van elrejtve az a tudás a ma embere elõtt.)A Hórusz Szeme c. dokumentumfilm sorozat ezt a lehetõséget mutatja be.

Ez a flash is olyan már, mint a fíling, a kúl meg soppingol?! Mi bajuk van a fiataloknak a magyar szavakkal? :-(
kabala 2010 nov. 14. - 19:02:39
(111/261)
Van itt több tudósa is a témának, ahogy olvasgatom a hsz-eket.
offtopic
zotyo04 2010 nov. 14. - 16:57:12 Előzmény Anditos
(110/261)
Ha mindent feljegyeztek az egyiptomiak, akkor hol van a falfirkákból az ûrhajó és a kis zöld földönkívüliek?:O Hol vannak a modern csiszolók és egyebek megjelenítése hm?
Továbbra is az a kérdésem, ha a mostaninál fejlettebb technika kell a piramisokhoz, akkor miért a falba kapirgáltak és éltek visszamaradott módon, ha ekkora technika birtokában voltak?heeeeeeeeeee?

A flash kifejezést a drogosok szokták használni, fõleg és olyasmit jelent, hogy mekkora "halucináció". Én mint nem drogos, ugyanerre használom és a köznyelv is átvette már "hogy ez vagy az mekkora flash lesz".
offtopic
Anditos 2010 nov. 14. - 15:29:59 Előzmény zotyo04
(109/261)
Mi az a "flash"?
offtopic
Anditos 2010 nov. 14. - 15:28:09 Előzmény twillight
(108/261)
Látod, itt a különbség kettõnk között: én nem tudok semmi biztosat a témában (mert nem voltam ott), ezért érdekelnek a lehetõségek és szívesen hallgatom a mások gondolatait.
A társalgás fogalmáról is eltérõen vélekedünk: szerintem a társalgás intelligens beszélgetés, a másik véleményének tiszteletben tartásával, az olyan megjegyzések kerülésével, mint hogy "nincs elég fantáziád" és "ne cseszd fel az agyam". (Ez utóbbit kevésbé szalonképes szavakkal közölted, de nem vagy klasszikus, hogy pontosan kelljen idézni.)
Te viszont csak a saját véleményedet tartod tiszteletben, mindenki más hülye.
Na, nekem ezért nincs kedvem veled "társalogni".
Thousand Lakes 2010 nov. 13. - 12:21:00 Előzmény Anditos
(107/261)
Csak két Bibliai esetet említek.
Az egyik esetben egy bizonyos Nikodémus (aki biza a farizeusok közé soroltatik) Jézus tanításának újjászületés fogalmát valamiért szemrebbenés nélkül újraszületésnek értette. A másik eset a lefejezett keresztelõ Jánosé, akit Jézus - szabad fordításban - egyértelmûen Illés próféta reinkarnációjaként jelölt meg.
kabala 2010 nov. 13. - 10:02:44 Előzmény twillight
(106/261)
Gyerekkorom óta érdekel Egyiptom. Sok könyvet olvastam, dokumentum filmeket néztem meg a témában, de valahogy egyik elmélet sem gyõzött meg a piramisok építésének miértjérõl és hogyanjáról. Az egyik tudós ezt mondja, a másik azt. Még köztük sincs azonos szemléletmód. Ez a téma tényleg hit kérdése és hiába vannak kézzelfogható alapjai, egyértelmû bizonyítékokat még ezek tanulmányozása sem ad. Vannak szimpatikusabb elméletek, de hogy ki számára melyik a hihetõbb, ez teljesen szubjektív. Én megmaradtam a kétkedésnél valamennyit illetõen.
És személyeskedni pedig te kezdtél.
twillight 2010 nov. 12. - 21:06:28
(105/261)
De utánajárni a dolgoknak meg smafu számodra. Veled sem érdemes beszélni, mert vallásos révületedben nem fogadsz be új információkat.
twillight 2010 nov. 12. - 21:05:21
(104/261)
Na ezért nem érdemes a hozzád hasonlókkal leállni.
A 20. sz-i tankönyvi ábrákról beszélünk, és hirtelen átugrasz a történelmi leletekre. Így nem lehet társalgást folytatni.
kabala 2010 nov. 12. - 19:52:03
(103/261)
...".Ezek szerint azt hiszed, akkoriban létezett egyfajta medzsik? Röhely."...
Nem hiszem, csak értetlenkedek és az itt elhangzottak nem gyõztek meg. Azt viszont tudom, hogy röhej pontos j.
offtopic
zotyo04 2010 nov. 12. - 18:56:39
(102/261)
Igen jöttek a földönkívüliek..."á hallod tesó építsünk má ezeknek, ilyen nagy kõkuckókat, mekkora flash":DDD