Redfield 2007 febr. 05. - 22:37:26
(9/229)
nem állt szándékomban a filmet ócsárolni, hisz még nem láttam. :) Mindössze annyi történt, hogy a fejemben dolgozott ez a Beavis és Butt-head idézet, és egyszerûen képtelen voltam nem belõni, amikor megláttam a "pecsét" szót a film címében. Ismételten bocsánatát kérem, uram. :)
Redfield 2007 febr. 05. - 22:32:00
(8/229)
A férfi, kinek gyûrûje pecsét, büszkén lóbálja a... gyíkját. :)
A filmet meg majd megnézem. :)
italoman1 2007 febr. 05. - 21:58:01
(7/229)
Már nagyon régen láttam, de most végre újra megnéztem, és sokszor ugyanúgy futkosott a hátamon a hideg. Zseniális, és a színészekre sem lehet kevesebbet mondani. Latinovits tényleg ördögi, Õze pedig egyike a legnagyobbaknak, bármiben játszik is.
kárérte 2007 febr. 05. - 18:25:11
(6/229)
ez egy "Mindenkinek látni kell" film.
Omachel 2007 febr. 05. - 17:18:11 Előzmény maszat
(5/229)

Félreértesz...

Engem a színész idegesített, az, hogy mennyire nem illett ebbe a színészgárdába... mennyire bénán, magatehetetlenül, dilettáns hangon és gesztusok nélküli alakítással próbálta magát elfogadtatni ebben a filmben, ebben a nem mindennapi szerepben...
Szánalmas...

Ezek voltak azok a kis dilettánsok, akik a hatvanas-hetvenes években futottak fel, aztán végül vagy túladagolták magukat kábszerrel, vagy b*zik lettek, vagy valami vidéki színházban osztják az észt...

Barátunk, azt hiszem az utóbbi kategóriába tartozik...
rdo 2007 febr. 05. - 15:40:37
(4/229)
Nos. Mai színészekkel: Nemzeti Színház!!! Itt láttam elõször, s szóhoz nem jutottam. Ajánlom figyelmedbe!
maszat 2007 febr. 05. - 10:40:03
(3/229)
"Engem egyedül csak a kis stréber nyilas senkiházi idegesített, valami mára elfelejtett szõke hajú "fiatal tehetség" játszotta"

Ez negativ kritika lenne?! Ha tenyleg idegesitett, akkor a film nyert.
Omachel 2007 febr. 04. - 21:00:44
(2/229)

Zseniális színészgárda, szinte egytõl egyig...

Engem egyedül csak a kis stréber nyilas senkiházi idegesített, valami mára elfelejtett szõke hajú "fiatal tehetség" játszotta: asszem õ volt a Fabricius Anti a Fekete Városban...

De a bolond tûzzel égõ tekintetû Dégi István, a minden szempontból legzseniálisabb magyar színész Õze Lajos, a karakteres arcú és alakítású Bencze Ferenc, az ebben a szerepében egyenesen ördögi Latinovits Zoltán, a - mit is mondjak, milyen - Márkus László, vagy Pécsi Ildikó, vagy a legendás Vándor József alakítása...
Csodálatos...

Lenyûgözõ filmalkotás, Fábry egyik legnagyobb filmje a 141 nap a befejezetlen mondatból, az Isten hozta, õrnagy úr!, a Dúvad, a Gyertek el a névnapomra és a Plusz-mínusz egy nap mellett...
tódor 2006 nov. 04. - 22:47:01
(1/229)
csak egyet érten tudok a kollegával... ritka jó film,kár hogy nem beszélnek róla többett, pedig sokaknak segítene kiigazodásban