Téma: Azt beszélik

DRusza 2007 jún. 19. - 00:34:21
(32/132)
Mindegy hogy ki fényez kit, mert ez kölcsönös ebben a szakmában. Minedgyik színész más-más okból vállal szerepet. A sorozat vagy show fizet egy valag pénzt a sztárnak, a sztár pedig elmegy a világ elsõ öt legnézettebb mûsorába szerepelni, hogy a címlapokra kerüljön akkor is, amikor a mozikban kisebb a sikere..., hogy újabb forgatókönyvek tucatját kaphassa meg az ügynöke, mert micsoda nézettséget aratott a sorozatban is....
Newcastle United 2007 jún. 19. - 00:25:58
(31/132)
Én csak nagyon kevés részét láttam, nem kifejezetten az én ízlésvilágom. Tom Selleck neve megmaradt valamiért.
Hesztia 2007 jún. 19. - 00:00:06
(30/132)
"a sorozat fényezi magát az ismert mozisztárral"
Valahogy így...kellett bele vérfrissítés. Amúgy ha jól emlékszem Willis is feltûnik a benne..vagy nem? Meg Gary Oldman, Sean Penn és Winona Ryder. Na azok nagyon jó kis részek voltak.:)
Newcastle United 2007 jún. 18. - 23:01:53
(29/132)
Nem tudom, hogy kik bukkantak fel a Jóbarátokban, mert nem nagyon néztem. Tom Selleck neve rémlik csak. Egyébként a megállapításod inkább fordítva igaz, nem az ismert mozisztár fényezi magát a sorozatban, hanem a sorozat fényezi magát az ismert mozisztárral. Nem akarok Brad Pitt védelmére kelni, de több sorozatban is elõfordult, hogy egy-egy szupersztár feltünt, asszem például Bruce Willis is.
DRusza 2007 jún. 18. - 22:45:34
(28/132)
Nem mondtad, de az értelemszerûen nem is neked szólt.... Egyébként ha jól emlékszem, nem Pitt bukkan fel a Jóbarátok egyik részében mint Ross egykoron dagadt osztálytársa? Akkor hogy is van ez? Az ismert mozisztár egy sorozatban fényezi magát? Ok, minegy! A többivel egyetértek Jolie se nagy szám és a mostani nyilatkozatait olvasva nem is lesz már az, inkább a jótékonykodásnak szenteli magát meg még örökbe fogad vagy 2 tucat ázsiai gyerkõcöt. Legalább Õ végre valami hasznosat is csinál!
Csilla100 2007 jún. 18. - 18:45:41
(27/132)
Én már láttam a filmet és most is megnézem!szerintem nagyon jó!és én mindenkit nagyon jó színésznek tartok a filmben.
(Bár nem éppen egy életszerû film)
Newcastle United 2007 jún. 18. - 12:05:49
(26/132)
Mondtam én olyat, hogy nagy szüksége volt arra, hogy Brad Pitt felesége legyen? Nem mondtam. Az meg még nem garancia arra, hogy ha valaki ismert sorozatsztár, abból híres mozisztár is lesz.
Egyébként Angelina Joliet se tartom sokra.
DRusza 2007 jún. 17. - 17:57:20 Előzmény Newcastle United
(25/132)
Könyörgök ne tedd! Inkább nézd meg a Jóravaló feleség
(The Good Girl) címû filmjét, ha másfajta Anistont akarsz látni. Nagy alulinformáltság azt mondani itt, hogy Aniston-nak nagy szüksége volt, hogy valakinek a valakije legyen, A jóbarátokkal 1994 végén már javában sztár volt, amikor Pitt igazi karrierje az Interjú a vámpírral elkezdõdött.... Azt se nagyon osztom, hogy jobb szinésznõ lenne a másik hölgy, a Tomb Raider-re én nem lennék olyan büszke....az Észvesztõ óta nem volt értékelhetõ filmje az Eredendõ bûnt leszámítva.
findus 2007 máj. 01. - 18:25:38
(24/132)
Igazad van, ha a két színésznõ közül választani kellene, mindenképpen Jolie javára billen a mérleg.Pontosabban kettõjük közül csak az egyik színésznõ, a másik inkább próbálkozik.
findus 2007 máj. 01. - 18:21:27
(23/132)
Brad Pitt nagyon jó színész, õ már bizonyított, és nincs szüksége arra, hogy valaki valakije legyen, ahhoz , hogy megkapjon egy szerepet. Anistonnak mázlija volt vele, amíg tartott, de azóta nem nagyon akar menni az a szekér.A Jóbarátokban jól játszott, de másfajta szerepet nem nagyon tud eljátszani,csak saját magát, amire szerintem bárki képes.
findus 2007 máj. 01. - 18:17:11 Előzmény Newcastle United
(22/132)
Egyetértek!Gyenge színésznõ,csak önmagát tudja eljátszani valamennyi filmjében.Komolyabb szerepben megbukna.
Newcastle United 2007 febr. 23. - 13:59:11
(21/132)
Az igazán jó színész/nõ az, akinek több arca. Aniston tényleg egyszerû, egy arca van, ezért nem jó színésznõ. Ezzel az erõvel akár én is elmehetnék egy filmbe bohóckodni, ha csak magamat kellene alakítanom, lehet hogy még Oscart is kapnék érte.:)
mihalyanett 2007 febr. 23. - 11:43:58
(20/132)
Hú micsoda vita kerekedett itt.
Szerintem ez a film nagyon jó, hisz az élet egyszerû probléáit tagolja, és rávilágít a megoldásra, arra, hogy nem kell félni az élettõl.
Én Paige-el értek egyet, mert szerintem is remek színésznõ Aniston, pontosan azért mert egyszerû, és nem akar több lenni, mint ami. Emiatt szeretem még nagyon Sandra Bullock-ot is
Indigo 2007 jan. 04. - 15:59:25
(19/132)
Méghogy Kevin Costner összes filmje megbukott... Vannak persze rossz filmjei, de az elõbbi állítás így önamgában egy butaság. Csak hogy egy filmjét említem: Farkasokkal táncoló, ami szerintem egy zseniálisan jó film. Na jó, ott van még azért a Fegyvertásrak, és a Robin Hood is elég jó volt.

Brad Pitt pedig nem rossz színész, sõt. Szintén arról van szó, hogy neki is vannak rossz alakításai, de igen, meg kellene nézni néhány komolyabb filmeket is, pl Hetedik, Harcosok klubja, 12 majom. Ezek után mondja rá valaki, hogy rossz színész.
PeTya8610 2006 okt. 22. - 23:13:34
(18/132)
Nem igazán értek veled egyet: "Brad Pitt egy adarb sz*rt nem ér, annyira pocsék szinész" - Nézd meg a Hetediket vagy a 12 majmot, Ha ezután is így gondolod akkor tényleg nem értelek.
lilyana 2006 szept. 05. - 20:50:46
(17/132)

"Már értem, hogy miért bukik meg Costner összes filmje."

Attól, hogy még filmes suliba jársz, nem kellene ilyen durva módon közölnöd a véleményedet...

Egyébként Costner még ma is többet ér, mint a fiatalabb korosztály, és felvilágosítalak hogy nem mindegyik filmje bukott meg, és ez nem mindig csak rajta múlott, pl. rossz volt a forgatókönyv.

Pár éve volt alkalmam találkozni vele személyesen, és tényleg kivételes ember, habár itthon nincsen sok rajongója, de ezen az eseményem megtapasztalhattam hogy rengeteg ember szerette volna õt látni ezen a filmfesztiválon.
lilyana 2006 szept. 05. - 20:44:43
(16/132)

Tényleg jobb színésznõ Jennifer mint Angeline Jolie...akit enyhén szólva nem kedvelek színészként.
lilyana 2006 szept. 05. - 20:43:24 Előzmény simondi
(15/132)

Egyetértek az elõttem szólóval, tényleg túlzás ilyet állítani, hogy az összes filmje megbukott?!!!!

Fel tudnám sorolni, hogy melyek azok amelyeket a kritika fanyalogva fogadott...ugye az elsõ volt a Waterworld, ami nem kizárólag a fõszereplõn múlott, hanem még egyéb dolgokon, a nehéz forgatási körülmények...a rossz sajtóvisszhang, mielõtt még mozikba került volna a film a kritikusok már eleve lehordták....mielõtt még látták volna...a másik két film pedig a Postman ami nekem bejött és a Milliókért a pokolba pedig egy üdítõ színfolt a karrierjében, itt kivételesen rosszfiút játszik.
lilyana 2006 szept. 05. - 20:36:25 Előzmény Timke
(14/132)

"Lébecol a filmben?" Rengeteg kritikát elolvastam, fõként angolul és dicsérték a színészi alakítását, bizonyára az ellentábor nagyon keveset tud a filmjeirõl, mivel csak felületesen ismeritek a filmjeit...dehát ízlések és pofonok különbözõek!

A mai színészek közül egyikben sincsen meg az a karizma, ami Kevinben megtalálható...nem tudnék egy olyan fiatal színészt sem kiemelni a filmjeiben nyújtott alakításával ami az átlag felé emelné õket.

Csakhogy mondjak egy példát tavaly több elismerést is kapott az "The Upside Of Anger"-ben nyújtott alakításáért megkapta a Chicagoi Filmkritikusok Díját".

A filmhez pedig annyit tennék csak hozzá, hogy valóban nem egy fõnyeremény, de kellemes kikapcsolódást ígér és valóban Shirley MacLaine viszi a prímet, és Jennifer Anistonban kellemes csalódtam, Kevin pedig mint mindig hozta a formáját(jó értelemben).

Egy filmrajongó
Newcastle United 2006 szept. 02. - 10:43:07
(13/132)
Láttam és pocsék volt az alakítása, nem tud megbírkózni a drámai karakterekkel