orlov69 2008 aug. 27. - 22:38:09
(2292/29292)
Szerintem néhány vicces elemmel lehetne feldobni a sorozatot;nagyon tetszett pl amikor Vili bácsi a mobilwécében rekedt szarás közben.Máshogy nem nagyon lehet csavarni a sztorit, tiszta belterjes az egész : 2-3 helyszín, az is ugyanabban a házban, belterjes szereplõ gárda, semmi nem történik igazából, csak pletykálnak, kombinálnak, ármánykodnak a szereplõk, néha Magdi néni bekavar valami hülyeséggel.... Az meg pláne gagyi, amikor valami retteneteset akarnak belevinni a sorozatba, pl elrabolják Kingát, ilyesmivel kár erõlködni, mert úgysem tudják rendesen eljátszani...
Inkább ilyen humoros mozzanat kellenének, amik legalább életszerûek és tényleg kikapcsolják, ellazítják az embert ha este leül a képernyõ elé.
7/10
Petrapetrus 2008 aug. 27. - 18:54:01 7/10
(2291/29292)
Liptai Claudia is "C"-vel írja, nem? Vagy csak "divatból" és eredetileg "K"..? Nem tudom. :-) Ha hülyeséget írtam, akkor bocsi. :-)
7/10
Petrapetrus 2008 aug. 27. - 18:52:55 7/10
(2290/29292)
Szerintem meg fordítva. Az új sokkal jobb, a régi volt gáz. :-P
7/10
Petrapetrus 2008 aug. 27. - 18:52:19 7/10 Előzmény Király Sanyi
(2289/29292)
Én ugródeszkának elsõsorban a vidéki színházak színészeinek gondoltam. Egy vidéki színházban játszó "csepürágó" számára nagy dolog, még egy ilyen "gagyi" napi sorozat is. Ha ez nem lett volna, például nem nagyon ismernék sem Csapó Virágot, sem Kocsis Palit, sem Nyári Szilvit (na jó, Õ Pesten is játszik, úgyhogy Õ annyira nem, de van még pár név, aki ezzel a sorozattal "mutatkozott be" az országnak - már aki szokta nézni a BK-t :-))... A pesti színészeknek sokkal több lehetõsége van. Aki vidékrõl kerül fel, annak ez általában egy "ismeretlen új világ".
Akárkibárki 2008 aug. 27. - 18:48:46
(2288/29292)
Claudia C-vel írja a nevét??? De hát úgy nem is magyar!!!!!!
Anonym27 2008 aug. 27. - 17:36:16
(2287/29292)
Ez az uj Noémi nagyon gáz kár az eredetiért, az aranyos volt.
7/10
Petrapetrus 2008 aug. 27. - 13:54:52 7/10
(2286/29292)
Én nem szeretem felvenni videóra. Ha tévémûsort néz az ember, annak akkor van "hangulata", ha akkor nézi, amikor az adott adást sugározzák. Még a sok hülye reklám is zavaró, hogy át kell pörgetni, stb. :-)
Plusz a minõség sem egyenlõ. Egyre kényesebb vagyok a nézett dolgok minõségére. Szeretem, ha éles a kép. Felvett dologról meg sajna nem az.
A Hosue-zal meg szerencsém van, ugyanis megvan mind a 4 évada, igaz feliratosan (szerintem úgy sokkal jobb :-)) DVD-n, csak nekem se nagyon van idõm nézni.
Megértem, a tanulás és a különórák. Az más. Ha ezt így bírod és szereted, akkor semmi gond. Bár nem túl egészséges. :-( Sajnos sokan agyonhajszolják magukat. De ha legalább örömöt ad, akkor érdemes csinálni. :-)
1/10
lau94 2008 aug. 27. - 13:48:53 1/10
(2285/29292)
lehet h tényleg felesleges ezen vitatkozni, de 14 évesen sem biztos h annyi ideje van az embernek. ha kíváncsi vagy, reggel 6kor felkelek átlag fél 2ig suli, utána épp annyi idõm van h összeszedjem a cuccomat és kajáljak, jön a zongoraóra vagy amikor nincs akkor gyakorlás utána pedig edzés. mire hazaesem 8 óra van és még nem tanultam semmit. gyakran ezért a buszon tanulok, hogy idõt spóroljak és edzés közben próbálom a fejembe vésni a képleteket és a szavakat stb. tehát nem biztos hogy én annyira kipihent vagyok mire hazaérek mint ahogy azt gondolod, tehát ha egy kis kikapcsolódás kell akkor inkább olyan sorozatot nézek, ami nem csak hát hmmm elmegy, hanem jó, és tetszik és élvezem. a késõi idõpont pedig a.) nem zavar b.) hogy reggel ne kelljen hulla fáradtan kelnem pl a dr house-t felveszem és másnap este nézem meg, ezért korábban le tudok feküdni aludni.
asszem ennyi:)
jah és lehet h bennem van a hiba, de engem kifejezetten zavar, ha egy jól megszokott karatert valaki más alakít. hogy más arcot látok a régi helyett, stb.
dehát ugye nem vagyunk egyformák.
Király Sanyi 2008 aug. 27. - 12:34:28
(2284/29292)
Ez így van, ugródeszkának remek, ellenben vannak akik pont az adott ugródeszka miadt fogják egy életre leirni a színészt. Viszont sztem ez a kissebbség. A legtöbben pont ezért fogják megkedvelni, mások pedig majd a késõbbi szinházi alakítása révén fogják bírálni. Pozitívan, ill negatívan.
7/10
Petrapetrus 2008 aug. 27. - 12:12:35 7/10
(2283/29292)
Ebben tökéletesen igazad van!
Sok színész mondta már, hogy tényleg sokan cikisnek tartják az ilyen napi sorozatokat, de Õk elvállalnák, mert egy újabb tapasztalattal lenne több nekik, plusz megismerné a nevüket az ország. Amúgy van több olyan színházi színész, aki ebben szerepelt életében elõször kamera elõtt. Ugródeszkának jó. :-)
Király Sanyi 2008 aug. 27. - 11:44:39
(2282/29292)
Nagyrészt egyetértek veled.
Mindössze annyi köztünk a külömbség, hogy én szeretek minden részt látni. Nekem egyedül, ezidáig csak a Farkasházi Rékához volt szerencsém, élõben, szinházban is. Sajnos a sorozatból õt már kiirták, sõt mitöbb, míg a sorozatban játszott egyáltalán nem kedveltem õt. Miután kiirták, volt szerencsém szinházban is, ez elsõ sorbol látni õt, és nagyon kellemes meglepetés volt. Nem oly nagyon rég ment az rtl-en egy sorozat a Szeress most, onnan is volt szerencsém egy szereplõhöz élõben a szinházban, A sorozatban Kollár János név alatt futott, de most meg nem mondom mi a színészneve.
Van egy csomó jó Magyr színészünk,, akirõl az ember még soha életeben nem is hallott, aztán bekerül egy ilyen sorozatba, és sokan leirják egybõl, mivel nem ismerik. Aztgondolják róla, hogy bizonyára nem lehet nagy színész ha ebbe a sorozatba szerepel. Innentõl kezdve pedig már ha akarnák se tudnák meglátni benne a tehetséget.
7/10
Petrapetrus 2008 aug. 27. - 10:02:13 7/10
(2281/29292)
Én meg pont az elején nem néztem. Nem érdekelt különösebben, inkább mással töltöttem a szabadidõmet, satöbbi. Aztán volt idõ, mikor az égvilágon semmi nem volt a tévében, csak ez. Megnéztem. Mondom, nem olyan vészes. Aztán "ottragadtam". De hangsúlyozom, ha kimaradnak részek, nem érdekel, mert nem vagyok függõ. Csak ha éppen nincs más dolgom, akkor jó, mert tényleg nem hosszú, viszonylag szórakoztat, ha az ember "kikapcsolja a dolgozó agysejtjeit". Plusz, én, általában 21:30-ig szoktam bírni az ébrenlétet, utána dõlök ágyba és alszom. Nem úgy, mint Te kisasszony, 14 évesen éccaka netelni, de hát mindenkinek magánügye, én nem akarok és nem is szólok bele. Az igényesebb sorozatokat meg tény és való, hogy "embertelen" idõkben sugározzák, mikor az ember már alszik, illetve aludna, vagy aludnia kellene. Sokan vannak, akik velem hasonlóan nem bírnak fentmaradni. Így lemaradnak azokról a filmekrõl. Én például már csak ezért sem nézem a House-t tévébõl, mert nem bírok fentmaradni.
A Barátok közt meg nekem még azért is érdekes, mint ahogy azt már korábban is leírtam, hogy magyar. Szoktak benne játszani ismerõs színészek, ismerõs arcok, olyanok is, akiket személyesen is ismerek. És már csak ezért is érdekes, meg megéri az a napi 2x 10 perc. Jelzem, a BK színészi teljesítményekben még mindig jóval a Jóban, Rosszban felett jár. Na, ott milyen "mû párbeszédek" vannak... A BK-ban is, de már egyre kevesebb, legalábbis ahogy nekem feltûnt.
Szerinted primitív, ha egy új színész vesz át egy karaktert. Miért? Ha Õt is megölnék, vagy valami, akkor már tényleg ultragagyi lenne az egész (még ennél is gagyibb), ha mindenkivel ugyanaz történne. Tudod, színházban is van váltott szereposztás, meg olyan, hogy valaki átveszi valakitõl a szerepét. Ez egy teljesen megszokott dolog, ennyi.
Hallottál már a Szabó családról? Ha nem, nézz utána. Csak jelzem, az is sorozat volt, csak rádióban. Az mióta ment... És volt rá igény.
Na, azt hiszem mára ennyi. :-)
Anonym27 2008 aug. 27. - 05:55:59
(2280/29292)
Mindegy mit adnak le a tv-ben,baromságot vagy kamu filmeket addig amig szorakoztat vagy nevetek rajta.Ez a sorozat is tényleg elvan nyujtva meg már nem tudnakmit kitalálni,sokan leszólják ,ehez joguk van talán igazuk is van,de azért nézem mert szorakoztat még ha szar is.Bár ismételten "ha olyan szar akkor még mindig miért ilyen sikeres,és miért van ekkora nézetsége"
1/10
lau94 2008 aug. 26. - 23:09:42 1/10 Előzmény orlov69
(2279/29292)
hát ez elég marhaság.. elmesélem, h velem h volt.
a legelején néztem a sorozatot, amikor még kicsi és buta voltam... aztán meguntam, és tegnap unalmamban megláttam h épp megy, nem volt más dolgom, így nem váltottam át miután tudod rutinból megnéztem, hogy mi mjegy az rtl-en. összesen ennyit bírtam ki ami az elejétõl a reklámig ment. színészi teljesítmény nuku, talán még németh kristóf akiben tehetség van. sztori= a nullával. az, hogy amikor egy színész nem vállalja többé a forgatást ahelyett h kiiktatnák, eltüntetnék, eljátszanák a halálát vagy valami, ahogy az sokszor olyan szépen sikerült...ehelyett keresnek helyett vmi hasonlót, ez egyszerüen primitív.
és most õszintén mégis mit várunk egy sorozattól, aminek a 4413-ik része következik?
a nívósabb sorozatok készítõi hátast dobnának ettõl, az biztos. és én elõbb néznék 1 sorozatot ami mondjuk 60 részbõl áll egy éven át folyamatosam ismételve mint ezt...
hErO 2008 aug. 26. - 22:47:52
(2278/29292)
Én meg azt olvastam h a Bandika a Magdi nénivel :D
hErO 2008 aug. 26. - 22:47:13
(2277/29292)
pfffff, jó vicc XD
orlov69 2008 aug. 26. - 22:46:01
(2276/29292)
Állítólag a Klaudia a Botonddal fog összejönni pár részen belül, valami elõzetesben olvastam.
8/10
offtopic
nihilke 2008 aug. 26. - 22:33:52 8/10
(2275/29292)
óóó...tényleg...már alig emlékszem rá...
amúgy nálam, ha itthon vagyok mindig megy a tv...tudom rossz szokás, de kell a háttérzaj meg a "háttérkép":SS de olyan, hogy csak tv-t nézek és nem csinálok közben mást - legyen az tanulás, msn, fórum, pakolás, akármi - igen ritkán fordul elõ... talán csak a kés/alatt és a hetedik mennyország köt le annyira, hogy arra az idõre mindent letegyek a kezembõl
hErO 2008 aug. 26. - 22:22:55
(2274/29292)
Amúgy meg az IQ növelés természetes idõszaka amikor pihentetjük az agyunkat:) (pont mint az izomtömeg növelésénél). Ha az ember egyfolytában tölti a tartályt és nem hagyja leülepedni a dolgokat akkor kifolyik az esze a fejébõl :D.
8/10
nihilke 2008 aug. 26. - 22:18:05 8/10
(2273/29292)
igen, és most itt a BK-ról van szó:)...de mondtam, hülyébb nem leszek tõle, úgyhogy ennyit megenegedek magamnak... de egyébként meg, azért ha alapból nem vagy sötét, akkor nem hiszem, hogy bármilyen mûsortól is ostobább lennél (az IQ-t sem növeli, de azt se kell mindig)... valakinek meg már úgyis mind1...azokon még a nat. geo. sem segít:S