Póker sta(R) 2011 ápr. 07. - 12:53:41
(16705/29285)
Mivel Zsoolt nem engedi dolgozni, nem értem mért lenne rosz érzése költeni a pénzt amit Zs. keres meg. az iskolláját befejezte amit tanult azt végezhetné is.
smithko 2011 ápr. 07. - 12:39:32
(16704/29285)
Hät ez a Linda engem is kiborit, föleg az ällando pofavägäsai, meg hogy csak kaffogat ällandoan. en azt a leänyt csak elvetve lättam mosolyogni. Csak a nyävogäs meg az az egyetlen arckifejezes läthato, amitöl egyebkent a falnak megyek, mikor olyan sertödött kepet väg.
En nem hiszem el hogy nincsenek tehetsegesebb fiatalok, akiket öröm lenne nezni. Nem beszelve ugye a kicsikröl, en is tämogatnäm hogy gyerekszineszeket alkalmazzanak.
smithko 2011 ápr. 07. - 12:30:58
(16703/29285)
Na meg mi az hogy nem engedi? Majd biztos megmondja nekem vki hogy dolgozhatok-e vagy sem. Meg amugy se kellett a Zsofikät nagyon gyözködni...
smithko 2011 ápr. 07. - 12:28:49
(16702/29285)
Na de könyörgöm, attol meg talälhatna vmi elfoglaltsägot magänak! Befejezte az iskolät egyältalän? Ugy ertem ezt a kepzömüveszetit.
Nem tudom, de vhogy nem tudnäm elkepzelni hogy ne csinäljak semmit egesz nap. Akkor mondjuk tanuljon vmit, vagy fözzön a csalädjänak, vagy taläljon vmi ertelmes elfoglaltsägot. De hogy csak van es nem csinäl semmit?
Oke, mäsok vagyunk, de en pl. nem birnäm elviselni ha kitartanänak. Hogy penzt kerjek minden egyes alkalommal ha venni akarok vmit? Na neeee. Meg szämomra jo erzes az, mikor ha veszek vmit, akkor tudom hogy ezert megdolgoztam.
Meg amugy is halälra unnäm magam egesz nap a semmittevesben.
Póker sta(R) 2011 ápr. 07. - 12:15:48
(16701/29285)
A Juli gyerejke a Máté.... nyílván nem teszik be a szekrénybe.
Póker sta(R) 2011 ápr. 07. - 12:13:03
(16700/29285)
Zsófi dfolgozna csakn Zsolt nem engedi, galériára vagy ilyesmire gondol Zsófi, de férjeura közölte, hogy majd eltartja nem engedi melózni.
NewZoo 2011 ápr. 07. - 12:12:19 Előzmény zimankó
(16699/29285)
:D :D XD ezt csak most olvastam! Ne hagyd abba! Hadd legyen valami móka! :-) Üdv!
NewZoo 2011 ápr. 07. - 12:04:32
(16698/29285)
:D:D:D Hát, eggen, egyetértek! A héten beteg vótam, oszt kíváncsian megnézegettem...
Az az óriásbébi kb. 3 év alatt lett 10 éves? Már Timi is részt vett egy idõugrásban - mondhatnák, hogy mûfajt váltottak.
Azonkívül rettenetesen irritál, hogy az a kísértet-képû némber (Andi, örültem, mikor kiszállt), sosincs más színû cuccban, mint a piros-fekete kupleráj-szerkói. A nõ egy gyûrött arcú vámpírra hasonlít - rettenet, köszönhetõ a csökönyösen inkompetens stylist-nak, fodrásznak, sminkesnek - is... szoláriumba vele, hátha hasonlítana egy élõ emberhez.
Az a Linda-lány, meg egyre nagyobb hátsóval bír és nagyon nem áll jól neki a szûk naci magssarkúval brrr...
KIEMELTEN AMATÕR, hogy az összes nõi karakter kidolgozatlan, agyatlan, stílustalan és humortalan. (Kinga iszonyúan idegesítõ, mimikája egy díszhalnak is több van.) Talán Hannát figurája nem sablonos, legalább nem magas sarkúban kaffog otthon, meg nem nyávog meg plázázik - de majd biztos elrontják.
Végül, de utolsó sorban: Laci... külön kategória: a soha játszani, hangsúlyozni, artikulálni meg nem tanuló színész(??) az ostoba férfi karakterével, amilyennel értelmes nõ sose jönne össze.... "kérlek szépen". Mintha a rajongó tinik írnák.
smithko 2011 ápr. 07. - 09:52:31
(16697/29285)
Hät ezt nagyon jol leirtad! Annyira elvezem a stilusod! Szuper.
Egyebkent meg szivemböl szolsz...
Olyan szinten el van rugaszkodva a valosägtol ez a (valaha volt) jo kis sorozat, hogy lassan mär fizikai fäjdalmaim vannak a nezese közben. Meg az is rätesz egy lapättal hogy nälam ällandoan megakad. De nezem. biztos van bennem vmi mazo. De regen azert mäs volt. En az elejetöl fogva nezem, igaz 2008-ban kimaradt egy ev (meg nem volt rtlmost.hu).
De ez a csizmäban fözünk (vagyis kevergetjük az üres läbast) meg suliba nem järunk de megis vannak beadandoink meg jegyeink, hät kesz vagyok töle. Arrol nem is beszelve, hogy itt tenyleg mindenkinek van penze, holott en meg dolgozni nem lättam senkit. Meg ez a Zsofi hogy nem csinäl semmit! Engem ez borit ki, hogy ällo nap csak a barätnözes megy meg a semmitteves, en el nem hiszem hogy nem hiänyzik neki vmi elfoglaltsäg. Meg olyan nincs äm azert hogy egy kävehäz ilyen jol megy, hogy eltart 3 embert, ugy hogy uj kocsira is kerül Zsofinak.
zimankó 2011 ápr. 07. - 09:30:34 Előzmény picigyongy
(16696/29285)
A másik amítõl zsába rángat, Miklós!
A tüdõbetegsége után Nóra elvette a "fekete pénzt" tõle.bevétel= 0 ft.Orvos=kiadás tetemes!
Biztonsági cége csõdbe"lett téve".bevétel=0 ft,kiadás tetemes!Nóra kidobta,a lakás ottmaradt Nórának,bevétel=0 ft,uj lakásbérlése=kiadás tetemes!. Timikétrészben, Balázst teljes mértékben eltartja. Csak úgy világgá tudott volna menni a gyerekkel,Timikével,amihez nem kis tõke kéne.....bevétel=0ft,kiadás=tetemes!
Mindenkitõl kölcsönkért,éppen nem lett alkoholista, de egyik pillanatrol a másikra, lakásokat vásáról csak úgy mellényzsebbõl,és azok értékesítésébõl él búsásan!:-)))))Most mikor ingatlant,nem hogy eladni,hanem még eljanádékozni sem könnyû!:-)) De szeretnék én igy ,leégés után ,minden látható indok nélkül meggazdagodni.
Lacinak pedig örömében kéne innia,hogy a finoman szólva sem túl vonzó feleségétõl,aki, 20-on éves fiúcskáknak akar gyereket szûlni, orvosként összefekszik volt páciensével-(súlyos,nagyon súlyos jellemhiba,és a való életben tán még a diploma gyakorlása is megkérdõjelezhetõ!).Márkról nem is beszélve aki egy déltengeri szigeten nem talált mást,ezért visza kell jönnie hazájába,hogy egy nálánál kétszer idõsebb nem túl vonzõ nõt elvigyen! Mi ez ha nem jól kifejlett Õdipusz komlexus.Na szal ezért ugrott be nekem ez az elmeszociális foglakoztatókat belengõ,kissé ködös milliõ!:-))))
Zsolt a kökemény bûnözö, csak úgy meglágyúl apai szíve,hogy az ö kis nyakatlan orjásbébi kicsi fiával helikopterezzen,mindent felad. Gondolom ezután legelni fognak Zsófival,és napi ruhakollekciók helyet,délután megfonja majd új fûszoknyáját,hogy azért mégse legyen túl snassz!A káváház nem mehet úgy,hogy abból tartalékpénz keletkezzzen ,a börtönbõl pedig a zákámányt Miklóssal és az ügyvédekkel kellett megosztani.
A zsákmány sem lehett túl sok ,már szemre sem. Legalább a rendezõ a játékpénzel lehetett volna bõkezû. Sokáig voltam pénztáros,kökeményem mebecsülõm,kötegere:-) talán ha 10-15 millát hozhttak el annó az öregtõl.

Szóval sírok belül,hogy a kedvenc sorozatom élvezéséhez,minimum az agyam kéne rövidesen elinni,ha így zuhan az "intelektualitása",és élvezni,"izgulni" akarom.Ha IQ-m 30 fölött van ,.Minden sorozatrészhez az utcárol rohanok be eldobva mindent,mert a függõség nagy úr,de utánna úgy rohanok a friss levegõre mint Zrínyi!!!!!!!!!!

Forgatókönyvírók,rendezõ ébresztõ!!!!!!!!!!!!!!!!
picigyongy 2011 ápr. 06. - 20:27:07
(16695/29285)
Ne szerénykedj - szerintem a Kazincy díj a szép magyar beszédért van : sose gondolkodtam azon, hogy kik kapják - elõadõmûvészek ? Most te kapod - az írás tartalma a lényeg - mellékesen szerintem nagyon kevesen olvasnak vissza, én sem ...Elütések nem helyesírási hibák : és ha azok, akkor mi van ?
zimankó 2011 ápr. 06. - 19:28:53
(16694/29285)
Kazinczy dij,hát az nem ,azért van ennyi elütésem,mert sunyiban meló közben csinálom, nincs idõm átolvasni,kijavítani,mert a fõnök és az Õ szeme mindent lát,de egy nõ kreatív:-)))

De szerintem a többi azért "ÛL"
picigyongy 2011 ápr. 06. - 17:50:11
(16693/29285)
Piros pont , Kazinczy díj, Nagyvalagrend a megfogalmazásért : így igaz.
zimankó 2011 ápr. 06. - 13:49:56
(16692/29285)
Kingát sem tudom mire vergõdik,húzza magasra a mércét a karkatere.Õ hazudott a házasságáról,és bércsaládot alkamazott,hogy elvetesse magát Gézával! Aztán meg mégiscsak odament a fizetõs pasioz ,igaz nem bújtak ágyba,de ettõl még nem nagyképûsködhetne egy "megtévedt" férjjel,hanem hálás lehetne a sorsnak,hogy õ nem tévedt meg.
Az biztos ha én annak idején eltikolt házassággal, hamis bércsaláddal,kitalált múlttal kérettem volna meg a kezem a férjemmel ,ha mégis ezután is elvesz ,egy ilyen már a beteges hazudozás stádiumában lévõ tyúkot, hát úgy halgattam volna, ha van egy-két botlása hogy a csöndet mérni lehetne. Nem észt osztok dobogóról. Plána nem ha utánna áén a magamércés erkölcsprédikátor,igazmondó Brunhílda, két pohár ital után összefekszek egy nem korábban is jó hírû munkatársammal.
Persze Géza karakterét még részegen sem vállalnám,nem hogy józanúl. Házasságunk elsõ hetében dobtam volna az utcára!
picigyongy 2011 ápr. 06. - 11:34:38
(16691/29285)
Lehet, hogy dupla tartalma van a mûsornak : mrmint Szabi magánszámának : paródia ! Különben tényleg gáz : leginkább Géza és Kinga, mint két ...nem is tudom.
Mellékesen büszke lehetne Kinga, ha Szabi a kispotroh táncával még pénzt is keres -
zimankó 2011 ápr. 06. - 10:08:58
(16690/29285)
Ja és Szabi testért nem 50 000 ft-ot hanem50 ft-os sem adnék,ha férfiadoniszra vágyom.Még ha Barta volna az még jobb karban van ötvenvalahány évesen ,mint a jollakott napközisképü pohostestû Szabi!Ilyet kitaláni...huhh, ha lovat lopott volna még jobban beillene sumák karakterébe, De mid csipifiú,nem tudom sírjak vagy rögögjek? ebbõl látszik ,hogy a forgatókönyvírõ-rendezõ annyit tud a nõi lélekrõl ,mint tyúk az ABC rõl.
zimankó 2011 ápr. 06. - 10:02:31
(16689/29285)
András, egyik hajdani vasutas ismerõsömre hasonlít,aki otthon is talpig egyenruhában volt szabadságon is!Csak annyi könnyítést engedett magának,hogy a felsõ gombot ,kigombolta a zubbonyán. Mikor elõször láttam majd elájúltam,azt hittem éppen szolgálatba indúl ,de kiderült,hogy egy hete szabin van. Egyenruhában esküdött, igaz a pszihiátrián végezte ,mint ápolt...
Lehet ez vár Andrásra?:-))))A tegnapi rész is, mint egy elmegondozó lakói..., Hogyan gondolhatta a kis erkölcsrendész, ha egyszer nem beszélte meg Hannával,hogy titok a közös program,hogy nem fogja kikotyogni az eggyüttlétet.Lpáne még ha fénykép is készült. Aztán otthonról elmenni egy "kiállításra" azt megnézni majd hazamenni.. ennek idõigénye csak akkor azonos a mai patikaellátottsági helyzetben ,ha az a graffiti a ház falára van felpingálva,és mindösszesen 1.db kisméretü graffiti az a "kiállítás"!.Annyire de annyira el van nagyolva,hogy felhábórító. A szerplõk mind elmekortani naívsággal vannak felruházva,mint egy szociális foglakoztató olyan a hangulat.Naívságban pedig nem szõke hanem albinó nõ szintje!
picigyongy 2011 ápr. 06. - 09:31:58
(16688/29285)
Ne legyél igazságtalan : multkor levitte a szemetet fürdõköpenyben - arra lettem volna kiváncsi, hogy van -e alatta öltöny....Erre mondtam, hogy nem életszerû - fõleg ha Zsófin cserélgetik a rucit , akkor erre is oda kellene figyelni, mivel sokszor van úgy öltönyben , hogy nem megy már dolgozni...
6/10
tyrichie 2011 ápr. 05. - 21:49:21 6/10
(16687/29285)
Aranyos ez a német tanárnõ.
Csubi1984 2011 ápr. 05. - 21:23:32
(16686/29285)
Na ez a Peti!! Peti menjen,én megyek helyére!!